Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Prywatność na forum - ujawnienie adresów IP

2009-01-25 (23:42)

status romanx
Data rejestracji: 2008-11-02
Ilość postów: 10155

3859
wpis nr 176 476
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

o co tu chodzi )-;
2009-01-26 (00:02)

status W p
Data rejestracji: 2009-01-25
Ilość postów: 9

4114
wpis nr 176 481
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Co do zazdrości- nie me jej. Jest złość- za \"jadłodajnie ... - cos sie przelało ilez mozna - na dorosłego feceta wydawac\"- więc nie zazdrośc ale złość na ....siebie - ale to nie ten watek.

Teraz walcze o prawde dotycząca wpisów na jeden wątek - pod kilkoma nickami- dodam swoj wątek.

Ale to walka z wiatrakami- ja mysle inaczej chce wiedziec ze x to x- na kazdym forum a nie ktos kto nakręca swoje forum pod innymi nickami- to tak jak ktoś podbijałby na allegro swoje własne oferty ( i o tym mogłabym cos powiedzieć o tym Panie)- ale ............osoby tutaj będące to nie interesuje- wiec PASS.

Uczciwosc nawet jak na poczatku podyktowana złoscią- teraz jz jej nie ma- tylko została walka z wiatrakami- a jestem na tyle inteligentna ze wiem ze z wiatrakami sie nie wygra wiec......... moje sumienie jest czyste- mimo ze od kilku dobrych miesiacy patrzyłam na ta nieuczciwośc - te wszystkie wpisy i buntowałam się ale też........ liczyłam w końcu na ta wielką wygraną i odciązenie mojego budżetu. Wiec tez jestem winna.... Nie robiłam nic tylko kiedyś patrzyłam..........

Wiec dziekuję Icemario- moze taki zimny prysznic z rzeczywistością - która chce być oszukiwana- przydał mi sie- JA SIE TEMU BUNTUJĘ w swoim zyciu - ale musiałes mi tez uzmysłowic ze ......... niby buntuje sie a tez jestem nieuczciwa- bo jest to przeciw moim prywatnym zasadą ale w imie czegos wyższego dawałam temu w jakimś sensie przyzwolenie przyzwolenie na te kilka nicków.

To wiadomośc dla ICEMARIO- prosze wykasuj moj wpis. Chciałam zebys wiedział i wiedzial ze mowie pass.

Nie będe walczyć z wiatrakami- na to jestem za mądra
2009-01-26 (01:39)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 176 489
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\"Został zablokowany moj nick W.P. i wpisy usuniete z tamtego forum - zeby nikt nie wiedział ze załozyciel to kilka innych nicków.\"



Proszę Pani, to chyba jakiś nonsens. Nie blokuje się nicków, ale adres IP.

________



A teraz na inny temat.

Jeżeli prawdą jest, że Pani W.P. (również: k.k. vel W p) ma pewność, że pewna osoba nakręcała temat poprzez dyskutowanie sam na sam ze sobą, uzywając przy tym różnych nicków, uważam iż powinny one zostać ujawnione publicznie.



Nie tak dawno, dla żartu, ja i druga osoba z forum użyliśmy jednorazowo inych nicków dla żartobliwego wpisu. (Przypominam, chodziło o Prezesa).

Pasko bez mgrugnięcia okiem natychmiast ujawnił nasze prawdziwe nicki, mimo iż służyły one tylko i wyłącznie dalszej żartobliwej zaawie. Nikogo nie wprowadzały w błąd, nie służyłu żadnej agitacji. Były żartem, tylko żartem.



W sytuacji, gdy sprawa jest o wiele poważniejsza, gdyż dotyczy wspólnej gry, wpacania pieniędzy na jedno konto - wszystkie fałszywe nicki osoby obdarzonej zaufaniem przez wspólnie grających powinny zostać ujawnione.



I proszę nie pisać, że to nie jest moja sprawa, bo ja nie uczestniczę w tej wspólnej grze. Być może zechcę w tej lub podonej uczestniczyć pod zmienionym nickiem - chętnie przyjmuja każdego, kto wpłaca kasę do wspólnej puli.



Nie agituję nikogo, by przestał darzyć zaufaniem inicjatora gry podobno posługującego się wieloma nickami. Nie podważam jego uczciwości. Byc może użył tego chwytu w celu rozkręcenia tematu, zainteresowania nim jak największego grona.

Każdy z tego zainteresowanego grona sam oceni, czy ma zaufanie, czy też nie; czy to jest podstawa do podważenia zaufania. To indywidualna ocena każdego z graczy aktualnych i przyszłych.



To moje obiektywne zdanie.



Pani W.P. niepotrzebnie wywlekała na forum inne sprawa. Trzeba było pozostać tylko przy tych wielu nickach.



Dobranoc
2009-01-26 (02:47)

status PARTNER
Data rejestracji: 2008-03-10
Ilość postów: 747

3260
wpis nr 176 492
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Drodzy forumowicze.

Miałem w ogóle nie wypowiadać się w tym temacie i żadnych innych, które poruszają moją osobę, ale jeden jedyny raz wpis zamieszczę wiele ryzykując. Dlaczego nie chciałem sprostować czegokolwiek? Sz.P. znam lepiej jak wszyscy razem wzięci na tym forum i wiem, że każda moja wypowiedź, bez względu na to jaka by ona nie była (zła, dobra), dałaby kolejny pretekst do wyżywania się na mnie. Jak zauważyłem niektóre osoby na forum domyśliły się co jest powodem takiego zachowania i mają 100% racji. Na pewno celem nie jest dochodzenie żadnej prawdy. Gwarantuję, to wszystkim tym co jest dla mnie w życiu najcenniejsze!

Dodam jeszcze tylko tyle, że Szanownej Pani nic nigdy nie mówiłem o żadnych nickach i nic nigdy nie widziała !!! Zapewniam, że nie będę już więcej tego powtarzał i wałkował w kółko.

Fobia1 ja nawet się bałem podziękować Ci na forum za miłe słowa i wsparcie. Zapewne nie wiesz dlaczego, ale Ci w skrócie wyjaśnię. Gdybym, to zrobił, to automatycznie przez Sz.P. zostałabyś mi przypisana to znaczy, że na pewno coś nas łączy i byłaby eksplozja, którą bym bardzo po raz kolejny odczuł.

Tak na marginesie W.P. to są moje inicjały.

Dlaczego są tak konsekwentnie używane? Też można samemu sobie odpowiedzieć jak ktoś uważnie prześledził wszystkie wpisy.

Na koniec chciałbym wszystkich przeprosić za zamieszanie, bo niestety ponoszę jakąś winę.

Jeszcze informacja dla zainteresowanej.

Przestań już do mnie dzwonić i wysyłać sms jednocześnie zapraszając mnie do siebie. Nie odbiorę telefonu, nie odpiszę na sms i nie przyjadę!

Teraz uważnie patrzcie forumowicze co tym jednym, jedynym, raczej niewinnym wpisem narobiłem. Właśnie tego nie chciałem co zobaczycie.

Pozdrawiam Serdecznie

2009-01-26 (07:23)

status chcę znać prawdę
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 176 499
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A co z tym nakręcaniem tematu nickami tej samej osoby? Dlaczego o tym nie piśniesz ani słowa?
2009-01-26 (10:26)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 176 519
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam,



Ja już też się pogubiłem.



Proszę podać nazwę tematu albo najlepiej link do niego, a ja sprawdzę które nicki są powiązane z którymi.... i czy są jakieś duble.



Pozdrawiam
2009-01-26 (10:43)

status PARTNER
Data rejestracji: 2008-03-10
Ilość postów: 747

3260
wpis nr 176 520
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

To była jedna, jedyna moja wypowiedź w tym temacie i starałem się wyjasnić dlaczego. Proszę, to uszanować. Mogę z każdym zainteresowanym porozmawiać na ten temat (forma dowolna) i wszystko rozjasnić, ale pod jednym warunkiem. Dana osoba musi być zarejestrowana na forum od x czasu. Przepraszam, ale z nowymi nickami na ten temat nie rozmawiam. Nie trudno chyba się domyslić dlaczego?

Zapraszam * baza-partner@wp.pl *

W razie jakiegoś liściku proszę podać koniecznie nick.

Każde inne dane kontaktowe i personalne też wchodzą w grę!

Wszyscy partnerzy rzecz jasna je znają!

A tak w ogóle, to ta dyskusja na temat nicków jest zbędna i nic mądrego nie wnosi, ale IP oczywiście można ujawniać jak Administratorzy uznają, że to dobre rozwiązanie.

Pozdrawiam

ps. Skupiam się teraz na swoich sprawach i definitywnie wyłączam się z tej dyskusji.
2009-01-26 (12:47)

status FAN fobii 1
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 176 536
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ja myśle że ujawnienie numerów IP pociągnełoby za sobą ujawnienie

innych równie ciekawych faktów takich jak np



w wątku założonym przez fobia 1 \"BEZ..KASZANY!!!!!!!\"



okazałoby sie ze wszystkie wspisy z są z tego samego numeru IP

mimo ze maja rózne nicki



ale z drugiej strony słowa uznania dla tej szalonej kobitki,że też



robi sobie duza ilość odłon czyli siedzi przy komie i otwiera i zamyka

i otwiera i zamyka i otwieraz i zamyka i otwiera i zamyka....



i tak kilkadziesiąt razy dziennie aby sobie zrobić satysfakcjonujaca liczbe

odwiedzin swojego tematu

bo nie sadze aby ktoś dobrowolnie czytał takie wypociny......

2009-01-26 (13:02)

status maniekq a niech cie
Data rejestracji: 2009-01-25
Ilość postów: 10

4111
wpis nr 176 543
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

fanie fobii1 - super napisałes o ludziach z tego forum, to oszołomy i karierowicze- zbieracze jak najwiekszej ilosci wejsc na temat. Ciekawe czy mnie rozpoznaja pod jakimi innymi nickami wchodziłem. ale watpie sa na to zagłupi, a ja bede wchodził i wchodził i zmieniał nicki, a i tak mnie nie rozpoznaja, buahaha
2009-01-26 (13:14)

status kogucik19
Data rejestracji: 2006-03-24
Ilość postów: 7712

1867
wpis nr 176 545
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kogo obchodzi nik .Wazne zeby czlowiek z pod tego nika pisal monrze,a nie glupio to jedyne kryterim oceny czlowieka.Nie chce byc niegrzeczny,ale czy KUR.. jak zmieni imie bedzie porzadna kobieta,chyba nie.Pozdrawiam
2009-01-26 (13:19)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 176 546
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...zgadza sie...KUR...to KUR...a kogut to chyba o tym wie najlepiej co po kurniku biega

pzdr.nara:)
2009-01-26 (13:38)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 176 554
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko!



Temat: BEZ KASZANY



Ujawnij przynajmniej w tym temacie adresy IP.



Nie zgadzam się, by jakiś idiota robił ze mnie kpiny.
2009-01-26 (14:05)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 176 556
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Manieq.... a jednak.



kosik i fiolka - mówią Ci coś ?



Jeszcze moment i wylecisz z forum + w ogóle nie otworzysz strony multipasko



2009-01-26 (14:13)

status maniekq a niech cie
Data rejestracji: 2009-01-25
Ilość postów: 10

4111
wpis nr 176 559
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko tak sie ciebie boje ze hej, mozesz mi zabronic. mam zmienne ip i mi mozesz wiesz co zrobic. I tak wejde i tak
2009-01-26 (14:21)

status allclear
Data rejestracji: 2008-03-10
Ilość postów: 75

3261
wpis nr 176 564
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mnie proszę nie przypisawać do żadnego klanu, bo jestem sam dla siebie. Inne nicki oczywiście również mam jak wielu tu się udzielająch. Dodam, że moje wpisy jako allclear, są w wielu różnych tematach. Szukajcie

Wnioskuję z róznych wpisów, że we wspólnej grze wszyscy popierający temat, to jedna i ta sama osoba. Ładne jajca tu się kulają, bo gość sam ze sobą gra

Tak poza tym to moglibyście już skończyć tę dziecinną zabawę.

Tak jak ktoś napisał wyżej. Zkładaj nicków ile chcesz, ale pisz mądrze i nie ubliżaj innym. I tak Was lubię
2009-01-26 (14:40)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 176 568
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

panu \"maniekq a niech...\" już podziękowałem.



Co do pozostałych to wszystko jest ok. Codziennie forum przegląda blisko 1000 unikalnych użytkowników i nie ma tu zjawiska grania samemu ze sobą, itp. ... no bo i po co... ??



Pozdrawiam

2009-01-26 (14:47)

status jest dobrze
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 176 569
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tak Pasko trzymaj! I nie ma potrzeby ujawniania IP. Wystarczy chamstwo lekko przetrzebić, i będzie \"jako tako\".
2009-01-26 (15:54)

status maniekq a nech cie
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 176 581
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko napisz po prostu ze jestes cienki bolek i nie umniesz mnie zbanowac, moge pisac z jednego kompa ile chce a ty , maluszku , nic mi nie zrobisz. A maniekq jest do bani

P.S. nie potrafisz nawet poprawnie wytypowac mojego strego nicka- jestes naprawde cienki, kto ci pomaga i za ile te strone haha
2009-01-26 (16:02)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 176 586
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No tak.... zapomniałem, że masz jeszcze komórkę w P4.
2009-01-26 (16:03)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 176 587
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przy okazji pokazałeś mi jak na dłoni, że również TOTO1 to jednak Ty również
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5 6 7 8
Wyślij wiadomość do admina