Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Prywatność na forum - ujawnienie adresów IP

2009-01-31 (15:23)

status wiem o tym
Data rejestracji: 2009-01-31
Ilość postów: 16

4165
wpis nr 177 798
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

W pyskówkach Fobia od zawsze była najlepsza na tym forum.
2009-01-31 (16:12)

status typer12
Data rejestracji: 2009-01-27
Ilość postów: 15

4142
wpis nr 177 820
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

no tak fobia1 na seksie podobno najłatwiej sie wzbogacic. Pomysl co beda myslec o tobie rodzina ( dzieci , maz - jesli ich masz - w co watpie). no ale bedziesz bogata samotną
2009-01-31 (16:29)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 177 823
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...prosze was o trzymanie sie tematu...na innych forach takie pogadanki nie mialy by miejsca nawet przez 5min...a co do kolesiowania panie typer12 to niestety sie mylisz...admin jest jeden...a ze mam jakias tam kontrole nad tym co sie dzieje na forum to nie znaczy ze musze z niej kozystac...i moze zajmiesz sie powazniejszymi rzeczami niz dziscinadą

...powtarzam...zajmijcie sie typowaniem...doborem liczb...systemami...i innymi rzeczaami zwiazanymi ze strona multipasko.pl...a jak chcecie sobie podopiekac to zaluzcie sobie watek na innej stronie...np.jakkomusdokopacbosienudze.pl...czy jakos tak

pzdr.nara:)
2009-01-31 (16:32)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 177 824
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Uprzejmie odpowiadam na powyższezarzuty:

To właśnie mój dawno dorosły syn podsunął mi pewien czas temu pomysł o rozszerzenie asortymentu przez wprowadzenie do oferty \"filmów dla dorosłych\".

Jest zapotrzebowanie na ten asortyment, więc jako urodzona kobieta biznesu wyszłam temu zapotrzebowaniu naprzeciw.

Klient nasz pan!

_____________________



Zgodnie z zapowiedzią, podaję najnowsze tytuly filmów wystawionych dzisiaj na moich aukcjach:



FRANKLIN - WSPANIAŁE PRZYGODY

NIEMIECKI DLA DZIECI - PROGRAM EDUKACYJNY

FRANLIN - GWIAZDKOWY PREZENT

BAŚNIE BRACI GRIMM: KOPCIUSZEK oraz BAJKA O SZEŚCIU SŁUGACH

ACH TEN... SNOOPY

MIŚ BARNEY I PRZYJACIELE

CALINECZKA



Posiadam jeszcze do wystawienia filmy z innych kategorii. Przykładowe tytuły:

ŁOWCY SKARBÓW

TYLKO MIŁOŚĆ

SAOTNI

WOŻĄC PANIĄ DAISY

SYLVIA

AMATOR KWAŚNYCH JABŁEK

ELIZABETH

WŁADZA, NAMIĘTNOŚĆ I ZBRODIA

BIEGNIJ LOLA, BIEGNIJ

DAMA KAMELIOWA

CZLOWIEK Z ŻELAZA

TERMINATOR - DZIEŃ SĄDU

ODWIECZNY WRÓG

PRET-A-PORTER

SŁONECZNI CHŁOPCY

MARKIZ DE SADE

AUTOSTOPOWICZ

RYTM TO JEST TO

CINEMA PARADISO

SŁODKIE ŻYCIE

CAŁKOWITE ZAĆMIENIE

UCIEKAJĄCA PANNA MŁODA

WŁOSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH

WICHROWE WZGÓRZA

IGRASZKI LOSU

ABSOLWENT

HENRYK V

ANTARKTYKA



i wiele innych



Póki pozwalają - reklamuję

_____________



Oświadczenie



Niniejszym oświadczam, że nie prowadzę sprzedaży poza Allegro.

Zainteresowanych odsyłam na moje aukcje, które rozreklamowała pewna sympatyczna pani. Ceny przystepne - nie podlegają negocjacji.



Pozdrawiam
2009-01-31 (16:33)

status wiem o tym
Data rejestracji: 2009-01-31
Ilość postów: 16

4165
wpis nr 177 826
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mam rozumieć Icemario, że swój apel kierujesz również do Fobii.

2009-01-31 (16:39)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 177 827
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przepraszam Icemario, że znowu mój post się pojawił.

Pisałam w trakcie, gdy Ty już zaapelowałeś i nie zauważyłam.



Jednocześnie informuję, że w ten sposób chcę zademonstrować swoje niezadowolenie z fatu braku reakcji Pasko na moje apele.

Być może w ten sposób zmuszę go do usunięcia przynajmniej tego, o co Go prosiłam.

Przy okazji może mnie zablokować, teraz mnie to już naprawdę nie obchodzi.



Strona MULTIPASKO stała się dla mnie mało atrakcyjna. Wręcz przeciwnie, wpływa niekorzystnie na moją działalność zarobkową.



Czekając na reakcję Admina stroy - serdecznie pozdrawiam.
2009-01-31 (17:03)

status wiem o tym
Data rejestracji: 2009-01-31
Ilość postów: 16

4165
wpis nr 177 831
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie łudź się Fobiu, że prędko coś się tu zmieni. Nie o porządek tu idzie, a o kliknięcia. Pozdrawiam.
2009-01-31 (17:39)

status typer12
Data rejestracji: 2009-01-27
Ilość postów: 15

4142
wpis nr 177 837
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

fobia jak na zapracowaną bisneswomen to masz bardzo duzo czasu, widac ze bardzo duzo przesiadujesz na forum multipasko. Chyba jednak te twoje filmy tak bardzo nie schodzą, stąd zalosna próba reklamy na multipasko.

Ochłon kobieto - co dorosły syn o tobie musi myslec. wspólczuje i zal mi ciebie
2009-01-31 (18:15)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 177 852
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Typer12, nie chciej się dowiedzieć co ja o Tobie myślę.

Przyczep się do tych wypisujących posty w erotycznych wątkach.



Zapewniam Cię, że niedługo dowiesz się co o Tobie myśli ta, która zrobiła mi reklamę.



A teraz odczep się ode mnie i proś Boga, by ocalił Cię od ataków terrorystki.



Przy okazji, pilnuj swoich finansów. Ja nie muszę analizować, typować i latać do kolektur. Widocznie mi wystarczy. Ręki do Ciebie nie wyciągam.

Więc czego się czepiasz?
2009-01-31 (20:13)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 177 890
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...do wiem o tym...oczewiscie wszystkich to znaczy wszystkich...ale fobia akurat tez cos wnosi do tematow na forum...jak tego nie rozumiesz to trudno...widocznie jeszcze nie dorosles do tego

...a wracajac do pani W P to az strach pomyslec ze takie nauczycielki ucza w szkolach nasze dzieci...rozumiem ze to ciezka praca ktora wykancza psychicznie...ale az tak???

pzdr.nara:)
2009-01-31 (20:50)

status wiem o tym
Data rejestracji: 2009-01-31
Ilość postów: 16

4165
wpis nr 177 902
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Cytuję Icemario:



\"...do wiem o tym...oczewiscie wszystkich to znaczy wszystkich...ale fobia akurat tez cos wnosi do tematow na forum...jak tego nie rozumiesz to trudno...widocznie jeszcze nie dorosles do tego\"



Czy/gdzie ja pisałem, że Fobia nic nie wnosi do tematów? Fobia do tematów na tym forum wnosi czasami aż za dużo. Nie pisz mi więcej, że czegoś nie rozumiem, czy też do czegoś nie dorosłem. Nie musisz mnie pouczać. Rozumiem więcej niż Ci się wydaje. Fobię znam od lat. Lubię ją czasami uszczypnąć.



Lepiej zajmij się porządkami na forum, bo niby masz tu jakieś uprawnienia. Zajmij się \"poważnymi głupotami\" tu wypisywanymi, a nie pierdołami. Fobia prosi o interwencję, a Wy nic nie robicie. No tak całkiem nic to nie, chowacie głowę w piasek. Albo jest tu ktoś odpowiedzialny za wpisy, albo go nie ma.

Fobia poniosła straty moralne i finansowe (może zbyt nerwowo zareagowała na te wpisy). Wydaje mi się, że moje wpisy nie są obraźliwe, najwyżej lekko uszczypliwe.

Do następnego razu.



pzdr.nara:)
2009-01-31 (20:54)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 177 904
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...jacy MY?!...a skod ty masz takie dane???...jak jestes juz ladnych pare lat na stronie to powinienes sie troche hamowac z pewnymi uszczypliwosciami...i rozgraniczac pewne sprawy

...a nie robic z siebie idioty

...A ADMIN JEST TYLKO JEDEN

...a to co ja moge czy nie to tylko i wylacznie moja sprawa

pzdr.nara:)
2009-01-31 (21:16)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 177 915
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Udzieliłem fobii \"pomocy\" ile mogłem i myślę, że fobia jest zadowolona pod tym względem. Pozdrawiam
2009-01-31 (21:17)

status wiem o tym
Data rejestracji: 2009-01-31
Ilość postów: 16

4165
wpis nr 177 916
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

cytuję Icemario:

\"...jacy MY?!...a skod ty masz takie dane???...jak jestes juz ladnych pare lat na stronie to powinienes sie troche hamowac z pewnymi uszczypliwosciami...i rozgraniczac pewne sprawy

...a nie robic z siebie idioty

...A ADMIN JEST TYLKO JEDEN

...a to co ja moge czy nie to tylko i wylacznie moja sprawa\"





Wy - czyli Admin i Ty. Opisuję rzeczy po imieniu. Tak, jak je widzę, jak je oceniam. Nie ma dla mnie znaczenia, czy znam daną osobę od wielu lat, czy też jest dla mnie zupełnie obca. Pozwolisz, że to ja będę decydował o tym co powinienem. Wolno mi mieć swoje zdanie. Tobie nic do tego. Nie muszę się zgadzać z Twoją opinią. Tak jak Ty nie musisz przyklaskiwać mnie. Z ostatnim Twoim zdaniem z cytowanego tekstu zgadzam się w całej rozciągłości.



Pozdrawiam.



2009-01-31 (21:28)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 177 924
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...no i niech tak zostanie

...i jak widac pozory czasem myla...wiec warto sie zastanowic nad niektorymi wpisami

...wszyscy sie rzucili na biedna Fobie bo jako jedyna nie bala sie postawic w slusznej sprawie...wszyscy uwierzyli pewnej pani na ladne słowka i jaka to ona biedna...a jakby znali wszystkie fakty(o ktorych nie moge pisac bo to prywatna sprawa) to wygnali by ta osobe jak najdalej od tego forum...bo wszyscy z nas mieli kiedys do czynienia z takim ludzmi i wiedza co w trawie piszczy...ale coz...rzadko dobro wygrywa ze zlem...ja na miejscu ADMINA zablokowalbym na stale dostep do forum dla takich ludzi...ale niestety(szkoda) nie mam takich uprawnien...zeby nie bylo pozniej jakis niedomowien

pzdr.nara:)
2009-02-01 (00:26)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 177 982
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przeczytałam cały temat i o jedno proszę wszystkich forumowiczów - dajcie spokój Fobii1. Już tłumaczę. Jest to starsza i schorowana osoba, która pochowała kilku \"chłopów\", a oprócz tego pochowała swojego psa, sorry - sukę. Cierpi biedaczka na choroby z autoagresji, a to forum jest jej jedynym podwórkiem, na którym może kogoś poznać, czy komuś odpowiedzieć, (czyt. dokopoć). To, że ma złośliwy język można przypisać jedynie jej spartaczonemu życiu, bo ona sama nie jest temu winna. Bidulka zasługuje na szacun z racji nowej nacji. Wzbudza u mnie jedynie litość. Jak ją znam, to zaraz jej jadowity język zacznie kąsać, ale mam to głęboko.. gdzieś. Może ktoś mnie wytnie, bo piszę niepoprawnie tematycznie, może będę niewygodną merytorycznie. Napisałam i pewnie więcej tego błędu nie popełnię. Musiałam, bo widzę nieubłagalny koniec tej idiotki Pozdrawiam rozumnych.
2009-02-01 (09:39)

status wiem o tym
Data rejestracji: 2009-01-31
Ilość postów: 16

4165
wpis nr 178 005
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Oj będzie się działo.

Nie kasuj Icemario tego wpisu powyżej.
2009-02-01 (09:53)

status kogucik19
Data rejestracji: 2006-03-24
Ilość postów: 7712

1867
wpis nr 178 007
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

OPALXXX Nie chce wchodzic w meritum sprawy,bo mnie ona nie dotyczy,ale wypomnienie komus ze pochowal swojego kochanego bezinteresownego wielkiego przyjaciela czyli psa wydaje mi sie wielkim nietaktem z twojej strony.Byc moze nigdy nie miales psa i nie przezyles rozstania,ale zapewniam cie nie ma nic bolesniejszego jak jego utrata zwlaszcza po wielu latach.I przypominanie tego faktu jest nietaktem wobec kogokolwiek.Do reszty pochowanych sie nie wypowiadam.
2009-02-01 (09:57)

status wiem o tym
Data rejestracji: 2009-01-31
Ilość postów: 16

4165
wpis nr 178 008
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Widzę Koguciku, że nie wiesz w jak zażyłych stosunkach są te dwie Panie. Jakie ciepłe relacje występują między nimi. I to prawie od zawsze na tym forum.
2009-02-01 (10:18)

status kogucik19
Data rejestracji: 2006-03-24
Ilość postów: 7712

1867
wpis nr 178 010
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

WIEM O TYM masz racje nie wiem i nie chce wiedziec,i moze dlatego ze nie wiem wtracilem swoje 3 grosze.Juz mnie to nie obchodzi bo nie siedze w temacie i nie chce w nim byc.Zajmuje sie gra i to jest moj cel.Natomiast czasem mnie sumienie ruszy a nie znajac i nie wiedzac o co chodzi moze niepotrzebnie sie wtacilem wiec wszystkich zainteresowanych przepraszam,i pozdrawiam.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5 6 7 8
Wyślij wiadomość do admina