Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

*CZAS SPOJRZEĆ PRAWDZIE W OCZY I W TYPOWANIA NA FORUM WNIOSKI*

2009-05-25 (20:30)

status stary gracz
Data rejestracji: 2009-04-02
Ilość postów: 18

4403
wpis nr 200 356
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



Miałem okazję po dłuższej przerwie, przyjrzeć się wynikom typowań złożonych przez różnych pasjonatów (ich efektom trafień i finansowym rezultatom)



Wyniki są zatrważające, bo jeśli tak wygląda granie w realu to jest wielka, ale to wielka tragedia, każdego nałogowego gracza!!!!!



Wszędzie na minusie, czy to w grze DL (pojedynek GOLIATA z.... autor dylong),

czy M.L typowanie na ósemki, dziesiątki powtórki, przedziały progresje itp, itd.



We wszystkich typowaniach same przegrane....



W takim układzie T.S zamierza wprowadzić dodatkowe losowania 2 x dziennie w M.L



Wcale się nie dziwię, bo to będzie dla nich szansa żeby 2 razy tyle wygrać,

a dla graczy..... sądząc po wynikach testów niewątpliwa okazja, żeby 2 razy więcej przegrać!!!!



Sprawdzić warto!!!!!
2009-05-25 (21:47)

status dsg
Data rejestracji: 2009-05-06
Ilość postów: 342

4565
wpis nr 200 385
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

wygrywa tylko znikoma część graczy, 99.99 procent graczy przegrywa.
2009-05-25 (23:25)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 200 404
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Stary Graczu, wygrani się nie chwalą. Gdy wygrasz i nie będziesz umiał trzymać języka za zębami, to zrozumiesz poniewczasie powód... Ponadto tu na tym forum prawie wszyscy jedynie typują. Typują ale nigdy nie grają naprawdę. Typowanie to taki sport, który polega na zbieraniu punktów od ilości trafionych z sufitu liczb. Typują sobie z sufitu \"parki\" a potem przesyłają nawzajem \"gratulki\". Niektórzy mają po kilka nicków i z tych nicków typują różne \"parki\" z sufitu a potem po losowaniu dla niepoznaki posyłają sobie samym \"gratulki\". Żeby było śmieszniej, to nie wiedzieć czemu, najlepiej typujący, są na ostatnich miejscach w tabelach tajperów.
2009-05-26 (05:49)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 200 410
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Stary graczu myślę,że masz rację ludzie mają tu różne sposoby systemy które w sumie są do niczego ja sama gram i w dużego i w ekspresa ale mój hazard przynajmniej jak na razie sprowadza się do 10-16zł/tyg nie wierzę w żadne cudowne sposoby na główną wygraną a jedyne co zauważyłam to statystykę w wylosowanych liczbach -zestawach np zestawów wylosowanych liczb zaczynających się na -1 jest najwięcej ( pewnie dlatego,że ilość kombinacji w tym przedziale jest największa) czyli 4695 : 591 = coś koło 8 czyli statystycznie rzecz biorąc zestawy zaczynające się od -1 losowane są co 8 losowanie-odnosi się to też do innych liczb zaczynających się np. -2 czy -11 tylko że te zestawy losowane są już rzadziej dlatego że w ich przedziałach jest już mniejsza ilość kombinacji. I tak np. 4695 ( ilość losowań ) dzielę przez ilość wylosowanych zestawów zaczynających się na -12 a było ich 149 równa się coś koło 31 czyli zestaw zaczynający się na liczbę -12 losowany jest co 31 raz. Na swój rozum taka statystyka daje nam możliwość jedynie zwiększyć prawdopodobieństwo prawidłowego skreślenia 6 lub 5 (w ekspresa) liczb,lecz biorąc pod uwagę ilość kombinacji liczb w danym przedziale szanse i tak są niewielkie no ale cóż za marzenia nie karają

pozd



ps. są to moje jedynie obserwacje i proszę innych o nie branie ich sobie do serca
2009-05-26 (10:48)

status stary gracz
Data rejestracji: 2009-04-02
Ilość postów: 18

4403
wpis nr 200 440
[ CZCIONKA SPECJALNA ]





I co powiedzieć, a raczej napisać na takie reakcje na mój wpis.

To wszystko prawda, że tylko 0,01% jest zarobionych na grze w M.L i inne gry losowe.

To też prawda, że ludzie mają różne niki, i sami sobie przesyłają gratulacje z powodu trafnych typowań.



Może jedynie nieprawdą jest to, że najlepsi są na dole tabeli, ale i to w pewnym sensie da się wytłumaczyć, bo ten co typuje 10-cioma zestawami na rożne nicki, zawsze wyrobi dla jakiejś opcji miejsce w czołówce ( tylko po co? - skoro nie gra w realu).??????



Moim zadaniem było udowodnienie, że gra o nazwie M.L, niczym nie rózni się od AoNW (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi, a dala innych nie chcę robić za reklamę), które są najbardziej złodziejskimi i najbardziej wchodzą na rynek \"z butami\" (instaluje się je nawet w kioskach \"Ruch\")



Mniejsza o to gdy ktoś gra za 2,50 dziennie, gorzej gdy ktoś puszcza M.L za 200 zł i więcej......



Po wynikach typowań widać jak się to opłaci: dziś najwyższa wygrana to 6/10, czyli na 300 typujących \"aż\" 6 z 10-ci za 12 zł a wkład 750 zł.



Nie dajcie się \"nabijać w butelkę\"



2009-05-26 (11:57)

status kogucik19
Data rejestracji: 2006-03-24
Ilość postów: 7712

1867
wpis nr 200 453
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam.Szanowni dyskutanci kulkowicze,moze macie racje ale nie we wszystkim i nie do każdego,wlasnie zastanawiam sie po co komu dwa nicki.Nigdy nie typowałem na zadnej stronie typerskiej i nie obchodziły mnie rankingi typujących.Co do gry to mysle czy tak trudno napisać gram w realu czy gram na sucho.Przecież mozna sie bawic za kasę ,a mozna sie bawic za darmo.W moim przypadku nigdy nie pisze czegoś czego nie wysyłam,a jak juz nie wysyłam to pisze ze gram na sucho,tak jak teraz bawię sie parkami i napisałem ze w realu na nie nie gram.Jak proszono mnie o typy to je podałem ale dopisek mój byl ze ich nie posyłam bo dzis nie gram w dana gre.Co do chwalenia sie wygranymi to racja tego niestety nie wolno robic.Jest teraz lato wiec sprawy typowań załatwia sie szybko nie zawsze pisząc bo szkoda czau,i Idzie sie do przyjemniejszego spędzania czasu,a jak jeszcze cie ktos sponiewiera,nawet bez powodu to naprawdę masz czasem dosc,i lepiej 2=3 dni zamilczeć bo to chyba najskuteczniejsza metoda.Jedno jest pewne ze nie ma co nastawiac sie na Głowna wygrana,tylko gra za drobnice przynieś i przynosi drobne zyski,niestety jak ktos sie nastawia ze z tego bedzie zyl to popłynie,to taki maly dodatek do zarobków,na \"papierosy\".Pozdrawiam.W tym temacie mozna by duzo napisać,ale w listopadzie a nie w maju przy tak pięknym słoneczku.
2009-05-26 (12:16)

status tczew 1958
Data rejestracji: 2009-04-01
Ilość postów: 6520

4389
wpis nr 200 454
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Skasował bym ten temat.Z powodów oczywistych dla mnie i nie tylko dla mnie.



Zycze dalej skutecznego lamentowania i marudzenia na los.



pozdrawiam
2009-05-26 (13:00)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 200 465
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...i ja rowniez pozdrawiam lamentowiczow

...jest kilka sposobow na wygrywanie...ale poco ruszyc glowa i pomyslec samemu jak mozna ponarzekac co nieeee???

...dodam ze mam sie dobrze i wygrywam systematycznie...a to ze beda dwa losowania dziennie to tylko tyle ze bede zmuszony wychodzic z domu dwa razy czesciej...przez co moje dochody wzrosna DWA RAZY

pzdr.nara:)
2009-05-26 (13:00)

status gigor
Data rejestracji: 2009-05-21
Ilość postów: 6

4616
wpis nr 200 466
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



takie tematy, powinny się rozrastać jak \"grzyby po deszczu\", bo one ukazują 100% prawdę o grach losowych.

Dlaczego ludzie mądrzy nie grają wcale w takie gry, a tylko ograniczają swoje granie do sporadycznego 2 zł, bo doskonale znają r-ek prawdopodobieństwa trafienia.

Tumany i głupole zaś zawsze będą topić smutek przegranej w tanim winie typu \"mamrotka\" albo w \"mózgojebie\" ewentualnie pójdą w objęcia \"burdelmamy\" jak napisał ktoś wcześniej na czacie.

Jedyne co pozostaje takim hazardzistom to \"modlić się o zdrowie, bo o rozum już za późno\"



2009-05-26 (13:06)

status tczew 1958
Data rejestracji: 2009-04-01
Ilość postów: 6520

4389
wpis nr 200 467
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Gigor



Wypraszam sobje ............



Pisz o sobje .



Ja jeżeli niemam o czyms pojecia to trzymam buzie,aby to bylo jasne.



Rozumiem też ze piszesz o sobje.Tak trzymaj ................ .



Powrotu do zdrowia życze
2009-05-26 (13:06)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 200 468
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

gigor-daruj sobie i nie obrażaj mojej inteligencji ani osoby ja osobiście żyję z pracy własnych rąk i wiem,że tylko one mogą mi zapewnić byt a to że wydaję nawet te drobiazgi na lotka nie znaczy że jestem głupia -dla twojej info znam kobietę ( mojej koleżanki siostry teściowa ) która wygrała 6 w dużego-ona też jest głupia??/
2009-05-26 (14:09)

status Tajemniczy Don pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 200 471
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Stary Graczu, tak długo grasz a mnie nie zrozumiałeś. Jest dokładnie tak jak napisałem. Trafienie 2 i pół na dziesięć to jest znacznie gorszy wynik od trafienia zero na dziesięć, itd. Zawsze w jakiejkolwiek grze bierz pod uwagę najgorszą możliwość, czy to w kartach, czy w szachach, czy w grze liczbowej. To Ci pomoże wygrać.
2009-05-26 (14:44)

status stary gracz
Data rejestracji: 2009-04-02
Ilość postów: 18

4403
wpis nr 200 474
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



TDP, a co tu było nie do zrozumienia?

To raczej ty nic nie rozumiesz z tego co ja napisałem, a mianowicie, że jeżeli będą 2 razy dziennie losowania M.L to organizator będzie miał 2 x większe zyski, a gracze inaczej mówiąc naiwni, będą mieli 2 x większe straty.

I co tu jest takiego trudnego, czego nie można by było pojąć.



Wydaje się, że chęć zysku u graczy zaciemnia zdrowy rozsądek, czego przykładem są wpisy niektórych mocno zaangażowanych, ale to nie moja wina...



Przydałby się niektórym \"kubeł zimnej wody na główkę\", szczególnie tym co są przegrani, a wychwalają pomysł 2-krotnego losowania dziennie.



Nie odpowiadam za wpisy innych, a temat jest ważny i nie widzę powodu, żeby go zamykać.



2009-05-26 (15:36)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 200 477
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Napisałeś przecież, że nieprawda, iż najlepsi tajperzy są klasyfikowani na końcu list tajperskich. A ja napisałem, że są. Nie wypieraj się teraz, że tak nie było, przeczytaj sobie swój wpis w reakcji na mój.



No i rzuć okiem jak typują tajperzy. Jest tam taki jeden /i klku niewiele gorszych - może to ten sam o kilku nickach/, możesz w ciemno brać od niego liczby które nie padną. Nie pomylił się od wielu losowań. Jest ostatni w klasyfikacji. Powinien być na szczycie, bo najlepiej typuje. O co Ci chodzi?



Jak dla mnie, to typowanie z sufitu jest sportem nie mającym wiele wspólnego z prawdziwą grą. Ty to bierzesz na serio. To błąd. Wielu tajperów nie straciło ani grosza na swoje typy. To jest ich sposób spędzania wolnego czasu.



Myśleć trzeba w życiu.



Życzę Ci tego co najbardziej lubisz - zaoszczędzenia na nie graniu w gry liczbowe ze 100 milionów pln !
2009-05-26 (15:44)

status stary gracz
Data rejestracji: 2009-04-02
Ilość postów: 18

4403
wpis nr 200 478
[ CZCIONKA SPECJALNA ]





napisz TPD, konkretnie kto jest tym typerem co najlepiej typuje a jest na końcu listy. Być może jest jakaś pomyłka.

Kiedyś już było tak że padło 10/10, a potem Pasko nie wiem czy słusznie wykasował sprawę i najlepszy wynik to 8/10.

Ja nikogo nie obrażam, a jak sami na siebie nadajecie to nie moja wina..

Ogólnie typowania czy to na forum czy u Pasko są do d...y, i każdy z grających w realu tymi typami bu wyszedł zmoczony jak pies, tego nie można zaprzeczyć.



2009-05-26 (15:52)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 200 480
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wszystko na pewno było zrobione słusznie. Każdy typ ma zapisaną godzinę i jeśli oddano go po 22:10 (bo był problem z dopisaniem wyników) to automatycznie dawałem odpowiednią korektę.



Jeśli chodzi o typowania dziesiątek to na 9/10 jeszcze na pewno trochę poczekamy. Może do końca roku 2010 ktoś trafi jak dobrze pójdzie



Pozdrawiam
2009-05-26 (15:56)

status artes45
Data rejestracji: 2009-05-26
Ilość postów: 4

4636
wpis nr 200 484
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam,



Zapraszam do wspólnej gry w dużego lotka.

Szczegóły na poniższej stronie.



http://www.{SPAM}/.31597674
2009-05-26 (15:59)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 200 486
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Stary Graczu, licz się ze słowami.



Ja nigdy nie byłem, nie jestem i nie będę tajperem.



A znaleźć osoby których pisałem możesz sobie z powodzeniem sam. Nie będę im robił reklamy. Ja tylko konstatowałem fakty. Bez stosunku emocjonalnego.



Nie zrozumiałeś, bo czytasz niedokładnie. Nie pisałem, że trafił 10 na 10. Pisałem, że stale trafia zero. Dlatego jest najlepszy, a Ty nadal tego nie rozumiesz. To już jest Twój osobisty problem.



Użyłeś w odpowiedzi na mój wpis formy \"wy\". Jest to, jak wiesz, forma obraźliwa w języku polskim, dla wielu osób. Nigdy nie byłem towarzyszem. Nigdy w żadnej partii. Ani przedtem ani kiedykolwiek. Nie jestem socjalistą. Forma \"wy\" jest z upodobaniem stosowana przez Międzynarodówkę Socjalistyczną.

Konserwatyści używają form prostych - \"ty\", lub grzecznościowych, jak w języku niemieckim \"on\". Czyli \"ty jesteś\" a nie zaś \"wy kolego\" i \"państwo są\" a nie \"(wy) państwo jesteście\". To tak gwoli przypomnienia..
2009-05-26 (15:59)

status tczew 1958
Data rejestracji: 2009-04-01
Ilość postów: 6520

4389
wpis nr 200 488
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A wszystko zależy jak ktos traktuje typowanie w temacie podaj swoje typy.



Dla mnie to czysta zabawa ,dopiero jak wchodzi sprawa pieniedzy to nalezy się



przyłozyc,i na temat spojrzec z innej perspektywy. To są dwie rozne sprawy.
2009-05-26 (16:05)

status stary gracz
Data rejestracji: 2009-04-02
Ilość postów: 18

4403
wpis nr 200 490
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



nie mam nic do dodania. Pasko wyjaśnił wszystko i to mi w zasadzie załatwia całą sprawę. typuje się zawsze na trafienia a nie na nietrafienia.



Dzięki Pasko



Moze kiedyś się doczekam 9/10.



Pzdr.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina