Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Moje-lotto.pl - powstający serwis o tematyce lotto i zakładów bukmacherskich.

2009-05-05 (21:14)

status moje-lotto.pl
Data rejestracji: 2009-05-05
Ilość postów: 1

4563
wpis nr 197 246
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Chcielibyśmy zaprosić do odwiedzin powstającego serwisu o tematyce lotto. Docelowo ma być to serwis dla społeczności graczy w Lotto oraz w zakłady bukmacherskie. Jesteśmy na początku drogi rozwoju naszego portalu, dlatego liczymy na wyrozumiałość, ale jednocześnie zapewniamy, że wszelkie niedoskonałości i problemy, o ile takowe się pojawią, będziemy systematycznie poprawiać. Znajdziecie tam Państwo wyniki losowań, wysokości wygranych, raporty gier w lotto, mapy losowań, ciekawe statystyki a także wiele wiele innych funkcjonalności.



Zapraszamy do sprawdzenia,

moje-lotto.pl
2009-05-06 (04:16)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 197 273
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

PODEJRZANA SPRAWA!



Nie wiadomo kto to robi. Nie podaje nazwiska ani imienia, żadnych informacji o sobie a chce informacji o nas. Będzie przetwarzał sobie nie wiadomo kto informacje o nas. Może to być np. stronka zakładana przez ABW. Albo np. jakiś filut będzie handlował danymi osobowymi bez naszej zgody i szukaj wiatru w polu. To nie pierwszy taki pomysł.

Stanowczo odradzam.
2009-05-06 (04:32)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 197 275
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zapomniałem:



Za naruszenie regulaminu i bezczelne umieszczanie reklamy bez zgody /w dodatku o konkurencyjnej działalności/ cały ten wątek powinien być skasowany przez admina.
2009-05-06 (10:31)

status alek85
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 197 286
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Don Pedro, sądzisz, że to ABW w taki sposób chce zbierać informacje o nas? Przecież tam nie podaje się żadnych danych o sobie.
2009-05-06 (11:45)

status dsg
Data rejestracji: 2009-05-06
Ilość postów: 342

4565
wpis nr 197 294
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

jak na razie to ta stronka ma b. mało do zaoferowania, może jakieś oryginalne pomysły? Jakieś forum by się przydało i inne rzeczy.
2009-05-06 (17:35)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 197 348
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Alek85, z tego, co widziałem, aby tam wejść, MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ. Żeby się zalogować, trzeba /tak antycypuję/ zapewne podać jakieś informacje o sobie. Jakie - nie wiem, nie rejestrowałem się tam. Ale przecież wszędzie, gdzie się logujemy, najpierw rejestrujemy się i podajemy różne dane osobowe.



Otóż ta strona, o której mówimy, jest stroną CAŁKOWICIE ANONIMOWĄ. Przecież nie wiesz, kto to jest.



Wyobraź to sobie inaczej. Otóż wychodzisz na ulicę i szukasz nieznanych sobie osób. Jak taką znajdziesz, to natychmiast i bez wahania podajesz tej osobie różne swoje dane osobowe. Oczywiście wiele z tych danych dotyczy nie tylko ciebie, ale i twojej rodziny, w tym dzieci, etc. Jak nazwać takie zachowanie? Niefrasobliwością, czy głupotą? Skąd wiadomo z kim rozmawiasz i co on zrobi z otrzymanymi informacjami?



No więc kto działa anonimowo zbierając informacje? Mnie od razu przychodzą na myśl tajniacy. A po co im ułatwiać życie?
2009-06-07 (12:56)

status turek andrzej
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 203 208
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

winiki multiloto
2009-06-07 (13:24)

status Spoke
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 4663

3977
wpis nr 203 227
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

W ogóle osoby z ilością postów mniejsza niż np. 20

nie powinni mieć możliwości zakładania tematów tutaj.

Bo to się robi żałosne.



Swoją drogą wczoraj usłyszałem o firmie która dzwoni do ludzi

zadaje im kilka pytań ( w formie ankiety) a potem pyta o adres chcąc

wyłudzić tylko dane osobowe. Ankieta jest tylko pretekstem i zmyłką.

Tak, że proszę uważać bo kłamców i oszustów w Polsce mamy wiele.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina