Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Prawo kontra internetowi bukmacherzy

2009-01-18 (17:26)

status kogucik19
Data rejestracji: 2006-03-24
Ilość postów: 7712

1867
wpis nr 174 696
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Najnowsza informacja to taka ze sedziowie naszego kraju z pensja 5000 zeta beda tydzien strajkowac bo malutko bidusie zarabiaja.Wiec gora wszyscy ci co maja na bakier z prawem,a ci co chca sprawiedliwosci niech czekaja,moze doczekaja.Ot prawo o zycie.
2009-01-18 (21:12)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 174 760
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

CRIS, znasz powiedzenie \"Dajcie mi człowieka, a znajdę na niego paragraf\"? Autorem tego jest jakiś rusek, zapomniałam nazwiska.



Powiedzenie ciągle aktualne.

Przed dziewięcioma laty musiałam pisać wyjaśnienie do US dlaczego mam telefon komórkowy i stacjonarny jednocześnie. Część kosztów stacjonarnego oraz całe koszty komórkowego wliczałam do kosztów prowadzonej działalności gospodarczej. To fakt, nie bujam.

Napisałam obszerne wyjaśnienie, że kontakt z klientem muszę mieć także poza miejscem pracy, a na ulicę nie zabiorę telefonu stacjonarnego. Chyba zrozumieli, bo więcej się nie czepiali.

Dodam, że wzywali mnie do siebie celem złożenia tych wyjasnień. Nie poszłam. Odpisałam, że moja działalność nie polega na wysiadywaniu w kolejce do urzędnika skarbówki i taka wizyta naraża mnie na poważne straty finansowe, których US mi nie zwróci. Dali mi spokój, wystarczyło samo pismo wysłane pocztą.



Wystarczy mieć głowę na karku, myśleć i nie dać zrobić z siebie idioty.
2009-01-18 (21:35)

status kogucik19
Data rejestracji: 2006-03-24
Ilość postów: 7712

1867
wpis nr 174 769
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tak wlasnie jest w malych miasteczkach,urzednicy musza sie wykazac,zeby przelozony widzal ze cos robia dlatego jak juz calkiem nie maja co robic to wzywaja ludzi z roznych blachych powodow,nawet z ludzkiej ciekawosci,i tak bylo chyba w przypadku twoim,jednak pismo przestraszylo urzednika bo sie wystraszyl a on tez nie chce miec do czynienia z madrzejszym,i nie majacym nic na sumieniu,ale takich co nie maja na sumienu nic prawie nie ma ,wiec jak widza wezwanie ze skarbowki,to mysla teraz o ktory kant chodzi,no a wystraszony petent to juz inaczej sie zachowuje,przed urzednikiem,a ten widzi ze jest gora i sobie pozwala.I tak to bywa,natomiast w duzym miescie to tylko donosy i to takie powazne gdzie ktos pisze ze : Do wiadomosci: Telewizja,radio komendant policji,urzad miasta.I wtedy reaguja bo sie boja.Ot ZYCIE.
2009-01-18 (22:47)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 174 792
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Koguciku, wprawdzie Szczecin nie jest metropolią, ale do małych miasteczek trudno zaliczyć to 400-tysięczne miasto

No, chyba że przyrównamy je do Nowego Joprku. Ale i Kraków wypadnie przy nim blado, Warszawa również.



Pozdrawiam
2009-01-18 (23:01)

status kogucik19
Data rejestracji: 2006-03-24
Ilość postów: 7712

1867
wpis nr 174 795
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

FOBIA1 Jezu nie wiedzialem ze jestes ze Szczecina,bylem przekonany ze z innej miejscowosci.W zadnym razie nie chcialem Cie urazic ,i to co napisalas masz racje.Z tego co pisalas wysnulem falszywe wnioski,jest mi przykro.Mnie chodzilo o meritum sprawy ze tak sie dzieje w mniejszych miasteczkach,gdzie US robia co chca z petentami.Jeszcze raz przepraszam i juz zapamietam.W zadnym wypadku nie bylo moja intencja wytknac komukolwiek ze pochodzi z mniejszego miasta,lub gminy.Przepraszam i pozdrawiam.
2009-01-18 (23:43)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 174 807
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Koguciku )) ja się przecież śmieję!

Masz rację co do tych urzędników - bardzo lubią być ważni i nie tylko w małych miasteczkach.



Wracając do meritum - chyba Maiekg napisał, że grę u buka internetowego należy traktować jak zarabianie pieniędzy zagranicą. Ja się z tym zgadzam.

Jak zechcę, to mogę grać gdzie mi się podoba. Nikt mi tego nie zabroni.

Jest dostęp do stron bukmacherów, nikt go nie zablokował. Więc o co chodzi?



CRIS, dobra rada: nie szukaj problemów tam gdzie ich nie ma.



Wszystkim graczom bukmacherskim życzę dużo szczęścia w zawieraniu zakładów. Za oszczędności podatkowe kupcie sobie czekoladę i różowe okulary. Świat będzie piękniejszy, a życie pełne optymizmu.
2009-01-18 (23:50)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 174 812
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...allelujaaaaa...fobia jestem za...i tak3mac!!!

pzdr.nara:)
2009-01-20 (18:22)

status CR!S
Data rejestracji: 2008-10-21
Ilość postów: 87

3814
wpis nr 175 130
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

internetowa bukmacherka w niemczech jest dozwolona z tego co czytalem wiec zycze wam aby i u nas w nie dlugim czasie stalo sie podobnie.

A tymczasem szczescia w zyciu bo nie wszycy je maja .
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina