Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Do kogucika19

2008-06-27 (22:08)

status SKRYBA
Data rejestracji: 2008-05-09
Ilość postów: 14

3475
wpis nr 143 548
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko - proponuję do daty rejestracji i ilości postów dodać nicki ( klony) danej osoby , będzie jaśniej , może nieco mniej ciekawie !

Kogucik19 - widzę , że zniosłeś swoje jajko - wbrew naturze..... i tak bywa !
2008-06-27 (22:13)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 143 549
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie rozumiem intencji osób napadających na Pasko.



Człowiek stworzył stronę właśnie o charakterze rozrywkowym, nie naukowym. Każdy sad by się uśmiał, gdyby ktokolwiek chciał udowodnić, że \"rozgryzanie gry\" liczbowej jest dziedziną naukową.



Dowodem na rozrywkowy charakter tej strony są tematy luźne, w których wypowiadają się ludzie nie tylko zainteresowani wygraniem pieniędzy. Są to strony z poezją, z dowcipem, strony o charakterze towarzysko-rozrywkowym itp., których Admin nie usuwa.



Rejestracja oraz wpisy na tej stronie są bezpłatne, identycznie jak bezpłatne jest chodzenie po ulicach.

Identycznie więc, jak na każdej ulicy, jak w każdym środowisku można spotkać tu ludzi o różnym poziomie wykształcenia, kultury. Ludzi w różnym wieku, od tych najmłodszych, którzy dopiero nauczyli się pisać do emerytów; od głupich do mądrych; od humanistów do umysłów ścisłych; a także kulturalnych i niekulturalnych.



Wychodząc na ulicę mamy świadomość, że mijamy różnych ludzi, i zgadzamy się z tym.

Udając się do kina, czy masową plenerową imprezę, także godzimy się z tym, że reakcja sąsiada na dany film, może dowcip lub piosenkę, będzie inna niż nasza, choiaż zęsto płacimy za wstęp.

To są miejsca publiczne i nie mamy wyboru.

Ta strona jest także miejscem publicznym. Należy to zaakceptować, a nie krytykować Admina strony. Korzystamy z Jego uprzejmości, z jego pracy. Wypada to docenić, tego wymaga kultura.



Mnie nie odpowiadają imprezy w Jarocinie i nie biorę w nich udziału. Czy powinnam podać do sądu uczestików tego spędu rockowego?



Nie mam zamiaru z nikim polemizować, więc więcej nie zabiorę głosu na ten temat. Chcę jedynie uświadomić wszystkim krytykantom, że nikt nie jest ideałem, a strona ma wyłącznie charakter rozrywkowy. Nigdy naukowy.



Głównym tematem rozrywki na tej stronie są gry liczbowe. To jest hobby, nie żadna nauka.

Każdy traktujący to zagadnienie naukowo jest uzależniony od hazardu.

Nie zauważyłam ze strony Admina żadnych sugestii namawiania do hazardu.



Sprawa wytaczania procesów.

Pierwszy taki proces powinien wytoczyć Totalizator Sportowy przeciwko wszystkim obrażającym prowadzących losowanie, głośno krzyczącym o prezesie, że jest złodziejem; obrażanie swego czasu komisji losującej (starsi ludzie), z których urządzano sobie kpinki nazywając figurami woskowymi.

Nikt na tej stronie nie był tak wyzywany jak wyżej wymienieni.

A TOTO milczy, nie zaklada spraw sądowych. Z pewnością traktują wszystkich uczestników tej strony bez żadnych wyjątków z pobłażaniem, a ich wpisy jako kabaret lepszy lub gorszy.



Więc jeszcze raz podkreślam, podziękujcie Pasko, że macie gdzie wymieniać się swoimi zainteresowaniami. Gdyby ta strona i wpisy jej uczestników nosiła jakiekolwiek znamiona naruszenia prawa, to wszyscy bylibyśmy przestępcami.



Kogucik19, nie zachowuj się jak chorągiewka na dachu. Masz swoje zdanie i trzymaj się tego, a nie ulegaj podmuchom wiatru, który raptem się pojawia, namąci, a potem znika.

Czy Pasko prowadzi działalność gospodarczą, czy nie, to tylko Jego sprawa i nic nikomu do tego. Poruszanie takich zagadnień uważam co najmniej za bardzo niestosowne.



Zawsze brzydziłam się szpiclami.



Pozdrawiam rozsądnych.
2008-06-27 (22:27)

status szulc
Data rejestracji: 2008-03-05
Ilość postów: 109

3246
wpis nr 143 552
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

fobia1...tylko zobacz o co w tym wszystkim chodzi....otoz o to zeby Pasko jakos reagowal na tych \"najwiekszych\" debili...nie chodzi o to zeby chlop siedzial 24h przed monitorem i czytal czasami te \"dziwne\" wpisy...ale jezeli bylo kilka zgloszen zeby cos z tym zrobic to powinien zareagowac.

Zgadza sie ze zrobil kawal dobrej roboty tworzac ta strone i rozkrecajac ja, ale chyba normalne jest zeby byl na niej w miare mozliwosci jakis porzadek
2008-06-27 (22:47)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 143 561
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Szulc, ja wiem dobrze o co chodzi i odpowiednio do tego co wiem skomentowałam zarzuty stawiane Adminowi.



Przed chwila poczytałam na forum Onetu posty dotyczące meczu Agnieszki Radwańskiej. To znaczy posty te miały dotyczyć meczu, bowiem dot. tego tematu.



Wiesz co? Może 3 lub 4 osoy skomentowały świetną grę tej zawodniczki. Pozostali atakowali jej urodę, urodę wszystkich Polek, swoich żon, dziewczyn itp.



Artykuł umieszczony został w dziale sportowym.

Żaden post nie został usunięty.



Na stronie Pasko obowiązują zasady jak na forum Onetu.

Piszę to z pełną odpowiedzialnością.

Aż dziw, że jeden Pasko daje sobie rade, przecież Onet zatrudnia multum pracowników.



Dajcie człowiekowi spokój. Internet i ta strona jest Jego pasją.

Sami się pilnujmy i nie zwracajmy uwagi na chamskie wpisy, a także na te prowokujące do durnowatych wniosków. Sami się wykruszą.



Jeszcze raz podkreślam: NIENAWIDZĘ SZPICLI.
2008-06-27 (22:53)

status kogucik19
Data rejestracji: 2006-03-24
Ilość postów: 7712

1867
wpis nr 143 564
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

FOBIA1 nie wiem kogo nazywasz szpiclem ,i nie obchodzi mnie to ,przyklady dajesz raczej naiwne bo nawet w kinie tolerujemy zachowanie sasiada do czasu poki sie miarka nie przeleje , a potem zwracamy uwage a jak nie pomaga wzywamy obsluge kina,sa pewne ramy ktorych nigdzie nie mozna przekroczyc.Nigdy nikomu nie wypomnialem zadnych bledow,a jak kto zarabia a szczegolnie PASKO to mnie najmniej obchodzi ,i chwala mu za to ze stworzyl stronke ale chyba nie po to zeby sie chamstwo szezylo,nie mam nic przeciwko dobremu chumorowi nawet brutalny dowcip jest konieczny ale nie wyzywanie ludzi od \" zasrancow\"to chyba nie jest poczucie humoru bo jak to jest chumor to ja nie chce w nim brac udzialu, mam pretesje do PASSKO ze nie zareagowal najmniejsza uwaga nie musial odrazu blokowac czy inaczej sprawe rozegrac,calkowity brak reakcji, a powinien sie wtracic nawet po czasie w formie ostrzezenia.ciekawe jak zmienie nika i bede wyzywal kogos od kretaczy zasrancow i ponizal ich godnosc to tez napiszesz ze nic sie nie dzieje bo to nie jest naukowa stronka.Naukowa czy nie naukowa obowiazuje ogulnie przyjeta zasada kultory i dobrego wychowania ,a tu jest oficjalne przyzwolenia dla glupoty i chamstwa .Dlatego bez wiekszego zalu opuszczam czata,a oni niech dalej walcza ze sobai placza bo przegrali 7 zetai wyzywaja lotto od zlodzieji i wieszaja psy na kazdym ktoremu nie daj boze sie powiedzie .Bo mnie akurat sie powiodlo,to bylem wrogiem,kapusiem,przekupionym przez lotto i ciagle wmawiano mi zebym sie przyznal do bankrutcwa ,jak by ich to cieszylo wedlug nich bankrut brzmi dumnie i jest przykladem ze nie da sie grac zeby wygrac.Nie chce mi sie juz pisac bo po co ,pozdrawiam
2008-06-27 (22:56)

status SKRYBA
Data rejestracji: 2008-05-09
Ilość postów: 14

3475
wpis nr 143 566
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fobia1 - masz całkowitą rację , z gównem nie należy się kopać , szkoda trzewików i woni natury.
2008-06-27 (23:04)

status adams
Data rejestracji: 2008-03-25
Ilość postów: 557

3299
wpis nr 143 568
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Z tym kapowaniem trzeba rozgraniczyć co jest kapowaniem a co nie.

W latach komunizmu każdy kto by \"zakapował sąsiada że jeździ nawalony\" to kapuś i koniec.

Dzisiaj boisz się o własne dziecko tak samo jak 30 lat temu ale się nie zastanawiasz tylko zadzwonisz, że sąsiad jeździ narąbany.

A jak nie zadzwonisz i dojdzie do tragedii???

Jeśli kapujesz mając na względzie własne korzyści a pogrążenie kogoś przyniesie tobie korzyść to jest to obrzydliwe, ale jeśli ktoś robi coś złego i jest to szkodliwe dla innych (nawet tylko dla Ciebie) to nie widzę przeszkód a nawet należy takie zachowania potępiać.
2008-06-27 (23:59)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 143 574
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Adams, nie to miałam na myśli.

Przykład podany przez Ciebie nie jest żadnym kapowaniem. Sama protestuję przeciwko panoszeniu się chamstwa.

Natomiast Karamba słynie z tego, że każdą słowną utarczkę traktuje jak przestępstwo i straszy policją, prokuratorem i sądem. Coś jak w naszym rządzie.

Przy okazji, bardzo zgrabnie przemycił istotną dla ewentualnych kapusiów informację.

A mi przez tyle lat nie przyszlo do głowy, by się nad takimi pierdołami zastanawiać.

Zaręczam, że nikt ze starych bywalców nie szantażuje Admina. To bzdura wyssana z palca.

Takie plotki rozsiewają tylko pieniacze żądni sensacji.

----------------



Kogucik19 - dlaczego cały mój post bierzesz do siebie?

Pod Twoim adresem wyraziłam tylko zdziwienie, że post jednego człowieka, którego nie znasz z wielu wcześniejszych jego wypowiedzi tak bardzo zmienił Twoje nastawienie do społeczności tej strony i jej admina.



Nie bądź taki narwany. Ciebie obrażono kilka razy, mnie kilkaset. Między innymi robił to w sposób bardzo niewybredny Karamba i Mariusz.

A tylko dlatego, ze zadałam Mariuszowi 3 pytania w kwestii merytorycznej - chodziło o wyjaśnienie tylko trzech poruszanych przez niego zagadnień, bo pisał bardzo ogólnikowo. Nie tylko ja nic z tego nie rozumiałam. Większość zainteresowanych miała z tym problem.

To były proste i konkretne pytania. Odpowiedzią na nie było wysyłanie mnie do piaskownicy i mieszanie z błotem.

Dla tych dwóch panów byłam głupią babą, z którą tacy mądrzy nie rozmawiają. Te posty są na forum. Wprawdzie Mariusz kazał swoje usunąć i zostały po nim tylko wspomnienia w postaci pustych rubryk, ale niektóre z nich przekopiowywałam jako dowód do innego tematu. One istnieją, bo są cytowane pod moim nickiem.



Jak widzisz, pomimo tych wszystkich sponiewierań istnieję na tym forum i mam się nieźle. Natomiast Mariusz czasem wpada, coś napisze i znika. To samo z Karambą.



Koguciku, jest taka kategoria ludzi, która zawsze i wszystko będzie krytykowała. Wygrywasz i piszesz o tym - więc jesteś taki, siaki i owaki. Napiszesz, że przegrałeś, też napiszą, że idiota się spłukał.

Najlepszy sposób nie dyskutować z takimi, a ten czat najlepiej omijać.

Pisz na forum. Tu mniej tego tałatajstwa się plącze.



Jakiś czas temu też ktoś na czacie mnie krytykował, pomimo że się tam nie udzielam. I co się stało? Nic. Niech sobie krytykuje.

\"Psy szczekają, karawana idzie dalej\" - to moje motto. Tylko tak się tutaj utrzymasz, to znaczy w Internecie.

_____________



Wszystkich zaś informuję, że Pasko naprawdę reaguje na poważne nieprawidłowości. Parę lat temu byłam zmuszona do interwenji w takiej sprawie u Admina. Jeden telefon, który kosztował mnie może nieco ponad 1 zł i za chwile ten istotny post został usunięty.

Nie krytykowałam postępowania Admina, nie wysnuwałam wniosków na wyrost. Zwyczajnie zatelefonowałam i powiedziałam o co chodzi. Pasko natychmiast zareagował.



Drodzy Państwo, zamiast bić piane na forum - zatelefonujcie, wyślijcie sms-a. Pasko sprawę załatwi jak należy. Bądźcie konkretni.



Dobranoc
2008-06-28 (00:24)

status Karamba1
Data rejestracji: 2008-03-10
Ilość postów: 174

3267
wpis nr 143 580
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wpis usunięto
2008-06-28 (00:26)

status Karamba1
Data rejestracji: 2008-03-10
Ilość postów: 174

3267
wpis nr 143 582
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wpis usunięto
2008-06-28 (00:33)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 143 583
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ktoś kto uważa, że podobają mi się jakiekolwiek kłótnie czy wulgaryzmy na stronie jest w największym błędzie.



Ja sam osobiście nie przeklinam wogóle... ba... nie ma takiej opcji, że mi się coś może wyrwać, po prostu tak się wychowałem, że nie potrafię powiedzieć wulgarnego słowa, chociaż ktoś powie, że to niemożliwe



Jeszcze raz powtarzam. Bardzo chciałbym, abym mógł bardziej panować nad wszystkim co się dzieje na stronie, ale jest to ograniczone z powodu mojego braku czasu.



Z chęcią nawiążę kontakt z kimś z forum, komu nadam podobnie jak mi prawa do usuwania postów. Już jedna osoba oprócz mnie ma takie prawa obecnie. Proszę o zgłaszanie się. Rozpatrzę prośby na podstawie historii wpisów danego użytkownika i tego jaką postawę sobą reprezentuje w stosunku do forum i innych.



Pozdrawiam
2008-06-28 (02:11)

status Karamba1
Data rejestracji: 2008-03-10
Ilość postów: 174

3267
wpis nr 143 587
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wpis usunięto
2008-06-28 (02:23)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 143 588
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wiesz co karambo?

WYPCHAJ TY SIĘ TROCINAMI.



Nie mam zamiaru Cię przepraszać za Twoje urojenia.

W przywoływanym przez Ciebie poście tylko raz użyłam nazwiska tego zbrodniarza (cyt.):

\"Hitler byl jeden i jakie spustoszenia zdołał zrobić w narodach.\"

Nikt nie zaprzeczy, że Adolf Hitler to jedna wielka MAKABRA.

Czyżbyś się z nim utożsamiał, że żądasz przeprosin?





Zarzucasz Pasko, że lubi sensacje, bo to napędza ilość wejść na stronę.

Czy Ty jesteś aż tak zaślepiony, że nie dostrzegasz faktu, iż to właśnie Twoje posty wywołują sensacje?

Jakiś czas na tym forum był spokój. Pojawiłeś się i znowu afera.



Daj na luz, bo naprawdę stajesz się nudny.



PS

Możesz mnie prowokować, możesz mi wirtualnie skakać po głowie, wymyślać inne tortury psychiczne. Na mnie nie robi to żadnego wrażenia.

Będę milczała.

Pa
2008-06-28 (03:49)

status Karamba1
Data rejestracji: 2008-03-10
Ilość postów: 174

3267
wpis nr 143 589
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wpis usunięto
2008-06-28 (10:00)

status nowy35
Data rejestracji: 2005-04-23
Ilość postów: 2763

898
wpis nr 143 602
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Karamba chłopie kto cię zmusza do korzystania z tego forum?Jeżeli ci nie odpowiada charakter tego forum to załóż swoje, będziesz mógł być tam bogiem.Co ty za bzdury wypisujesz kogo ty straszysz sądem i za co, wydoroślij.

To Pasko powinien cię straszyć sądem za wulgaryzmy które kiedyś wypisywałeś z Mariuszem .A tak na serio to kiedy udowodnisz swoje teorie? Nie możemy się doczekać wspaniale się je czyta ale jakoś dowodu brak.Los jednak jest bezwzględny.
2008-06-28 (10:06)

status multigracz
Data rejestracji: 2008-03-12
Ilość postów: 36

3270
wpis nr 143 604
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Najlepiej to weź karamba podaj cały świat do sądu. Wszystko za wszystko podaj do sądu.

Podaj do sądu też siebie za to, że przyszło ci na myśl to, że mógłbyś się podać do sądu. W ogóle podaj do sądu sąd, za osądy które wysądzono.



Dla mnie ten temat to zwykłe bicie piany, dokładnie tak, jak pisała fobia.

A zarzuty, że Pasko robi coś dla kasy to największa głupota z jaką w ogóle

się spotkałem na tej stronie.

Jak można zarzucać komuś, kto za darmo od lat udostępnia nam stronę,

daje możliwość dzielenia się pasją, że robi to dla kasy?!

To znaczy od kiedy - od czasu, kiedy powstał chat?



A może po prostu zlikwidować chat? Ile lat go nie było i co, źle było?

Wtedy nie była potrzebna kasa?



Trollingu w sieci nie brakuje, zawsze był i zawsze będzie, ale to nie znaczy, że trzeba od razu robić z igły widły,

może po prostu wystarczyłoby takie prowokacyjne wypowiedzi przysłowiowo \"olać\".



Żal mi kogucika19, bo faktycznie jest często obrażany, ale jest na to jeden sposób, najskuteczniejszy, a w ogóle nie praktykowany -

ignorować te wpisy, a znikną szybciej niż się wydaje - bo komu się będzie chciało pisać głupoty na które nikt nie reaguje.

I proszę, nie pisz koguciku19, że przez jakiś czas to ignorowałeś i nic się nie zmieniło, bo co to w ogóle za argument,

trzeba było pokazać trochę konsekwencji i ignorować cały czas a już miałbyś

od dawna spokój, a tak jedno słowo odpowiedzi na głupie zaczepki napędza

machinę i ściąga kolejne trolle, które tylko czekają na jedno słowo twojego oburzenia.

Takiemu wystarczy odpowiedzieć, a już jest w siódmym niebie, bo zwrócono na niego uwagę.



Żeby nie było, nie uważam, że wulgaryzmy i obraźliwe przytyki ad personam są w porządku i nie powinno się nic z tym robić,

ale dajcie Pasko trochę pożyć, niech ma coś z życia poza stroną w sieci.



A jeżeli ktoś miałby ochotę zobaczyć jak to się robi na innych forach to proszę zajrzeć

na fora stron o2, np. \"Forum\", \"Pudelek\" itp. - tam dopiero znajdziecie wpisy;

cała plejada przekleństw, rasistowskich haseł, obraz religijnych i ...dużo by tu jeszcze wymieniać,

które kierowane są bezpośrednio do użytkowników forum i ludzi całego świata.

Tam dopiero można popisać się znajomością słownika alternatywnego i szóstką z erystyki w indeksie.



Co tu dużo gadać, dajcie na luz. Moja rada dla kogucika - jak ignorujesz chamskie i wulgarne odzywki to bądź w tym konsekwentny,

a zobaczysz, minie trochę i będziesz miał święty spokój.



Pozdrawiam.
2008-06-28 (10:18)

status mam1
Data rejestracji: 2008-05-03
Ilość postów: 22

3457
wpis nr 143 605
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

PANOWIE JAK WAM NIE PODOBA SIĘ TA STRONA,TO TU NIE WCHODZCIE.ZEGNAM WAS.POZDRAWIAM.
2008-06-28 (10:34)

status MAM1
Data rejestracji: 2008-05-03
Ilość postów: 22

3457
wpis nr 143 610
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

MIMO WSZYSTKO MOZE NIE POWINNIŚCIE BRAĆ DO SIEBIE TYCH OBELG I TYCH WSZYSTKICH MĄDRALI OLAĆ CIEPŁYM MOCZEM.MI TEŻ COŚ TAM PISALI JAK ZAŁOŻYŁEM SWÓJ ,,DURNOWATY TEMACIK\'\' ALE OGÓLNIE TO MNIE NIE OBCHODZIŁO .POZDRAWIAM. p.s FOBIA1 NIE BÓJ SIĘ JUŻ SIĘ WIĘCEJ NIE ZAKŁADAM.
2008-06-28 (14:23)

status pietrek
Data rejestracji: 2008-06-23
Ilość postów: 11

3567
wpis nr 143 636
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

pasko normalne że nie możesz być 24 godziny na forum i czytac wszystkiego, ale czy myślałeś o kilku moderatorach czuwających nad porządkiem i kulturą na stronie
2008-06-28 (18:51)

status kogucik19
Data rejestracji: 2006-03-24
Ilość postów: 7712

1867
wpis nr 143 657
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie wchodzac w glabsza polemike miedzy wami zastanawia mnie tylko fakt DLACZEGO nikt nie chcial sprawdzic mnie jako okreslanego bankruta,przebrzydlego koguta,bajkopisarza, itp.Podawalem metody ,podawalem gg zeby podac numer na skejpi pokazal bym do kamerki kupony mam ponad 300(TRZYSTA)potwierdzen wygranych z samego tylko totomixa bo tylko tam daja potwierdzenia,do dzis nie wyplacilem 2 kuponow na kwote ponad 1400 zeta , reszte niestety zrealizowalem bo myslalem ze ktos bedzie chcial sprawdzic.Dobila mnie wypowiedz PASKO ze kogucik nic nowego nie wymylil jakiez trafne spostrzezenie oczywiscie ze nie wymyslil,gra progresja byla znana juz dawno ,pisze rownierz ze w przeciagu grania tym sposobem w ciagu paru lat bym byl przegrany,ale tu juz sie mam prawo nie zgodzic,ale rowniez nie jestem w stanie udowodnic ze tak by nie bylo.Od stycznia do kwietnia bylo zlote eldorado na granie na NP w multi przez te 4 miesiace bylo az 57 wygranych na NP,a mnie to wystarczylo zeby wygrac spore pieniadze,i pomimo niejednokrotnego zachecania nikt mnie nie sprawdzil czyli chodzilo nie o prawde tylko o oczernienie mnie,przez tak dlugi okres. Pasko nie zajol stanowiska,i nawet on w chwili wolnego czasu mogl w imieniu grajacych poproscic o dokumentacje gry i zobaczyc powierdzena i kupony ktore wysylalem nawet za kwote 6000 zeta, a teraz odeszlem z czata ale jako pokonany niewiarygodny kogut,kogut-bankrut.Napisze po raz ostatni .Gralem kapitalem 10000 zeta,caly kapital odzyskalem i WYGRALEM na CZYSTO 7200 zeta od padziernika 2007 roku nie tylko na NP multi bo przestalem w maju tylko na zakresach (3) TSN i tu szlo mi bardzo dobrze.Mialem rownierz wpadki i o nich pisalem szczerze i ta szczerosc obrocila sie przeciwko mnie. Co mam jeszcze zrobic zeby opinia o mnie byla inna, zarzut ze wielkie naklady male wygrane ale czasem maly naklad a wielkie wygrane bo za 6 zeta mam 11.28 a czasem za 2286 tez mam 11.68 ale to robi kwote ,prosilem o leprza metode na robienie pieniedzy jednak sie nie doczekalem tylko mnie wysmiano.Do poniedzialku mam kupony i potwierdzenia wygranych kto chce zapraszam do sprawdzenia .Pisze tu tylko o sobie bo nie ingeruje w klotnie innych bo nie znam przebiegu a z tego co sie orientuje mnie jeszcze nie bylo jak te nieporozumienia sie pojawily.Pozdrawiam wszystkichi dziekuje za zyczenia milego urlopu ktore byliscie Panstwo mi laskawi przekazac.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4
Wyślij wiadomość do admina