Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Co mnie smieszy ? Kabaret z Lotto

2009-01-29 (15:24)

status Karamba1
Data rejestracji: 2008-03-10
Ilość postów: 174

3267
wpis nr 177 311
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wpis usunięto
2009-01-29 (15:40)

status Karamba1
Data rejestracji: 2008-03-10
Ilość postów: 174

3267
wpis nr 177 316
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wpis usunięto
2009-01-29 (23:51)

status xxxyyyzzz
Data rejestracji: 2008-11-28
Ilość postów: 110

3922
wpis nr 177 470
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Możemy sądzić (domniewywać) - NIE OCENIAĆ- że zamiary w/w forumowicza były i są OK.

Ale nawet bez AFERY z nickami, która wyszła na jaw , funkcjonowanie takiej czy innej grupy , gdzie w grę wchodzą poważne pieniądze jest .....

Inna sprawa gdy wygrana jest na poziomie złotówek (setek) a inna gdy w grę wchodzi KUPA KASY.

Wysoką naiwnością cechują się osoby biorące udział i powierzające , no w sumie nie ogromne pieniądze . Nie twierdzę że jest to szwindel. Nawet jestem daleki od takiego stwierdzenia, bo nie mam podstaw , ale sugeruję , że inni nie mają również podstaw by kategorycznie powiedzieć , że w razie wygranej dostaną udział.



Pasko , a jak wyobrażasz sobie udział w tzw, spółdzielni.

Powiedzmy że ma sposób , ale sam nie jestem w stanie .

I co dalej?
2009-01-30 (02:26)

status xxxyyyzzz
Data rejestracji: 2008-11-28
Ilość postów: 110

3922
wpis nr 177 482
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Z jednej strony podziwiam Pasko , za STALOWE NERWY , Ja bym już chyba niejednokrotnie nie wytrzymał przygryzania języka.

Temat \"Co mnie smieszy ? Kabaret z Lotto\" skupił się w tej chwili na jednej osobie.

Chyba wystarczy?

Dajcie MU chwile wytchnienia.

Gość nie będzie się bronił.

Pasko , tolerujesz też wybryki pewnych osób np . EDI

Przecież po za tym , że jest elokwentny i inteligentny to KUPA CHAMA.

Po kilku BANACH , zmienił swe podejście do innych użytkowników , ale taki gość musi co jakiś czas dostać w twarz, bo inaczej za bardzo się rozpędza.

Widać to JUŻ.

Sprawiedliwość jest na Tamtym Świecie, więc wiem , że niektórzy zbanowani użytkownicy mają bardziej lub mniej uzasadnione pretensje , zwłaszcza jak są świadkami tolerowania chamstwa w wydaniu innych \" chyba objętych amnestią\" .

Wracając do formuły \"spółdzielni\" , czy są realne szanse na taki twór?







2009-01-30 (10:57)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 177 502
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Spółdzielnia = po prostu gra wspólna na 12 liczb Dużego Lotka lub coś podobnego.



- wpłaty na podane konto - z którego zasilana jest gra

- równy podział wygranych



Przykładowo przy grze na 12 liczb w Dużego Lotka grupa liczy 100 osób po 20 zł na każdą grę. W przypadku trafienia 6 liczb zbiórka z dowodami osobistymi.



W związku z dużym prawdopodobieństwem trafienia 6 liczb i zamieszaniem z tym związanym, wszystko musi być dograne prawnie i tutaj jest najważniejsza sprawa, czyli regulaminy, sposób rejestracji, itp. tak aby wszystko było dograne.



Pozdrawiam

2009-01-30 (11:13)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 177 505
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...prawdziwy kabaret

...karamba(pomys nad nickiem karambaret)bez urazy ale wez sie poloz w trumnie i czekaj na smierc bo wszyscy cie chca oszukac i czychaja na ciebie...hehe

...ciekawi mnie co napiszesz jak uda sie niedajboze trafic 6/6 Partnerowi i grupie i wszystko bedzie ok tzn. kazdy dostanie swoj udzial...zal d...ke scisnie co nieee?

pzdr.nara:)
2009-01-30 (14:01)

status Karamba1
Data rejestracji: 2008-03-10
Ilość postów: 174

3267
wpis nr 177 548
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wpis usunięto
2009-01-30 (16:33)

status Karamba1
Data rejestracji: 2008-03-10
Ilość postów: 174

3267
wpis nr 177 578
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wpis usunięto
2009-01-30 (21:08)

status daswas
Data rejestracji: 2008-11-07
Ilość postów: 29

3870
wpis nr 177 683
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam.

Popieram większość wypowiedzi osoby o niku Karamba.

W interesach tam gdzie toczy sie walka o kasę sentymentów i wspólników nie ma. Rozumie dysponenta strony, ze w pogoni za kasa wynikającą z ilosci logujacych sie do tej strony dopuszcza do bicia piany tych samych osob ukrywających sie pod różnymi Nikami.

Na miejscu Pasko nie przyjął bym sponsoringu od Totalizatora, aby grający nie posadzili mnie o lobbing na rzecz sponsora itd. którego celem jest maksymalne pozyskanie grających naiwniaków.

Popieram Karambe ze wiarygodność gry zespołowej to podpisana umowa notarialna ,a nie fotki kuponow.Majac układ z kolektorem można zrobić foto kuponow ktore kolektor nastepnie w raporcie unieważni.

Swoje prywatne porachunki z zasady nie załatwiam publicznie na forum.

Tylko stwierdze, ze bez umowy notarialnej do gry przystępują tylko naiwniacy. W odróżnieniu od wielu innych uczestnikow tej strony podaje swoj @ po swoja treścią wypowiedzi ,a jeżeli oskarżam to posiadam urzędową dokumentacje . Czas to pieniądz i na tej stronie wiele należało by zmienić ,aby ułatwić korzystanie z tej strony. Tło jest kojce na oczy ,ale wrogie dla kieszeni i czasu do wydrukowania interesujących tematow.

Tusze sa kosztowne. Tak wiec tabele historycznych wynikow i typowan należy zmienić. Typujący w danej grupie rankingowej powinien mięć tylko jedna możliwość typowania nie kilka jak do tej pory wprowadzając tym samym w bladł grających. Prószę napisać to panu przęśle gratis kilka tablic ułatwiających wspomaganie gier liczbowych przydatnych dlla grających. Do czasu gdy oszust firma nie zostanie zmuszona do swobodnego uczestnictwa widzów w losowaniu to twierdze, ze grający walczą z wiatrakami. To tyle w tej polemice. wasdas@op.pl

2009-01-31 (21:11)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 177 913
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...ot polacy...nic dodac nic ująć...wszedzie tylko spiski i jak gdzie kogo wykrecic na kase i oszukac

...i jak tu ma byc dobrze w tym kraju???

...moze i jestem naiwny...nie przecze ale: \"Podaj mi chociaz jeden powod i na jakiej podstawie prawnej mialby np. \" Partner\" NIE wyplacic wygranej.\"?

...a gdzie zufanie?...gdzie miłość do bliźniego swego?...braterstwo i przyjaźń?

...dobra...wy spisujcie akty notarialne...podpisujcie weksle...wynajmijcie pięciu prawnikow i znajdzcie 10 poręczycieli do waszych umów

...a ja zaufam jednej osobie...osobie ktora sworzyla cos o czym wy nawet byscie nie wiedzieli jak sie za to zabrac (bo przeciez ile to papierkowej roboty i ci prawnicy jeszcze potrzebni przeciez) ...i zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie

...jak widac swiat sie dzieli na tych realistow \"bezpiecznych\" co tylko gadają...i na tych co \"naiwnych\" co działają!

...duzo sukcesow zycze!

pzdr.nara:)
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina