Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5 ... 27 28
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

DLACZEGO `````PRZEGRYWAMY````????????

2008-03-29 (23:05)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 130 051
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ok Mariusz 2 Wyjaśniłeś to znakomicie . Zgadzam się Z tym co napisałeś .

Masz rację .



Proszę więc pomóż mi dookreślić . Co ja czynię takimi zabiegami lub jak określić takie zadziałanie że osiągam trochę lepszą pozycję po takim zabiegu niż wówczas kiedy byłem na pozycji wyjściowej ?

==---->>

Może nie lubisz tego ale przywołam przykład z typerem typującym chociaż jedną liczbę prawidłowo .

Jest chyba różnica w pozycji człowieka przystępującego do gry zupełnie zielonego z graczem posiadającym określone umiejętności .



Dookreślmy to Mariusz 2 .



P.o.z



2008-03-29 (23:19)

status Mariusz2
Data rejestracji: 2007-03-05
Ilość postów: 352

2577
wpis nr 130 053
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zen



Z całym szacunkiem dla Ciebie .



Nie ma pewniaków i nie ma dobrych typerów .

Są typerzy bardziej wyszczekani i mniej wyszczekani .

Są też tacy typerzy , którzy są uzależnieni od skreślania .



Mnie to jest obojętne .

Ale jest kilkoro , którzy nie tylko , iż są chorzy na uzaleźnienie ( to można leczyć ) ale muszą zaistnieć i sie reklamować ....



...no i muszą wciągać w ten bezsensowny tryb kompletnie przegranych ludzi ...innych .



Dla mnie typer to taki przegrany człowiek , który już nie ma nic do przegrania i dowartościowuje się rankingami i ułudą .



Jest tutaj rekordzista -człowiek , który stworzył całą famę wokół swojego typowania i tak w to uwierzył iż pisze w ramach swoich stetryczałych widach z a każdym razem , że on to już 30 lat temu opisał i wykazał ....



...................i pisze zupełnie nie an temat i zupełne brednie .



2008-03-29 (23:41)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 130 057
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz 2 to jak określić takiego typer który zapowiada że konkretnie ta liczba zostanie wylosowana i Faktycznie tak się dzieje. Sam tego kilkakrotnie doświadczyłem - ów typer/ a nawet dwóch ;-o)) / nie chwali się tym . To tylko ja robię wokół tego szum . by ewentualnie przyciągnąć jeszcze kogoś o podobnych umiejętnościach ...

Nie Twierdzę że takie trafne typowanie odbywa się zawsze ale jestem powiadamiany o procentowym wyczuciu szans na spełnienie takiej \"przepowiedni \" ;-o))

P.o.z
2008-03-29 (23:54)

status Mariusz2
Data rejestracji: 2007-03-05
Ilość postów: 352

2577
wpis nr 130 059
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ale ja Ciebie zupełnie rozumiem i bardzo się cieszę , że znasz takich ludzi .

I co z tego ?



Co Ci to daje ?

Co masz z tego ?



A co komukolwiek po tym ?



To co mam oprzeć całą swoją grę na oglądaniu typów tego człowieka ?



A jak go zmusisz , żeby Ci typy podawał ?

Aresztujesz go ?

A jak odechce mu się podawanie typów -to co pójdziesz do niego i zahaltujesz go ?



A może wymusisz?



Co będzie ci całe życie typy podpowiadał ?



=======================================

A znasz takie powiedzenie :

Jak chcesz liczyć to licz na siebie !!!!



Znasz
2008-03-30 (00:07)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 130 060
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz 2 .

No nic z tego ! ;-o)) poza tym że przeciwstawiłem się Twojej poprzedniej wypowiedzi ; oraz to że jednak można !!! Coś tam w niewielkim zakresie można sobie jakoś w grze dopomóc

.

Ale masz rację że ten kto nie ma takich umiejętności musi szukać innych dróg...



P.o.z
2008-03-30 (20:37)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 130 149
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



Jak słusznie kiedyś zauważył zen...cos trzeba załozyć.

Jak słusznie juz napisałem...im wiecej założeń tym więcej błedów.

Jak wyglada koń...każdy widzi.

Jak wyglądaja losowania(dotychczasowe) Dl tez każdy widzi.

Otóz wystarczy załozyc TYLKO JEDEN warunek a pewne 6/6 to szansa jak 1 do 6.082.560 a nie jak 1 do13.983.816



Jak czesto się sprawdza tej JEDEN warunek... na ostatnie 87 losowań 30 razy się nie sprawdziło.Sprawdzałem jedynie do 30 nie spełnionego warunku.Dlatego stanęło na 87 losowaniach.



Bo na 87 los.

30 razy PEWNE 6/6

to jak 1 do 1710720

a 57 razy jak 1 do 6.082.560.

lub 87 razy jak 1 do13.983.816

2008-03-30 (21:09)

status Mariusz2
Data rejestracji: 2007-03-05
Ilość postów: 352

2577
wpis nr 130 159
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A jak wygląda idiota też każdy widzi .

Jasze

Po co ty te farmazony wypisujesz .

Na totku się nie znasz .

Nawet stawek nie znasz .

Po co ty się wtryniasz do rozmowy o czymś o czym nie masz pojęcia .



Ja wiem , że 30 lat temu ty już to przewodziłeś .

Ale daj sobie spokój i zajmij sie chińczykiem .



Mariusz



Teraz sobie możesz ulżyć .
2008-03-30 (21:19)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 130 161
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Już mi ulżyło ,to miłe że mnie pamietasz!

Ja wiem ze tobie zalezy aby grac na 14 mln. kombinacji.

Bo masz sponsorów.

Ale jest małe ale...3/6 jest gwarantowane i sponsorzy niewiele ci dadzą.
2008-03-30 (21:24)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 130 165
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz 2 tym wpisem spieprzyłeś mi temat. TERAZ DOPIERO SIę ZACZNIE !!

Mariusz 2 a nie można swoich emocji ubrać i w inne słowa ???

Po co schodzić do rynsztoka ? komu to potrzebne ?



==------------------------------->>

Informacja jaką podawał Jasze jest dość istotna o tyle że wskazywał On./Jasze / na jakiś wyjątkowy układ na który jeśli się zasadzić można \"się obłowić \"



P.o.z

2008-03-30 (21:29)

status Mariusz2
Data rejestracji: 2007-03-05
Ilość postów: 352

2577
wpis nr 130 167
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zen



Co ty nie powiesz ?



Ażeby nie spieprzyć tobie tematu , juz więcej się nie wtryniam .



Powodzenia
2008-03-30 (21:38)

status allclear
Data rejestracji: 2008-03-10
Ilość postów: 75

3261
wpis nr 130 170
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tak sobie biegam po wszystkich możliwych tematach na tym forum.

Do jakiego wniosku doszedłem?

Jest jeden gość, który w ogóle nie ma taktu i wszędzie robi zamieszanie.

Nie rozumiem tylko po co z nim dyskutujecie skroro finał jest zawsze taki sam?



Wiecej taktu i kultury proszę !
2008-03-30 (21:54)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 130 173
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Za to ja się wtrynię

Widocznie Mariusze już tak mają,że nie potrafią ubierać słów...ale wiele co tutaj piszą jest prawdą.

Prawdą jest ,że wielu z nas stało się niewolnikami analiz...sortujemy,\"przedziałujemy\",wyznaczamy...właśnie wyznaczamy!!Za każdym razem dokonujemy wyboru...nasze dane wejściowe nie zmieniają się w dziesiątkę liczb.Przeważnie jest to zbór na podstawie którego dokonujemy wyboru.

Np stosując metodę NK ...wyznaczam sobie zakres losowań,taki zakres przy którym w poprzednim losowaniu wypadło 11/20...dzisiaj również wyznaczam 20-stkę na tym samym zakresie i co...3/20.Jednak w innym przedziale padło 13/20.Chcę powiedzieć,że analizując dotychczasowe losowania zawsze jestem w stanie wytypować zakres(metodę) ,która dała poważne wyniki...ale nie mam pojęcia jaki zakres(metodę )przyjąć na przyszłe losowanie...czyli takie podejście wiążę się ze \"szczęściem\" i czasami trafiam,a \"czasami\" to może być raz na miesiąc,rok...

Wniosek...brak reguł,szukanie na oślep,statystyki i rachunek prawdopodobieństwa to bujda

Moim marzeniem jest program,który dane wejściowe przekształca w konkretną dziesiątkę(piątkę itp) i jeśli jest to błędny wynik sam się poprawia,korzystając z całej bazy losowań...Alyuda Forecaster wydawał mi się takim właśnie programem...niestety nic z tego nie wyszło...

2008-03-30 (22:18)

status allclear
Data rejestracji: 2008-03-10
Ilość postów: 75

3261
wpis nr 130 175
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Chciałem zauważyć, że ja nic nie napisałem na temat wiedzy żadnego z Was, która bez wątpienia jest. Poruszyłem wyłacznie brak kultury u niektórych osób. Niektórzy zachowują się tak jakby wszystkie rozumy pozjadali i przy okazji obrażają ciągle innych.



Wypada się nad tym zastanowić proszę Pana.



Chociaż trudno się zmienić. Będąc tego świadomym najlepiej się usunąć !
2008-03-31 (01:47)

status adams
Data rejestracji: 2008-03-25
Ilość postów: 557

3299
wpis nr 130 201
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Popierając mariusza powiem by przeczytać (znaleźć sobie) paradoks gracza.

Z drugiej strony mając na względzie nieufność do Organizatora Zamieszania czyli do TS.SA można przyjąć , że zdarzenie typu 1,2,3,4,5,6 i temu podobne nie będą miały miejsca , nie ze względu na rachunek prawdopodobieństwa tylko na to że takie zdarzenie będzie odczytane jako jawne granie w ...... przez Organizatora , bo przecież 99% ludzi nie uzna tego jako wynik losowania tylko jako jawny szwindel.

Dlatego ja myślę , że takie dziwne zdarzenia , można wykluczyć bo raczej nie padną ( jest to w interesie organizatora, by nie prowokować ....) ale jest ich tylko tysiące , a możliwości pozostałych są miliony .

Więc realnie to taki sposób ( myślę że poniekąd słuszny ) myślenia i tak nic nie wskóra.

2008-04-03 (03:51)

status Mariusz2
Data rejestracji: 2007-03-05
Ilość postów: 352

2577
wpis nr 130 612
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kolego lub koleżanko allclear jeżeli te superlatywy i pochwały są dla mnie to bardzo dziękuję i jestem zaszczycony .

Będę się zwracał jak do kolegi .



Życzę Ci abyś na swojej drodze spotkał chociaż jednego człowieka , który pozjadał wszystkie rozumy .

Ba

Życzę Ci abyś spotkał stu takich ludzi .

Gdybyś spotkał ( co życzę ) i taki człowiek zechciałby podzielić się z Tobą chociaż cząstką swojej wiedzy no to zazdroszczę Ci .



Ja spotkałem na swojej drodze kilku takich ludzi , którzy pozjadali wszystkie umysły , z czego jestem bardzo dumny .

Jestem też szczęśliwy , iż zechcieli mi przekazać jakąś niewielką cząstkę swojej wiedzy .



Mam oczywiście do czynienia z pełnym humanistą nie znającym kompletnie ludzi nauk ścisłych .

Otóż w dziedzinie nauk ścisłych nikt nikogo nie obraża i to niezależnie ile razy wyzwie interlokutora od debili , idiotów i matołów ( mnie możesz zaliczyć do matołów ) .

Nie ma to nic wspólnego z obrazą .



A co do pomysłu aby nie latać po tematach i nie pisać no to Freud miałby o Tobie inne zdanie -gdyż Forum służy właśnie do tego .



Ja założyłem swoje własne dwa tematy :

O sposobach myślenia w grach losowych

i o sieciach neuronowych ..

Jeszcze raz życzę spotkania z ludźmi ,którzy pozjadali wszystkie rozumy .



Bo tutaj nie obrodzili .

A chętnie poprosiłybym ich o jedną jedyną poradę



Ba



Wnoszę nawet apel aby:



WSZYSCY LUDZIE ,KTÓRZY POZJADALI WSZYSTKIE ROZUMY pisali tutaj .



Albo ..................





................chociaż jeden.



Chciałbym doczekać takiego dnia



Pozdrowienia
2008-04-03 (12:21)

status glupol
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 130 645
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wnoszę nawet apel aby:



WSZYSCY LUDZIE ,KTÓRZY POZJADALI WSZYSTKIE ROZUMY pisali tutaj .





No to pisz dalej! Czekamy.



2008-04-03 (15:08)

status prześliczna cymbalistka
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 130 663
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Popieram i czekam.
2008-04-03 (16:38)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 130 676
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz 2 zacznę od tego że Cię PRZEPRASZAM

Napisałem emocjami dzisiaj bym się od tego się powstrzymał inaczej bym zareagował . Niemniej zrobiłem jak zrobiłem i nie ma usprawiedliwienia !.

==---------------------->>

DLACZEGO PRZEGRYWAMY ???

Najbardziej chyba dlatego że z taką łatwością przychodzi nam wykłócanie się szydzenie , prawienie niby dowcipnych złośliwości .

Całą energię poświęcamy sobie /raczej przeciw sobie/ ;- a nie sprawie.



Przegrywamy dlatego że usiłujemy stłumić czyjeś nawet absurdalne pomysły - Zamykamy tych ludzi w ich własnych enklawach .

A ciągle mi się wydawało że form to burza mózgów i te najbardziej odległe od logiki pomysły na zasadzie wolnych skojarzeń potrafią kogoś zainspirować .Jestem pewien że nawet największa bzdura może osiąść w podświadomości i wyzwolić lawinę pożytecznych pomysłów .

Każdy z nas widzi ten świat trochę inaczej . Pozwólmy więc każdemu wypowiedzieć jak on to widzi .

A przynajmniej dajmy mu taką szansę by swoją myśl opisał do końca .Wówczas się i on i wszyscy będą mieli okazję rozpoznać wartość takiego pomysłu.



Może powiedzenie rodzaju >> Głupi nie zauważy mądry nic nie powie<< jest niewłaściwe do sytuacji ale przestrzegając tej reguły dojdziemy do normalności.

Uważam że całkiem niepotrzebne były te następne wpisy po moim chętnie mym je pousuwał . Szkoda że nie można wielu rzeczy cofnąć ....

P.o.z

2008-04-03 (21:44)

status adams
Data rejestracji: 2008-03-25
Ilość postów: 557

3299
wpis nr 130 723
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jak już zostało to napisane szansa jest niezmienna i dzisiaj trudno zakładać by udało sie komuś zauważyć odstępstwa od normy (jak w ogóle są) . Kurs daje przewagę organizatorowi , więc grając kilka razy realnie można wygrać czy to w ruletkę, czy obstawiając inne gry losowe jak ilość parzystych , itp gdzie szansa jest blisko wyniku jednocyfrowego np 1 do 2 czy 1 do 6 , Nie jest to trudne . Ale tylko część osób wygra i to pod warunkiem że zagra niewielka ilość razy.

Przewaga kasyna , Lotto itp pozwala im zawsze być na plusie wobec poszczególnych graczy którzy mimo wygranej grają dalej.

Odstępstwem są nieliczni zgarniający główne wygrane w dużej wysokości . Ale po to są te wygrane bo inaczej nie przyciągną ludzi do gry.

A biorą się przecież z ogromniej liczy przegranych . BY JEDEN WYGRAŁ tysiące , ba miliony nawet muszą przegrać.

Nawet 2% przewagi stawia 99,9999 % ludzi na pozycji przegranych w dłuższej perspektywie czasu. A przecież w grach losowych ta przewaga jest ogromna bo około 50% jest przeznaczone na wygrane tylko 50% a na te niskie realne dla większej liczby ludzi to tylko kilkanaście procent.



2008-04-04 (23:47)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 130 891
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...Jak już zostało to napisane szansa jest niezmienna i dzisiaj trudno zakładać by udało sie komuś zauważyć odstępstwa od normy (jak w ogóle są)...

I to jest ta luka,która nie daje mi spokoju adams...Bo gdyby komuś udało się \"złamać\" skutecznie los to czemu ten \"ktosiu\" nie zgarnął w lotto(i to nie jednym) potężnych wygranych ...czy ktosiu ciuła sobie spokojnie grosz do grosza nie zwracając niczyjej uwagi??Po co??Skoro można mieć wszystko...to wbrew naszej naturze...W przypadku skutecznej gry Ktosiu powinien stać sie armageddonem loterii,a tak nie jest.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5 ... 27 28
Wyślij wiadomość do admina