Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

System SAL-2 multilotek

2008-01-31 (16:39)

status vendetti
Data rejestracji: 2008-01-31
Ilość postów: 8

3159
wpis nr 123 005
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam. Jestem tu nowy, od jakiegoś czasu interesuje się grą w multilotka.

Mam pytanie, czy ktoś może korzystał z tego oto cudeńka:)



http://lotto.halk.pl/system.php



Z góry dziękuje za odpowiedź.
2008-02-01 (17:05)

status crist
Data rejestracji: 2008-01-21
Ilość postów: 65

3143
wpis nr 123 117
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czesc ven... Widze, ze nikt Ci nie odpisuje bo chyba nikt nie kupowal od nich tego \"cudenka\". Wedlug mnie prawda jest taka; Oferuja jakis system strefowy badz SMI , ktore to systemy sa ogolnie dostepne w necie a nawet niektore na tej stronie Pasko (poszukaj w historii forum i w dziale systemy). Nie wierze, zeby stworzyli system, ktory przy niskich nakladach dawalby im 2 do 5 kola zysku. Dlatego wiekszosc forumowiczow czytajac Twoj post nie zamiaru n-ty raz pisac o ... Aby osiagac wygrane 6/7 i 7/7 moim zdaniem oprocz trafnego wyboru liczb (mysle o wyborze licz do systemu) trzeba tez ostro grac. Nie pare zakladow na lowanie tylko kilkadziesiat a nawet setke. Wiem to po sobie. Na tej stronie sa typujacy, ktorym udaje sie wytypowac trafnie nawet ponad 10 na 20 liczb w losowaniu (bdb wynik) ale nigdy nie sa pewni, ze tyle trafia. Wiec aby rozpisac te 20 liczb po 7 skreslen i w miare tak zeby system nie byl dziurawy, mial jakies minimalne gwarancje to jest dla mnie min. 100 zakladow. Chyba, ze ktos jest tak genialny i w miesiacu skresla sobie kilka razy 7/7 na zawolanie-to zwracam honor. Jak sie myle w tym co napisalem to smialo poprawiac mnie. Pozder.
2008-02-01 (21:16)

status miklas
Data rejestracji: 2008-02-01
Ilość postów: 21

3163
wpis nr 123 141
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Potwierdzam to co napisał mój przedmówca. Każdy system jest skuteczny jeżeli wstawi sie do niego właściwe liczby. Ja kiedyś skusiłem sie na szumnie reklamowany system 9z12 na ML.

W opisach chwalono się, ze autor poświecił na stworzenie tego systemu 3 lata Kosztowało to wtedy 80zł. Po otrzymaniu i systemu stwierdziłem, ze jest to najprostszy system pełny 9z12 czyli rozpisany na 220 zakładów. W opisie podano bardzo odkrywczą \"instrukcję obsługi\" czyli żeby wybrać dowolne 27 liczb, skreślić z nich pierwszą i ostatnią, a potem wykreślić z listy co drugą liczbę. Powstały w ten sposób zbiór 12-tu liczb podstawić do rozpisanego systemu i zagrać. Już przy trafieniu 6 liczb gra miała przynosić zyski.

Zapomniano jednak dodać, że typując 12 liczb, to najbardziej prawdopodobne jest trafienie 4 liczb i nikt nam nie zagwarantuje, ze trafimy więcej.

Po mojej interwencji zwrócono mi wprawdzie 60zł, ale 20zł i tak zapłaciłem za friko, bo stwierdzili, że to koszty manipulacyjne nie do odzyskania.

Tak wiec \"naiwnych nie sieją, sami się rodzą\" i wpadają w takie bzdurne pułapki, a ktoś nabija sobie kabzę.

Radzę więc autorowi wątku omijać takie okazje z daleka. Niech ci wynalazcy sami sobie grają swoimi systemami !:) Dlaczego są takimi altruistami??

2008-02-04 (18:51)

status vendetti
Data rejestracji: 2008-01-31
Ilość postów: 8

3159
wpis nr 123 453
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzięki za odpowiedź. Może ktoś z bardziej doświadczonych pomoże jak zabrać się za grę w lotto żeby choć jakieś zyski przynosiła.
2008-02-07 (00:03)

status Romano1409(kraków)
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 123 705
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Moim zdaniem nailepszym systemem są systemy skrócone,ponieważ dają minimalne gwarancje przy niezbyt wysokich nakładach finansowych.Nailepsze dotychczas,które przetestowałem osobiscie są 3/7 ,4/7 lub3/9 w tych systemach można zarówno grać na liczby pojedyńcze lub poprostu podkładac parki np.3/9 jest doskonały na parki,a dokładniej na 6liczb w moim przypadku na około 300 gier trafiłem około 40 razy 5/6 przy kosztach gry 72złote dziennie z tym ,że gram oczywiście 5/6 12 zakładów u bukmacherów co daje mi o wiele większe kursy. system podam jeżeli będą zainteresowani.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina