Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

SONDA: "Komu sie podoba takie łyse nowe tło?"

2009-01-10 (23:29)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 173 019
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...Janusz milczy jak zaklety wiec ja musialem zadzialac

...nie wiem jak wam ale mi sie wcale nie podoba wyglad nowej szaty graficznej forum

...kto jest za a kto przeciw?

...JA JESTEM PRZECIW!!!

pzdr.nara:)
2009-01-10 (23:35)

status edi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 41774

2623
wpis nr 173 022
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nowe tło jest fantastyczne!!!



I po tej wypowiedzi proszę o zamknięcie sondy i pozostawienie aktualnego tła już na zawsze , czyli do końca świata i jeden dzień dłużej
2009-01-11 (00:03)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 173 044
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...edi naprawde ci sie podoba te tło???...czy tylko tak piszesz bo nie jestes w opozycji?...hehe

pzdr.nara:)
2009-01-23 (23:41)

status W.P.
Data rejestracji: 2009-01-23
Ilość postów: 34

4101
wpis nr 175 986
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Panie ICEAMARIO ja z innej beczki. Czy wisywanie na forum założonym przez siebie na tej stronie pod 5 nickami - tak zeby sie \"kręciło \" na forum jest uczciwe? Nie dotyczy to PANA w ZADNYM WYPADKU- ale forum na które sie PAn wpisje i udzelił na ten temat wypowiedzi tzn napisał Pan berdzo neutaralne zdanie o mojej wypowiedzi- a załozyciel forum usunąl wpisy - też i Pana zeby sie nie wydało ze było cos nie tak i opinie PRAWDZIWE - ale NEGATYWNE sa usuniete czy to fair?
2009-01-23 (23:45)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 175 989
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam,



Ja akurat nie usunąłem, a icemario ma status administratora i może usuwać wpisy. Mam nadzieję, że poprzedni wpis to nie pierwsza skarga na jego działania



Pozdrawiam
2009-01-24 (00:27)

status W.P.
Data rejestracji: 2009-01-23
Ilość postów: 34

4101
wpis nr 175 993
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

W ZADNYM WYPADKU NIE skarże sie na Icemario czy PASKO. Jak wpisy usuwają te 2 osoby- to przepraszam - myślałam ze ......... ktos inny...... komu zarzucam wpisy pod 5 nickami.
2009-01-24 (00:34)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 175 994
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A ja udzielam POCHWAŁY dla Icemario za subiektywną ocenę wpisów oraz operatywność w usuwaniu tych urągających wszelkim zasadom współżycia społecznego. Szczególnie tych ingerujących w cudze życie prywatne, w celu ośmieszenia innych osób.

Idemario zachował się bardzo taktownie.

Mam na to dowód. Na życzenie Administratora strony www.multipasko.pl chętnie przedstawię tylko Administratorowi, nikomu więcej.
2009-01-24 (00:36)

status W.P.
Data rejestracji: 2009-01-23
Ilość postów: 34

4101
wpis nr 175 995
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pnie PAśko- od razu po raz 2- nie mam ale - ani do Pana ani do PAna ICEMARIO. Miałam - mam dowody i je przedstawiłam - może troche pod wpływem emocji- ze założycuiel wątku - pan P......- na tym forum usunąl wpisy NIEKORZYSTNE DLA NIEGO - tzn tez dowody na to ze wpisuje sie na własnym watku pod 5 nickami po to by........jak to nazwe nakręcać spółdzilnie- tzn by coś sie działo i zeby kolejne osoby wpłacały pieniądze na jego konto- po części w słusznej sprawie- bo ja jej dopinguje od kilku dobrych miesięcy- ale jak dowiedziałam sie ze 5 nicków= 1 osoba to......... zaczełam sie nad ta sszna sprawa zastanawiac- bo to oszustwo.
2009-01-24 (00:45)

status W.P.
Data rejestracji: 2009-01-23
Ilość postów: 34

4101
wpis nr 175 996
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

PAnie FOBIA- tak zgadzam sie z Panem. Jkakiś cazas temu czytałam na forum podnie danych osobobych -pełnych nazwisko , adres kogos tam. Uwazam ze jest to nie fair- ale .....wpisy bez danych - jak sie wie ze ktos napędza kase na tzw \"spółdzielnię\" i ............wie sie na 100% - bo np robiL to z Pańskiego komputera i sie to .............. wie- bo nicki zostaja- i wpisuje sie na tej stronie pod 5 nickami to fair? Czy lepiej miec pewność- ktos pisze ( w końcu IP zostaje administratora strony) i pisze jako ja a nie jako 5 razy ja?

2009-01-24 (00:49)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 175 997
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Apel do Icemario!



Powinieneś zachowywać kopie usuniętych wpisów i przekazywać je mailem do Pasko, by nie zarzucał Tobie stronniczości.

______________



Pasko, osoba z nickiem W.P. zarejestrowała się dopiero dzisiaj. Przed dwoma lub trzema dniami też się wpisywała pod nikiem k.k.

Członkowie \"Spółdzielni\", na którą się powołuje W.P. vel k.k. czytali te usunięte posty. Wypowiadali się na ten temat - mają zaufanie do założyciala.

I to ich prywatna sprawa.

Icemario nie usunął tych postów z własej woli. Zrobił to na wniosek zainteresowanych osób.

Poza tym, Icemario jest na stronie od wielu lat. Miałeś do Niego zaufanie, gdy udzieliłeś Mu tych uprawnień. Nie podważaj teraz tego zaufania, bo nie masz racji. Te posty należało usunąć.

2009-01-24 (00:55)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 175 999
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pani W.P.!

Proszę się cieszyć, że mój post skierowany do Pani w tamtym temacie także został usunięty.

Może Pani ujawnić kilka nicków jednej osoby, ale nic więcej.

Proszę zachować resztę godności - o ile Pani ją posiada - i nie zachowywać się jak pewna Aneta z sejmu.

Także jestem kobietą.

Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy, bez niepotrzebnych emocji.
2009-01-24 (00:56)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 176 000
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Myślę, że już nie trzeba mi nic udowadniać w tym przypadku.



Dziękuję icemario za właściwie podejmowane decyzje.



Informuję również, że nie wykluczam, że będą kolejne osoby wywyższone do rangi administratorów.



Pozdrawiam
2009-01-24 (01:24)

status W.P.
Data rejestracji: 2009-01-23
Ilość postów: 34

4101
wpis nr 176 002
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

I sie zgadzam w 99%

Icemario i Paśko dziłaja ok i bez zarzutów.

Ale ............Podziwiam Fobia-ze popierasz wpisy na swoim forum - tj przez siebie zaołozonym pod 5 nickami.

Ja wolałabym wiedziec ze x....... to x....

a nie x to x........ a równiez, a.......b,,,,,,,,,,c,,,,,,,, d,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Kazdy ma swoje zdanie- i żle jak pisze to samo zdanie ( ze niby inni popieraja) pod a, .....b...........c....................d

Nie myślisz tak? Cyz lepiej jak a ..b......c ..... piszą to samo? A nie wazne ze x, a,b,c,d - to 1 osoba?
2009-01-24 (01:56)

status W.P.
Data rejestracji: 2009-01-23
Ilość postów: 34

4101
wpis nr 176 003
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

PANI Fobia 1- Jak sama Pani pisze- ujawniłam tylko kilka nicków jednej odoby- nie więcej - nA WŁASNYM FORUM - WĄTKU. Przepraszam ale nie za bardzo jednak wnikliwie czytałam form - inaczej czytałam je z Parterem - wiec wiecej nie wiem.

MoZe i były inne nicki i wpisy - ale ja o tym nie wiem- a o czym nie wiem nie bede pisać.

P.S. Dodam jak inni sie zgadzaja z pani wpisem - tj ze to NORMA ze PARTNER = sie 4 innym nickiom na własnym forum, ( ja o tym wiem a moze i wicej ale tego nie wiem wiec gdybac nie bede). Ze wpisy typu POPEIRAM I JESTEM ZA- od .......załozyciela forum pod inym nickiem - są ok- to zapewniam...........

To mojego wpisu nie bedzie dalej.

Chciałam byc fair i ........ wjakims sensie \"oskarzajac\" podałam PaŚko moje pełne dane- nie iksińska ale ..................

Nie chce zaruzcać czegos co ie miało i nie ma miejsca - wpisy = IP= jakies dane o osobie.

Ja postawiłam swoje dane osobowe za ...........prawdę

Jak wszyscy nie wierza w prawdę to........... ja............... coż 1- musze odpsić

2- twardo stąpałam po ziemi jako matematyk - stdąd moje pierwsze oburzenie - moje logo i zdjecie w tym profilu - które wiąże mi z zdeseem, telefonem i danymi moimi- wystarczyło sprawdzic w NECIE ( u dociekliwych)

Bronie sie- PAni uwaza ze źle- bo nie chce zeby ktos wiedził o mnie?( tj moich danych osobowych) ?- zaznaczam kiedys przed moimi wpismai ale wpisami ...........

Czy Pani chce czytać moje wpisy - nie wiedzac ze to moje- pod innymi nickami ( ups- jestem soba nie potrafie kłamać i inaczej posac- ale jakbym umiała pisac iaczej? i Pani nie znając mnie cyrałaby to jako wpis od ........... kogos?)

2009-01-24 (08:07)

status laik w temacie
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 176 011
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jadę pikietować do Rzeszowa w celu przekazania Fobii uprawnień Administratora. Oj by się działo ...
2009-01-24 (14:03)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 176 028
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Droga Pani W.P.!

Nie doczytałam się na forum Pani adresu, nie mam pojęcia kim Pani jest i nic mnie to nie obchodzi.

Również nie interesuje mnie kto i pod jakimi nickami się wpisuje. Mam inne zainterssowania niż latanie po forum w celu szpiegowania.

Jednakże denerwują mnie posty żerujące na wywlekaniu prywatnych (podkreślam PRYWATNYCH) spraw osób, w celu ośmieszenia w tak prymitywny sposób bliskich niegdyś sobie osób. To wyraźnie wynikało z Pani postów.

Argumenty, którymi Pani się posługiwała były poniżej pasa i świadczyły tylko źle o Pani, były bardzo nietaktowne.

Proszę się zastanowić nad tym, ją odniosła Pani korzyść z wypisywania tych bredni.

Proszę się wycofać. Odzyska Pani spokój i jasność myślenia.

W tej chwili Pani posty są bardzo niezrozumiałe. Jako matematyk pisze Pani nielogicznie. Widać w tych wypowiedziach ogromne napięcie, nierozładowane złe emocje.

Po co to Pani?

Proszę przez kilka dni nie myśleć o tym, a potem trzeźwo ocenić sytuację.

Naprawdę życzę Pani dobrze.

____________



Odpisuję teraz Temu, co to chce pikietować.

Daj sobie spokój. Ja nie mam aspiracji do sprawowania \"władzy\"

Gdybym je miała, już dawno sprawowałabym wysoki urząd państwowy.

Robię co chcę i kiedy chcę. I z tym się dobrze czuję.

Kocham niezależność.



Trzymajcie się drodzy Forumowicze. Grunt to optymizm.
2009-01-24 (14:08)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 176 029
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko!

Ten temat także powinien być usunięty.



Sonda dot. tła niewypaliła. A szkoda, bo mnie się tamto także lepiej podobało. Pewnie kwestia przyzwyczajenia.



Wywalmy to (ten temat) i będzie spokój. Taką mam nadzieję.
2009-01-24 (14:34)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 176 040
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...zgadzam sie...temat sie nie sprawdzil...zostaje usuniety do kosza

ps. pani k.k czy teraz w.p. nic do pani nie mam i rzeczywiscie ja usunalem wpisy z tematu \"Gra precyzyjna...\" poniewaz uznalem je za niestosowne.

To ze ktos sie udziela pod 5cioma nikami to jescze nie przestepstwo, a poza tym trzeba by to jeszcze udowodnic. Ostrzegam wiec ze jezeli bedzie w dalszym ciagu pani atakowac i przesladowac w sposob zbyt nachalny inne osoby na forum to pani wpisy beda konsekwentnie kasowane a nr.ip komputerow z jakich pani kozysta beda rowniez blokowane.

pzdr.nara:)
2009-01-24 (14:37)

status full.
Data rejestracji: 2004-01-29
Ilość postów: 43270

151
wpis nr 176 041
[ CZCIONKA SPECJALNA ]





ale jaja ... dobry cyrk : )



2009-01-24 (22:24)

status W.P.
Data rejestracji: 2009-01-23
Ilość postów: 34

4101
wpis nr 176 136
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kibicuje i zycze zeby sie udało Leo w typowaniach - po tych kilku miesiacach obserwacji.

Jednak zawsze byłam za uczciwą grą- i jestem.

Po prostu kiedyś patrzyłam na coś i cicho sie buntowałam- teraz niestaty głośno.

Sama gra zasady itp ma szansę sukcesu i tego życze i kibicuję- ale zawsze nie podobało mi sie i nie podoba nadal - trochę nieuczciwości w tym.

Zasady jasne i czytelne i same one wystarcza na SUKCES.

Nie podoba mi sie o czym wiem na 100%- ze P....... wpisuje sie na forum pod 4 nickami na 100% - 5 tylko przypuszczam i mam 99% pewności- a wpisy sa tylko po to żeby nowe osoby do których wysyła maile sie zapisały.

Myśle ze to po prostu nie jest uczciwe- wpisy P....... i osób zainteresowanych wystarczą zeby pokazac zasady i uczciwośc tej gry- nie trzeba wpisywac sie i oszukiwac pod innymi nickami- cały czas tylko do tego dąze.

\"Pisz co chcesz i uwazasz ale jako \"ja\" - a nie pod 5 nickami zeby...... w jakimś sensie kłamać\"

Przepraszam- wpisałam sie własnie na ten watek bo widziałam ze jest założony przez Pana - a zależało mi na tym zeby informacja dortarła do Pana.

W jakims sensie - moze nie do konca ciekawym - ba nawet brzydkim- ale dbam o forum- ja sama jako ja chciałabym miec pewnośc ze np X to X a nie jeszcze a, b, c - czyli niby 4-5 osób które myśla tak samo - a = sie to 1 osobie.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina