Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 25 26 27 28
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

DLACZEGO `````PRZEGRYWAMY````????????

2016-05-23 (11:40)

status Stresstest
Data rejestracji: 2016-04-18
Ilość postów: 544

14827
wpis nr 997 248
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

"Twój poważny problem polega na tym, że występuje u Ciebie połączenie "dumnej niewiedzy" z niedojrzałością psychiczną."



... takie "samobójcze gole" domorosłych mędrków uwielbiam. @Amadeusz, z jednej strony degradujesz dużo obszerniejszy test matematyków z University of Salford jako "fuchę" i analizy prof. dr. Boscha oparte na autentycznych danych jako "poszukiwania spisków". Z drugiej strony wychwalasz swoje "znaleziątko", które bardzo niewiele dowodzi i zawiera znikomą wiedzę o zachowaniach uczestników gier liczbowych. Coś takiego nazywamy niekonsekwencją, która jest rzeczywiście oznaką niedojrzałości psychicznej.



"Teraz musisz zrozumieć poprawnie zdanie, jakie napisałem. Twoja przytoczona powyżej wypowiedź świadczy o tym, że zdania nie zrozumiałeś. Przeczytaj to, co napisałem, kilka razy - aż zrozumiesz."



... znowu lejesz wodę, bratku:



"wystąpienia "zbyt bliskie" lub "zbyt dalekie" są eliminowane. Szerokość okienka dla średniej kroczącej należy dobrać eksperymentalnie."



... konkrety! Wpisz 6-10 twoich wzorcowych typów na lotto z 6z49 i omów je wg powyższych założeń?
2016-05-23 (11:45)

status 007
Data rejestracji: 2007-01-08
Ilość postów: 4257

2449
wpis nr 997 249
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Strestest ,dlaczego nie popijasz leków ,

pewnie stoję ci ością w gardle i dlatego się wyżywasz.



Ale muszę też cię pochwalić ...



"kopiuj""

"wklej"

masz opanowane dość dobrze.
2016-05-23 (12:10)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 997 253
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Panowie to jest woda na młyn, a on czerpie z tego przyjemność
2016-05-23 (12:39)

status Amadeus
Data rejestracji: 2009-04-30
Ilość postów: 820

4541
wpis nr 997 263
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

"z jednej strony degradujesz dużo obszerniejszy test matematyków z University of Salford jako "fuchę" i analizy prof. dr. Boscha oparte na autentycznych danych jako "poszukiwania spisków". Z drugiej strony wychwalasz swoje "znaleziątko", które bardzo niewiele dowodzi i zawiera znikomą wiedzę o zachowaniach uczestników gier liczbowych. Coś takiego nazywamy niekonsekwencją, która jest rzeczywiście oznaką niedojrzałości psychicznej."



"dużo obszerniejszy test matematyków z University of Salford" jest oczywistą "fuchą" dla każdego, kto zna statystykę. Już Ci to życzliwie tłumaczyłem, ale mogę powtórzyć: wielkość próbki jest niemiarodajna, dobór testów jest "szyty na miarę" zamówienia, pomijając znacznie silniejsze testy - ale wymagające większych objętości próbek.

Bibliografię dotyczącą testów losowości już Ci podawałem.



" "znaleziątko", które bardzo niewiele dowodzi i zawiera znikomą wiedzę o zachowaniach uczestników gier liczbowych" - praca, którą tak emocjonalnie nazywasz "znaleziątkiem" nie skupia się na graczach, ale na wynikach losowań. Stwierdza ona oczywisty fakt, że ciągi arytmetyczne w wynikach są tak samo przypadkowe i tak samo prawdopodobne jak wszystkie inne układy liczb. Jeśli twierdzisz inaczej, przywołaj odpowiednią bibliografię naukową.



"konkrety! Wpisz 6-10 twoich wzorcowych typów na lotto z 6z49 i omów je wg powyższych założeń?"



Nie przesadzaj. Zrozumiawszy poprawnie mój opis jesteś w stanie sam wykonać własną implementację metody. Poza tym Twoje żądanie jest unikiem, bo sednem naszej rozmowy nie jest konkurs implementacyjny ani prowadzenie Cię za rączkę za każdym razem gdy nie rozumiesz jakiegoś zdania.



Na naukę nigdy za późno, dlatego gorąco namawiam Cię do nadrobienia zaległości i do oczyszczenia się ze spiskowych teorii na rzecz solidnej matematyki. Powodzenia!



Pozdrawiam ciepło,

Amadeus



2016-05-23 (13:12)

status Stresstest
Data rejestracji: 2016-04-18
Ilość postów: 544

14827
wpis nr 997 273
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

"dużo obszerniejszy test matematyków z University of Salford" jest oczywistą "fuchą" dla każdego, kto zna statystykę."



... już po niewielu losowaniach gracze w Multilotka stwierdzili bezbłędnie, że wyniki są ustawiane.



"praca, którą tak emocjonalnie nazywasz "znaleziątkiem" nie skupia się na graczach, ale na wynikach losowań. Stwierdza ona oczywisty fakt, że ciągi arytmetyczne w wynikach są tak samo przypadkowe i tak samo prawdopodobne jak wszystkie inne układy liczb. Jeśli twierdzisz inaczej, przywołaj odpowiednią bibliografię naukową."



... to ja podałem wam średnie na wylosowanie w lotto 6z49 cztero-/pięcio- i sześcioliczbowych ciągów arytmetycznych o określonych różnicach, więc po co robisz z siebie ponownie błazna?



""konkrety! Wpisz 6-10 twoich wzorcowych typów na lotto z 6z49 i omów je wg powyższych założeń?"



Nie przesadzaj."



... nie przesadzam. @Amadeusz, twoja metoda - czyli:



... konkrety!!! Wpisz 6-10 twoich wzorcowych typów na lotto z 6z49 i omów je wg powyższych założeń?
2016-05-23 (13:25)

status Amadeus
Data rejestracji: 2009-04-30
Ilość postów: 820

4541
wpis nr 997 277
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



@Stresstest, pojmij tę prostą rzecz: konkretem jest opis metody, a nie dane, jakie ona przetwarza. Opis metody został Ci podany. Masz uwagi, zastrzeżenia - musisz sam wykazać swoje racje praktycznie, zacząwszy od implementacji metody - taką robią inni rozsądni, logiczni i potrafiący programować użytkownicy tego forum. Powodzenia!



Podane przez Ciebie wyniki są skażone "ideologicznie" - zalecam Ci ponowne przeczytanie opisu eksperymentu ze 128 rzutami monetą - znajdziesz tam wydarzenie tryliony razy bardziej "niemożliwe" od wszystkich twoich ciagów arytmetycznych i choinek razem wziętych. Zrozumiesz wtedy ile warte są Twoje wyliczenia gdy pomijasz fakt, że badane ciągi są jednymi z wielu innych, TAK SAMO prawdopodobnych.



Pozdrawiam ciepło,

Amadeus

2016-05-23 (13:37)

status Stresstest
Data rejestracji: 2016-04-18
Ilość postów: 544

14827
wpis nr 997 278
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

"@Stresstest, pojmij tę prostą rzecz: konkretem jest opis metody, a nie dane, jakie ona przetwarza"



... i co, bohaterze! Wpędziłeś się w ślepy zaułek i miotasz się jak ćma w słoiku.



"Podane przez Ciebie wyniki są skażone "ideologicznie""



... he? Jakie wyniki?
2016-05-23 (14:33)

status Amadeus
Data rejestracji: 2009-04-30
Ilość postów: 820

4541
wpis nr 997 293
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

"@Stresstest, pojmij tę prostą rzecz: konkretem jest opis metody, a nie dane, jakie ona przetwarza"

... i co, bohaterze! Wpędziłeś się w ślepy zaułek i miotasz się jak ćma w słoiku."



Co przyzna każdy czytelnik tego arcyzabawnego wątku, miotasz się tylko Ty. Ja się doskonale bawię. Chyba, ze naprawdę nie rozumiesz tego, że kiedy mowa o metodzie - narzędziu - to opis narzędzia jest wymaganym "konkretem", a tłumaczenie Ci przystępnie jak przetwarzać tą metodą dane z losowań jest już implementacją.





"Podane przez Ciebie wyniki są skażone "ideologicznie""

... he? Jakie wyniki?"



Wytropione przez Ciebie spiskowe ciągi arytmetyczne - zalecam Ci ponowne przeczytanie opisu eksperymentu ze 128 rzutami monetą - znajdziesz tam wydarzenie tryliony razy bardziej "niemożliwe" od wszystkich twoich ciagów arytmetycznych i choinek razem wziętych. Zrozumiesz wtedy ile warte są Twoje wyliczenia gdy pomijasz fakt, że badane ciągi są jednymi z wielu innych, TAK SAMO prawdopodobnych.



Pozdrawiam ciepło,

Amadeus

2016-05-23 (15:14)

status Stresstest
Data rejestracji: 2016-04-18
Ilość postów: 544

14827
wpis nr 997 302
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

"Wytropione przez Ciebie spiskowe ciągi arytmetyczne - zalecam Ci ponowne przeczytanie opisu eksperymentu ze 128 rzutami monetą - znajdziesz tam wydarzenie tryliony razy bardziej "niemożliwe" od wszystkich twoich ciagów arytmetycznych i choinek razem wziętych."



... w loterii zorganizowanej przez Ludwika XIV rozdano ok. 3.000 losów i szansa na to, że główną nagrodę wylosuje sam król, wynosiła w najgorszym przypadku (tylko jeden los) 1 do ok. 3.000. Czy fakt, że Ludwik XIV główną nagrodę wylosował, jest dowodem na losowość tamtej imprezy?



"naprawdę nie rozumiesz tego, że kiedy mowa o metodzie - narzędziu - to opis narzędzia jest wymaganym "konkretem""



... @Amadeusz, twoje sformułowanie:



""wystąpienia "zbyt bliskie" lub "zbyt dalekie" są eliminowane",



nie jest żadnym "konkretem", tylko bełkotem dyletanta. Podałem już, że:



"Minimalna "odległość" o wartości 1 występuje w zestawach wylosowanych liczb w lotto 6z49 średnio co 1,6 losowań."



Z tego powodu "eliminowanie" tej odległości jest zaleceniem pozbawionym logiki. Dlatego ponawiam mój apel:



... konkrety!!! Wpisz 6-10 twoich wzorcowych typów na lotto z 6z49 i omów je wg powyższych założeń?
2016-05-23 (15:39)

status Amadeus
Data rejestracji: 2009-04-30
Ilość postów: 820

4541
wpis nr 997 307
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

""wystąpienia "zbyt bliskie" lub "zbyt dalekie" są eliminowane",

nie jest żadnym "konkretem", tylko bełkotem dyletanta. Podałem już, że:

"Minimalna "odległość" o wartości 1 występuje w zestawach wylosowanych liczb w lotto 6z49 średnio co 1,6 losowań."

Z tego powodu "eliminowanie" tej odległości jest zaleceniem pozbawionym logiki. Dlatego ponawiam mój apel:

... konkrety!!! Wpisz 6-10 twoich wzorcowych typów na lotto z 6z49 i omów je wg powyższych założeń?"





Sugeruję, byś naprawdę, ale to naprawdę uważnie przeczytał podany przeze mnie opis metody. Potem przeczytaj go ponownie. Radzę to z dobrego serca, bo możesz zostać ponownie publicznie ośmieszony. Po prostu przeczytaj mój opis tak solidnie, aż dotrze do Ciebie dlaczego Twoja wypowiedź

"Minimalna "odległość" o wartości 1 występuje w zestawach wylosowanych liczb w lotto 6z49 średnio co 1,6 losowań." jest zupełnie, ale to zupełnie nie na temat. Jeśli nie będziesz w stanie tego zobaczyć, oznacza to, że po prostu po raz kolejny nie rozumiesz co do Ciebie piszę, podkładając sobie w głowie jakiś napędzany emocjami "dubbing smalony" na moje wypowiedzi.



A Twoja gawęda historyczna z czasów Ludwika XIV to już naprawdę miotanie się ćmy w słoiku. Nagle pytasz mnie o loterię sprzed paru wieków? Ma to jakiś bezpośredni istotny związek ze współczesnymi loteriami? Dowodzi czegoś? Trzymaj się tematu, a nie uciekaj przede mną aż do XVII wieku.



Pozdrawiam ciepło,

Amadeus



2016-05-23 (15:42)

status MLRandom
Data rejestracji: 2016-01-16
Ilość postów: 553

14699
wpis nr 997 309
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wiatrak nie do zdarcia

Podziwiam ludzi z zapałem misyjnym Aż szkoda, że w końcu zostanie sam ...
2016-05-23 (15:50)

status Stresstest
Data rejestracji: 2016-04-18
Ilość postów: 544

14827
wpis nr 997 313
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

"Jeśli nie będziesz w stanie tego zobaczyć, oznacza to, że po prostu po raz kolejny nie rozumiesz co do Ciebie piszę"



... @Amadeusz, okay! Nie jestem w stanie tego zobaczyć i nie rozumiem, co do mnie piszesz, dlatego ponawiam mój apel:



... konkrety!!! Wpisz 6-10 twoich wzorcowych typów na lotto z 6z49 i omów je wg swoich założeń?
2016-05-23 (15:55)

status Amadeus
Data rejestracji: 2009-04-30
Ilość postów: 820

4541
wpis nr 997 315
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

"@Amadeusz, okay! Nie jestem w stanie tego zobaczyć i nie rozumiem, co do mnie piszesz, dlatego ponawiam mój apel:

... konkrety!!! Wpisz 6-10 twoich wzorcowych typów na lotto z 6z49 i omów je wg swoich założeń?"



Dla Twojej samooceny będzie lepiej, jak jednak odnajdziesz swój rażący błąd samodzielnie, zanim pochylę się i wskażę Ci go palcem. Uwierz mi, to będzie wstyd, jak "las krzyży" Adama Miauczyńskiego...



A tak przy okazji do czego potrzebne Ci "6-10 wzorcowych typów"? Jak powinieneś pamiętać z poprzednich udzielonych Ci korepetycji, taka ilość to za mało, by wyciągać wiążące wnioski statystyczne...



Pozdrawiam ciepło,

Amadeus









2016-05-23 (16:12)

status Stresstest
Data rejestracji: 2016-04-18
Ilość postów: 544

14827
wpis nr 997 321
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

"taka ilość to za mało, by wyciągać wiążące wnioski statystyczne... "



... @Amadeusz, możesz wpisać więcej wzorcowych typów. Dla wielu graczy 6-10 zakładów to często wszystko, na co mogą sobie jednorazowo pozwolić.



"Dla Twojej samooceny będzie lepiej, jak jednak odnajdziesz swój rażący błąd samodzielnie"



... moja samoocena jest mi obojętna:



... konkrety!!! Wpisz 6-10 (albo więcej) twoich wzorcowych typów na lotto z 6z49 i omów je wg swoich założeń?
2016-05-23 (16:22)

status Amadeus
Data rejestracji: 2009-04-30
Ilość postów: 820

4541
wpis nr 997 324
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



Ponieważ wpadłeś w petlę, zostawię Cię na jakiś czas samego; ochłoniesz, odpoczniesz, może nawet znajdziesz czego nie zrozumiałeś w moim opisie - w samą porę zanim żołnierze Ludwika XIV wywiozą karocą meble Twojego sąsiada...



Pozdrawiam ciepło,

Amadeus

2016-05-23 (16:26)

status Stresstest
Data rejestracji: 2016-04-18
Ilość postów: 544

14827
wpis nr 997 325
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

"Ponieważ wpadłeś w petlę, zostawię Cię na jakiś czas samego"



... idź lizać te swoje rany, wodolejco.
2016-05-23 (16:43)

status Amadeus
Data rejestracji: 2009-04-30
Ilość postów: 820

4541
wpis nr 997 327
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



"... idź lizać te swoje rany, wodolejco."



https://pl.wikipedia.org/wiki/Projekcja_%28psychologia%29
2016-05-23 (17:13)

status Stresstest
Data rejestracji: 2016-04-18
Ilość postów: 544

14827
wpis nr 997 334
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

... Amadeusz to taki typ jak większość polityków i adwokatów. Spytasz ich o czas, to będą ci kwadrans nawijać, jak działa zegarek. A która jest godzina i tak się nie dowiesz.
2016-05-23 (18:09)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 997 346
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

znów projekcja
2016-05-23 (19:55)

status tomson
Data rejestracji: 2014-03-05
Ilość postów: 2211

14063
wpis nr 997 388
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

nie ralfek,

powyżej akurat Zestresik ma rację. Wiem, bo sam miałem być adwokatem. Trzeba dużo nawijać jednocześnie bełkotliwie i z inteligentnymi wstawkami (paremie, takie tam) tak, żeby przeciwnej stronie procesowej a przede wszystkim Wysokiemu Sądowi głupio było się przyznać, że nic nie rozumie.

Zestresik zna się na adwokatach, bo pewnie jak wrócił z osławionej eskapady swoim niby-BMW (ile tam było "garów" 6 czy 5,5 bo nie pamiętam) to okazało się, że jest lipne.

Odsiedział chłopak swoje i jest z nami

I jeździ 12-letnią ładą. Też samochód.

--- wpis edytowano 2016-05-23 19:57 ---

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 25 26 27 28
Wyślij wiadomość do admina