Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

JAK PRZEGRYWAĆ SYSTEMATYCZNIE NIE WYDAJĄC PIENIĘDZY

2007-11-05 (16:23)

status bravo
Data rejestracji: 2005-06-05
Ilość postów: 3646

979
wpis nr 111 772
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ty szpiegu napewno nie wiesz, co mają rządy do szpiegów, więc Ci odpowiem.

Jaki rząd taki szpieg synku i telewizji już nie oglądaj bo i tak nic nie kapujesz.
2007-11-05 (16:35)

status szpieg
Data rejestracji: 2007-11-05
Ilość postów: 11

2967
wpis nr 111 777
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Trochę cię zdenerwowałem. I o to mi chodziło. Powtarzasz to co ja pisałem a to oznacza brak wyobraźni lub .... (koń doroszkarski ma klapki na oczach i nic poza tym nie widzi).

A szpieg to szpieg bez względu na ustrój, rząd i inne bzdury. To jest nawet nie zawód tylko powołanie. A tą różę wyjmij sobie z tego miejsca bo się ukłujesz i będzie bolało. Chyba że ...
2007-11-05 (16:50)

status bravo
Data rejestracji: 2005-06-05
Ilość postów: 3646

979
wpis nr 111 781
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mylisz się, mnie bardzo trudno zdenerwować.



Ale to prawda z tymi szpiegami co piszesz.



No, tylko, że ona / ta prawda / ciebie nie dotyczy.
2007-11-05 (18:54)

status głupi bravo
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 111 801
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

do bravo

napisałeś :

Czyżby po głupim rządzie zostali jeszcze szpiedzy?



odpowiadam:

gdybyś sam nie był głupi do potęgi setnej - to nie pisałbyś takich słów o rządzie



świadczy to o tym że byłeś jesteś i będziesz głupi



pozdrawiam





2007-11-05 (19:15)

status bravo
Data rejestracji: 2005-06-05
Ilość postów: 3646

979
wpis nr 111 805
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ponieważ czas ucieka i zbliża się losowanie, uprzejmie proszę wykładowcę AFIRMACJI TYPU TYPU o szybką odpowiedż.
2007-11-05 (20:37)

status klusek
Data rejestracji: 2007-09-12
Ilość postów: 336

2871
wpis nr 111 819
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ciekawe jak potoczy sie to dalej ,dodajecie mi zdrowia , bo smiech szczery,to

zdrowie.

P O W O D Z O N K A
2007-11-05 (20:45)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 111 823
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...ło matko...moja inteligencja jest na tymsamym wysokim poziomie...i niezaleznie od tematu nie zmieniam swojego niku...bo nie mam takiej potrzeby...a kto musi zmieniac?...ten co musi sie ciagle ukrywac?...ten co nikt nie chce z nim dyskutowac?...czy ten ktorego wszyscy maja dosyc???

pzdr.nara:)

2007-11-05 (21:40)

status awatar31
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 111 830
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Odpowiadam hurtem:



Do szpiega

Szanowny szpiegu, przyjmij do wiadomości, że nie jestem \"waszą rencistką\", bo nikt z Was mnie nie utrzymuje. Moje świadczenie wypracowałam uczciwie płacąc składki. Jeżeli masz ochotę prywatnie podwyższyć mi to nędzne świadczenie - nie mam nic przeciwko i tylko w tym celu podaqm Toie swój numer konta. Zresztą na Allegro co drugi nick to ja, więc możesz wyszpiegować ten numer i przelewać systematycznie konkretne sumy. Wówczas będę \"Twoją rencistką z ...\" Pamiętaj o tych \"konkretnych sumach, byle chłam mnie nie interesuje. Jestem rencistka-materialistka. Trzymaj się.



Do Icemario

Gdybym chciała się ukrywać naprawdę, znam niezliczoną ilość sposobów, by zmienić adres IP komputera, z którego piszę. Mam 79 sąsiadów, 2/3 z nich ma komputery. Nawet nie musze biegać do kafejki, by co rusz pisać z innego.

Połącz siły ze szpiegiem i zastanawiajcie się razem, dlaczego wasza rencistka podpisuje się jak się jej podoba.

Jeżeli ktoś ma mnie dosyć, nie musi czytać.

Chyba przejdę na trzy krzyżyki - tak się podpisują analfabeci.

Pozdrawiam



Do Bravo

Każda część ciała może służyć za antenkę, byleby była dosyć sztywna i trwała w bezruchu. Afirmacja wymaga skupienia, więc nie jest zalecane wymachiwanie antenką.

Pozdrawiam

________________



Ufffff, zdążyłam przed losowaniem.

Zaznam afirmację na progresję. Jest w trakcie testowania.

Wasza rencistka

________________



PS

Szpiegu, niedługo dostanę emeryturę. Zastanów się, czy Twoje możliwości finansowe sprostają wymaganiom emerytki.
2007-11-05 (21:46)

status afirmacja +++
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 111 832
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ERRATA HURTOWA



Literowek w mym powyższym wpisie jak mrówków. To nie skutki afirmacji lecz pośpiech.

Domyślcie się o co chodzi. Zresztą szpieg to Wam wytłumaczy. On zapewne zna się na deszyfrowaniu.



2007-11-05 (22:01)

status TAK TAK
Data rejestracji: 2007-11-04
Ilość postów: 83

2963
wpis nr 111 834
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dyskusja wątku afirmacji jest naprawdę przeambitna (przymiotnik z wypowiedzi zabrskiego ternera CWKS) , jak czytam to sam miód sama afirmacja niestety d... dała . Do rzeczy twórco rencistko zmieńmy wątek (jeśli to wg ciebie możliwe) na mieszany >>>afirmacja;;;;szpieglarstwo;;;;polityka;;;sport;;;;ASP;;;;AWF;;;;polibuda kier cybernetyka;;;;wątki prywatne ;;;; moje typy na jutro >>>>>>>>>>>1-2-3-4-5-6-7-8-9-10<<<<<



doskonały
2007-11-05 (22:16)

status szpieg
Data rejestracji: 2007-11-05
Ilość postów: 11

2967
wpis nr 111 838
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Do afirmacji, avatara, fobii itd.itp. Pytanie :

Jak z Tobą wytrzymali przez tyle lat w pracy w tym Twoim \"NOT\".?

Grzeczna odpowiedź mile widziana.

2007-11-05 (23:06)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 111 853
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Odpowiadam grzecznie.

Byłam niezastąpiona. To nie jest czcza przechwałka. Zapytaj tych, którzy ze mną pracowali. Operatywność, pracowitość, wszechstroność, ambicja, koleżeńskość - te cechy zawsze były w cenie.

Nie musiałam się podlizywać. W opinii napisano: \"posiada wysokie poczucie godności osobistej\".



Wiecie co? To przytoczone zdanie z mojej opinii przypomniało mi o czymś.

Mianowicie, Mariusz zacytował kiedyś wiersz Tuwima kończący się zdaniem \"całujcie mnie wszyscy w d...\"



Przypominając szpiegowi i jemu podobnym ten cytat - z przyjemnością podpisuję się jako fobia1.

Szpieguj dalej. Tylko do tego się nadajesz.



Pozostałych przepraszam.
2007-11-06 (02:23)

status szpieg
Data rejestracji: 2007-11-05
Ilość postów: 11

2967
wpis nr 111 860
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fobia. Ja tylko grzecznie poprosiłem o odpowiedź a ten twój dodatkowy komentarz - nieuprzejmy - tylko potwierdził moje przypuszczenia. To co napisane w opinii z pracy to sobie powieś w toalecie. Chcieli się ciebie pozbyć i mieć kłopot z głowy to i tak napisali. Czytam twoje wypowiedzi od początku i twierdzę, że jesteś najbardziej kłótliwą babą na tym forum, wszędzie szukasz zaczepki i na wszystko co nie po twojej myśli odszczekujesz. Nieraz zmieniasz swój obraz opisując ....... itd. chyba chcąc wzbudzić litość. Wiem, że to straszne być samotną kobietą ale ty nie potrafisz tego znosić z godnością. Czytałem twoje wcześniejsze posty jeszcze zanim trafiłaś na forum Pasko. Byłaś bardziej pokorna. Ale Polska to wolny kraj i każdy może pisać co chce byle nie przekraczać granic prawa. Jesteś przede wszystkim niekonsekwentna. Tyle razy już opuszczałaś to forum, tyle było zapowiedzi że to już ostatni raz, na tyle osób obrażałaś się i pisałaś słowa z których później się wycofywałaś (choćby sprawa z Opal xx). Ja wiem, że chcesz zaistnieć ale pisz grzecznie. Twoje wypowiedzi są podobne od 5 lat i nie tylko na tym forum ale i komentarze do artykułów na Onecie czy w WP. Rozczarowałaś mnie.
2007-11-06 (06:38)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 111 863
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...a ja poprostu przepraszam

...jestem stety uczulony nieuleczalnie na pewnego osobnika(wszyscy wiedza o kogo chodzi)...i kazdy wpis podobny do stylu tegoz wlasnie mistera niewyobrazalnie mnie drazni...to jest jak fobia!!!

...ps.nie mylic z fobia1

pzdr.nara:)
2007-11-06 (13:39)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 111 891
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Posłuchaj szpiegu.

Forum Pasko jest jedynym, gdzie zabieram głos. A z Ciebie taki szpieg jak ze mnie baletnica z operowanym kolanem.

Z tchórzostwa nie podpisujesz się swoim nickiem.



Nigdy w nikim nie chiałam wzbudzać litości. Brzydzę się nią. Dla mnie jest upokarzająca i sama nie stosuję jej w życiu.

Wspierając potrzebujacych czynię to tak, by nie urazić ich poczucia człowieczeństwa, by czuli się szanowani, czuli się potrzebni.



Chciałeś zabłysnąć, popisując się znajomością pewnych faktów z mego życiorysu (miejsce pracy, zamieszkania). Niewiele wyszpiegowałeś, a właściwie nic. Te fakty podawałam sama w postach.

Który z nich świadczy o chęci wzbudzenia litości?



Jestes bezdennym kretynem - tu czynię wyjątek i dokonuję oceny osoby - której wpisy świadzą o podłej głupocie.



Czy ja kiedykolwiek skarżyłam się na swój ciężki los, jak to czyniły osoby typu Opalxxxxx?

Czy ja przed Bożym Narodzeniem pisałam, ze nie mam co jeść na święta?



Pokręciłeś jakieś fakty. Wyciągnąłeś bzdurne wnioski z wpisów niezaradnych kobieciątek.



Nie kreuję się na biedulkę, nie muszę, nigdy nią nie byłam i nigdy nie bedę.

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak wielu ludzi szuka ze mną kontaktu i jak wielu ludziom jestem potrzebna. Nie dlatego, że jestem fobią z forum Pasko, ale dlatego, że potrafię swoją energią życiową zarażać innych, potrafię swoim przykładem pokazać, że nie trzeba szukać szczęścia gdzieś w świecie, zmywać gary za granicą, że można w tym kraju żyć godnie.



W grudniu ubiegłego roku pojawiła się na forum bidulka skarżąca sie, że nie ma za co zrobić Wigilii. Podałam jej kontakt do siebie, zaproponowałam pomoc w wykorzystaniu Internetu do zarabiania pieniędzy - ja tak głównie traktuję to medium. Nie skorzystała. Woli pewnie dalej skarżyć się na swój ciężki los zamiast przejawić odrobinę inicjatywy.

Jej sprawa, nikogo na siłę nie uszczęśliwiam.



Nie interesuje mnie dlaczego z taką zaciętością śledzisz moje niemerytoryczne posty, wczytujesz się w nie z uwagą i pewnie skrzętnie wynotowujesz na kartkach wybiórczo fakty, którymi potem popisujesz się na forum jako przykładem, że mnie znasz.



Jedno jest pewne. Jestem dla Ciebie osobą nietuzinkową, interesującą, której warto poświęcić ponad 4 lata swego życia. Nawet by mnie to cieszyło, gdyby nie fakt, że robisz to, by zaszczuć, ośmieszyć mnie oraz udowodnić światu swój negatywy odbiór mojej osoby.



Nie staraj się podsumowywać mojej kariery zawodowej i wyciągać durnych wniosków. Każdy pracodawca cenił mnie jako pracownika.

Zdziwisz się, ale nie tak dawno telefonował do mnie dawny kolega z pracy proponując, bym poprowadziła kancelarię notarialną jego żony. Potrzebowali osoby kompetentnej i moja renta nie była dla nich żadną przeszkodą. Odmówiłam, od dawna prauję swoim rytmem.

Zawsze byłam lojalna w pracy, lojalna w życiu, lojalna w stosunku do Pasko, z którego forum korzystałam.

Ty nigdy tego nie pojmiesz, dla Ciebie lojalność jest zbyt abstrakcyjna, byś mógł ją zrozumieć.



Szpieg - jakże trafny byłby to nick osoby inteligentnej, ale podłej. Do Ciebie jednak pasuje tylko GNIDA.

Taka niewidoczna gnida przyklejona (uczepiona) do - najczęściej - włosa, przyczajona, siedzaca cicho, dopóki nie wylęgnie się z niej wsza. Jesteś już na etapie wszy. Zaczynasz łazić, kasać, drążyć kanaliki, by za chwilę znieść następne gnidy. Zresztą już to zrobiłeś.

Wsza nie jest podła, nie jest złośliwa - to pasożyt, któremu do życia jest niezbędne kąsanie, by wysysać krew z upatrzonej ofiary.



Zawiodę Cię. Ja tępię pasożyty z wrodzoną sobie zaciekłością. Nie dam Ci żadnych szans, byś zrobił sobie ze mnie żywiciela.

Poszukaj sobie na Onecie, czy WP ofiar. Podobno jesteś wytrawnym forumokrążcą, więc problemów nie będziesz miał żadnych.

A gdybyś przypadkiem natknął się na mnie na Allegro, przestrzegam - wystawiam zasłużone negatywy. Nie odpuszczam dowcipnisiom, krętaczom, oszustom i złodziejom. Co absolutnie nie szkodzi mi w rozwijaniu mojej działalności, czego dowodem sa coraz liczniejsze transakcje, poszerzanie oferty handlowej i bardzo pozytywne komentarze od zadowolonych Kontrahentów.



Ja odnajdę się w każdej rzeczywistości, nie zginę, nie jestem bidulką. Litość? A po co mnie to?



Samotność?

Człowieku, ja nie mogę opędzić się od ludzi. Brak mi czasu na spanie i normalne jedzenie. Jem w biegu, nie mam czasu ugotować. Boję się otwierać pocztę, odpowiedzi na liczne maile zajmują mi 1/3 doby.

Nie otwieram komunikatorów. Śmieszą mnie ludzie zabijający nudę durnymi rozmowami na tlenie, gadu gadu, czy innych.

Telewizor włączam po przebudzeniu, gdy przygotowuję się do pracy, a także przed zaśnięciem - czasami pokażą w nocy dobry film.

Wzorajszej nocy obejrzałam z przyjemnością wyciskacz łez z lat 70-tych \"Lowe story\" - historię ogromnego uczucia łączącego młodych, normalnych ludzi. Piękną miłość ukazaną bez zbędnych rozbieranek, bez których dzisiaj nie obejdzie się żaden film.

Widocznie teraz trzeba ludziom wszystko pokazać, powiedzieć dosłownie - brak wyobraźni?



Głupi, beznadziejny człowiek - szpieg godzien litości. I nic więcej.

______________



Icemario, założyłam temat dla dowcipu. Ot, taki impuls, przerywnik w pracy, przerywnik coraz nudniejszego forum. A także jako satyra na naprawdę powstające głupie tematy.

Ktoś tam założył temat, w którym zabrania się wpisywać innym, ktoś inny odkrywa na nowo Amerykę.



Mogłoby być śmiesznie, gdyby to nie był temat założony przez fobię, prawda?



Wstęp mógł być mylący, gdyż specjalnie wzorowałam się na wszystkich bardzo poważnych naukowych wpisach. Jeżeli z kogoś szydziłam, to tylko z siebie - zastrzegając wpisywanie wierszyków itp.

Dalsze posty były bardziej na luzie. Ten pierwszy mógł Cię zmylić.

Wyjaśnienie, które napisałam nie miało na celu szydzenie z Twojej inteligencji - jesteś jedną z Osób, których poczucie humoru i dowcip cenię sobie na tym forum. I nic nie zmieniło się w tej materii.



Lekko prowokacyjny, ale dowcipny wpis Bravo - także mnie rozbawil. Odpowiedziałam mu w tym samym tonie. Nieco dowcipnie, bez wulgaryzmów, lecz z podtekstem. Jestem przekonana, że zrozumiał.



To wszystko jest zrozumiałe i do przyjęcia przez ludzi, których rozrywką nie jest tylko picie piwa na ławce w parku.



Jednak znalazł sie jakiś dziwoląg, który podsumował: \"fobia dała dupy\".

Szpieg zaraz pomyśli, że CHCĘ WZBUDZIĆ LITOŚĆ.

A ja - owszem - wołam: LITOŚCI!!!

Litości, dla prymitywów!!! Dla prymitywów typu szpieg, typu \"ten od tego co dała fobia\".



Icemario, nie dla Ciebie. Wyjaśniam, bo możesz pomyśleć, że stawiam Cię w równym rzędzie ze szpiegiem i tym drugim bałwanem.

___________________



Fobia zniknęła jakiś czas temu. Zmieniła nick, bo chciała tylko żartować. Potrzebowała tego dla chwilowego oderwania się od pracy, dla odprężenia. Nie dla ukrywania się, maskowania.

Po co miałaby to robić?



Chcecie tylko naukowych debat? Nie ma sprawy, nie będę nikogo więcej rozpraszać.



Jak widzicie, me bujanie w w obłokach, dziecięce fantazjie i takie różne dziwactwa w niczym nie przeszkadzają, bym potrafiła żartować i bawić się. Nie ingerują także w poważne podejście do życia.

Na pierwszym miejscu stawiam pracę, która zapewnia mi dochód niezbędny do godnego życia. Jej poświęcam najwięcej czasu.

Wszystko inne jest dodatkiem dodatkiem ubarwiającym życie, życie traktowane poważnie z pewnym przymrużeniem oka.

Potrafię to pogodzić.



Dalszego ciągu tematu nie będzie. Uważam za zamknięty.

Nowych także nie będę otwierała. To pewniak.

Żaden bęcwał nie będzie się wyżywał na mojej osobie.
2007-11-06 (15:06)

status szpieg
Data rejestracji: 2007-11-05
Ilość postów: 11

2967
wpis nr 111 900
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fobia. Jeżeli chcesz to wyciągnę wszystkie twoje wypowiedzi o: twoim synu, o sprzedawanych butelkach o nieudanym życiu, braku wszystkiego itd. Masz zmienne nastroje.Raz euforia, raz załamanie. Typowe objawy. TYPOWE. Piszesz o wielkiej ilości przeczytanych książek. Poczytaj Freuda. On potrafił leczyć u kobiet takie fobie. A twoje wypowiedzi mam na płycie którą mój kolega kupił od Pasko. Była taka w sprzedaży.Stara płyta z FORUM na której już nic się nie da wykasować tak jak to zrobił Mariusz. A skoro na moje kilka zdań napisałaś całą stronę to znaczy że to prawda. A mój nick szpieg to nie wiem który kolejny bo nie przywiązuje do tego wagi. Chętnie czytam to Forum - często coś piszę żeby sprowokować (nie jest to zabronione żadnymi przepisami) a prowokuję ludzi którzy wciskają bajery innym tak jak między innymi Mariusz.

Masz dużo czasu. Prześledź dostępne posty na tym forum od 2003 roku podpisane przez fobię i pomyśl czy dugi raz napisałabyś to samo.

Nie piszę że to już koniec bo mam zamiar czytać to Forum i pisać w ramach prawa co o tym sądzę. Taki mam kaprys.
2007-11-06 (17:02)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 111 920
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dużo pisałam i wszystko pamiętam.

Sprzedawałam nie tylko butelki, także makulaturę - dawali za nią talony i dzięki temu mogłam nabyć papier toaletowy lub inne dobra dostępne w PRLu za sprzedaż materiałów wtórnych.

Nie musiałam sprzedawać na życie, na kupno chleba. Na to zawsze zarobiłam.

Ty zapewne d... podcierałeś gazetą lub kupowałeś papier w sklepach za żółtymi firankami - dla uprzywilejowanych. Ja za talony uzyskane ze sprzedaży butelek i makulatury, bo moja rodzina nigdy nie splamiła się przynależnością do PZPR.



I to świadczy o mojej wyższości nad Tobą.



Kupiłeś płytę z wpisami z forum?

Nieszczęsny. To wszystko mogłeś sobie przekopiować na swój dysk.

Szpieg od siedmiu boleści.



Moje życie było, jest i będzie ciekawe i szczęśliwe. Nie cierpiałam na brak miłości rodzicielskiej, nie zmuszano mnie do pracy w dziecięcym wieku, miałam normalny dom, normalną rodzinę. Wakacje spędzałam na koloniach i wczasach z rodzicami. Nie wychowywała mnie ulica, nie cierpiałam nędzy i niedostatku.

Wszystkie wartości wyniosłam z rodzinnego domu.

Nie ma we mnie zawiści, podłości, nie jestem oszustką, złodziejką, przestępcą. Nikogo nigdy nie szpiegowałam - dla mnie to ostatnie dno.

Nigdy od nikogo nie uzależniłam się. Jestem samodzielna i dumna z tego.

Tak mnie wychowano.



Gdy będę niedołężna - dla nikogo nie bedę ciężarem. Nie zastrzelę się jak Hemingway, bo nie mam strzelby. Znam inne sposoby, by z godnością opuscić ten świat. Jestem na to przygotowana. I zapewniam Cię, że nie będzie to pętla zarzucona na szyję - tak wykonywano wyroki śmierci na przestępcach.

Ja spokojnie zasnę prosząc Boga o wybaczenie. Mam jednak nadzieję, że Bóg nie dopuści do tego.



A teraz odpieprz się ode mnie raz na zawsze i nie rób prowokacji. Zbyt wiele nas dzieli, abym czytala Twoje sensacje wyciągane z cudzego życia.

Cóż za płytkie zainteresowania, wstyd.

Jesteś obrzydliwy.
2007-11-06 (17:42)

status kat
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 111 925
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jeden szpieg ma teczki inny PŁYTE a gnój zawsze śmierdział gnojem i powinien leżeć tam gdzie jego miejsce czyli gnojowisku!!!
2007-11-06 (17:51)

status szpieg
Data rejestracji: 2007-11-05
Ilość postów: 11

2967
wpis nr 111 929
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nikt cię nie zmusza żebyś czytała co ja piszę. Mam taki kaprys to piszę.

A obrzydliwa jesteś ty. Przypomnij sobie jak skamlałaś jak pies do niepełnosprawnego umysłowo piszącego na forum \"2=7\" \"Akademia Policyjna\" itd. Chłopak miał farta i często typy mu wychodziły. Jak go prosiłaś: o czym myślisz ? jak to robisz ? i tym podobne bzdury. Chcesz to odnajdę te wszystkie wpisy i skopiuje je na jedną stronę. Obrzydliwe to było. Wtedy zorientowałem się do czego zdolni są niektórzy ludzie dla pieniędzy. A co ci chłopak odpowiedział? Ze względów \"cenzury\" nie napiszę. To forum dotyczyło gier liczbowych. Później doszły wątki humorystyczne. Ale ty potrafiłaś wszędzie wejść i namieszać ze swoimi problemami. A do Opal xx to ci jeszcze daleko.

Widzisz teraz jaki mam wpływ. Coś wpiszę a ty za chwilę odszczekujesz. A już tyle razy miałaś znikać z tego Forum. Wszystkie wpisy o twoim zakończeniu bytu na tym Forum również można skopiować. Pisz więc dalej.

Ps. Lekarz też był zły bo nie chciał dać takiej grupy inwalidzkiej jaką pani fobia chciała. Jacy ci lekarze źli i nic się nie znają na ambitnych pracownikach NOT.

Ach i jeszcze o księżach pisałaś jacy straszni i jak ciągną kasę po kolędzie. Czy jest ktoś dobry na tym świecie oprócz fobii ?

Ja mam czas i mogę pisać i kopiować fragmenty twoich postów gdyby ktoś nie wierzył. A nazbierało się tego sporo przez prawie 5 lat.
2007-11-06 (19:39)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 111 954
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tylko świnia stalinowska tak się zachowuje. To w myśl zasady: dajcie mi człowieka, a znajdę na niego paragraf.



Mam na dysku wiele programów przysyłanych mi przez życzliwych ludzi z forum, o które nigdy nie prosiłam. Nie korzystam z nich ze względu na brak czasu. Część z tych ludzi obraziła się na mnie za to, że nie typowałam wykorzystując te programy.

Rafała Filipiuka nie \"ciągnęłam za język\". Moim celem była pomoc w jego chorobie, była chęć okazania zainteresowania jego pracą, pobudzenie do myślenia w konkretnym kierunku, którym się interesował. Sam wiesz, że jego posty byly bardziej o charakterze erotycznym, niz merytorycznym. Więc starałam się wyprostować jego myśli.

Gdzie wtedy byłeś? Mogłeś mi pomóc szlachetny szpiegu. Ale nie, czekałeś aż Rafał całkiem pogrąży się w tych durnych wypowiedziach i Pasko zablokuje mu możliwość dostępu do forum.

Przyczaiłeś się jak ta wspomniana wyżej gnida i czekałeś, by w odpowiednim momencie wykorzystać cierpliwość okazywaną Rafałowi przeciwko mnie. Świetny moment. Wpisów Rafała brak. Tematów tych brak. Więc teraz można wciskać kit wszystkich forumowiczom, jak to ja wykorzystywałam biednego chorego człowieka.



Jeżeli już wciągasz Opalxxxxx, rób to szacukiem dla niej. Jej nick miał pięć iksów. Zapamiętaj sobie, że odeszła z forum nie z mojego powodu. Jej czynne uczestnictwo-lizusostwo w grupie G(z jakaś liczbą) zakończyło się dzięki wykazywanej przez nią nadgorliwości w słodzeniu. No cóż, przesada nigdzie nie jest mile widziana.

To nie plotki, to fakty. Każdy z tej grupy może to potwierdzić. Więc uprzejmie nie zwalaj wszystkiego na mnie. Jak widzisz, jesteś źle poinformowany.



Nie oceniałam negatywnie lekarzy. Przyznali mi pierwszą grupę inwalidzką i dodatek za niezdolność do samodzielnej egzystencji. Następny orzecznik ZUS cofnął dodatek po dwóch latach. Nie znasz się na funkcjonowaniu systemu przyznawania rent, więc nie interpretuj tego na moja niekorzyść.

Orzecznik najczęściej jest lekarzem niekompetentnym w danej chorobie. Od tej decyzji odwołałam się do sądu, który - po zbadaniu mnie przez dwóch biegłych lekarzy sądowych - przywrócił ten dodatek i nakazał ZUS-owi wyrównanie wszystkich zaleglości w jego wypłacaniu.

Decyzja dwóch lekarzy biegłych, niezależnych od siebie obaliła decyzję lekarza orzecznika ZUS.



Czytasz wybiorczo, interpretujesz po swojemu.

Pomimo tak orzeczonego inwalidztwa - najwyższa z mozliwych grup - mam zdolność logicznego myślenia i umiejętność dochodzenia swoich racji przed sądem.

Nie chodziłam do ZUSu, nie biegałam do sadu. Decyzja sądu jest oparta na zebranej dokumentacji, nie na mojej płaczącej i buzącej litość postawie. Została wydana zaocznie.



Odnoszę nieodparte wrażenie, że jesteś Opalxxxxx.

Pewnie znów nie doceniono Twoich wysokich kwalifikacji i wywalono z pracy, alo skończył się sezon i smażalnie placków w nadmorskiej miejscowości zamknięto, więc teraz dajesz popis na forum.

To w jej stylu.

Moje posty służyły jej do zabawiania swych przyjaciół. Sama nie potrafiła wykrzesać z siebie nic sensownego i rozmowa nie kleiła się im.

Opalxxxxx, poszukaj sobie pracy na etacie przynajmniej zapracujesz sobie na emeryturę.

Nie kolekcjonuj płyt z nagraniami fobii. Prowadzę normalne życie, jak wiekszość Twoich rozsądnych rodaków. Syn wpada 3-4 razy w tygodniu, wkręca zarówki, wyremontował część mieszkania łącznie z przebudową łazienki. Przed chwilą wymienił mi procesor w komputerze i teraz chodzi mi to pudło cichutko. Spieramy się i wspieramy wzajemnie, bo się kochamy. Naprawdę jesteśmy przeciętni.



Przykre, że Twoja prowokacja zaczeła się od \"naszej rencistki\". Czyżbyś szanowny szpiegu (a może Opalxxxxx?) wyśmiewał się z cudzej choroby? Nie mam wątpliwości, że tak, bowiem w ostatnim poście dodatkowo podkreślasz jakiś wiek i dolegliwości z nim związane.



Przyjmij do wiadomości, że każdy się starzeje, każdego dopadają choroby i cierpienia. Zaakceptuj ten fakt. Inaczej popadniesz w ciężką depresję po przekroczeniu 50 lat. Jedynym wyjątkiem jest tragiczna śmierć w młodym wieku.



Moją mocną stroną była zawsze motywacja do działania, zdolność adaptacyja się do waruków, w których akurat przychodziło mi żyć, a przed wszystkim niespożyta energia i kochanie życia pomimo kłód rzucanych pod nogi.



Ty nie jesteś kłodą, jestes suchą gałęzią, takim chrustem, który wystarczy nadepnąć i już się rozsypuje. Tylko pod butem czuć lekki chrzęst, takie skrzypienie.

Wystarczy zrobić krok, a połamana gałąź pozostaje z tyłu. Nawet się nie potknęłam.



PS

Napisz do Pasko. Może jako szpieg wyskamlesz u Pasko ułaskawienie dla postów Rafała Filipiuka i wreszcie wygrasz upragnione pieniądze, dla których jesteś zdolny zniszczyć każdego człowieka. Sam prochu nie wymyślisz.

W jednym przyznaję Ci rację. Swoją inteligencją nie dorastasz nawet do pięt Rafała. Natomiast chamstwem i podłością przerastasz wszystkich na forum.

Rób dalej karierę w stylu prostaka - to dla Ciebie.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3
Wyślij wiadomość do admina