Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

a moze poker ?

2009-02-18 (21:14)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 182 032
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzisiaj syn telefonował do nich. Podobno przelew wyszedł 16 lutego, a banki mają 5 dni na księgowanie.

Dam znać.
2009-02-23 (12:33)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 182 834
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wypłacili
2009-02-24 (14:48)

status demos
Data rejestracji: 2009-02-05
Ilość postów: 21

4199
wpis nr 183 026
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

no to sobie odbiła wszystko co do tej pory przegrała.

To się nazywa fart!!!
2009-02-24 (15:44)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 183 038
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Demos, a czytałeś o co chodzi?

Primo, nic nie musiałam sobie odbijac, bo nie gram.

Secundo, zagrał mój syn, wygrał i to są jego pieniądze.



Napisałam po to, by uświadomić innym, że można wygrac u buka internetowego i jest on wypłacalny.



Proszę uprzejmie, teraz Ty możesz sobie odbić grając w pokera, to co do tej pory przegrałeś w multi. Ale musisz być pełnoletni. Przy wypłacaniu kasy dokładnie sprawdzają dokumenty.



Powodzenia!
2009-02-24 (16:03)

status demos
Data rejestracji: 2009-02-05
Ilość postów: 21

4199
wpis nr 183 039
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

no tak, rzeczywiście nie doczytałem o co chodzi.

Myślę jednak, że każdy gracz, byłby zadowolony z takiej wygranej.

Jeśli chodzi o mnie to:

-Primo, nie mam nic do odegrania, bo nie gram w Multilotka

-Sekundo, nie mam jeszcze 18-tu lat i pewnie by mi nie wypłacili, nawet gdybym wygrał.

-Tercio, każdy, kto nawet takie pieniądze wygra nie powinien ich traktować jako wygraną, a jako pożyczkę bo w niedalekiej przyszłosci z reguły ją przegra.

-Qatro, taki jest niestety urok hazardu, i mimo młodego wieku wiem coś na ten temat.



Moje motto życiowe: Grając możesz przegrać, nie grając nie masz szans na przegraną.

2009-02-24 (16:27)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 183 041
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zgadzam się z Tobą pod pewnym warunkiem, że gra się dalej.



W tym konkretnym przypadku nie zachodzi ten warunek. Syn wyczyścił konto całkowicie. To była jego jednarozowa gra. Taki \"rzut na taśmę\" z konieczności.



Wyobraź sobie, że wyjeżdżasz do UK z niewielką kasą. Załatwiasz mieszkanie, pracę. Za mieszkanie płacisz z góry za tydzień - takie reguły stosuje wynajmujący. Za jedzenie płacisz na bieżąco w sklepach - to jasne.

Otrzymujesz pracę przez Agencję Pośrednictwa, która wypłaca forsę co tydzień.



Przychodzi jednak moment, że proponują Ci zmianę warunków pracy na kontrakt, czyli na etat, bez tego pośrednictwa.

Przyjmujesz, bowiem jest to korzystniejsze finansowo i nie tylko.

W tym momencie zaczyna się problem finansowy.

Do tej pory miałeś wypłatę co tydzień, bieżąco płaciłeś za mieszkanie, posyłałeś jakieś pieniądze swojej rodzinie w Polsce, a resztę przeznaczałeś na swoje bieżące wydatki.



W momencie zatrudnienia na kontrakt zarobisz dużo więcej (50%), jednak wypłatę otrzymasz dopiero po miesiącu. No i brakuje kasy na 3 tygodnie opłat za mieszkanie i na życie.

Masz do wyboru:

1) rzucać wszystko i wracać;

2) pożyczyć kasę, a po wypłacie oddać;

3) spróbować za pewną kwotę zagrać.



Syn wygrał wariant nr 3. Przeznaczył 40 funtów, wygrał 1.020, czyli na czysto 980.

Teraz wystarczy mu na wsystko. Dalej nie gra, nie ryzykuje.



Teraz już ma z górki.
2009-02-24 (19:27)

status demos
Data rejestracji: 2009-02-05
Ilość postów: 21

4199
wpis nr 183 073
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\"to be or not to be it\'s one question\" For me, only option nuber one but two.

wiil be a optimist always . They are very happy.

2009-03-09 (22:50)

status Maksiu78
Data rejestracji: 2008-11-04
Ilość postów: 300

3863
wpis nr 186 494
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...tak jakby w temacie...jesli ktos gra w pokera,słyszał o PokerStrategy i darmowym bankrollu a miał problem z quizem,to zapraszam na GG 2483701
2009-04-16 (11:50)

status Maksiu78
Data rejestracji: 2008-11-04
Ilość postów: 300

3863
wpis nr 193 935
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dla tych co chcieli by sprobowac powazniejszego pokera niz w onecie:



Propnuje na poczatek korzystac z [url=http://www.bankrollmob.com/?t=6273]BankrollMob[/url] ,gdzie daja kapitał startowy 50$ na kilka platform (FTP,Action,Titan,Party itd).

W [url=http://pl.pokerstrategy.com/u53ENN]PokerStrategy[/url] dostajemy tylko jeden raz 50$ na jedna platforme wiec warto sie dobrze zastanowic nad wtbraniem pokerroomu (tu zastanawiałbym sie nad Starsami,choc jedno z polskich for pokerowych oferuje troche lepsze warunki)



Wymagania:

18 lat i czasami skan dowodu osobistego
2009-04-16 (21:33)

status arczi292
Data rejestracji: 2009-03-18
Ilość postów: 512

4333
wpis nr 194 128
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ja gram jak widac na onecie i stwierdzam ze to faktycznie nie jest powazne i dlatego teraz zagladam tam sporadycznie
2009-07-16 (12:50)

status Maksiu78
Data rejestracji: 2008-11-04
Ilość postów: 300

3863
wpis nr 213 790
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kilka osob z forum gra w pokera,wiec jesli ktos byłby zainteresowany:



Liga pokerowa:będzie składała się z 8 turniejów

(4xFreeroll 50$ oraz 4xBI:5.5$ +dodane 100$ do puli )

i zakończy się finałem dla najlepszej 10 o 200$. Turnieje będą się odbywały w piątki



Dodatkowo moge podac info o promocji:10$ na start na ten poker room

Zadnej wplaty własnej itd



Info pod nr gg 918558
2009-08-14 (18:32)

status Maksiu78
Data rejestracji: 2008-11-04
Ilość postów: 300

3863
wpis nr 220 660
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam



Stały miesięczny turniej Freeroll o 200E. Turniej będzie odbywał w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o 20:00



Pierwszy turniej 06.09 o 20:00



Wiecej na http://www.yourpoker.pl/topics323/1511.htm#9922
2012-06-03 (18:33)

status Johnfox
Data rejestracji: 2011-07-31
Ilość postów: 132

13129
wpis nr 530 380
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Online Poker i algorytm - Co powinieneś wiedzieć?



Algorytmy na stronach do gry w pokera są owiane tajemnicą, gracze rzadko zdają sobie sprawę, że istnieje dużo więcej mechanizmów do gry w pokera online niż tylko znajomość podstawowej strategii. Co trzeba wiedzieć o internetowych algorytmach na stronach do gry w pokera i jak łatwo można pokonać pokerowe strony. Poker online jest uzbrojony i jest to jeden z największych zarzutów stawiany przez pokerzystów, którzy mieli zbyt wiele tak zwanych "suckouts" czy złych uderzeń. Wielu graczy, zwłaszcza tych mniej wykształconych nie wiele wie o teorii sfałszowanego-pokera i będą twierdzić, że strony do gry w pokera nie są uzbrojone a złe uderzenia zawsze będą występować. Jednak sam fakt, że internetowy poker room jest wygenerowany za pomocą kodów w połączeniu z zaawansowanymi algorytmami i pseudo-generatorem liczb losowych (PRNG) w celu nadania wiarygodności grze w pokera online i oddaleniu argumentu o uzbrojeniu strony do gry jest faktem. Ponieważ program komputerowy jest łatwo manipulowalny przez programistę oraz fakt, że gracze nie są wtajemniczeni w pokerowe kody i algorytmy wykorzystywane przez tzw. "pokerowych", mogą rzeczywiście ustawić stronę bardziej na swoją korzyść. Choć niektórzy mogą twierdzić, że "pokerowi" nie ryzykowali by utraty klientów, jednak prawda jest taka, że ??najważniejszy jest ich zysk. Ponieważ pokerowe strony mają zainstalowane oprogramowania do gry a także wykrywania, to właśnie istotnie zmienia grę. Na przykład w gry na żywo, kiedy karty są tasowane, nie ma sposobu, aby pokerowi mieli przewagę lub wiedzieli kto wygra. W pokerze online, nie zawsze tak jest. Mówiąc najprościej, dodanie algorytmów, które są używane do wykrywania zmów i aby zapobiec oszukiwaniu w pokera w rzeczywistości zmienia wynik wielu pokerowych graczy online. Oczywiście argumenty będą wynikały z tego twierdzenia, że statystyczne normy są utrzymywane na poziomie, a złe uderzenia występują równie często w życiu, podobnie jak w Internecie, jednak fakt ten musi być jeszcze potwierdzony. Oczywiście, każdy programista ma możliwość manipulowania statystykami gry w pokera, a ponadto pogląd, że komputerowy generator liczb losowych ma możliwość nawet zdalnie zasymulować "real deal" jest daleko poza zakresem rzeczywistości. Jeśli grasz w pokera online musisz mieć świadomość, jak poker-algorytmy pracują i jak można wykorzystać je na swoją korzyść. W przeciwnym razie po prostu będziesz na łasce programu komputerowego, pokerowych programistów i czystego przypadku próbując wygrać w pokera online. Najnowsze badania pokerowych algorytmów i kodów ujawniają wewnętrzne mechanizmy internetowych serwisów pokerowych a także jak programy używane na stronach pokerowych mają wpływ na wynik twojej gry.

==>> http://tinyurl.com/onlinepokercodecrack <<== Strona jest po angielsku, ale z przetłumaczeniem dzisiaj niema żadnego problemu.



Mam nadzieję, że w jakiś sposób pomogłem
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina