Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

JAK PRZEGRYWAĆ SYSTEMATYCZNIE NIE WYDAJĄC PIENIĘDZY

2007-11-06 (20:02)

status dociekliwy
Data rejestracji: 2007-11-06
Ilość postów: 3

2973
wpis nr 111 957
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jeszcze są dwa tematy, do których trzeba się ustosunkować. Za chwilę idą na pierwsze miejsce. Nie można tak wybiórczo. Ja piszę prawdę, nie używam niegrzecznych zwrotów a ty jak na targowisku. I obraźliwe wyzwiska. Tak się nauczyłaś w pracy ? To nieźle tam było.

Zmieniam nick na \"dociekliwy\" będzie lepiej brzmiało.

Chyba nie pośpisz dzisiaj, tak cię widzę nosi.
2007-11-06 (20:43)

status 007
Data rejestracji: 2007-01-08
Ilość postów: 4257

2449
wpis nr 111 970
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A ja nie jestem zadnym szpiegiem tylko agentem.

Byl taki film,,Zdrajcy sa wsrod nas,,

Nie wiedzialem ze i szpiedzy sa wsrod nas.

To bardzo przebiegly szpieg i ja bym mu dal medal za 5-letnie ukrywanie sie na Forum.

Nikt z nas nie wiedzial a on szpiegowal i zna wszystkie watki i tematy.

Gdyby tak chcial poszpiegowac kilka lat w ,,jaskini lwa,, czyli u naszego prezesa to bysmy juz wszystko wiedzielo o losowaniach probnych,gdzie ukryte sa kasety z ulozonymi losowaniami ,jaka dzis pojdzie kaseta i znali wszystkie kruczki i niuanse losowan.

Taki szpieg wsrod nas to nieocenony szpieg a i dociekliwy ze ho , ho.

Szanujmy szpiega ,jeszcze sie nam przyda.
2007-11-06 (22:18)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 111 980
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam wszystkich



Dawno tutaj nie gościłam, jednak nie było to spowodowane (jak kiedyś sugerowała Fobia1 - moim wyjazdem do Anglii na zmywak ). Mam świetną i satysfakcjonującą finansowo pracę ( niestety brak czasu na typowanie ) - w Polsce oczywiście. Cały czas nie ustaję również w kolejnym dokształcaniu się - to już mi pewnie pozostanie do śmierci czyli jeszcze trochę



Do szpiega kimkolwiek jesteś człowieku - żałuję, że nie poznałam Cię osobiście. Podziwiam Twoją odwagę w przeciwstawieniu się zmorze tego forum. Jestem pełna uznania dla tak inteligentnego przedstawienia wszystkich faktów dotyczących Fobii1. Ja też się jej nigdy nie bałam, ani jej nie lizusowałam - stąd moje fascynujące przygody na forum.

Jakiś czas temu Michał z \"Największej szansy\" napisał, że z Fobii należy się leczyć Jednak nie można tego zrobić nie opuszczając tego Forum Co za ironia!! Czasami przy porannej kawie w pracy, przez parę chwil zerkam tutaj z przyzwyczajenia - odnosząc wrażenie, że to już jej koniec, ale ona jak Feniks odradza się ciągle z nowymi złośliwościami. Niech jej będzie, w końcu ta złośliwość to ją zabija - nie nas!!



\"Jeżeli już wciągasz Opalxxxxx, rób to szacukiem dla niej. Jej nick miał pięć iksów. Zapamiętaj sobie, że odeszła z forum nie z mojego powodu. Jej czynne uczestnictwo-lizusostwo w grupie G(z jakaś liczbą) zakończyło się dzięki wykazywanej przez nią nadgorliwości w słodzeniu. No cóż, przesada nigdzie nie jest mile widziana.

To nie plotki, to fakty. Każdy z tej grupy może to potwierdzić. Więc uprzejmie nie zwalaj wszystkiego na mnie. Jak widzisz, jesteś źle poinformowany. \"

- Napisane przez Fobię1 - piszącą pod wieloma nickami, którą można zawsze zidentyfikować prowadząc kursor myszki na IP przy obrazku .



Teraz już jest jasne - odeszłam przez Fobię 1

i jestem strasznie ciekawa kto z mojej grupy \"Wspomagacze\" potwierdzi teraz, że odbyło się to przez moje słodzenie. Śmiało koledzy - poproszę o prawdę!!!



Przy okazji pozdrawiam grono znajomych, a szczególnie cieplutko - życzliwego i obiektywnego \"szpiega\".

2007-11-07 (01:09)

status szpieg
Data rejestracji: 2007-11-05
Ilość postów: 11

2967
wpis nr 112 006
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Do Opalxxxx. Jest za późno już żeby się rozpisywać. Znam Twoje wpisy na tym Forum. Konflikt z fobią był niepotrzebny, ale i tak wykazałaś wiele cierpliwości i taktu w tej sprawie. Na różnych forach poznaje się charaktery ludzi ponieważ odkrywają się myśląc że są anonimowi. Serdecznie pozdrawiam Aniu. Miłych snów życzę.

Szpieg. Ale to tylko nick.
2007-11-07 (15:22)

status bravo
Data rejestracji: 2005-06-05
Ilość postów: 3646

979
wpis nr 112 047
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam



Przegrywaczu Doskonały i inne Twoje wcielenia / bo teraz już wszyscy wiedzą, że po najechaniu kursorem na IP widac numer, to ja też wiem / mój stres trwa.



Antena, że się tak wyrażę jest sztywna i trwała, ale nie koncentruje się w bezruchu.

Czy można ją umiescić w \" jakimś \" obiekcie i jakie odchylenia w przegrywaniu można wskutek tego zjawiska przewidzieć ?



Poproszę o odpowiedż koniecznie przed losowaniem.





pozdrawiam / wszystkich żyjących w niewiedzy do wczoraj również /
2007-11-07 (17:21)

status TAK TAK
Data rejestracji: 2007-11-04
Ilość postów: 83

2963
wpis nr 112 055
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

FOBIA 3 X TAK

szpieg 3 X nie



pozdr

doskonały



ps . moje typy na dziś

>>>>11-12-13-14-16-17-18-19-20<<<<<
2007-11-07 (21:07)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 112 095
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Każdy ma jakiegoś szpiega,każdy jakąś fobię ma...

...teksty popitaśne

Pozdrawiam.
2007-11-07 (21:32)

status bravo
Data rejestracji: 2005-06-05
Ilość postów: 3646

979
wpis nr 112 099
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

..... a ja w domu mam chomika, kota, rybki oraz psa





a to moje typy na dziś



50 51 52 53 54 55 56 57 58 59





pozdrawiam Fobię 1



TAK TAKA i Serafina też
2007-11-07 (22:29)

status szpieg
Data rejestracji: 2007-11-05
Ilość postów: 11

2967
wpis nr 112 111
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

tak tak. powinieneś pracować jako doradca ministra finansów. Trafiłeś 9/9.

To się rzadko zdarza. Graj na plusa.
2007-11-07 (22:35)

status TAK TAK
Data rejestracji: 2007-11-04
Ilość postów: 83

2963
wpis nr 112 113
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

bRAWO BRAVO - TRAF czwórenia i plus hohohoho- no ale to się kłóci z przegrywaniem doskonałym , a u mnie pełna afirmacja

pozdr dla Bravo , Fobi i ...........!!!?????!!!! szpiega za to że ten kij w mrowisko włożył ,,,,, i wskutek tego Fobia miała okazję uzewnętrznić się w całej głębi . Fobia - dzięki za świetne kompozycje zdań , wydaje się twa wypowiedź choć wielowątkowa , to jednak uporządkowana i co najważniejsze dobrze zapuentowana . TAK TRZYMAJ . ŻYĆ Z GŁOWĄ WYSOKO UNIESIONĄ , + Z PASJĄ DO SWEJ PRACY ,, + JEDNAK Z PEWNĄ DOZĄ POKORY,, + Z PORZĄDNĄ DUSZĄ . i niech cała brać wsteczna nawala na mnie i o mnie w samych negatywnych negatywnościach - a JA i tak sobie radę dam i w języku giętkim i w sposobie życia...

PUENTA: LOTTO MOŻE BYĆ JEDYNIE LEKKIM UBARWIENIEM ŻYCIA _ PRAWDZIWE ŻYCIE TOCZY SIĘ GŁĘBOKO GDZIEŚ GDZIE TEGO NIKT NIE DOJRZY - NA PEWNO NIE W 3-ech WYMIARACH .





pozdrawiam

doskonały





sorry za te wzniosłości ale taka jest PRAWDA
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3
Wyślij wiadomość do admina