Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

>> JAK, SZYBKO I BEZ RYZYKA, ZAROBIĆ NA ZAKŁADACH BUKMACHERSKICH?

2009-06-14 (22:45)

status KURKA
Data rejestracji: 2009-01-23
Ilość postów: 2551

4098
wpis nr 205 165
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Panowie, niestety mało ruszacie szarymi komórkami.

Maniekg wręcz zachęca do rezygnacji z bonusu.



Schemat w każdym przypadku bonusu jest podobny.

Zakładam 3 konta jako:

Pan A) kowalski jan

B) nowacki jan -teść kowalskiego jana

C) kowalski jacek - brat kowalskiego jana.



Są 3 konta i 3 różne osoby , różne adresy zamieszkania i różne adresy IP.



Wybieram mecz o kursie 2,8 - 3,0 - 2,8 lub podobny kurs.



Pan A typuje wynik 1

Pan B typuje wynik X

Pan C typuje wynik 2

Za całą kwote bonusu.

I tak obracamy bonusem wymaganą ilość razy (np 3 razy).

I można wypłacić kasę.

z 3 bonusów zostanie około 80% w zależności od tego jakie wejdą zdarzenia , jeśli bonus = 100zł to 3 bonusy trzech Panów = 300zł

pozostanie około 250zł z bonusów.











2009-06-14 (22:54)

status maniekg
Data rejestracji: 2008-03-16
Ilość postów: 2828

3280
wpis nr 205 171
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

witam kurka

ja zachęcam z rezygnacji z bonusu ponieważ

1,Gram tylko u jednego buka internetowego firmy bet gun

2,gram we wszystkie loterie

3,każde zdarzenie gram osobno a jak wiesz w bet gun obracając bonusem trzeba mieć minimum dwa zdarzenia

a dla mojego schematu gry progresją to niedopuszczalne

pozdrawiam
2009-06-14 (22:59)

status Spoke
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 4663

3977
wpis nr 205 172
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Załóżmy, że wygra pan \"A\"

Ale pan B i C są przegrani .

Powiedzmy też iż wpłacamy na konto pan A,B i C po 100 zł.

Bonus wynosi 100 %.

Czyli wpłata to 300 zł i na każdym koncie mamy po 200 zł.

Wchodzi nam jedno. Czyli 200 x 2.80 kurs = 560 zł. - 300 = 260 zł

Czyli i tak jesteśmy 260 zł do przodu na jednym koncie - na reszcie mamy po 100 zł.



Tylko teraz jak zrobić żeby powtórzyć sytuacje jeszcze 2 razy na tym koncie A ?

2009-06-15 (12:27)

status gma
Data rejestracji: 2006-05-22
Ilość postów: 279

2036
wpis nr 205 246
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@Spoke:

Podany na początku strony sposób jest interesujący. Ma jednak aż trzy utrudnienia:



1. Trzeba przekonać dodatkowe osoby do zainwestowania, co - sądząc po opiniach na temat przedstawionej przeze mnie strategii - nie będzie wcale takie proste.



2. Zyski również trzeba będzie podzielić na 3 części, więc zarabia się o wiele mniej, niż przeprowadzając cały proces samemu.



3. Może pojawić się problem z obrotem.



Co do punktu 3, to przeprowadziłbym sprawę następująco:



1. 3 osoby inwestują 100 pln, zyskując drugie 100 pln każda bonusu. Stan konta każdej osoby: 200 pln.



2. Obstawiają to zdarzenie za 100 pln:

- Gracz I gra na wariant o kursie 2,80,

- gracz II - 3,00,

- gracz III również - 2,80.



3. Wygrywa gracz I. Stan jego konta to 100 + 100 x 2.80 = 380 pln.



4. Teraz szukamy zdarzenia dwudrogowego, dla graczy B i C, mozliwie o jak najbardziej zbliżonym do siebie kursie. Powiedzmy, że trafia się opcja 1.94 - 1.94.



5. B i C obstawiają to zdarzenie za pozostałą stówkę.



6. Wygrywa B, więc stan jego konta wynosi 194 pln. C natomiast wypada z gry.



7. A i B wykonali póki co obrotu za 100 złotych, do finiszu brakuje każdemu po około 500 (zakładając trzykrotny obrót depozytem + bonusem). A posiada 380 pln, B ma 194 pln.



8. Szukają zdarzenia dwudrogowego, o parametrach jak z punktu 4.



9. Obstawiają obaj za 194 złote.



10.a. Wygrywa A, zyskując 194 x 1,94 = 376,36 (182 pln na czysto). W sumie zatem posiada: poprzednie 280 pln + zyskane 182,36 = 462,36 pln. A zagrał w sumie za 294 złote, więc do końca obrotu brakuje mu ~306. B wypada z gry.



W tej sytuacji A powinien założyć konto u innego buka z bonusem +100% (gracze A+B+C zrzucają się na depozyt po równo) i dalej rozobracać kasę. Jeżeli wyczyszczą konto u kolejnego buka, zakładają kolejne - tym razem ostatnie. Znowu zalewają je za składkowe 100 pln i grają ostatni raz.I idealną sytuacją byłoby znowu wygrać na koncie A, niemniej jednak nawet w przypadku wtopy obrót na tym koncie będzie już wykonany, więc przy dalszych obrotach kasy - gdy cała znajdzie się na A, można spokojnie wypłacać.



10.b. Wygrywa B.

- Stany kont: A) 280 - 194 = 86 pln, B) 194 x 1,94 = 376,36.

- Wykonany obrót: A) 294 pln, B) 294 pln.



10.b.1 Tutaj już ciężko prorokować, co będzie dalej, ale widać na pierwszy rzut oka, że środki topnieją coraz szybciej. Na tych dwóch kontach raczej już nie da się wykonać obrotu, więc doprowadzić do tego, żeby cała kasa była na jednym z nich i zakładać nowe u innego buka, za składkowy depozyt i kontynuować obrót.



11. Gdy proces zostanie zakończony, nie dość, że obrotów będzie tyle, że niewiele zostanie, to jeszcze wypłacony zysk trzeba będzie podzielić na 3 części, co - imho - mija się z celem, gdy sprawę można przeprowadzić samodzielnie u różnych bukmacherów. Na tej podstawie uważam, że opisany w mojej książce sposób jest efektywniejszy.



Istnieje jeszcze jedna opcja, ale pewnie za samo jej zasugerowanie co poniektórzy zaczną wieszać na mnie psy. Mimo tego zaryzykuję.



W sytuacji, gdy zostajemy z kasą u jednego buka, a do wymaganego obrotu brak nam dość dużo, można wtedy pokusić się o skalkulowanie jakiejś progresji, zamiast zakładać kolejne konta. Wystarczy grać zakłady złożone z dwóch dubli, o kursie 1.50-1.60 każdy (AKO 2.25-2.56, więc do progresji na niewielki zysk jak znalazł), a nie powinno być problemu z wyciągnięciem kasy i dodatkowym odrobieniem strat powstałych na wcześniejszych obrotach. W tym wypadku po kilku skutecznie przeprowadzonych progresjach (a problemu z tym być nie powinno - w końcu poprawne wytypowanie dwóch zdarzeń o kursie 1.50 choćby dopiero za piątym razem chyba nie stanowi dla nikogo większego problemu, prawda?) osiągamy obrót i wypłacamy kasę. Trzeba tylko pamiętać, ze celem tej progresji NIE jest zarobek, a po prostu wykonanie wymaganego obrotu bez utraty nawet najmniejszej części kapitału.



Proste?



Swoją droga prawie identyczny proces opisałem w swojej książce, ale widzę, że chyba zrobiłem to w mało zrozumiały sposób :-/
2009-06-15 (12:34)

status Spoke
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 4663

3977
wpis nr 205 248
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No chyba tak - w ogóle dziwi mnie że inne osoby z tego forum

które posiadają o wiele większą wiedzę i doświadczenie nie wypowiadają się

w tym temacie w ogóle. Dla mnie to nie jest takie proste .

Bo to jest jak przejście przez labirynt - skręcisz raz nie w tą stronę i jesteś w dupie



Pozdrawiam.
2009-06-15 (13:01)

status gma
Data rejestracji: 2006-05-22
Ilość postów: 279

2036
wpis nr 205 252
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@Spoke:

Nie ma się czemu dziwić. 80% ludzi na forach o tej tematyce tylko lurkuje, 5% pisze merytoryczne wpisy, a pozostałe 15% pisze o pierdołach lub wylewa swoje prywatne żale. Z całej tej setki może 3% dzieli się własnymi pomysłami i doradza jak ulepszać pomysły innych, aby wszyscy na tym skorzystali. Natężenie syndromu \"psa ogrodnika\" jest - niestety - bardzo duże. Każdy chce wygrać \"milijony\", ale nikt nie chce się podzielić informacjami. Po prostu liczą, że wyczekają na super pomysł, którym ktoś podzieli się przez pomyłkę, wyslą jeden kupon i BAM! Siedmiocyfrowa kwota ląduje na ich koncie. Zaiste naiwne jest takie podejście :-/



NEWS FLASH: wiecie jak się odbywają KONKRETNE dyskusje na tym i podobnych forach? Ktoś rzuca ciekawy pomysł, kilka osób merytorycznie odpowiada, formuje się grupa zainteresowanych, dogadują się po cichu między sobą i... spadają na prywatne, hasłowane fora i tam rozwijają te pomysły i zarabiają kasę, a lurkerom zostawiają ochłapki informacji.



Szkoda, bo jestem przekonany, że było by zupełnie inaczej, gdyby więcej osób udzielało się merytorycznie...



Co do metody, zupełnie inaczej jest, jak się o niej myśli w głowie, a zupełnie inaczej, gdy się ją przeprowadza w praktyce lub choćby na papierze. Jeżeli masz problem z ogarnięciem tego sposobu, rozegraj metodę na kartce papieru, zanim zainwestujesz konkretną kasę. Wtedy nic nie tracisz, a przekonasz się jak łatwo można ZAROBIĆ na zakładach.



Dla zainteresowanych - przypomnienie linków do książki:



[G-Lotto]: http://www.g-lotto.info/pliki/jak-szybko-zarobic.pdf

[RapidShare]: http://rapidshare.com/files/241510019/jak-szybko-zarobic-na-zakladach.pdf

[OdSiebie]: http://odsiebie.com/pokaz/1836127---9edd.html
2009-06-15 (23:58)

status KURKA
Data rejestracji: 2009-01-23
Ilość postów: 2551

4098
wpis nr 205 473
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

GMA>



jeśli ktoś jest trochę \"kumaty\" to sobie rozpracuje każdy system bonusów i wzory trzeba by było przedstawiać do konkretnego \"bonusu\" czy grać na kursy 2,8-3-2,8 czy na 1,9-1,9 , w zależności jakie są warunki bonusu.

Często jest tak że zakład musi być z kursem 1,4 a to robi nam zakład dwudrożny (w każdej dyscyplinie sportowej) , trochę \"pomyślunku\" i w najgorszym przypadku można uzyskać 80% a raczej blisko 90% bonusu .



2009-06-16 (00:02)

status KURKA
Data rejestracji: 2009-01-23
Ilość postów: 2551

4098
wpis nr 205 475
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

GMA chyba widzisz , że nawet jak powiesz \"coś\" to za mało .

Chyba trzeba postawić za kogoś i jak mu kasa kapnie z bonusu to załapie ( albo i nie)
2009-06-16 (17:38)

status gma
Data rejestracji: 2006-05-22
Ilość postów: 279

2036
wpis nr 205 626
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Co zrobić... daje człowiek info za friko i jeszcze sobie narobi problemów przy okazji... ech...
2009-06-16 (21:24)

status karamba
Data rejestracji: 2006-06-07
Ilość postów: 237

2075
wpis nr 205 748
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam,

Merytorycznie: w tym eBook-u nie ma nic nowego, co by nie bylo wiadome od dlugiego juz czasu.

Po za tym zgodnie z trescia tytol powinien byc inny moim zdaniem np.

\"Jak, szybko, bez ryzyka i jednorazowo zarobic na zakladach buchmakerskich\"

Metod jednorazowych jest wiecej. Ale metod na dluzsza mete niestety niewiele.

I one tez maja swoj koniec.



Darmowy eBook ?

A ja myslalem ze zarabiasz na olinkowaniu eBook-a ?

W koncu jest tam prawie na kazdym kroku link.

Kazdy kto sie skusi i kliknie to daje Tobie \"grosik\" do \"grosika\" itd.

I nie tylko grosik , bo i inne rzeczy sa mozliwe.



Wiec moze takim dobroczynca to Ty do konca nie jestes co ?



No napisz jak to jest naprawde , bo moze sie myle.



pozdrawiam serdecznie



Karamba
2009-06-17 (02:19)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 205 798
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

GMA

Po co Ty się w ogóle zajmujesz zarabianiem grosików przez olinkowanie strony.

To są nędzne zarobki i całą wywołana przez Ciebie sprawa jest więcej jak żałosna. Na zdjęciu, jeśli jesteś to Ty, wyglądasz młodo /chociaż niepoważnie, zgrzany i bez marynarki i krawata, nie mówiąc o muszce/. Ze stworzonego przez Ciebie systemu gry na ruletkowe parzyste/nieparzyste widać nietuzinkową inteligencję. Ten system do złudzenia przypominający ruletkę, daje znacznie większe szanse skutecznej progresji niż gra w kasynie. Prawdopodobnie jesteś programistą. Dlaczego nie napiszesz dobrego programu do gry w multilotka. Mógłbym Ci podać kilkaset funkcji, które taki program powinien posiadać. Przede wszystkim powinien robić dokładnie to, czego oczekuje użytkownik i nic ponadto. Obecnie w ogóle nie ma dobrego programu do gry w multilotka, lub są takie, które wymuszają ściśle określoną strategię gry i dlatego są do niczego. Na napisaniu dobrego programu do gry zarobiłbyś w pół roku z kilkaset tysięcy. Po co Ci te grosze na olinkowanej stronie, to kompromitacja. To przypomina tworzenie list \"poleconych\" zarabiających 1/10 grosza na klikaniu. I w swej istocie jest tym samym.



Desperacja, z jaką zabrałeś się za \"temat\" bonusów wskazuje, że znalezłeś się w tragicznym położeniu finansowym, czy jak? Może potrzebujesz wsparcia, bo nie masz na chleb. Dlaczego nie puścisz kilku zakładów Multi na tydzień. Graj na 5-tki, jak ja. W zasadzie w sumie kilkaset pln wpada nieustannie.

A może nie umiesz i trzeba ci jeszcze podać liczby?!



Narzekasz, że ludzie wiedzą jak wygrywać u buków i nie dzielą się informacjami. To wariactwo. Podzielenie się prawdziwą /skuteczną/ informacją jak ograć buka robi krzywdę dosłownie wszystkim. Ten co się zdradzi straci, bo wiele już tak nie pogra. Buk może mieć kłopoty finansowe i nawet paść /np. STS kilka lat temu było bankrutem, gdyby nie cudem uzyskana gwarancja bankowa - padłoby/. Zaś większość graczy, którzy nawet nic nie wiedzą o sprawie, tez traci z powodu \"przeniesienia wyścigu zbrojeń\" na wyższy poziom. Tak więc dzielenie się informacjami, jak wygrywać u buków, zabija zyski dosłownie wszystkim. Dlatego nikt o zdrowych zmysłach tego nie robi i bardzo dobrze.





Druga rzecz, kol. Karamba ma rację, gdy pisze, że Twój \"pomysł\" na zdobycie pieniędzy jest jednorazowy. Ja w ogóle nie czytam e-booków i nie przeczytałem też twojego, ale przeczytałem, co napisał był kol. Karamba.



Gdy napisałem 3 post w tym wątku, to wielu komentatorów uznało, iż poparłem Twój pomysł. O tempora! O mores!



Piszę głównie z innego powodu, który zupełnie /o zgrozo/ nikomu nie przyszedł był do głowy, co w TYM KRAJU SZUBRAWCÓW I ZŁODZIEI MNIE nawet specjalnie NIE DZIWI, wobec totalnego PRZYZWOLENIA SPOŁECZNEGO NA KRADZIEŻ, jakie w tym kraju panuje od rozpoczęcia II wojny światowej.



Może jestem wyczulony na kradzież, razem z rodziną walczę od wielu wielu lat o zwrot rodzinnej nieruchomości bardzo znacznej wartości, ukradzionej rodzinie w 1952r. bez jakiegokolwiek powodu prawnego i wiem coś niecoś o tym, jak w tym kraju pracują urzędy, sądy i prokuratury. Wiem, jak się oszukuje ludzi. Wiem, co to jest zgraja tajniaków siedząca na głowie, strasząca nieustannie przez telefon ale i osobiście, podkładająca pluskwy, dokonująca włamań do mieszkania w celu porwania archiwalnych dokumentów, fabrykująca \"pozorowane wypadki drogowe\", itd., itd., itp... Znam zjawisko przyzwolenia społecznego na kradzież doskonale i kompletny brak poszanowania prywatnej własności takoż. I wszystkie te powyższe cechy sprawiają, że Polska długo jeszcze, przez dziesiątki a i setki lat będzie największym żebrakiem Europy i Świata.



Więc być może jestem przewrażliwiony, ale szlachectwo zobowiązuje.



Otóż przecież bukmacherzy internetowi wyraźnie piszą w regulaminach gry, iż polecany przez Ciebie GMA sposób wyciągania pieniędzy z bonusów jest zabroniony. Czyli łamanie tej zasady jest po prostu niemoralne. JEST TO KRADZIEŻ.

Bonusy są przeznaczone dla osób, które grają tylko i wyłącznie u danego bukmachera danym bonusem. Granie na wielokrotnych kontach mające na celu wyłudzenie bonusu jest po prostu niemoralne. Regulaminy wyraźnie tego zabraniają i sankcjonują likwidacją konta użytkownika dopuszczającego się wyłudzenia bonusów. Przeważnie otrzymuje się bonusy przy zakładaniu konta, ale też za uczciwą grę w dłuższym okresie czasu. Można grać u różnych buków na różne wyniki nawet tego samego zdarzenia. Bywa, że w taki sposób bierze się kapitały \"na pewniaka\". Ale to jest inna sytuacja, bo nie jest to wyłudzanie bonusów. Grywałem wielokrotnie bonusami otrzymywanymi \"za długotrwałą grę\" a nawet dawanymi uprzejmie z okazji np. urodzin i chociaż \"Twój sposób był dla mnie oczywisty\", to od początku wiedziałem, że jest niemoralny. Jak można czegoś takiego nie zauważyć? Nie rozumiem.

Nawiasem mówiąc, po co uciekać się do bonusów, skoro wygrywanie takich kwot, jakie zaproponowałeś w nieuczciwy sposób, jest nietrudne w normalnej i rzetelnej grze. Trudno jest wygrać u buka majątek, ale kilkaset złotych? Co to jest za problem dla średnio inteligentnego znawcy gier sportowych? Kosztuje to dużo czasu, ale dla kogoś, kto i tak siedzi w temacie nałogowo, jest żadną sztuką wygrywać stale co kilka kilkanaście dni trochę pieniędzy. Chociaż z autopsji stwierdzam, że z pewnych psychologicznych przyczyn znacznie łatwiej to jednak robić u buków \"naziemnych\".



GMA, nie chcę Cię zawstydzać, ale naprawdę sądzę, że stać Cię na znacznie więcej, niż to, co dotychczas okazałeś na tym wątku. Zarówno pod względem moralnym jak i finansowym...
2009-06-17 (04:06)

status gma
Data rejestracji: 2006-05-22
Ilość postów: 279

2036
wpis nr 205 801
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@Karamba:

Dla Ciebie może nie ma tam nic nowego, ale dla wielu osób jest. Co do tytułu, to masz absolutną rację. Ale czego nie mówi tytuł, mówi treść książki. Na jedno wychodzi.



Co do ceny, to ebook jest darmowy - w końcu nikt za niego nie płaci. Dobroczyńcą nie jestem - ba! - nigdy się tak nie nazwałem i nie zależy mi, żeby za takiego uchodzić. Jeżeli Tobie przeszkadzają linki - to w nie nie klikaj. O innych formach zarobkowania na nim piszę bezpośrednio w ebooku.



@Tajemniczy Don Pedro:

Zacznę od tego, Don Pedro, że niestety przejawiasz skłonności do hipokryzji, ponieważ Twój elaborat oparty jest w większości na domysłach. Jak sam napisałeś: \"Ja w ogóle nie czytam e-booków i nie przeczytałem też twojego\". Jakim więc prawem zabierasz głos w tej dyskusji?



Anyways w punktach odpowiadam na poszczególne elementy Twojej wypowiedzi...



1. Po co się zajmuję grosikami? A tak naprawdę, to co Cię to obchodzi?



2. Na zdjęciu mam 24 lata. Siedzę w Atenach i popijam drinka w Hard Rock Cafe. Jest gorący, letni wieczór, stąd ubiór. Dziś mam 26 lat i nadal wyglądam młodo - nic na to nie poradzę. A garniturów nie lubię, więc jeżeli na tym opierasz swoje zdanie o danej osobie, to pewnie masa społeczeństwa wygląda dla Ciebie niepoważnie. Ciekawe jak Ty wyglądasz...



3. Dlaczego nie napiszę dobrego programu do ML? Bo mnie ta gra nie interesuje. A swoją drogą, skoro chwalisz się, że masz tyle super funkcji, to czemu nie najmiesz programisty, żeby Ci je oprogramował - jeżeli są w połowie tak skuteczne, jak można odnieść wrażenie z Twojej wypowiedzi, to już byłbyś bogaczem.



4. Co do mojej rzekomej \"desperacji\", to wbrew pozorom mam się dobrze - i fizycznie, i psychicznie i finansowo. Dzięki za troskę.



5. Najfajniejsze, co wyniosłem z Twojej wypowiedzi, to Twoje zdanie nt. dzielenia się wiedzą. Nie miałem do tej pory takiego spojrzenia i muszę przyznać, że dałeś mi do myślenia.



6. Co do moralności w zastosowaniu tego sposobu też mi dałeś trochę do myślenia. Niestety gdybyś przeczytał książkę, wiedziałbyś, że w omówionym przeze mnie sposobie nie ma nic niemoralnego. Z Twojej wypowiedzi wynika, że zasugerowałeś się wpisem KURKI (i pewnie moją odpowiedzią), z samej góry drugiej strony tego tematu, natomiast w książce przedstawiam sprawę nieco inaczej. Niestety, skoro \"w ogóle nie czytasz e-booków i nie przeczytałeś też mojego\", nie mogłeś o tym wiedzieć. Widocznie musiałeś po prostu wylać swoje żale, ponieważ nie lubisz złodziejstwa, bo ktoś kiedyś w 1952-gim ukradł Twojej rodzinie drogocenną nieruchomość.



7. \"Szlachectwo\" zobowiązuje? Masz tytuł szlachecki? (wiem, wiem - czepiam się)



8. Nie zawstydziłeś mnie ani trochę. Co najwyżej dałeś mi do myślenia. To wszystko.



--



Komentarz na koniec: drodzy Czytelnicy i Czytelniczki tego tematu. Zauważam, że wpisy coraz bardziej przyjmują zaczepną formę w stosunku do mnie. Chciałem dobrze, ale co rusz napotykam na pretensje, żale, czy nawet spostrzeżenia odnośnie mojego wyglądu. Wiedzcie, że nie chciałem nikogo urazić ani nikomu zaszkodzić. Posłucham zatem rady jednego z uczestników tematu, który za pośrednictwem PW doradził mi, żebym jeszcze raz przemyślał sentencję \"milczenie jest złotem\".
2009-06-17 (09:16)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 205 826
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

GMA,

jesteś osobą nietuzinkową i moim zamiarem nie było czepianie się Ciebie z byle powodu. moim zamiarem było właśnie sprowadzenie Cię na głębokie wody. I TO MI SIĘ UDAŁO Z PEŁNYM POWODZENIEM.

Tym bardziej, że wypowiadasz się w zdecydowanie uprzejmy sposób. Nie zwykłem być nieuprzejmy w rewanżu na uprzejmość i nie odbieraj mojej wypowiedzi jako brutalnego ataku.



Jak chodzi o to, co mnie obchodzi Twoje zajmowanie się grosikami, to mnie to nie obchodzi zbytnio, ale nieco zdumiewa. Rozumiem, że masz takie hobby, a hobby dla każdego mężczyzny to rzecz niezwykle poważna. To nie są żarty.

Słyszałem o różnych zamiłowaniach, np. pewien mój znajomy zbiera pudełka po herbatach. Ma ich setki tysięcy, zajmują mu już połowę mieszkania. Mnie nieustannie zdumiewa to jego hobby niepomiernie, no...ale jest to poważne hobby i co robić.



Kwestia wyglądu. Pojedź do Londynu i pospaceruj w city. Zobaczysz mnóstwo \"sztywnych kołnierzyków\". Budzą ogromne zaufanie. Podobnie jak ci na Wall Street w Nowym Jorku. Dlaczego? Ano - przekaz pozawerbalny jest głównym strumieniem przekazu. Dlatego premier Tusk występował w TV w garniturze w czasie kampanii wyborczej a nie w koszulce polo. Rzecz ta ma fundamentalne znaczenie właśnie w interesach. i dotyczy właściwie głównie męskiej części populacji. Przekaz pozawerbalny ma tak ogromne znaczenie, że od treści wypowiedzi znacznie ważniejszy jest np. fakt, iż jest dokonywana tzw. \"tubalnym głosem\". Jeżeli chcesz generować ruch na swojej stronie, no to powinieneś brać to poważnie pod rozwagę. To jest czysta nauka, zbadano tę rzecz na ogromnych populacjach.

Zresztą zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, że zwykła zmiana wyglądu strony poprzez przestawienie elementów może znacznie zwiększyć zainteresowanie albo przeciwnie... zabić. To jest też coś w tym stylu i nie czepiam się w ogóle. To była niewinna dygresja z którą zrobisz, co zechcesz.



Kwestia wynajęcia programistów. To nie jest taka prosta sprawa. Nie znam się na informatyce, moim największym dokonaniem było w latach 80-tych napisanie z powodzeniem programu matowania gońcem i skoczkiem na komputer Spektrum.. W tamtych czasach żadne programy dostępne komercyjnie tego nie potrafiły dobrze robić. Moim ulubionym rozkazem było \"goto\" wyklęte przez stosowne podręczniki i autorytety.. Pewnie geniusze informatyczni czytający o tej mojej działalności informatycznej pękają ze śmiechu. No cóż, nie jestem programistą. Do napisania super dobrego czy nawet uniwersalnego programu do gier losowych sami programiści nie wystarczą. Potrzeba czegoś więcej - sprawnej współpracy programistów ze specjalistami z innych dziedzin i ogromu eksperymentów. Nie pisałem też o jakichś szczególnych pomysłach, które chcę zastosować. Mam takie pomysły, ale nie o nie chodzi. chodziło mi o uniwersalny program do gier losowych o takich możliwościach, jakie ma np. Fotoshop w dziedzinie obróbki zdjęć. A takiego programu nie ma w ogóle. No, ale to jest właściwie dygresja..

Twój pomysł wynajęcia programistów nawet kilkanaście lat temu usiłowałem wprowadzić w życie /w DL/. Niestety programiści nie zrozumieli o co chodzi - tak przynajmniej stwierdzili. I po kilku latach, gdy znowu po przerwie zainteresowałem się sprawą, ze zdumieniem odkryłem \"moje pomysły\" w kilku komercyjnych programach. Przypadek? Chyba nie, z tym, że rzeczywiście nie zrozumieli, bo zrobili z tego coś zupełnie nieprzydatnego.

Problem jest taki - skąd wziąć dobrych programistów godnych zaufania? To jest problem rozwiązywalny chyba w jedyny sposób - SAMEMU ZOSTAĆ PROGRAMISTĄ. ale ja skończyłem niedawno 50 lat i czas mi się mocno skrócił. Zajmuję się obecnie głównie problemami z wąskiego zakresu prawa, z konieczności stałem się prawnikiem. Aby zostać dobrym programistą, potrzeba zapewne minimum z dziesięć tysięcy godzin niezwykle intensywnej pracy. Czyli tak na oko z kilkanaście godzin dziennie przez jakieś 3 lata /przecież nie codziennie/. A wstępnie jakieś kursy, konsultacje, etc. Dobrze, że nie mam problemu z innymi dziedzinami wiedzy, nieodzownymi do pisania wymienionych programów. Ale czy ktoś kto skończył 50 lat życia, może sobie pozwolić na wyjęcie z życia kolejnych 3-4 lat na zostanie informatykiem? A przecież trzeba mieć na to czas a ja nie mam. No i doczekać..



W kwestii \"zamiany bonusów na pieniądze\" przy pomocy manipulacji bonusami na kilku kontach jednocześnie, zdania nie zmieniam.

W ogóle jestem zdumiony, że zająłeś się tym pomysłem. Nie potrzebujesz \"takich sposobów\". Stać Cię na znacznie lepsze rzeczy. Rzetelne i znacznie lepsze finansowo.

Czego też Ci życzę.
2009-06-17 (10:51)

status Spoke
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 4663

3977
wpis nr 205 838
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tajemniczy Don Pedro fajnie piszesz.

Powinieneś zacząć pisać blogi lub recenzje do filmów - to nie jest żart !



Nawiasem mówiąc przypominasz mi tego pana



http://kominek.blox.pl/2008/07/NASZA-KLASA.html



- tyle, że ty jesteś bardziej okrzesany i kulturalny.



Wracając do temu - chyba rozkręcił się ale nie w tą stronę co chciał autor.

Może w końcu ktoś spróbuje wykona i udowodni każdym ruchem w całej układance, że wcale nie jest to takie trudne i przynosi zyski mimo wszystko.



Ciekawe czy znajdą się chęci.



2009-06-17 (19:03)

status gma
Data rejestracji: 2006-05-22
Ilość postów: 279

2036
wpis nr 206 020
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@Spooke i inni zainteresowani zarabianiem na obracaniu bonusu:

Właśnie opublikowałem na swojej stronie nowy wpis, w którym przedstawiłem skuteczny proces wykonania obrotu opisany w mojej książce na - uwaga - pięciu rożnych bukmacherach z pięcioma różnymi bonusami. Oto link do wpisu:



[*] http://www.g-lotto.info/jak-skutecznie-wykonac-obrot-bonusem/



Zapraszam do lektury



@Tajemniczy Don Pedro:

Kwestia wyglądu. W Londynie będę dokładnie za 5 dni i City jest w moim planie zwiedzania Co do mnie, to nie zależy mi wcale na profesjonalnym wizerunku - wręcz przeciwnie - wolę identyfikować się z typowym graczem w Lotto czy osobą obstawiającą na zakładach, niż z pseudo profesjonalistą ocenianym wedle ubranego \"gajera\" (generalizuję, więc no offence, Pasko).



Co do programistów... kodowanie nie jest wcale takie trudne, jak by się mogło wydawać. Ja jestem programistą-samoukiem. Wprawdzie miałem na studiach jakieś tam elementy pascala, ale to już sam przerobiłem będąc jeszcze w końcowych klasach podstawówki. Za młokosa uczyłem się z dawnych Bajtków, C&A oraz plików pomocy do różnych języków programowania. Podstaw C++ nauczyłem się w dwa tygodnie - tylko dlatego, bo chciałem - a aktualnie programuję w C#. Co prawda znam ten język tylko \"po łebkach\", ale czego sam nie ogarniam, mam opisane w helpach lub znajdę gdzieś jakieś info na sieci. Innymi słowy, wiek nie gra roli, a dla chcącego nic trudnego. \"Gdzie jest wola, jest i sposób\", Don Pedro.



Kwestia zamiany bonusów... jak pisałem ostatnio, dałeś mi do myślenia i suma summarum doszedłem do wniosku, że cała zabawa w obracanie bonusami to interesujący układ typu win-win-win.



Spójrz na to w ten sposób:



1. Typowy scenariusz zakłada, że wraz z każdym nowym graczem tylko jeden z ośmiu bukmacherów będzie \"stratny\" na danym graczu. Zatem statystycznie rzecz ujmując, na tysiącu grających, każdy bukmacher powinien zarobić aż 875 razy, a zaledwie 125 razy dokonać wypłaty i tak pomniejszonego bonusu. Zyski mają zatem przednie i znacznie wzrasta im obrót, a kto wie czy nie zyskają stałego klienta (pierwszy \"win\").



2. Gracz wykonujący obrót praktycznie ma gwarancję wyjęcia większej ilości pieniędzy, niż włożył w cały interes, więc również jest wygranym i - co za tym idzie - na tym korzysta (drugi \"win\").



3. Ja też na tym korzystam, bo mam kilka groszy z wspomnianych linków, a także reklamuję swoją stronę, książkę, forum i newsletter. Ktoś kliknie w reklamę, ktoś kupi moją płatną książkę i dzięki temu mam parę groszy za wkład włożony w przygotowanie ebooka. Przy czym sam ebook jest za friko, więc zabranie się za wykonanie obrotu nikogo nic nie kosztuje, a ja niczego na siłę nie wymagam (trzeci \"win\").



Jak widzisz, gdy się nad tym dokładniej zastanowić, IMHO z moralnego punktu widzenia nie ma w tym sposobie nic złego.



2009-06-18 (07:22)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 206 123
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

GMA



Z całym szacunkiem

lecz

NIESTETY



Nie potrafię zaakceptować takiego łamania dwóch przykazań Dekalogu: \"Nie kradnij\" i \"Nie pożądaj żadnej cudzej rzeczy\".



Powyższe przykazania nie zostały nam dane abyśmy z nimi dyskutowali, tylko abyśmy ich nie łamali.



Filozofowanie, jakoby bukmacher niewiele na tym tracił, no bo być może ktoś tam nowy załapie się na korzystanie z jego usług mnie nie przekonuje zupełnie. Albo, że przecież bukmacher jest bogaty, no to bogatego wolno okraść. To jest jakieś talmudyczne pustosłowie.. Ja takiego rozumowania w ogóle nie rozumiem.. Przypomina to nieco tłumaczenia niepoprawnych alkoholików, którzy zawsze potrafią sobie \"racjonalnie wytłumaczyć\" dlaczego piją.



Bonusy są regulaminowo przydawane na normalną grę u danego bukmachera. Przecież sami bukmacherzy wyraźnie piszą, że NIE wyrażają zgody na inne używanie bonusów, w tym na rozgrywanie ich na wielu kontach jednocześnie. W TEJ SYTUACJI TWORZENIE WIELU KONT NARAZ W CELU WYŁUDZENIA KWOTY BONUSÓW JEST KRADZIEŻĄ.



Ja rozumiem, że Polacy w ogromnej liczbie nie posiadają wykształconego zmysłu moralnego w postaci poszanowania cudzej własności. BO NIE ROZUMIEJĄ TEGO ZAGADNIENIE POWSZECHNIE.



Tym niemniej nic nie tłumaczy dalszego trwania w obłędnej niemoralności zabłąkanego delikwenta, gdy ktoś w jasny sposób udowodni mu, iż jego linia postępowania jest niewłaściwa.



Właśnie dlatego, że tak wielu Polaków, śmiem twierdzić, że znakomita większość, nie posiada wykształconego zmysłu moralnego, to Polska i jej mieszkańcy, znajduje się w tak ogromnie trudnym położeniu finansowym. To jest właśnie główna przyczyna!



TO JEST GŁÓWNA PRZYCZYNA POLSKIEJ NĘDZY !



Co więcej rzecz ta będzie powodowała dalsze spustoszenie i upadek oraz prawdopodobnie czeka Polskę powtórka z historii w postaci znacznego ograniczenia albo i utraty terytorium. Dla mnie to jest jasne, Stwórca nie może w nieskończoność tolerować powszechnego społecznego przyzwolenia na kradzież i NIEUSTANNYCH PRÓBY BUDOWANIA POMYŚLNOŚCI MATERIALNEJ W OPARCIU O CUDZĄ KRZYWDĘ.



Niestety nie koniec na tym, bo spustoszenie jest nie tylko zewnętrzne, to jeszcze pół biedy. Moralne wewnętrzne spustoszenie jednostek ludzkich jest dopiero prawdziwym dramatem. Oznacza popadnięcie w uzależnienie. To jest tak samo groźna utrata wolności wewnętrznej jak po wpadnięciu w wewnętrzny przymus narkotyzowania, etc. A ZACZYNA SIĘ TAK NIEWINNIE.



No ale dobrze, ględzę, pewnie wszyscy tak powiedzą na to co powyżej napisałem. Bo \"wymyślam, a bukmacherom jest przecież wszystko jedno\". I tak dalej w tym samym stylu...



NO TO MOJA PROPOZYCJA JEST TAKA - zanim ZACZNIECIE KOLEŻANKI I KOLEDZY WYŁUDZAĆ OD BUKMACHERÓW PIENIĄDZE Z BONUSÓW - ZADAJCIE IM PYTANIE, CO O TYM SĄDZĄ? CZY SIĘ NA TO ZGADZAJĄ?



Kto nie zna j. angielskiego, to mogę mu podać treść pytania w tym języku. Albo jeszcze lepiej zapytać bezpośrednio w języku polskim, gdyż z wieloma bukmacherami można bez problemu korespondować w języku polskim.



No więc kol. GMA!

Napisz listy do wybranych przez Ciebie bukmacherów z zapytaniem, czy odpowiada im Twój pomysł zdobycia OD NICH kapitałów przy pomocy gry bonusami z kilku kont i pod różnymi fałszywymi nazwiskami.



ZRESZTĄ W OGÓLE DLACZEGO UŻYWAĆ W CELU REALIZACJI TEJ IDEI RÓŻNYCH KONT I RÓŻNYCH fałszywych NAZWISK - MOŻE KTOŚ ZECHCE MI ŁASKAWIE ODPOWIEDZIEĆ NA TO PYTANIE ? Czy przypadkiem nie w celu oszustwa - oszukania bukmachera?



No cóż, przepraszam.



Naprawdę nie było moim zamiarem wygłaszać kazań.



Ale może chociaż Ktoś jeden się obudzi z obłędu. Może jeden Ktoś chociaż się opamięta. Wtedy dobre i to, dobra psu i mucha...
2009-06-18 (08:12)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 206 124
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zapomniałbym,



oczywiście rzecz tak samo dotyczy również wyłudzenia kapitałów z bonusów przez jednego użytkownika manipulującego kilkoma bonusami u kilku bukmacherów jednocześnie.



To jest bardzo łatwo pojąć, gdy się zrozumie czyją własnością są bonusy. Otóż bonusy są własnością ...bukmachera.



Innymi słowy, niech przedstawiony sposób manipulacji bonusami będzie użyty do normalnej gry u bukmachera... Na swoim koncie, czy na kilku kontach,, ale ZA SWOJE WŁASNE PIENIĄDZE. Czyli wpłacamy sobie na powiedzmy 10 kont u różnych bukmacherów po 1000 pln i zaczynamy grę metodą kol. GMA.



Niemożliwe, nie da się tak grać, jest to zupełnie nieekonomiczne. Mam rację?



Czyli, innymi słowy, \"SPOSÓB\" służy jedynie do PRZECHWYCENIA ZNACZNEJ CZĘŚCI BONUSÓW. Do przechwycenia bonusów i wyłącznie do tego. Czyli jest to zabór cudzej własności.



Kradzież po prostu.



I to by było na tyle.



A pałac kultury i nauki w Warszawie trzeba zburzyć.
2009-06-18 (08:30)

status red007
Data rejestracji: 2007-11-22
Ilość postów: 1202

3008
wpis nr 206 126
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ogólnie zgoda.Morale pod psem.Pytam gdzie są wzorce?Polityczny wzorzec dla mnie nie istnieje,bo prawem stało się złodziejstwo,gdyż naturalnym stało się sięganie do mojej kieszeni bez mojej zgody,listów z zapytaniem nie przysłali.

Polityka sama w sobie kieruje się zasadą - kto kogo przechytrzy.

Pasterze religijni? Pedofilia wśród irlandzkiego duchowieństwa o rozmiarach,które przytłoczyły samego papieża.Podwójna moralność niektórych hierarchów współpracowników SB.Wiem,że byli i są ludzie-politycy,duchowni o nieposzlakowanej opinii ale niewygodnym jest nagłaśnianie takich postaw.

Możliwa jest zatem teza,że najpierw trzeba upaść aby odrodzić się na nowo,jak Feniks z popiołów a jest w człowieku siła,tęsknota i wola aby

\"powstać\" i żyć dalej-lepiej.

2016-08-31 (11:56)

status tooth1
Data rejestracji: 2016-08-31
Ilość postów: 2

14965
wpis nr 1 019 215
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

a ja wygrałem sporo kasy na OnlyWinTips.com.

Jak nie slyszeliscie to polecam wam zajrzec bo nawet na poczatku za pierwsza wplate dostaje sie juz % od wpłaty!

--- wpis edytowano 2016-08-31 11:57 ---

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina