Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

DUŻY LOTEK - POWSTAJE INTELIGENTNY SYSTEM - POLSKA GRUPA LOTTO

2008-03-20 (01:46)

status PARTNER
Data rejestracji: 2008-03-10
Ilość postów: 747

3260
wpis nr 128 727
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

DUŻY LOTEK-INTELIGENTNY SYSTEM-POLSKA GRUPA LOTTO-WSPÓLNA GRA

- WSPÓLNYMI SIŁAMI - GŁÓWNA WYGRANA W ZASIĘGU RĘKI -

Spece, szamani, wizjonerzy, typerzy i inni tacy i owacy niech sie zajmują generowaniem odpowiednich zestawów, a ja sie zajme sprawami organizacyjnymi.

\"Umysly\" tworzą określoną ilość zestawów sugerując jednocześnie ile i jakie zakłady powinniśmy obstawić. Wszyscy zainteresowani proszeni są o udział w dyskusji. Chcemy stworzyć bazę osób z którymi wspólnymi siłami obstawiając większą ilość zakładów i przy niewielkiej inwestycji nie ryzykując zbyt wiele ustrzelić główną wygraną.

Każdy jednak musi być świadom tego, że przed przystąpieniem do przedsięwzięcia bedzie musiał podać swoje dane osobowe i kontaktowe w celu weryfikacji zgodności.

Kiedy juz będziemy wiedzieć ile i jakie zakłady mają być przygotowane \"specjalisci\" zajmą się ostateczną obróbką.

Każdemu biorącemu udział w przedsięwzięciu zostanie przypisany nr zestawu, który będzie jednocześnie numerem uczestnika.

Uczestnik określonego dnia otrzyma na poczte e-mail wszystkie zestawy biorące udział w losowaniu i będzie zobowiązany zestaw mu przypisany wysyłać przez podaną wcześniej ilość losowań.

W związku z tym, ze każdy z uczestników będzie miał wgląd do wszystkich zestawów biorących udzial w losowaniu, może bez problemu sprawdzić ilość trafnie wytypowanych liczb u każdego z grających.



Wygrana I stopnia, która przypadnie dla PGL w okresie ustalonym, zostanie w równej części dla każdego z uczestników biorącego udział w tym przedsięwzięciu przekazana pod wskazane konta.

Nad prawidłowością całego przedsięwzięcia będzie czuwał zarząd, który niebawem powstanie.



ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ GRY

POLSKA GRUPA LOTTO baza-partner@wp.pl
2008-03-20 (02:12)

status PARTNER
Data rejestracji: 2008-03-10
Ilość postów: 747

3260
wpis nr 128 729
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

NIŻEJ WYMIENIONYCH I WSZYSTKICH INNYCH ZAINTERESOWANYCH WSPÓLNĄ I SKUTECZNĄ GRĄ ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.



ZEN - 777CH - DYLONG - SERAFIN - KARAMBA1 - MARIUSZ2 - NIKLOMAT - 007 - RYS - TAKTAK - FART - CZAK - NOWY12345 - TOMEK26 - ALBIN - FOBIA - PASKO



Niech z okazji Wielkiej Nocy. Radość, Pokój w życie wkroczy.

Szczęścia, zdrowia i dostatku- W inwestycjach żadnych spadków!



POLSKA GRUPA LOTTO - baza-partner@wp.pl
2008-03-20 (02:23)

status PARTNER
Data rejestracji: 2008-03-10
Ilość postów: 747

3260
wpis nr 128 738
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

DUŻY LOTEK-POWSTAJE INTELIGENTNY SYSTEM-WSPÓLNA GRA-

GŁÓWNA WYGRANA W ZASIĘGU RĘKI-POLSKA GRUPA LOTTO

2008-03-20 (15:44)

status PARTNER
Data rejestracji: 2008-03-10
Ilość postów: 747

3260
wpis nr 128 783
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam wszystkich.

Próbowałem zredagować wszystkich wypowiedzi w wersji skondensowanej jak się wyraził KARAMBA i skopiować do nowego tematu, ale po chwili stwierdziłem, ze nie jest to łatwe. Po prostu nie chciałbym pominąć żadnych poruszanych wątków. Po analizie wszystkich wypowiedzi stwierdziłem, że bez większego problemu możemy przenieść się do nowego tematu. Zresztą zawsze można tam zajrzeć.



ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I KONKRETNEGO DZIAŁANIA



SERDECZNA PROŚBA –

NIE UMIESZCZAJCIE W STARYM TEMACIE WIĘCEJ WPISÓW.

2008-03-20 (19:10)

status Mariusz2
Data rejestracji: 2007-03-05
Ilość postów: 352

2577
wpis nr 128 812
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

PARTNER



Ponieważ nie sądzę aby ktokolwiek Ci odpowiedział ( oczywiście jak zwykle po moim wpisie tutejsi tetrycy na potęgę zaczną wypisywać niegrzeczności i głupoty - bo mają odruch Markowa ) chciałem napisać co następuje .



1. Apel , który tutaj napisałeś nie jest zrozumiały i w zakresie logiki -po prostu nielogiczny .

Świat gier losowych to Świat logiki . A Twoje apele są nielogiczne i mało poważne .



Zrozum , że okrzyki bojowe typu - zabierzmy sie do roboty , rzejdźmy do konkretów i weźmy się do roboty ...



.............na nikogo nie działają i są dziecinne



a świadczą raczej o dziecinnym charakterze piszącego .



2. Nie wiem ile masz lat ale myśłę , że mało .



Kompletna nielogiczność polega na tym , iż jaki interes może mieć jak ty piszesz \" umysł \" aby podzielić się swoim wynikiem ( typowaniem )

bop nie bardzo rozumiem ?



Po co \" umysłowi\" -podatkobiorca czyli organizatro tego przedsiewzięcia .





3. Twoja teza to zupełny absurd



Jak macie pomysły jak znaleźć rozwiązanie w totka to się zgłaszajcie - ja was zorganizuję i do tego wezmę swój procent .



A po co : umysłowi \" płącić\" podatek ?



Umysł sam sobie poradzi i nie ma potrzeby płacić ściepę .





PARTNER



Zajmij się czymś poważnym , gdyż to co piszesz świadczy , iż nie masz rozeznania w towarzystwie \" graczy systemami\"



Zastanów się czy pisząc takie apele nie wystawiasz sam o sobie świadectwa





Mariusz





Nie musisz dziękować .

Jak zwykle tylko ja mam odwagę napisać Ci prawdę

Ale po mnie tetrycy zaczną pisać swoje pierdoły więc Ci więcel ludzi napisze co myślą
2008-03-20 (20:05)

status PARTNER
Data rejestracji: 2008-03-10
Ilość postów: 747

3260
wpis nr 128 817
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

MARIUSZ2 - Po Twoich wpisach stwierdzam, że jesteś jakiś \"wyjątkowy\" i zarazem inny. Nie będę specjalnie komentował Twojego wpisu, bo jak widzę niewiele rozumiesz.

Nie wiem do końca co przez Ciebie przemawia. Jesteś najmądrzejszy?

Mój wpis jest bardzo logiczny i z tego co widzę tylko Ty nie „kumasz”

Myślę, że nie tylko ja jeden nie rozumiem Twoich wypowiedzi. Skoro temat i wspólna gra Cię nie interesuje, to po prostu zajmij się indywidualnym typowaniem i pochwal się główną wygraną. Czas pokaże, czy prędzej jednostka osiągnie sukces czy grupa. Też pewnie nie znasz odpowiedzi na to pytanie. Co do „umysłu” o którym wspominasz, to jeżeli tego nie wiesz, to Cię uświadomię. Nie ma takiego, który by trafnie wytypował cały zestaw liczb, więc dlatego trzeba zrobić to wspólnie. Dla jasności bez inicjatora i organizatora nikt nic nie zrobi. Tego też nie wiedziałeś? Widzę, że jeszcze dużo nie wiesz!

Nie musisz się wysilać i odpisywać, bo w przeciwieństwie do Ciebie jak coś mówię, a w tym wypadku piszę to zawsze słowa dotrzymuję. Chodzi o to, że na Twoją prowokację na pewno więcej nie zareaguje.

Nawiązując do tematu, to również będę bardzo konsekwentny. Tutaj czy może jeszcze gdzieś indziej doprowadzę do konkretnego strzału i wierze w powodzenie. Nie omieszkam, o tym fakcie Szanownego Pana Mariusza powiadomić.

Rozgrywka między JEDNOSTKĄ i GRUPĄ

Kto przewidzi wynik? Obawiam się, że już przed meczem jesteś przegrany.



POLSKA GRUPA LOTTO baza-partner@wp.pl

2008-03-20 (20:14)

status Mariusz2
Data rejestracji: 2007-03-05
Ilość postów: 352

2577
wpis nr 128 821
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ale PARTNER po co ja mam się Tobie chwalić wygranymi .

Mnie już pochwalił totalizator i na tej pochwale mi zależy a nie na Twojej .



PARTNER



Ner słyszałem podziękowania za życzliwą uwagę .



Ja Ci napisałem opinię -gdyż nikt inny by Co tego nie napisał a ty zamiast mi podziękować masz pretensję ?



A pisz sobie do oporu .

Nie wtrącam się .



Bycie innym to zaszczyt .

NIe można być człowiekiem i nie być innym .



Inność to podstawa człowieczeństwa .

Tak , że dziękuję za pochwały .





Żałuję , iż odpowiedziałem Ci abyś się nie łudził .

Widzę jednak po zachowaniu , iż faktycznie trafiłem prawdopodobnie na niedoświdczone kilkunastoletnie niedojrzałe dziecko .



A sobie pisz do oporu .
2008-03-20 (20:17)

status Mariusz2
Data rejestracji: 2007-03-05
Ilość postów: 352

2577
wpis nr 128 823
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Picu picu



Dzieciaku .

Trochę więcej pokory .

Ja pracuję w jeszcze bardzij przekręconym interesie .

Tak przekręconym , że twoje wymysły nie zmieściły by się na liście pierwszych 100 w rankingu .



Zamiast podziękować mi za życzliwą uwagę słyszę obraźliwe teksty .

Żegnam
2008-03-21 (01:50)

status Karamba1
Data rejestracji: 2008-03-10
Ilość postów: 174

3267
wpis nr 128 871
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wpis usunięto
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina