1525
wpis nr 201 301
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam postawie sobie kuponik na 4z5 na te remisy

choć mam małe wątpliwości co do Barcelony bo coś mi się wydaję że tu może być niespodzianka, zdobyli wszystko co mogli zdobyć teraz raczej będą świętować takie odprężenie po finale także zaufam tobie xD
2009-05-30 (12:32)

1525
wpis nr 201 303

Aha i jeszcze jedna miał wiadomość a mianowicie lotto od 15 czerwca przewiduje ze będą się odbywać dwa losowania dziennie a to tylko nastraja mnie optymizmem ponieważ reguła 5-ciu dni skróci się o połowę jeżeli to drugie losowanie będzie na tych samych regułach jak dotychczas ML.
2009-05-30 (15:20)

status Petroniusz
Data rejestracji: 2009-05-18
Ilość postów: 21

4602
wpis nr 201 332

Gorylla - wydaje mi się prawie pewne ze Barcelona przegra z Deportivo tym bardziej, że Deportivo ma jeszcze teoretycznie o co walczyć. Te mecze co podałem to typy na pierwszą połowę. Myślę, że w pierwszej połowie będzie właśnie remis, a cały mecz wygra Deportivo.

Też myśle, że fajnie jeżeli będą dwa losowania, może żadko zdarzać będą się liczby, kóre będą miały przerwę 20-28 losowań. Pytanie tylko czy kurs na jedną liczbę w totomixie będzie dalej 3,2 czy buki zmniejszą do 3.

Pozdrawiam
2009-05-30 (15:30)

4602
wpis nr 201 333

Jak chcesz to mozesz zagrać coś takiego jeszcze:

La coruna-Barcelona - 1 - Pisałem wcześniej

Osasuna-Real - 2 - duży kurs na Real, Osasuna musi wygrać żeby się utrzymać , Real musi zachować twarz po ostatniej przegranej

Roma - Torino - 2 - Torino musi wygrać żeby się utrzymać, Roma ma już zapewniony puchar i nie gra o nic.

Lech - Cracowia - X2 - Lech musi wygrać żeby mieć wicemistrza, Cracowia walczy o utrzymanie więć napewno obie drużyny srzelą brami.

Możesz zagrać to systemem 2z4, 3z4 i kupon zwykły np. za 2 złote.
2009-05-30 (21:51)

1525
wpis nr 201 397

Nic się nie bój stawki w totomix\'e się nie zmienia ale niestety nic się też nie poprawi w częstotliwości wypadania po prostu będzie więcej losowań i tylko ta liczba wzrośnie. Zresztą poczekamy zobaczymy xD

Jakie propozycje odrobienia wkładu?

Czy zwiększamy stawki na kolejne trzy dni?
2009-06-07 (16:19)

1525
wpis nr 203 256

Witam pierwsze niepowodzenie :/ no ale cóż troszkę przegrałem ale i tak jestem na + dość sporo. Na forum jestem w plecy ok. 550 zł nie martwi mnie jednak przegrane pieniądze ale to że system pierwszy raz zawiódł. Co dalej ?? tzn nie będę próbował się odegrać ani nie zwiększę stawki po prostu standardowo 50 150 450zł.

Teraz muszę jeszcze raz przeanalizować dlaczego coś poszło nie tak, co miało wpływ na takie zdarzenie które miało miejsce wczorajszego dnia.