Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

SONDA: "Komu sie podoba takie łyse nowe tło?"

2009-01-24 (22:30)

status W.P.
Data rejestracji: 2009-01-23
Ilość postów: 34

4101
wpis nr 176 141
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

I jeszcez jedno- myśle ze dowód o wpisach PaN ma - wystarczy sprawdzic IP - moj i kilku innych nicków na forum \"Gra precyzyjna...\" - czy taki dowód nie wystarczy? Przepraszm innego nie mam- nie robiłam zdjęć ze X, y z wpisywał sie na tym wątku pod innymi nickami.

Chciałabym jednego zeby P.... był P....... a nie dalej M..., I..., O... Al........., itp

TYLKO TO 1 osoba = 1 nick
2009-01-24 (22:33)

status zdziwko mnie chapło
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 176 142
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wygląda mi na to , ze icemario powinien się ... leczyć. Jak można kasować wpisy demaskujące oszustwo? Mają swoje zasady, regulamin, więc nie powinni robić za naganiaczy. Fajnie tak rozmawiać \"sam ze sobą na sam\", odpowiadać sobie na swoje pytania. Super rozwiązanie.
2009-01-24 (22:43)

status W.P.
Data rejestracji: 2009-01-23
Ilość postów: 34

4101
wpis nr 176 151
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dziekuje za w jakimś sensie poparcie- bo jak od kiku dni wpisuje - ze 1 osoba = 4 czy 5 nickom a mam dowody nie oskarżam niesłusznie- te wpisy zostaja wykasowane.

Jeszce zostały na tym Watku - bo na tym którego dotyczy niestety - sa kasowane systematycznie.

Kiedyś wpisy były inne teraz tylko 1 osoba = 4 nickom POPIERAJACYM \"spółdzielnię\"

2009-01-24 (23:32)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 176 173
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...\\\"zdziwko mnie chaplo\\\" czemu sie sam zarejestrowales dzisiaj i boisz sie swojej tozsamosci?...jezeli jest tu jakis oszust to wlasnie ty...o jakie oszustwo ci chodzi?...czy ktos cie naciagnal na jakies pieniadze i sie nie wywiazal?...bo mnie nie jak do tej pory i nie przeszkadza mi to ze jest takich wielu co wpisuja sie na tym forum pod wieloma nickami...ja sam przyznaje sie bez bicia mam ich 4ry...wiec jak widac samo posiadanie wielu nikow to jeszcze nie oszustwo wiec zastanowcie sie nad pochopnym pisaniem wierutnych bzdur...granie jest dobrowolne

...a jak juz ostrzegalem k.k czy w.p prosze nie podzygac innych (w tym swoich znajomych jak domniemam) do jawnej prowokacji...bo juz pisaalem czym to sie skonczy...

pzdr.nara:)
2009-01-24 (23:42)

status W.P.
Data rejestracji: 2009-01-23
Ilość postów: 34

4101
wpis nr 176 181
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przykro mi - ale nie podzygam nikogo do prowokacji- i \"zdziwko ...\" nie znam-a poznalabym bo .......... ludzi uczciwych lubie.Prosze wszystkich - tak jak zdziwko... nie popierajcie mnie - bo bedzie to negowane ale ....... piszcie co myslicie



Prywatność na forum - ujawnienie adresów IP

PISZCIE CO O TYM MYŚLICE

http://forum.multipasko.pl/n_viewtopic.php?id=2084

JESTEM ZA a Wy?
2009-01-25 (02:27)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 176 214
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kobieto pod nickiem W.P.!

Jeszcze raz bardzo Ciebie proszę, napisz tylko i wyłacznie o tych nickach. O to nikt nie ma pretensji.

Sama pisałam, jak i wielu innych, że nijaki Mariusz jest także Mariuszem2.

Nikt tego nie wykasował.



Zostały wykasowane Twoje histeryczne wpisy o prywatnym życiu człowieka z tego forum, o jego sytuacji rodzinnej, materialnej itp.

A ponieważ w tych samych wątkach podawałać dane o kilku nickach - zostały automatycznie usunięte.

Bardzo brzydko się zachowałaś. I przestań już jątrzyc, bo to zakrawa na jakąś paranoję.



Obejrzyj czasami wartościowy film w TV zamiast tkwić na forum. Przed chwilą odeszłam od telewizora. Obejrzałam na TV4 film , wspaniały, o życiu, chorobie, miłości. Film ukazujący to, co w życiu najważniejsze.

Nie zadręczaj siebie i innych. Bardzo Cię proszę.
2009-01-25 (21:29)

status W.P.
Data rejestracji: 2009-01-23
Ilość postów: 34

4101
wpis nr 176 400
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fobia 1 - kiedyś dokonałam jakiegos tam wpisu pod wpływem emocji.

Jednak - potem oprzytomniałam - i w sumie jestem wdzieczna ze tamte wpisy zostały wykasowane- emocje sa złym doradca i żle działaja.

Teraz \"walcze\" o jedno - jak widac na forum dla nikórych osób złe.

Widziałam i mam 100% pewnośc ze 1 osoba = kilku nickom- a to uwazam za oszustwo- zawsze tak uwazałam- tylko kiedys wewnetrznie sie buntowałam i \"kłociłam\" o to- ale tylko z osoba zainteresowana.

i NADAL UWAZAM ZE - jak ktos wpisuje sie POD WŁASNYM WĄTKIEM POD KILKOMA NICKAMI - wpisami typu JESTEM ZA, TRZYMAM KCIUKI, P... JESTES SUPER- tzn och i ach pod własnym adresem - to ........... oszustwo.

I ze poperam w danym momencie kilka cyfr Ip - to tylko po to zeby ktos na jednym watku nie wpisywał sie pod kilkoma nickami- mozna miec kilka nicków - ale na różne wątki- TAKA UCZCIWOŚć.

P.S. Piszesz można ujawnic kilka nicków tej samej osoby - NIE. Piszac tylko i wyłacznie ze x to tez 4 kolejne nicki na tym samaym watku- tak such- to tez wykasowują.
2009-01-26 (01:52)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 176 491
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

W innym temacie wypowiedziałam się na ten temat.



Prawie przyznaję Tobie rację. Jest jedno ale: dlaczego tak późno to ujawniasz?

Przecież wiedziałaś o tym fakcie od początku, razem tworzyliście taka spółkę.

Wówczas uważałaś to za uczciwe, a teraz...

Czyżby zemsta?



No cóż, staram się patrzeć na to obiektywnie.
2009-01-30 (23:48)

status W p
Data rejestracji: 2009-01-25
Ilość postów: 9

4114
wpis nr 177 716
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Moze jestem - bylam naiwna- ale ... kiedys NET ( w moim rozumieniu) = sie 1 mailowi- i bylo czysto i jasno.

Pan W nauczyl mnie ze nalezy- ba wrecz wypada miec kilka maili- przykra i gorzka nauczka- 4 lata i tylko nieufnosc w stosunku do innych.......

Jednak jednego NIKT nigdy mnie nie nauczy - bycia nie fair w stosunku do osoby bliskiej. Kiedys moglam sie buntowac przed sama soba i osoba zainteresowana- teraz mam prawo GLOSNO mowic.

NIGDY NIE ZGADZALAM SIE Z NIEUCZCIWOSCIA i nadal tak jest - jednak piszesz FOBIA ze kiedys na to sie zgadzalam. ODPOWIEDZ brzmi NIE.

Nigdy sie nie zgadzalam -ale kiedys nie moglam nic z tym zrobic( tzn na tym forum - bo mowic osobie zainteresowanej mowilam- a kopac dolki pod osoba bliska ...... to nie fair......................ale teraz moge..........) oprocz tego ze uwazalam ze to NIEUCZCIWE.

Kilka nickow na swoim wlasnym watku to ........ po prostu nieuczciwe- inna sprawa FOBIA ze jak sie jest nieuczciwym w Necie to jest sie tez w zyciu prywatnym - jestes uczciwy ...albo nie. PROSTE I JASNE.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina