Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

*CZAS SPOJRZEĆ PRAWDZIE W OCZY I W TYPOWANIA NA FORUM WNIOSKI*

2009-05-26 (16:36)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 200 495
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja chciałem jedynie uświadomić jak trudno jest trafić 9/10.
2009-05-26 (16:49)

status stary gracz
Data rejestracji: 2009-04-02
Ilość postów: 18

4403
wpis nr 200 497
[ CZCIONKA SPECJALNA ]





Pasko, ja też, to samo chcę wytłumaczyć ludziom, ale opór materii jest bardzo wielki......

T.S zapewne też wie jak trudno trafić 9/10 i w celu zwiększenia możliwości daje drugą szansę, to jest dodatkowe losowanie o godz 14-tej.



Zobaczymy jak to się przełoży na wyniki finansowe, ale coś mi się zdaje, ze są to próby ratowania finansów, z uwagi na zbyt małe wpływy z KENO...



Pozdrawiam.



2009-05-28 (10:43)

status gorylla
Data rejestracji: 2005-12-19
Ilość postów: 260

1525
wpis nr 200 887
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Stary gracz



Czytałem wszystkie twoje wpisy w tym temacie i tak się zastanawiam czym Się kierujesz byc może Przegrałeś w lotto dużą sumę, byc może Grałeś długie lata i przejrzałeś na oczy, a może coś innego skłoniło Cię do takiego myślenia nie mnie to oceniac.



Lotto każdy traktuje tak jak chcę dużo jest osób które zachwalają swoje \"systemy\" czy też typowania ale czy tylko w lotto tak jest porozglądaj się wokoło Siebie wszędzie chcą człowieka naciągnąc na swój produkt np.reklamy to tylko od Ciebie zależy co ty z tym zrobisz.



Niemożna nikogo określac mianem czarnej masy bo jeżeli ktoś umie sam poprawnie wypełnic kupon ma podobne szanse do osoby typującej przez 8 lat. To że lotto zwiększa częstotliwośc losowania w ML jest jedynie informacją która zainteresuje w dużej mierze stałych graczy.



Patrząc na Twój ostatni wpis zauważyłem ironie w tym że lotto wie jak ciężko trafic 9/10 i w celu zwiększenia możliwości daje drugą szansę, to jest dodatkowe losowanie o godz 14-tej. - mam nadzieje że to było w takiej tonacji napisane bo Lotto z reguły nie pomaga swym graczą xD.

Każdy zdaje sobie jakie ma szanse na wygraną są one ogólnie dostępne.



A tak przy okazji nie ma prawdziwych liczb losowych - poczytaj troszkę a się dowiesz czym są tak naprawdę te losowane liczby i dlatego moim zdaniem powinna dalej trwac rozkmina nad Lotkiem.



Nie grając nic nie stracisz ale jednoczesnie pozbawiasz się z góry wygranej

a nie rozumiem jeszcze jednego\"

\"Wydaje się, że chęć zysku u graczy zaciemnia zdrowy rozsądek, czego przykładem są wpisy niektórych mocno zaangażowanych, ale to nie moja wina... \"



Moim zdaniem właśnie mocno zaangażowani gracze mają dużo większą świadomośc szans na wygranie i dlatego nie starają się kierowac wyłącznie szczęściem a włączają myślenie.



Pozdowienia dla all typujących jak i również tych którzy liczą na szczęscie(a czym jest szczeście ??? xD).
2009-05-29 (19:05)

status stary gracz
Data rejestracji: 2009-04-02
Ilość postów: 18

4403
wpis nr 201 121
[ CZCIONKA SPECJALNA ]





nie było żadnej ironii w moim wpisie, bo dwa losowania, to zawsze większa szansa na wylosowanie naszych liczb.

Prawdą jest, że T.S zwiększy swoje zyski 2-krotnie, o ile gracze nie zniechęcą się do gry przy tych stawkach i szansach na wygrane.



P.S nie jestem przegrany, bo grywam okazjonalnie i za małe stawki, co zapewnia mi przynajmniej zwrot poniesionych kosztów.



Wszystkim tego życzę i pozdrawiam.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina