Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Jak to jest PO :) wielkim szczęsciu?

2009-05-12 (14:48)

status scolls
Data rejestracji: 2009-04-15
Ilość postów: 122

4459
wpis nr 198 204
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

W związku z tym że życie wielkokrotnie nauczyło mnie pytać PRZED po to aby nie być zdziwionym PO mam kolejne pytanie do szanownego grona forumowiczów:) :czy ktos wie jak się odbywa procedura i wszystko z tym związane PO trafieniu wielkiej wygranej np.6/6 w DL.Wiecie jak to wygląda?No bo według mnie to pociaga za soba wiele mozliwych problemów:).Nie żebym był upierdliwy ale wole wiedzieć zanim spotka mnie to szczećie heheheh.No bo tak:po 1 SKARBÓWKA Dają jakis papier że to nie kradzione czy cos?Po 2 jak to wyglada z ochrona danych osobowych?Po 3:chyba logiczne jest że kase odbiera się w konkretnym miejscu a o tym wiedza wszyscy zainteresowani WYTARGANIEM sory za wyrażenie od Ciebie choć częsci wygranej a to na cele charytatywne a to na winko dla pijaczków(to tak dla żartu:)) po 4 :kiedyś słyszałem (może to tylko plotki) że kazda osoba \"dostaje\" swojego czlowieka (czy nie wiem jak to nazwać) do pomocy w umiejetnym zadysponowaniu kasą.Nie chodzi mi o zakupy czy cos takiego ale o pomoc w np.założeniu konta,zainwestowaniu tych pieniędzy itd.Pytam dlatego że kiedyś czytałem o gosciu ktory wygrał 6/6 w DL i ten niby jego nazwijmy to \"prowadzący\" jego wygrana dał znac mafi(czego nie powinien robic bo jest to tajemnica z urzędu tego Pana) no i gosc musial uciekać do Szwecji bo miał przechlapane.Co Wy na to?
2009-05-12 (15:05)

status murphy
Data rejestracji: 2008-12-12
Ilość postów: 308

3970
wpis nr 198 211
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

scolls - pieniądze z głównej wygranej nie są wypłacane w gotówce a przelewane z konta TS na wskazane przez posiadacza wygranego kuponu konto ( lub konta ) .Kilka lat temu osoba , która jako jedyna wygrała kumulację wyznaczyła adwokata do realizacji w jej imieniu wygranej - sama pozostajac anonimowa i nie pobrała imiennego zaświadczenia , zaś adwokat przekazał listę kilku kont w różnych bankach dla przelania na nie wygranej kasy.

To , czy chcemy uzyskać zaświadczenie o wygranej , czy go nie chcemy , zależy od własnej decyzji , ale realia są takie że trzeba będzie udokumentować skarbówce raczej nieuchronny wzrost stopy życiowej...

Wygrana jest wypłacana po pobraniu 10%-owego podatku od wygranych , tak więc na grającym już ten obowiązek wonbec fiskusa nie spoczywa.
2009-05-12 (15:19)

status scolls
Data rejestracji: 2009-04-15
Ilość postów: 122

4459
wpis nr 198 216
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzieki murphy za częsciową odpowiedź.Co do 10% które odprowadza lotto to jest ok sprawa jasna.Co do konta to chyba normalne że nie pójdziesz po np.2mln PLN z reklamówką choć słyszałem o pewnej Pani która podjechała \"maluchem\" i wzieła pokaźna sume właśnie do rekalmówki ale to chyba wszyscy interesujący sie tym tematem słyszeli .Mnie chodzi raczej o sytuacje gdy np.\"życzliwy\" sąsiad wykona telefon do skarbówki w miejscu zamieszkania i poda że własnie Zenek Kowalski:) który pracuje w rzeźni kupił sobie wczoraj porche carrera za 250tyś zł.Rozumiesz chyba że wiąze to się z jednej strony z problemami z sasiadem:D ale to drobnostka a z drugiej ze skarbówką i w efekcie z ochroną Twojej prywatności.No bo co powiesz Panu ze skarbówki jak zapuka do drzwi?FUCK YOU?Jestem uczciwym obywatelem i jak chcesz(chcecie) to mnie sprawdzajcie,szukajcie itd.?
2009-05-14 (23:12)

status scolls
Data rejestracji: 2009-04-15
Ilość postów: 122

4459
wpis nr 198 531
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Hmmmm..widze ze nie każdy a raczej mało kto zdaje sobie sprawe z tego co go czeka po upragnionej wygranej:)W związku z tym mam pytanko do forumowiczów:po go grac skoro tak napawde nie wiecie co Was czeka:):) to coś w stylu \"uważajcie bo marzenia mogą sie spełnic i co wtedy\"...oczywiscie żartuje w stylu mojego kolegi który stwierdził po tym jak dowiedział sie że może wygrać w Euromillions 110.000.000 funtów i tu cytuje \"mogę przyjąc taki ciężar na klate\" hehheheheeh i mnie to wcale ale to wcale nie wzruszy heheheh:D a tak na serio to proponuje zobaczyć wypowiedz na youtube polskiej 19-latki ktora wygrała pół miliona PLN w milionerach jak sie gubi pytana o to co zrobi z wygraną \"ceke charytatywne???to nie ja są odpowiednie organy\":) koleżanki???\"owszem jak wygram okrągły milion\" heheheh...nic dodać nic ująć:D PZDR dla wszystkich lottomaniaków
2009-05-16 (14:50)

status scolls
Data rejestracji: 2009-04-15
Ilość postów: 122

4459
wpis nr 198 747
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jak więc jest z tym faktem PO wielkiej wygranej?Zastanawialiście sie nad tym?Jak byście zareagowali?A może ktoś z WAS ma np.słabe serce?Warto wtedy też grać?No bo w sumie to może się takie szczęście drastycznie zamienić w wielkie nieszczęście czego sobie i nikomu z lottomaniaków nie życze.PZDR.
2009-05-17 (21:03)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 198 963
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tak kiedyś sobie myślałam co bym zrobiła gdybym wygrała kupę kasy w lotto? Pierw marzył mi się dom na Mazurach,fajne ciuchy itp. a teraz doszłam do wniosku,że gdybym wygrała 6 w dużego to wiecie co bym robiła? Jedyne co bym zrobiła to kupiłabym sobie leżak i położyła się na nim
2009-05-17 (21:15)

status murphy
Data rejestracji: 2008-12-12
Ilość postów: 308

3970
wpis nr 198 965
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witaj madzia77!

Jeśli to leżak jest szczytem piramidy Twoich niespełnionych materialnych marzeń - to podaj adres a spełnię to marzenie...choć 6 w DL nie wygrałem.

Pzdr.
2009-05-17 (21:41)

status mercedes
Data rejestracji: 2008-07-20
Ilość postów: 769

3624
wpis nr 198 978
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

.....WYGRANA --WIELKIE SZCZĘŚCIE --- NO I PROBLEMY ---JAK SIĘ TO ODBYWA.....

Swego czasu gdy trafilem 10/10 w ML.pierwszym objawem było kilkunastokrotne sprawdzanie czy aby napewno.Serce podeszło aż po gardlo gdy okazaolo sie to prawdą .KROK następny odbór wygranej .Faktem jest iż trzeba sie nalatać w celu weryfikacji wygranego kuponu po kilku pokojach.Następnie w okienku pani sie spytała czy mam konto,czy mam jakieś życzenia względem ewentualnej darowizny i to wszystko .Pani zrobiła oczywiście xerokopie kuponu którą podarowła na pamiątkę i to wszystko. Pieniążki były następnego dnia na koncie oczywiście po odliczeniu 10%-ego podatku.teraz przyszedł problem co dalej?--ale rozwiązanie przyszlo samo 20 % dla siebie i rodziny ,a reszta inwestycja kupiona wtedy dzialka zyskała na wartości ok 6-krotnie.Jak gralem przed wygraną otóż rozpisem na 80 kuponów wtedy po 1.25 przez cały miesiąć zysk wyszedł orócz tej 10/10 jeszcze paroma 9/10 8/10/a reszty nie liczyłem prawdą jest natomiast to że wygrane przewyższyły 100 000.Jak gram teraz 1 kupon tamta 10-ka i max .3 zakłady pochodne .REzultaty jeszcze nie dokładam choć kilka razy o mały włos byłoby 10/10 niestety kończy się 8/10.Czekam na powtórkę z rozrywki aby zagrać tamtym rozpisem ale na to potrzeba 200 zeta dziennie a cale 6 000tys. na cały cykl 30-dniowy dlatego też 1 kupon jest puszczany jako 8/8.i jak napisałem twardo trzymam się owych 4 zakładów dziennie bo to jest wydatek bez szkody na budżet domowy.. POZDRAWIAM I KAŻDEMU ŻYCZĘ TAKIEGO STRESU JAKI JA WTEDY PRZEŻŁEM
2009-05-17 (22:23)

status kkulas
Data rejestracji: 2009-04-17
Ilość postów: 20

4472
wpis nr 198 990
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ehh wakacje bym se zrobil po wakacjach napewno byly by pomysly co dalej. Kupno domu z malym ogrodem dla rodzicow . Kupno bezpieczniejszego samochodu dla siostry ,splacenie jej wszystkich rat gdyby sobie tego zyczyla . Trzeba by bylo pomyslec tez o inwestycji kapitalu.



Dla siebie zakup sprzetu na ryby a jest co kupowac hehe i podobnie jak Madzia77 z tym ,ze kupilbym se hamak.
2009-05-17 (22:46)

status rikitiki
Data rejestracji: 2008-10-18
Ilość postów: 49

3803
wpis nr 198 999
[ CZCIONKA SPECJALNA ]





Nie no, fanzolisz Mercedes !!. Nie wierzę do końca, ze taki byłeś ułożony, bo większość prawdziwych graczy, najpierw by balangowała przez tydzień potem przez drugi dochodziła do siebie, a potem jak by doszli to by jeszcze grubo zagrali, bo co to jest marne 90 tysia (bryka i skóra)

Ja osobiscie poszedłbym na całość, a tak ziemnia leży odłogiem, a jak była ziemnią tak jest dalej i nie fanzol, że jej przybyło!!!

To chyba jakaś ściema, ze jesteś 6 razy bogatszy?

Tylko obrót gotówki przynosi zyski jak mawiał Wokulski Staś



Pzdr.

2009-05-18 (06:40)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 199 011
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

murphy-witaj zapomniałam wspomnieć,że z tego leżaka wydawałabym predyspozycję czego chcę i nie musiałabym nic robić.Co z tego,że teraz kupię sobie leżak jak nie miałabym czasu aby na nim poleżeć??
2009-05-21 (13:25)

status scolls
Data rejestracji: 2009-04-15
Ilość postów: 122

4459
wpis nr 199 629
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

mercedes dzieki za wpis i gratuluje tych 100 tyś.PLN i no coż chciałoby się przeżyć cos takiego choć raz w życiu:) chociaż mnie się też przytrafiło cos no może nie dokładnie takiego ale nie chcąc dublować tematu napisze o tym w temacie :\"Wasze przypadki\":)
2009-05-21 (13:31)

status murphy
Data rejestracji: 2008-12-12
Ilość postów: 308

3970
wpis nr 199 630
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

madzia77 - nawet do wydawania dyspozycji trzeba mieć predyspozycje...a zatem postaraj się to rozróżnić.

Pzdr.
2009-05-21 (14:34)

status scolls
Data rejestracji: 2009-04-15
Ilość postów: 122

4459
wpis nr 199 636
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

murphy co się czepiasz dziewczyny ;D każdy może sie pomylić najważniejsze że wie co zrobić z wygraną
2009-11-10 (14:38)

status scolls
Data rejestracji: 2009-04-15
Ilość postów: 122

4459
wpis nr 250 507
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Odświeżam temacik może ktos się wypowie bo temat nadal mnie interesuje(a kogo nie???:) )Pozdrowionka dla wszystkich przyszłych milionerów:D.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina