Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

JAK PRZEGRYWAĆ SYSTEMATYCZNIE NIE WYDAJĄC PIENIĘDZY

2007-11-04 (19:35)

status PRZEGRYWACZ DOSKONAŁY
Data rejestracji: 2007-11-04
Ilość postów: 1

2960
wpis nr 111 665
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wzorując się na mnożących się jak pchły na targu wykładowcach, rozpoczynam cykl wykładów na wymieniony wyżej temat. Uważam temat za bardzo pożyteczny, gdyż uchroni wszystkich entuzjastów od systematycznego przegrywania. Pieniądze, których nie przegrają można wpłacać będzie na konto w banku szwajcarskim. Numer konta podam, gdy ukończę cykl wykładów i zalożę konto w bamku australijskim. Prosze o nie zabieranie głosu przez osoby absolutnie nie zainteresowane przegrywaniem systematycznym, a takze osoby wygrywające systematycznie, bowiem temat jest ściśle określony i wklejanie wierszyków, yudzieś piosenek o toczącej się fortunie może doprowadzić do mojego bankructwa umysłowego, czyli rozproszenia myśli skupionych na systematycznym przegrywaniu.



Zanim rozpocznę wykłady, kilka przydartnych informacji w kwestii formalnej. Uprasza się zainteresowane tematem poważne osoby do zaopatrzenia się w tradycyjne narzędzia do pisania (długopisy, pióra wieczne, pióra gęsie, maszynę do pisania), bowiem dane przekopiowane na dysk mogą ulec złośliwemu zniszczeniu, gdy złośliwy ktoś, zazdrośnik najpewniej, wpuści am do komputera wirusy nieznane, a takie ostatnio się pojawiają w całym wirtualnym świecie.



Rozpraszam się przy skupianiu na liczbach, które dzisiaj nie zostały wysłane, a z pewnością zostaną wylosowane. Rozprasza mnie mnogość tematów ludzi genialnych, gdyż z ciekawości czytam je, typuję trafnie i nie wysyłam, czyli przegrywam.



Na wstępie dziękuję za ogromne zainteresowanie tematem, który będę kontynuować w imieniu swoim i TS.



Przypominam temat:

JAK PRZEGRYWAĆ SYSTEMATYCZNIE NIE WYDAJĄC PIENIĘDZY



Wykład pierwszy

Wielu z nas systematycznie przegrywa tracąc na to pieniądze. To smutne i bardzo depresjogenne. Chcę się podzielić radosną metodą przegrywania systematycznego bez straty pieniędzy.



cdn.
2007-11-04 (20:50)

status jak wyżej
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 111 684
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Odciek 2

AFIRMACJA - najpewniejszy sposób trafnego typowania.



Każda z metod poruszanych na wszystkich forach internetowych jest do kitu. Jedyną słuszna metodą wybrania liczb, które z pewnością zostaną wylosowane jest AFIRMACJA.



Czemu poruszam ten temat?

Otóż, aby przekrać nie wysyłając trafnie wytypowanych liczb, należy najpierw je wytypować.

AFIRMACJA TYPOWAWCZA (TYPUJĄCA, TYPKOWA, TYPKOWIZOWA), a najlepiej nazwijmy ją

AFIRMACJĄ TYPU-TYPU

ma zastosowanie tylko i wylącznie do typowaia 7 liczb.

Na wyzsze typowanie nie ma się co porywać, bowiem każda chwicość prowadzi nas na manowce.

Nie należy również AFIRMOWAĆ TYPU-TYPU z myślą, że typniemy sobie razy stawkę np. 10.

W takich przypadkach AFIRMACJA TYPU-TYPU absolutnie nie zda egzaminu.



Zani przejdę do omówienia Działu AFIRMACJA TYPU-TYPU, proszę uprzejmie porzucić wszelie mrzonki o wygranej, rozluźnić się, odprężyć. To konieczność!

Inaczej możemy skusić się na wygranie realne 7/7 i nastąpi klęska.



Drodzy Czytelnicy!

Już niebawem odkryje przed Wami tajniki AFIRMACJI TYPU-TYPU.

Powtórzenie TYPU-TYPU nie jest przypadkowe. Jedno TYPU sugerowałoby, że należy wyafirmowane 7/7 TYPNĄĆ. Natomiast drugie TYPU wyraźnie utrwala w nas przekonanie, że ma być to TYPU-TYPU dla samego typnięcia, oczywiście bardzo trafnego, bez skreślania tych liczb. Nie starajmy sie zapamiętać tych TYPNIĘTYCH liczb, poniechajmy chęć ich zapisania.

Zaufajmy AFIRMACJI TYPU-TYPU. I tak wiemy, że afirmując w blogim spokoju, bez niepokoju skąd weźmiemy pieniądze na wysłanie kuponu, czy zdazymy go wysłać itp - zawsze TYPNIEMY 7/7.



Więc nie ma żadnego sensu zapamiętywanie tych liczb.

W ten prosty sposób będzmiemy na wygranej ZAWSZE!



W jaki sposób AFIRMOWAĆ TYPU-TYPU - niebawem.



cdn.
2007-11-04 (21:34)

status DOSKONAŁY PRZEGRYWACZ
Data rejestracji: 2007-11-04
Ilość postów: 3

2962
wpis nr 111 690
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wykład 3



Obojętnie w jakim miejscu się znajdujemy. To nie ma żadnego znaczenia na wyik AFIRMACJI TYPU-TYPU.

Najważniejsza jest pozycja obrana do AFIRMACJI.

Zawsze siadamy wygodnie na miękkim podłożu oraz koniecznie typem do podmuchu powietrza skierowanego na kasetę wypełnioną kulami ponumerowanymi od 1 do 80.

Lewa noga podgięta \"po turecku. Prawa wyciągnięta przed siebie.

Dłonie moga kręcić młynki lub stykać się palcami.

Prawa noga pełni rolę anteny afirmacyjnej.

Siedzimy bezmyślnie, możemy dumać o niebieskich moigdałach. Wszak wiemy, że AFIRMACJA TYPU-TYPU ma niezawodne działanie.

Wskazane jest robienie małej przerwy na łyk piwa lub niegazowanej wody mineralnej z duzą zawartością minerałów o działaniu chmielopodobnym.

Minerały chmielopodobne możemy znależć w ziemniakach, zbożu, ulubionej trawie żubrów, a także w nieoczyszczonym ryżu, który można nabyć w sklepach ze zdrową żywnością.

Uwaga na podróby!



Po pewnym czasie wpadamy w trans objawiający się bardzo różnie. Możemy mieć wizje. Zawsze jednak pod koniec AFIRMACJI TYPU-TYPU zasypiamy.

Po przebudzeniu sprawdzamy wyniki losowania.



Rozpiera nas przeogromna, wszechogarniająca duma i radość. Już mamy pewność - to właśnie nasze liczby zostały wylosowane!



Jak to dobrze, że nie wysłaliśmy kuponu.

Pieniądze zaoszczędzone na wysłaniu zakładu przeznaczamy na napoje potrzebne do nastepnej AFIRMACJI TYPU-TYPU.



I tak nam upływa życie w błogim spokoju. Jesteśmy wielcy. Jesteśmy szczęśliwi, bogaci.

Nie biegamy do kolektury, nie przeżywamy stresu. My zawsze wygrywamy odpoczywając.



Pamiętaj Szanowny Czytelniku.

Tylko AFIRMACJA TYPU-TYPU zapewni Tobie satysfakcje z trafnie wytypowanej 7/7.

Tylko AFIRMACJA TYPU-TYPU wprowadzi Cię w stan błogiej nieważkości, zapewniając Twemu organizmowi niezbędny odpoczynek, relaks i błogą nieświadomość otaczającej Cię rzeczywistości.



Zawsze wygrywasz, A lotto TRACI.

Czyż to nie jest piękne?



Kończąc przyspieszony KURS, zachęcam wszystkich do wypięcia się plecami na podmuch w kaseie losującej.

Zapraszam do dzielenia się wizjami zapamiętanymi z trwania AFIRMACJI TYPU-TYPU.



Wasz DOSKONAŁY PRZEGRYWACZ
2007-11-04 (22:11)

status TAK TAK
Data rejestracji: 2007-11-04
Ilość postów: 83

2963
wpis nr 111 696
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ach ja też chcę tak przegrywać - jutro zagram systemem skróconym na 10 liczb - 325 000 zakładów- PLUS stawka X10

doskonały
2007-11-04 (22:14)

status TAK TAK
Data rejestracji: 2007-11-04
Ilość postów: 83

2963
wpis nr 111 698
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

oczywiście ilośc zakładów X stawka X plus - ==== 0 kosztów promocja

doskonały
2007-11-04 (22:29)

status Danusia
Data rejestracji: 2005-12-02
Ilość postów: 424

1464
wpis nr 111 704
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

doskonały.... jak tylko uda mi sie osiagnac ten stan afirmacji typu typu niezwlocznie zdam relacje mistrzowi!! zachwycona jestem kursem i juz w głowie mam niebieskie migdały....
2007-11-04 (22:37)

status DOSKONAŁY PRZEGRYWACZ
Data rejestracji: 2007-11-04
Ilość postów: 3

2962
wpis nr 111 712
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

I znowu przegrana!!!



Obecnie, będąc pod wpływem działania AFIRMACJI TYPU-TYPU - TYŁEM DO PODMUCHU, dopracowuję mój sposób takiej gry na progresję.



Świat jest w kolorach ORANGE. Wszystko na PLUS. Nadeszła ERA szczęśliwie przegranych.
2007-11-04 (22:42)

status DOSKONAŁY PRZEGRYWACZ
Data rejestracji: 2007-11-04
Ilość postów: 3

2962
wpis nr 111 714
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witaj Danuśka

To już prawie rok...

A do Krakowa podobno zima nadciąga i kolektury może zasypać.

Czy Ty tam jeszcze, czy już nie?



Bardzo się cieszę z Twego powrotu.
2007-11-04 (22:56)

status Danusia
Data rejestracji: 2005-12-02
Ilość postów: 424

1464
wpis nr 111 718
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

no ja ciągle po Wawelem:) chociaz długo mnie nie było gdyz bawiłam w Brukseli...ale koniec konców Wawel bardziej przyciaga moją uwage niz Europarlament....tutaj zdecydowanie łatwiej poddac sie bezmyslnej afirmacji miło ze pamietasz mnie z \"dawnych czasów\"...tylko kto sie kryje pod tym tym nowym pseudonimem przgrywacza??
2007-11-04 (23:26)

status TAK TAK
Data rejestracji: 2007-11-04
Ilość postów: 83

2963
wpis nr 111 719
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

TO Wy Się Znacie ??????????????????????????

doskonały
2007-11-05 (00:03)

status avatar31
Data rejestracji: 2007-11-05
Ilość postów: 2

2964
wpis nr 111 724
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Danusia, jestem avatar 31.



Nie zapominam ludzi, nikogo nie usuwam z pamięci.



Jak to pisał Adam Mickiewicz?



Precz z moich oczu

Posłucham odrazu

Precz z mego serca

I serce posłucha

Precz z mej pamięci

Nie, tego rozkazu

Moja i Twoja pamięć nie posłucha

(...)



Wprawdzie Mickiewicz pisał to chyba do Marylki Wereszczakówny, no i w innym kontekście, ale lubię podeprzeć się dziełem romantycznym.

A ponieważ listopad jest takim miesiącem nostalgicznym, no to mnie naszło.



Wracam do dzieła mego życia pt.\"AFIRMACJA TYPU-TYPU NA GROGRESJĘ\".

Pracuję nad tym.



Nie zwiewaj Danuśka. Z tym doświadczeniem będziesz natchnieniem dla wielu. Może i Mariusz powróci?
2007-11-05 (00:16)

status Danusia
Data rejestracji: 2005-12-02
Ilość postów: 424

1464
wpis nr 111 725
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

no miało byc w tym temacie bez wierszyków:) ale skoro Cie natchnęło

... moze i pan Mariusz sie zjawi,bo sezon na biesiady przy ognisku nad jeziorem juz sie raczej skonczył,wiec moze z nudów zaglądnie-pozdrawiam pana Mariusza:) i dobrej nocki dla wszystkich...
2007-11-05 (00:54)

status avatar31
Data rejestracji: 2007-11-05
Ilość postów: 2

2964
wpis nr 111 726
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Danusia, Mariusz tu krąży jako M2, Mariusz2 i co mu przyjdzie do głowy. Na Twoj widok pewnie się ujawni.



Fajnie, że jesteś. Taka naturalna sympatyczna buzia łagodzi obyczaje.



Nie podejrzewaj mnie o inną orientację. Lubię sympatyczne osoby i zawsze im to mówię.
2007-11-05 (02:56)

status pawell
Data rejestracji: 2007-09-08
Ilość postów: 1003

2864
wpis nr 111 727
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ten wierszyk juz kiedyś podawałem na tej stronce ale teraz będzie odpowiadał temu tematowi , a może zaispiruje więcej osób do tego \"kroku\" :



.............Kto pochyla sie

nad zdeptanym kwiatem ?

dziwak.

Kto omija

mrówke na drodze?

ekscetryk.

Kto placze,

gdy ginie ptak ?

histeryk.

Kto martwi sie o

losy swiata ?

schizofrenik.

Kto zbrodniarzowi

wstrzymuje reke ?

szaleniec.

Kto wygra w

Multi ?.

doskonały przegrywacz.

koniec i kropka.



Pozdrawiam i życzę szczęścia nie tylko w Multi.
2007-11-05 (13:11)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 111 749
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...nono...jestem pod wrazeniem

...widze ze sie nie poddajesz panie M2345

...TYPU-TYPU...po sposobie pisania odrazu widac ktos ty...brawo brawo...albo doskonaly klon-fan

...czym jeszcze nas zaskoczysz???

pzdr.nara:)
2007-11-05 (13:24)

status zagrywacz niepoprawny
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 111 750
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Icemario! Co się stało z Twoją inteligencją?



Ło matko, listopad tak podziałał?



Nie podszywam się pod nikogo, jestem ciągle sobą, tylko zmieniam nicki w zależności od tematu.



Już widzę Pana M987654321 jak mnie opiernicza na forum, żem pomysła genialnego podprowadził/a/.



Ale numer, nie wytrzymam.

Icemario, słowo honoru to nie łon. Przysięgam.
2007-11-05 (15:49)

status szpieg
Data rejestracji: 2007-11-05
Ilość postów: 11

2967
wpis nr 111 766
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Icemario - przeczytaj dokładnie. Przecież to styl naszej rencistki ze Szczecina.
2007-11-05 (16:06)

status bravo
Data rejestracji: 2005-06-05
Ilość postów: 3646

979
wpis nr 111 768
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czyżby po głupim rządzie zostali jeszcze szpiedzy?
2007-11-05 (16:19)

status szpieg
Data rejestracji: 2007-11-05
Ilość postów: 11

2967
wpis nr 111 770
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Szpiedzy są ponadczasowi synku. Szpieg to powołanie. Co ma do tego jakiś rząd - tego nie wiem. Za dużo oglądasz telewizji.
2007-11-05 (16:20)

status bravo
Data rejestracji: 2005-06-05
Ilość postów: 3646

979
wpis nr 111 771
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Odnośnie wykładu mam pytanie niecięrpiące zwłoki, gdyż zwłoka może skutkować wygraną.



Nie mogę opanować wyjściowo - podstawowej pozycji, owszem lewa noga jest po turecku, ale prawa nie może robić za antenę, bo zwyczajnie po prostu jej nie ma



Stąd pytanie, czy jaki inny organ może robić za antenę i czy napewno nie wygram?



Niecierpliwie oczekuję odpowiedzi, żyjąc od wczorajszego wykładu w przeogromnym stresie.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3
Wyślij wiadomość do admina