Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

PILNE - GŁOSOWANIE W PARLAMENCIE UE 5-ego MAJA 2009

2009-04-27 (12:47)

status lamictal
Data rejestracji: 2009-01-26
Ilość postów: 310

4125
wpis nr 195 786
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

http://blackouteurope.pl/ <----TU JEST WSZYSTKO OPISANE



Nie pozwól parlamentowi UE zamknąć dostępu do Internetu! Nie będzie drogi odwrotu!

Działajmy teraz!

Dostęp do Internetu nie jest warunkowy!





Internet zostanie podzielony na „pakiety”, a twoje prawo do dostępu i dodawania treści będzie mocno ograniczone. Stworzy to pudełka z dostępnością do Internetu , które nie pasują do tego w jaki sposób używamy go teraz. Wynika to z tego, że Internet pozwala nam obecnie komunikować się bez kontroli lub \"ułatwień\" jakiegoś pośrednika (rządu lub przedsiębiorstwa) i ta możliwość wzbogaca życie obywateli, ale również powoduje utratę władzy i kontroli nad nimi. Właśnie dlatego duże przedsiębiorstwa lobbują na rzecz takich zmian. Robią to pod pretekstem kontroli nad przepływem muzyki, filmów, rozrywki zamiast kopiowania za darmo, ściągania i wymiany P2P- jednak prawdziwą ofiarą tego planu będzie cały Internet, użytkownicy i demokratyczny nieograniczony dostęp do informacji i dóbr kultury.
2009-04-27 (16:00)

status aniel
Data rejestracji: 2005-11-07
Ilość postów: 590

1383
wpis nr 195 796
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

http://www.youtube.com/watch?v=Ct9xzXUQLuY&feature=related



Pan z mafii syjonistycznej, to im zagraża internet , bo nie można go kontrolować tak jak prasy lub tv.
2009-04-27 (18:07)

status Mariusz2
Data rejestracji: 2007-03-05
Ilość postów: 352

2577
wpis nr 195 821
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Najgłupsza jest idiotyczna wiara w \" garbate aniołki \" i wolność Internetu .



A wystarczy skorzystać z darmowego \" Internet Guardian \"--aby wiedzieć jakie strony podsłuchuje Komenda Policji Białostocka a jakie kielecka .





Jak widać \" Garbate aniołki \" mają się dobrze .

Nie ma takiego pojęcia jak wolny Internet .



Widocznie na innych planetach żyjemy .
2009-04-27 (18:10)

status Mariusz2
Data rejestracji: 2007-03-05
Ilość postów: 352

2577
wpis nr 195 822
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Panowie



Czy wy zaczym coś napiszecie nie możecie się coś nauczyć o tych komputerach .

A nie tylko bezmyślnie walić w klawisze .

2009-04-27 (19:34)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 195 836
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jakie strony podsłuchuje agentura, to my dobrze Mariusz wiemy. Polska to kraj agentów - nie zapominaj. Nie ja to powiedziałem pierwszy.



Chodzi nie o to, kto kogo podsłuchuje. Chodzi IM o to, abyśmy mieli uniemożliwiony dostęp do np. tego forum, bez ich ingerencji. Abyśmy już w żaden swobodny sposób nie mogli się organizować. Abyś mógł robić biznes z NIMI lub wcale. Np. nie będziesz mógł wejść na stronę Najwyższego czasu, bo będzie już nielegalna, albo Stanisława Michalkiewicza z tegoż samego powodu. Za to będziesz mógł, jeżeli zapłacisz ...abonament, wejść na stronę Gazety Wyborczej pod dowolnym tytułem i tam wyrazić swoje zdanie, które będzie cenzorowane przez \"super admina\". Nie o Wyborczą mi idzie, ale o utratę możliwości wolnego wyboru, która szykuje się milowymi krokami. Wpadamy w eurokołchoz szybciej, niż myślisz... Jak się wychylisz za bardzo według NICH, to trafisz do kozy. Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z ogromu nadużyć prawnych jakie występują w tym kraju... Naprawdę dużo ludzi siedzi w kozie po prostu za nic. Za to, że przypadkowo się napatoczyli. Wielu z nich bez jakiegokolwiek wyroku sądu... Co więcej, jak pracują sądy.. Coś o tym wiem. Albo \"współpracujesz\" z mafią, albo przegrywasz. To, o czym mowa w odniesieniu do internetu, to tylko wycinek rzeczywistości, ale hologram będzie taki sam. Mam tylko nadzieję, że jeszcze przez jakiś czas granice będą przepuszczalne..

My na to nic nie poradzimy, bo nie mamy armat. Ale chociaż miejmy świadomość, co ta mafia szubrawców z nami wyprawia. Wtedy kołchoz się rozleci, prędzej czy później, chociaż szkoda ludzi, którym zmarnują życie.
2009-04-27 (19:41)

status Mariusz2
Data rejestracji: 2007-03-05
Ilość postów: 352

2577
wpis nr 195 840
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jeszcze raz piszę .

Przestań wierzyć Don Pedro w \" garbate aniołki \"

Internet jest ,był i będzie pod ścisłą kontrolą .



Nie uwierzyłbyś nawet jakie strony są śledzone .



O jakie organizowanie się chodzi . Bo ja nie bardzo wiem o czym ty piszesz .



Internet to komercyjne przedsięwzięcie w momencie jak stał się PDI .

I ktoś musi na nim zarabiać .



I zupełnie nie wiem o co ten krzyk .

Każde komercyjne przedsięwzięcie musi przynosić zyski .



Internet nie ma licencji GPU ani żadnej darmowej .

To nie Linux .



PDI to nie znaczy darmowe .

A w dobie kryzysu nie jest dziwota ,że ktoś szuka pieniędzy .



Bzdurne pojęcie wymyślone o jakowejś \" społeczności internetowej jest \" sloganem

2009-05-08 (09:18)

status lamictal
Data rejestracji: 2009-01-26
Ilość postów: 310

4125
wpis nr 197 591
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jak GŁOSOWALI POLSCY EURODEPUTOWANI

Dokładne zestawienie ukazujące, jak głosowali polscy europosłowie w sprawie Pakietu telekomunikacyjnego, przygotował Dziennik Internautów. Już na wstępie warto powiedzieć, że zdecydowana większość polskich eurodeputowanych głosowała za prawami internautów.



http://di.com.pl/news/26707,0,Jak_glosowali_polscy_eurodeputowani.html
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina