Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

AGO IL.

2008-04-29 (20:42)

status MYSZKA
Data rejestracji: 2008-04-29
Ilość postów: 10

3440
wpis nr 134 769
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam Wszyskich forumowiczow i prosze o pomoc .Gram troche w te amerykanskie gry ale jakos bez rezultatu same straty.Littel to gra 5/39 i placa juz od 2 trafien $1 za 3 $10 za4$100 za $100000ale zabieraja 40%podatku . Mega MILL to 5/56 plus1/46dodatek ,i jest bardzo ciezko trafic cokolwiek. Ja gram w Littel i potrzebuje dobry system na 20 liczb na 5 skreslen,nie mam zadnych programow do analizowania gier .
2008-04-29 (21:03)

status AA
Data rejestracji: 2008-04-13
Ilość postów: 107

3377
wpis nr 134 772
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tu znajdziesz systemy i programy lotto.
2008-04-29 (22:44)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 134 795
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Myszka mam pytanie Czy to Little Lotto jest ogólnoamerykańskie ?

Znam tylko LL z okolic Chicago..

Nawiasem mówiąc wiem że są dwa programy polskie dostosowane do LL LOTTO CAD który obsługuje chyba wszystkie gry świata ...

i Sebastian Prokopiuk przystosował na indywidualne życzenie swój program Multilotto do LL .Oba programy kosztują w normalnych wersjach poniżej 100 PLN za jeden .

Napisz konkretnie jaki system na ile zakładów -zresztą warto dokładnie przeglądnąć ten portal dział SYSTEMY na pewno coś znajdziesz....

P.o.z
2008-04-29 (23:22)

status MYSZKA
Data rejestracji: 2008-04-29
Ilość postów: 10

3440
wpis nr 134 807
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Hej dzieki za odpowiedz to jest littel zChicago .obserwoje i troche gram w littel lotto ,i przewaznie wchodzi w kazdym losowaniu 3,4,5 liczb parzystych a ze jest ich polowa no to system 5/19 lub20 . nie wiem dokladnie co to ma byc moze strefowy mam taki ale na 10 liczb zpisalam z forum z 32 str
2008-04-30 (10:34)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 134 839
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Myszka wszelki hazard to przeogromna ilość wyborów a dokonanie chociażby jednego niewłaściwego wyboru stawia nas na pozycji przegranej.

Ty też masz tu wybór albo grać metodą na chybił trafił i liczyć na szczęście lub próbować doszukać się /ciężką pracą/ jakiejś własnej metody która być może dać jakieś pożądane efekty.

Na Twoim miejscu poszukałbym w internecie na wszystkich możliwych forach na temat \"osiągnięć \" innych aby być może już nie kroczyć tą samą drogą która najczęściej prowadzi do nikąd lub pozyskać informacje które da się zaadoptować do Twoich potrzeb i możliwości..

---------------------------------------

Pozwolę sobie skrytykować Twoje poszukiwanie jakiegokolwiek systemu skróconego po to aby tylko nim się posługiwać jako celu samego w sobie .

System skrócony jeśli nie jest gwarancyjny to ogromne ryzyko /wówczas liczysz na szczęście al szczęście możesz też mieć puszczając na chybił/

Z kolei systemy gwarancyjne nie zapewniają zwrotu poniesionych kosztów . Dla przykładu



Sys z 20 liczb 5 skr gwarantujący 4 trafne przy 4 to 1173 komb

Sys z 20 liczb 5 skr gwarantujący 4 trafne przy 5 to 481 komb.



System z 19 liczb 5 skr gwarantujący 3 trafne przy 3 to 127 komb

System z 19 liczb 5 skr gwarantujący 2 trafienia przy 2 to 21 komb

Jak widać gra samymi systemami jest zupełnie nieopłacalna a do tego Kto zagwarantuje że w zbiorze tych dwudziestu liczb znajdzie się 3, 4 ,lub 5 liczb ?



=================================

Twoja uwaga na temat liczb parzystych jest bardzo dobra i słuszna to o czym piszesz już dość dawno zostało opracowane i przysposobione do gier w programach . Takich cech charakteryzujących wylosowane liczby jest kilknaście/ponad 20/

Jeśli Potrafiła byś do Twojego spostrzeżenia dodać prognozę kiedy będzie np 4 parzyste a jedna nieparzysta a jeszcze lepiej Kiedy będzie np 5 parzystych lu 5 nieparzystych to jest możliwość znacznego ograniczenia ilości zakładów .

I na tym to polega ;-o))

Działania idą tu w dwóch kierunkach

TRAFNEGO WYBORU LICZB W ZBIORZE

SKUTECZNEGO OGRANICZENIA ILOśCI KOMBINACJI DO WYSŁANIA



Jedno i drugie wymaga ogromnej wiedzy intuicji umiejętności albo szczęścia a jak wiemy SZCZĘŚCIE ZALEŻY OD PRZYPADKU ;-o)))



P.o.z
2008-04-30 (17:36)

status MYSZKA
Data rejestracji: 2008-04-29
Ilość postów: 10

3440
wpis nr 134 878
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zen dziekuje za odpowiec.Przeczytalam wszystkie wpisy na forum i stwierdzilam ze jestem laikiem.Sciagnelam ze strony multipasko systemy ale brakuje mi programu do ich rozpakowania.A co do tych parzystych to codziennie wchodza minimum 2/3/4, a czasami pelna 5 jest tez odwrotnie ze ida nieparzyste .Jak bys mial czas i chec topodaje str lotto www.illinoislottery.com ,Ty jestes fachowcom moze bedziesz mogl mi podpowiedziec .Pozdrowienia
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina