Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

>> JAK, SZYBKO I BEZ RYZYKA, ZAROBIĆ NA ZAKŁADACH BUKMACHERSKICH?

2009-06-12 (05:20)

status gma
Data rejestracji: 2006-05-22
Ilość postów: 279

2036
wpis nr 204 469
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witajcie



Chciałem się z Wami podzielić moją najnowszą publikacją.

Książka jest oczywiście w PEŁNEJ WERSJI i totalnie ZA DARMO



-[ INFORMACJE ]------------------------------------------------------------



[img]http://www.g-lotto.info/pic/jak-zarabiac-2.jpg[/img]



Tytuł: Jak, praktycznie bez ryzyka i w błyskawicznym czasie, zarobić na zakładach bukmacherskich?

Autor: Paweł Kata

Stron: 32

Rozmiar: 1.40 MB

Format: PDF



Zamiast opisu fragment wstępniaka:



\"Jeżeli traktujesz grę w lotto lub zakłady bukmacherskie jako tzw. podatek

od marzeń, łudząc się jednocześnie, że ot tak spłyną na Ciebie ogromne

wygrane, to możesz w tej chwili przestać czytać tę publikację. Wkładaj dalej

pieniądze do worka bez dna, jakim są konta Totalizatora i różnych

bukmacherów.



Jeżeli natomiast chcesz ZARABIAĆ konkretne pieniądze, na początku

dorabiając do pensji i z czasem przechodząc na profesjonalizm, który

pozwoli Ci utrzymać siebie i być może nawet swoją rodzinę – serdecznie

zapraszam Cię do przeczytania tego poradnika.



W tej krótkiej publikacji przedstawiam gotową recepturę na to, jak w

błyskawicznym tempie zbudować znaczący kapitał na grę, który będzie

stanowił Twój finansowy punkt wyjścia do profesjonalnego obstawiania

zdarzeń sportowych na zakładach bukmacherskich... albo zapewni Ci

pieniądze na nową komórkę, spłaci ratę kredytu lub pokryje koszty

romantycznego weekendu dla dwojga w Zakopanem. Co zrobisz z

pieniędzmi – to już tylko i wyłącznie będzie zależało od Ciebie.



Zapraszam do lektury,



Paweł Kata\"



-[ LINKI ]----------------------------------------------------------



[G-Lotto]: http://www.g-lotto.info/pliki/jak-szybko-zarobic.pdf

[RapidShare]: http://rapidshare.com/files/241510019/jak-szybko-zarobic-na-zakladach.pdf

[OdSiebie]: http://odsiebie.com/pokaz/1836127---9edd.html
2009-06-12 (09:24)

status Spoke
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 4663

3977
wpis nr 204 483
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jestem pozytywnie nastawiony - i już zabieram się za czytanie.

Ciekawe...
2009-06-12 (20:25)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 204 635
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

W koniecznym uzupełnieniu należy dodać, iż bukmacherzy oczywiście robią wszystko co w ich mocy, aby graczom ułatwić życie i pozwolić szybko i oczywiście beproblemowo dać zarobić.



Oczywiście na razie wszyscy gracze będą mogli jedynie dorobić do pensji, ale po przeczytaniu oczywiście wszelkich darmowych pouczeń autora powyższych rewelacji z całą pewnością będą mogli grać w pełni profesjonalnie i zarobić z łatwością na swoje utrzymanie a nawet swojej rodziny!!



Proszę pomyśleć, co kolosalnie wzbogaceni gracze zrobią wtedy ze świeżo zdobytymi kapitałami. Może jakiś romantyczny wyjazd do Zakopanego, a?



No to wszystko jasne - piorunem do studiowania rewelacji zaprezentowanych powyżej, bo kto pierwszy ten lepszy, a bukmacherzy też nie mają banków emisyjnych i jako instytucjom w tej sytuacji dobroczynnym mogą im się się pojawić chwilowe braki środków płatniczych.
2009-06-12 (23:56)

status dsg
Data rejestracji: 2009-05-06
Ilość postów: 342

4565
wpis nr 204 724
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Chyba żartujecie, taki e-book to straszna lipa. Tak jak każdy ma określony schemat. Czyli lanie wody, lanie wody i lanie wody. Nie ma w nich nic konkretnego a tylko oklepane frazesy. Jak zrobić tamto jak zrobić siamto. tak jak mawiał kogucik19 konkrety chłoptasiu, konkrety (nie czepiając się adresata tych słów) chodzi tylko o to, że te e booki, to straszna lipa, piszą ci co nigdy nie powinni się za to zabierać.
2009-06-13 (01:14)

status mrowa
Data rejestracji: 2009-06-13
Ilość postów: 213

4718
wpis nr 204 731
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mnie najbardziej przekonala ta nowa komorka no i oczywiscie , oczywiscie . Coraz wieksze tu brednie mozna spotkac na forum jak nie pacnij.pl to teraz to !! Czy to forum chce takie bzdetne tematy promowac ? Czy ja jestem w niewlasciwym miejscu ?
2009-06-13 (03:18)

status gma
Data rejestracji: 2006-05-22
Ilość postów: 279

2036
wpis nr 204 733
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Cóż mogę napisać... chyba tylko to, że na każde 100 pobrań tej publikacji

przypada średnio jedna osoba, która albo się z niej śmieje (często

bezpodstawnie) albo pisze, że \"ten ebook to lipa\", albo przejawia inną formę

negatywnej reakcji. Powiem tak: szanuję Wasze zdanie i dziękuję za czas

poświęcony na jego wyrażenie. Ja swoje w ten sposób zarobiłem i kropa. Nie

chcecie szybko i bezpiecznie pomnożyć kaski - nie ma sprawy. Kryzys nie

każdego widać dotyka (przepraszam, ale nie mogłem sobie odmówić tej

ironii)



A Ty, Mrowa? Jakim prawem rzucasz takim jadowitym komentarzem? Z licznika

nad Twoim awatarem wynika, że Twój dorobek to cały jeden post! Z tego co

widzę to nie dość, że tylko lurkujesz na tym forum, to jeszcze sapiesz na

darmowe materiały związane z jego tematyką? Zastanów się co wypisujesz,

bo sam przez to swoje narzekanie dokładasz swoją cegiełkę do tych \"bredni,

jakie tu można spotkać na forum\". Trochę powiało hipokryzją...



No chyba, że się mylę i należysz do grona osób, które mają po piętnaście

profili - wtedy sorry.
2009-06-13 (10:23)

status maniekg
Data rejestracji: 2008-03-16
Ilość postów: 2828

3280
wpis nr 204 783
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

a ja myślę że tu chodzi o to aby gma zarobił też kase na waszej grze

rejestracja tylko jednego czlowieka u 8 bukow to juz 8 roznych programów partnerskich i z kazdego jakies tam wpływy

wnioskuje to po wielokrotnym linkowaniu buków w ebooku

no coz sposob dobry przy okazji gma sam tez zarobi
2009-06-13 (11:32)

status Spoke
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 4663

3977
wpis nr 204 792
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Sposób jest sprytny ale czy w 8 bukach otrzymamy 100 % bonusu ?

Co z tymi którzy są już zarejestrowaniu u buka czy dwóch ?

A poza tym w spisie buków autor podał 7 poleconych - więc skąd wziąść 8mego ?



I jeszcze jedno - w e-booku mówisz, że pomagasz za freeko bo nic nie tracisz.

Więc dlaczego książka jest płatna - czy nie można jej zrobić w formie pdf ?



Na pewno więcej osób by ją przejrzało .



No ale wszystkiego za darmo mieć nie można.



Pozdrawiam Ogólnie na + .
2009-06-13 (17:29)

status gma
Data rejestracji: 2006-05-22
Ilość postów: 279

2036
wpis nr 204 864
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@Spoke:

Możesz bez problemu ten sposób przeprowadzić u dowolnej liczby bukmacherów. Szkopuł nie leży w ilości kont czy wielkości bonusu, tylko w tym, że im dłużej grasz, tym mniej zyskasz. Idealnie jest zatem wykonać wymagany obrót w jak najmniejszej ilości kroków.



Spoke, IMHO trochę sam sobie stwarzasz problem. Co za różnica, jeżeli 800 złotych możesz zamienić na 1400 czy na 1100? Jak by nie było, są to pieniądze, które otrzymasz ZA FRIKO! Zastanów się ile musisz pracować choćby na 300 złotych i pomyśl czy nie będzie warto poklikać kilka razy przy kompie, zrobić kilka przelewów, znowu poklikać i wyciągnąć z tego kasę plus niezły zysk?



Co do płacenia, to nie mam pojęcia, jaką wersję książki posiadasz, ale z linków na początku tematu pobierasz właśnie plik PDF i to totalnie ZA FRIKO! Wrzuciłem ebooka na dwa serwisy zajmujące się dystrybucją plików, żeby odciążyć swój własny serwer, ale z nich także można książkę pobrać za free (czasem tylko trzeba odczekać kilkadziesiąt sekund lub przepisać kod z obrazka - to wszystko). Jeżeli skorzystasz z linka oznaczonego [G-Lotto], ebooka pobierzesz bezpośrednio na swój dysk!



[G-Lotto]: http://www.g-lotto.info/pliki/jak-szybko-zarobic.pdf



--## koniec odp. dla Spoke\'a ##--



Dziwię się co poniektórym, serio, bo 800 złotych trzeba by na dobrze oprocentowanej lokacie trzymać kilka lat, żeby uskładać te 300 złotych, a tu nie dość, że można wszystko załatwić w tydzień, to jeszcze słychać narzekania :-/ O ilości godzin spędzonych w pracy aby zarobić te 300 pln już nawet nie wspomnę...



Inna sprawa to to, że dać coś za friko, a i tak pojawią się głosy narzekających... wiecie co? Przyzwyczaiłem się już do tego, bo to nie pierwsza publikacja, którą rozdaję za darmo. Już dawno zrozumiałem, że społeczność zgromadzona wokół gier Totalizatora czy zakładów bukmacherskich jest tylko nastawiona na branie - mało kto daje coś od siebie, a gdy już czymś się podzieli - to słychać tylko narzekania... Szkoda, ale co począć...



Reasumując, kto chce, to skorzysta. Kasa czasem faktycznie leży na przysłowiowej ulicy, ale w dzisiejszych czasach wydaje się to tak nieprawdopodobne, że ilość osób skłonnych do podjęcia działania jest przytłoczona przez ilość pesymistycznie nastawionych malkontentów :-/
2009-06-13 (18:44)

status Spoke
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 4663

3977
wpis nr 204 872
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Gma pomożesz mi to zrealizować i jednocześnie udowodnić iż

to działa ? Tyle, że to musi być pewniak bo jak na razie jestem troszkę do tyłu

na bet-gunie i było by bardzo fajnie gdyby taka kasa wpadła.



Napiszę do Ciebie maila - bo sam to się trochę boje tak rozporządzać

ostatnią kasą.
2009-06-13 (19:06)

status Spoke
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 4663

3977
wpis nr 204 873
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Hmmm poczytałem trochę forum i widzę, że gotowego przepisu nie dajesz.



Więc może umówmy się tak .



Wszystko będę opisywał na tym forum krok po kroku - ale jak będzie coś źle

to dasz mi znać - tak abym nie popełnił błędu.
2009-06-13 (19:21)

status Spoke
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 4663

3977
wpis nr 204 878
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zanim zaczniemy - to widzę iż zaczynają się schody.

Potrzebnych jest 8 buków.

W poradniku podajesz 7.

Bet guna odrzucasz mówiąc iż raczej się nie nadaje więc zostaje nam 6 .

Potem piszesz iż w Unibet nie zawsze są dostępne bonusy zaraz po założeniu konta i dodajesz : cytuję \" Również nie mogę pominąć faktu, że bonusy w firmie Unibet nie zawsze są dostępne od razu po założeniu konta. W moim przypadku

najpierw musiałem odczekać trochę czasu, zanim dostałem maila z

informacją, że moja kolejna wpłata zostanie objęta promocją.\"



KOLEJNA ? Czyli przy pierwszej wpłacie nie dają pieniędzy ? Czy dają ale trzeba poczekać ?



Generalnie to wszystko nie jest takie proste i sprawdzone.

Sposób jest dobry ale przy założeniach z poradnika ( 8 buków - po 100 % depozytu)

A jak mamy 7 buków ? 6, 5 ?



Bet at home daję 100 % ale max to kwota depozytu wynosi 77 zł

Więc wpłacenie 100 zł już odpada bo nie dostaniemy drugiej stówy.



Bettsoon nadaję się jak najbardziej. - 100%

Bwin też jednakże daje tylko 50 %.

Expekt - 100 %

Sportingbet 50 %

Unibet też nie wiadomo ile nam da.



Więc generalnie mamy wpłacamy po 100 zł . na wyżej wymienione

buki.



Z pierwszego mamy na koncie po wplacie 177

Z drugiego 200

Z trzeciego 150

Z czwartego 200

Z piątego 1XX zł



Więc mamy 327 zł bonusu + XX z piątego buka i brakuje mi jeszcze 2 buków.

2009-06-14 (03:07)

status gma
Data rejestracji: 2006-05-22
Ilość postów: 279

2036
wpis nr 204 993
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@Spoke:

Niestety, nie pomogę Ci tak, jak byś tego oczekiwał i nie mogę nadzorować Twojej gry. Z trzech powodów.



1) Aktualnie jestem w UK, mam słaby dostęp do neta, dużo pracuję. Za tydzień kończę pracę i spadam na tydzień do Londynu, a potem urlop w Polsce. Solidnie do kompa siądę dopiero w połowie lipca, więc jakakolwiek sensowna pomoc jest teraz poza moim zasięgiem.



2) Metoda mówi sama za siebie. Każdy człowiek po szkole średniej jest w stanie samodzielnie \"rozkminić\" banały, na których się ta metoda opiera. I właśnie dlatego nie muszę niczego udowadniać. Nie potrzeba też aż ośmiu bumakcherów i nie ważne kto jaki daje bonus. Dosłownie dwa tygodnie temu pomogłem znajomemu przeprowadzić ten manewr na bukmacherach z mojego ebooka i na dniach na G-Lotto pojawi się artykuł ze screenshotami oraz dokładnym opisem co i jak zrobiłem, aby pomnożyć kaskę. Poczekaj, a poczytasz i zobaczysz na autentycznych zrzutach ekranu co i jak się odbywało.



3) Kuknij na godzinę, o której odpisuję :-/



Co do Unibetu, to trochę zamieszałem w książce. Wystarczy jedna wpłata, ale żeby aktywować bonus trzeba najpierw poczekać kilka dni na info od Buka (sami się upomną). Żadne podwójne wpłaty nie są konieczne.



Co gdy mamy mniej buków? Mniej zarobimy. To wszystko. Zamiast mieć wspominane 1400 pln przy zainwestowanych 800, mamy np. 1200 pln. Jak by nie było, kaski jest więcej, niż zostało włożone, a wkład minimalny.



Mam nadzieję, że Pasko się nie obrazi, ale proponuję, żebyś założył osobny wątek na moim forum, bo tutaj aż roi się od osób nie dość, że nastawionych wyłącznie na branie, to jeszcze - kolokwialnie mówiąc - \"zamulających\" i skreślających ten sposób już na starcie.



Jeżeli się na to zdecydujesz, to podaj tutaj linka do tego tematu, aby faktycznie zainteresowani robieniem kasy mogli coś niecoś poczytać. Jeżeli znajdę jakąś chwilę, to spróbuję Ci coś podpowiedzieć, ale musisz być cierpliwy.



Pozdrawiam serdecznie i dzięki za zainteresowanie



PS. Przypominam linka do mojej BEZPŁATNEJ książki:



[G-Lotto]: http://www.g-lotto.info/pliki/jak-szybko-zarobic.pdf
2009-06-14 (06:19)

status mrowa
Data rejestracji: 2009-06-13
Ilość postów: 213

4718
wpis nr 204 994
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

gma - jakim prawem twierdzisz ,ze ludzie ktozy maja pomysl na gre i konsekwentnie go realizuja to naiwniacy , ktozy wplacaja pieniadze na konta totalizatora placac podatek od marzen? Idz do tematy \"gra precyzyjna..... i powiedz tym ludzia ,ze sa idiotami .



Ty nie zarabiasz na zakladach bukmacherskich tylko na bonusach to dwie zupelnie inne sprawy ?. Forma Twojego postu czaruje blyskawicznym zbudowaniem konkretnego kapitalu , kto tu jest naiwny ?



Sorry ja takich nachalnych wykrzykow nie kupuje nie w takiej formie .



Tresc Twojego postu jest dlamnie nie do zaakceptowania stad taka reakcja . Niechcialbym ,zeby to forum szlo w kierunku takich bzdetow i tyle.



Nie wierze ,ze nie masz zadnych korzysci wypisujac taka czarujaca tresc . Gdybys byl uczciwy i szczery Twoj post nosilby nazwe np . \"Mam sposob jak wyrwac zywcem od bukmachera pare groszy\" oto lektura jak to zrobic . Nie czarowalbys nowa komorka czy romantycznym weekendem ? Po co ta nachalna reklama w jakim celu ? Dziwisz sie ,ze gardze tym jak spamem w skrzynce ?



Na koniec dziekuje Ci za to ,ze dajesz mi wolny wybor co zrobie z tym zarobionym konkretnym kapitalem . To naprawde szlachetne z Twojej strony .



Milego dnia.
2009-06-14 (12:41)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 205 041
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...nie chcem nikogo oczerniac ale z tego co mi wiadomo to zeby wyplacic kase uzyskana z bonusu to trzeba obrocic ta kasa w okreslony sposob czyli obstawic na okreslony przez regulamin kurs i iles zdazen iles tam razy i dopiero wtedy jak nie stracimy kasy mozna wyplacic...czysta loteria i nabijanie kasy bukowi...takie moje zdanie

...moge sie mylic

pzdr.nara:)
2009-06-14 (15:48)

status gma
Data rejestracji: 2006-05-22
Ilość postów: 279

2036
wpis nr 205 070
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@Mrowa:

Wybacz, Mrowa, ale jak dla mnie pogrążasz się z każdą swoją wypowiedzią.



Nigdzie nie napisałem, że \"ludzie którzy maja pomysł na grę i konsekwentnie go realizują to naiwniacy\". Nikogo też nie nazwałem \"idiotą\", więc po co wypisujesz te jadowite stwierdzenia? Dorabiasz sobie jakieś filozofie do mich wpisów, czy jak?. Co \"kupujesz\" a co nie - to również Twoja sprawa. Jak chcesz się czepiać sformułowań w nazwie tematu, to się czepiaj - wolna wola. Uważasz tę wiadomość za spam? To po co ją w ogóle czytasz? Dlaczego tracisz swój własny, cenny czas na publiczne narzekanie? Pomyśl nad tym. Mnie Twoje wypowiedzi nie bolą...



Napiszę wprost: jeżeli Ci się nie podoba, że założyłem ten temat, jeżeli uważasz go za spam - to poskarż się Administratorowi. Ja nie mam zamiaru zawracać sobie głowy Twoim trollowaniem, bo masz zaledwie dwa posty, a oba nie merytoryczne.



@icemario:

Oj, Ice, widzę, że nawet nie zadałeś sobie trudu, żeby przeczytać książkę, zanim się wypowiedziałeś. Jestem pewien, że Twój ewentualny post po lekturze ebooka miałby zupełnie inną postać.
2009-06-14 (17:05)

status Marco1972
Data rejestracji: 2009-03-22
Ilość postów: 481

4343
wpis nr 205 076
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja ściągnąłem jednego takiego ebooka i muszę przyznać, że nazwałbym go \"Jak szybko zostać bankrutem \". Proszę się nie obrażać, ale mam wrażenie, że nawet nie wiesz czym tak naprawdę jest progresja. Lepiej poszukaj \"Panie bukmacherze, pan mnie oszukujesz...\", bo to prawdziwa perełka napisana przez rosyjskich szachistów i dużo nauki życzę, oj dużo.
2009-06-14 (17:37)

status cx
Data rejestracji: 2009-04-01
Ilość postów: 30

4388
wpis nr 205 077
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przeczytałem tego ebooka i rzeczywiście można to zrobić. Jeśli ktoś dysponuje czasem i pieniędzmi wydaje się to być proste do przeprowadzenia. Na stronie www.bukzaplac.pl naliczyłem 26 bukmacherów oferujących bonusy od pierwszej wpłaty w tym co najmniej 10 dających do 100%. Wg mnie ten sposób wydaje się być godny polecenia.
2009-06-14 (17:57)

status mrowa
Data rejestracji: 2009-06-13
Ilość postów: 213

4718
wpis nr 205 087
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@gma



Oczywiscie pisac mozesz sobie co chcesz i na dowolny temat niemam prawa i mozliwosci Ci tego zabraniac . Nie mam tez podstaw zeby isc ze skarga do Administratora forum .



Wyrazilem swoja opinie ,ze razaca bajkowa tresc Twojego postu kwalifikuje sie dlamnie jako spam .... tyle. Nie sam temat a jego tresc widzisz ta roznice ?



Nie wierze tez w Twoja bezinteresownosc dam Ci bardzo prosty przyklad. Widzisz przed supermarketem czlowieka mozliwe ,ze bez domnego . Proszacego o jakas zapomoge. Nie dajesz mu pieniedzy ,ale dajesz mu czekolade . Zrobiles to bezinteresownie zupelnie za darmo czy dajac ta czekolade temu czlowiekowi zapewniasz go ,ze czekolada jest przepyszna i poprawia samopoczucie a jak uzbiera 8 sreberek to bedzie mogl wziasc udzial w losowaniu 3 tygodniowej wycieczki z pelnym wyzywieniem ?



Wiec po co ta kolorowa reklama ?



Wiecej nie napisze zeby nie prowokowac .



Milego dnia.
2009-06-14 (18:07)

status cx
Data rejestracji: 2009-04-01
Ilość postów: 30

4388
wpis nr 205 090
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@mrowa

Mam wrażenie że nie wiesz o co chodzi, nikt nic ci nie chce dać za darmo ani ci nie da. Sam musisz te pieniądze wyciągnąć, masz pokazaną tylko drogę. Możesz skorzystać lub nie.

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina