Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

MULTILOTEK PLUS

2007-10-16 (00:49)

status Wojnicki
Data rejestracji: 2007-10-16
Ilość postów: 6

2924
wpis nr 109 355
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Odbyło się 8 losowań ML + i co ? I nic. I tak będzie dalej. A miały być nowe strategie gry, nowe sposoby jak to się niektórzy odgrażali. To jest tylko gra. Firma musi zarabiać na siebie, płacić podatki i rozwijać się. Nie wdając sie w szczegółowe wyjaśnienia dotyczące gier, to samo dotyczy Multilotka. Raz na X gier ktoś wygra bo tak stanowią prawa statystyki. A wszystkie \"przesunięcia czasowe\" \"zimne, gorące, końcówki i tym podobne bzdury\" to tylko złuda - FATAMORGANA. Stronka istnieje wiele lat i co. Jest wspaniała , można wymieniać doświadczenia, ale mają one taką samą wartość jak doświadczenia dotyczące np. karmienia rybek akwariowych. I tak część , która miała zdechnąć to zdechnie. Zawsze w ML będzie tylko 20 % plus-minus 2-3 liczby ale to nic nie daje przy żadnych strategiach, sposobach i systemach. Sprawdźcie to doświadczalnie. Wytypujcie jakiekolwiek 20 liczb ( nawet 8 dwudziestek). Zawsze rozłoży sie plus - minus w każdej 5. Jeżeli będzie jakiekolwiek większe odchylenie to i tak ono nic nie da. Podsumowując :

PORZUĆCIE WSZELKĄ NADZIEJĘ. Kto ma inne zdanie niech go przedstawi i UDOWODNI. Do tej pory tylko jedna osoba wygrała i to przez przypadek. Zwykła statystyka. Viltom. A ile psów na nim wieszaliście z zazdrości. I Kazik dał sobie z Wami spokój. Ma chłop rację.

PORZUĆCIE WSZELKĄ NADZIEJĘ.

Wojnicki

2007-10-16 (08:19)

status klusek
Data rejestracji: 2007-09-12
Ilość postów: 336

2871
wpis nr 109 361
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

witam ale z PANA negatyw i nie mysle o kolorze skóry

Z.P.KLUSEK
2007-10-16 (10:12)

status Wojnicki
Data rejestracji: 2007-10-16
Ilość postów: 6

2924
wpis nr 109 366
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jestem realistą. I potrafię to udowodnić krok po kroku. A kto z potrafi udowodnić że jest inaczej. Gra jest tylko grą. Wszystkie metody i systemy są potrzebne do mieszania liczb już dobranych. Sukces gry polega na właściwym doborze liczb. A jak je się ułoży to jest sprawa drugorzędna choć również istotna. Ale to każdy matematyk potrafi policzyć i ułożyć i nie tylko matematyk.

Nie ma natomiast realnej możliwości przewidzenia jak zachowa się dana kula podczas losowania. I jeżeli jedna , dwie lub trzy zachowają się w sposób przez nas porządany to inne nie i w efekcie cały zestaw nie spełni naszych oczekiwań.

Powie ktoś że udało się trafić jednak np. 2/6 lub 3 na 7. Ale proszę przed losowaniem określić które to dwie lub trzy będą wylosowane z zestawu 6 czy 7.

Tu na forum mylicie pojęcia doboru liczb, ich układania i związanego z tym efektu. Pod pojęciem systemy kryje się u Was zarówno sposób doboru liczb jak i sposób ich mieszania czy układania w grupy.

Kto jest w stanie przez 15 dni na 30 { to tylko 50%} trafnie określić wylosowane 2 lub 3 kule podczas losowania. Ale nie z grupy ośmio czy dziewięcioliczbowej. Nikt tego nie potrafi. To tylko zabawa. Ważne jest to, żeby traktować to jak zabawę.

PORZUĆCIE WSZELKĄ NADZIEJĘ.

Wojnicki

2007-10-17 (01:00)

status Wojnicki
Data rejestracji: 2007-10-16
Ilość postów: 6

2924
wpis nr 109 488
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\"Kto szuka szczęścia, temu już szczęście nie jest przeznaczone\" - Henryk Ferdynand Kaden.

I znów dziś zawiedliście swoje nadzieje a więc je porzućcie jak pisałem wcześniej. Zapomnijcie o grach L O S O W Y C H. Tego nie da się wyliczyć. Czy tak do końca świata będziecie typować pary, trójki, ósemki, dziewiątki itp.

Nic nie osiągniecie. Boicie się przyznać mi rację. Żyjecie w nierealnym świecie ułudy. Codziennie to samo. Ale .... W średniowieczu ludzie sie biczowali do krwi i byli z tego powodu szczęśliwi.

Tyle lat zaglądacie na tą wspaniałą stronkę i co ? NIC.

PORZUĆCIE WSZELKĄ NADZIEJĘ.

Wojnicki
2007-10-17 (10:10)

status ZaO
Data rejestracji: 2007-09-16
Ilość postów: 2848

2879
wpis nr 109 495
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam pana Wojnickiego - zupełnie się z Panem zgadzam , to losowe zdarzenia, przypadek, decydują o naszej ewentualnej wygranej , podobnie jak Pan nie wierzę w systemy i wspaniałe programy , które co prawda tworzą pewną ułudę nadchodzącego już za chwilę zwycięstwa , lecz z tą samą chwilą pryskają , ale te programy mają pewną dużą wartość , podtrzymują w nas wiarę ,że dzień nie kończy się z chwilą sprawdzenia kuponu i wrzucenia go do kosza . Nadzieja umiera ostatnia i to jest wspaniałe , a tak więcej wiary , Panie Wojnicki więcej wiary.

Kto nie szuka ten nie znajdzie , ten co szuka może nie znajdzie , a jak już znajdzie .... będzie znowu szukał .
2007-10-17 (11:25)

status treviso40
Data rejestracji: 2006-07-08
Ilość postów: 49

2130
wpis nr 109 501
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zao

Podpisuję się co do kropki pod tym co napisałeś.

Tak samo myślę!

pozdrawiam
2007-10-18 (00:36)

status Wojnicki
Data rejestracji: 2007-10-16
Ilość postów: 6

2924
wpis nr 109 607
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\"Prawda nie lęka się badań, gdyż niewzruszone są jej posady i zawsze nad błędem zatriumfuje\" - Voltaire.

Udowodnijcie , że się mylę, że nie mam racji, że mówię nieprawdę. Najlepiej zamknąć oczy i nic nie widzieć. (udawać że nic się nie widzi).

Jeszcze raz powtarzam prawdę o lotto - PORZUĆCIE WSZELKĄ NADZIEJĘ.

To fatamorgana. Jeżeli ktoś uważa inaczej niech znajdzie kilka minut i udowodni, że nie mam racji. To tylko kilka minut. A spędzacie na prowadzenie bezsensownych analiz z których nic nie wynika wiele godzin. Kto mi udowodni że nie mam racji. Czekam na wpisy odważnych a przede wszystkim myślących.

Chcę udowodnienia, że jakiekolwiek analizy statystyczne okresów minionych mogą posłużyć do prognoz na przyszłość. To nie gospodarka, to nawet nie Giełda Papierów Wartościowych. Tam żądzą inne prawa. Tu jest gra. Tu jest los.

Wojnicki
2007-10-18 (10:27)

status Mariusz2
Data rejestracji: 2007-03-05
Ilość postów: 352

2577
wpis nr 109 613
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Panie Wojnicki



Oczywiście , że nie ma Pan racji i wypisuje rzeczy niesłychane .

Prawdopodobnie chodzi o jakieś problemy zdrowotne nerwicowe albo inne .



Po pierwsze nikt poważny nie robi żadnych analiz statystycznych ani odległości ani tego typu , które Pan wymienił .



To już Świat dinozaurów i sens kilkudziesięciu amatorskich programów sprzedawanych w internecie dla zysku .



Żeby Panu odpowiedzieć nie potrzeba żadnej odwagi -tylko potrzebny jest olej w głowie .



Żyje Pan w innym równoległym Świecie i z zapisów wynika , że posługuje się jakimiś starożytnymi metodami , których nikt nie stosuje .

To nie w statystyce sprawa i nie w analizach .



Istnieje tysiące metod doskonałych --WYBORU LICZBY .



=================================================

Problem leży prawdopodobnie w jakiś stresach i lękach pańskich czyli fobiach .





O co Panu chodzi ??????????????????



Kolekcjoner znaczków kolekcjonuje znaczki .



I chciałby je zebrać wszystkie --ale na pewno za życia ich nie zbierze .



No i co z tego wynika ?----że trwoni czas???



Przecież to pasja czyli hobby

----------------------------------------------------------------------------------

Kolekcjoner płyt winylowych zbiera płyty --ale na pewno za życia ich wszystkich nie zbierze .



No i co z tego wynika ??---że trwoni czas i ma porzucić wszelkie nadzieje ????????



Przecież to pasja czyli hobby o na tym to polega --że zawsze ma jeszcze coś do zebrania





-------------------------------------------------------------------------------



Pasjonat lotka lubi myśleć nad tym co skreślić



Typer typuje --jak umie .



Bo to pasja czyli hobby .



No to co --to znaczy , że trwoni czas???



Wała .

Ma marzenie i pasję .



To dobrze



Typuje jak umie



Inni , którzy znają inne poważniejsze metody też mają nadzieję i pasję



No i co to znaczy ? Że trwonią czas ??



Bzdura



Oni mają pasję



-------------------------------------------------------------------

Pan nie miał nigdy pasji czyli hobby i tego nie zrozumie .

Ci ludzie i ci , którzy latami bez skutku typują ( i zawsze mają nadzieję )

I ci znający metody poważniejsze i mający zyski traktują to jako pasję -------------------------PASJĘ --------------------------------------





Pasja nikomu nie szkodzi a na pewno nie narusza pańskich dóbr osobistych.





To co Panu do tego ???????????????????????



Pan nie zrozumiał demokracji .



Każdy może realizować swoje pasje .



Nikomu nie szkodzi .



A jak przy okazji coś się nauczy -chociażby arkusza Excela czy pozna jakiekolwiek poważne metody modelowania gier losowych --to jego zysk !!!!!!!!!





--------------------------------------------------------------------------------------------



To po co ta pańska dyskusja .





------------------------------------------------------------------------------------------

Właśnie o to chodzi aby ci ludzie -nie szkodzący nikomu mieli pasję - i nadzieję



.....może niedoścignioną



.......ale mieli



Właśnie o to chodzi w PASJII



Pan nigdy tego nie doznał i po prostu tutaj jest pogrzebany pies .



Radość z dokonania dobrego typu

Radość jak się uda sporządzić naprawdę dobrą metodę .



-----------------------------------------------------------------------



Myślę , że tutaj leży pański problem .



Nie zrozumiał Pan co to jest pasja -hobby -zainteresowania .



Pan prawdopodobnie nigdy takich pasji nie miał .



To źle i nie rokuje dobrze .



Tym się właśnie różnią ludzie inteligentni od zwierząt .





To ich immanentne dokonania



HOBBY I PASJE .



------------------------------------

Reszta jak praca i Wybory i wszelkie internety i inne gadżety ---------------TO BZDURY





NIe potrzebna była mi odwaga !!!!!!!!!!!!!!!!!!



Tylko czas na napisanie ---------OCZYWISTOśCI --które wszyscy





...........OPRóCZ PANA ........



znają





---------------------NIE WIEM ILE MA Pan lat



.......ale jeżeli takich oczywistości Pan nie zna





.........................to znaczy , że je Pan zmarnował



Koniec





Mariusz



2007-10-18 (10:30)

status Mariusz2
Data rejestracji: 2007-03-05
Ilość postów: 352

2577
wpis nr 109 614
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Oczywiście mnie można znaleźć na



www.multilotek.vdd.pl
2007-10-18 (10:50)

status ZaO
Data rejestracji: 2007-09-16
Ilość postów: 2848

2879
wpis nr 109 615
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam - Panie Wojnicki odnoszę wrażenie , że totolotek poturbował Pana finansowo i stąd ta cała żółć . Gdybym porzucił wszelkie nadzieje jak Pan radzi , to pozostaje tylko kula , ale nie ta ostatnia zwaną PLUS.



2007-10-18 (11:02)

status 777ch
Data rejestracji: 2005-11-07
Ilość postów: 21426

1386
wpis nr 109 616
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam



żeby coś zrobić DOBRZE,trzeba włożyć w to coś trochę serca ,wysiłku,niezależnie czy to ma być Ciasto czy Rzeźba.



Los bywa okrutny,i łaskawy ,jak loteria ,ale czasem człowiek coś może zmienić,

wychodząc naprzeciw przeznaczeniu, to o tym pisał mój poprzednik,człowiek

bez pasji to jak kufel bez piwa......pusty.



pozdrawiam





2007-10-18 (12:10)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 109 622
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...pasjonat M2 szuka sposobu jak i gdzie napisac cos o typerach...zeby szyderczo z nich kpic...i wysmiewac sie



No i co z tego wynika ??---że trwoni czas i ma porzucić wszelkie nadzieje ????????



Przecież to pasja czyli hobby o na tym to polega --że zawsze ma jeszcze coś do udowodnienia



pzdr.nara:)

2007-10-18 (12:19)

status Mariusz2
Data rejestracji: 2007-03-05
Ilość postów: 352

2577
wpis nr 109 623
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Icemario



Nie bądź dziecko



Ty nie jesteś typerem , których cenię i na ich błędach się uczę i wyciągam wnioski .

Nie pochlebiaj sobie



Ty jesteś UZALEŻNIONY OD TYPOWANIA



A to różnica !
2007-10-18 (12:22)

status Mariusz2
Data rejestracji: 2007-03-05
Ilość postów: 352

2577
wpis nr 109 624
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Twoja choroba jest przykładem książkowym różnicy między typerem , który chce poznać i nauczyć się wszystkiego co może pomóc w typowaniu .



Ty niczego się nie nauczysz .



Ja typuję codziennie



Tylko w KOLEKTURZE



I to jest między nami różnica .



W innym miejscu typujemy .



Jak Pasko zacznie płacić za typowanie --natychmiast będę typował na tej stronie
2007-10-18 (12:41)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 109 627
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...uczysz sie na bledach typerow???...wooow...i cenisz ich???...wooow

...ciekawe z jakiej sa planety...takie wywody zostaw dla swoich fanow...bo mi wody z muzgu nie zrobisz...za dobrze cie znam

...a jak pasko zacznie placic za typowania na stonce to zaczniesz typowac...albo jak chinczycy wyladuja na ksiezycu...albo jak jak woda bedzie sucha...albo jak spadnie gwiazdka z nieba...co jeszcze wymyslisz???

pzdr.nara:)
2007-10-18 (14:48)

status Wojnicki
Data rejestracji: 2007-10-16
Ilość postów: 6

2924
wpis nr 109 644
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam i dziękuję serdecznie wszystkim, którzy zechcieli się tu wypowiedzieć.

Oczywiście była to moja PROWOKACJA. W moim zakładzie pracy, gdzie gramy w ML na zasadzie małej spółdzielni (4 osoby) dyskutowaliśmy w ubiegłym tygodniu czy nasz wspólny kolega z Torunia czyta wpisy na stronie MultiPasko.

Ja byłem przekonany że tak jest, mimo że wcześniej kazał wykasować swoje wszystkie wypowiedzi, oraz lekceważąco wypowiadał się na temat uczestników tego forum. Koledzy byli przekonani że nie mam racji. Był zakład o zgrzewkę piwa. Daliśmy sobie czas 2 tygodnie. I co ? Po pięciu dniach od uderzenia w stół nożyce się odezwały. I cały potok słów. Wygrałem. Dziś wieczorem pijemy piwko między innymi za zdrowie kolegów którzy ciekawie wypowiadali się tu w moim temacie. Tj. Klusek, ZaO, treviso40, i oczywiście Icemario którego wypowiedzi chętnie czytam.

A jeżeli można w tym temacie coś polecić to polecam grę w spółdzielni - kilka zaufanych osób. Mniej się wygra w wypadku trafienia ale i mniej się przegrywa. Na początek jest to bardzo dobre. W latach 70 górnicy na Śląsku grali w spółdzielniach w Expres Lotka. Wiem o tym bo w tym czasie studiowałem w Katowicach. Nie oszukiwali się. A i piwo inaczej wtedy smakowało.

Jeszcze raz przepraszam za tą prowokację, życzę wysokich wygranych a Panu M2 piszę - NIGDY NIE MÓW NIGDY.
2007-10-18 (23:44)

status Mariusz2
Data rejestracji: 2007-03-05
Ilość postów: 352

2577
wpis nr 109 732
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Panie Wojnicki



No to dowaliłeś wielu ludziom a głównie administratorowi strony .



NIkt poważny już nie odpowie w dobrej wierze nikomu z tej strony choćby jęczał .



To znaczy , że nic się nie zmieniło...



i kicha





10 wpisów o typowaniu i nic .



Śledzę każdy wpis oprócz typów .



Jest takich wpisów 1 na miesiąc



Trudno nie trafić



No to dowaliłeś tym co jeszcze wątpili czu napisać coś na tej stronie .

Ja już wiem



A inni się dzięki tobie dowiedzieli .

Dobrze zrobiłeś



A administrator na pewno się cieszy z takiej wywrotowej działalności .





Pozdrawiam i gratuluję miny na własnym Forum





......... a fe za zgrzewkę





To Judasz za 40 srebrników sprzedał ........................



To cienko



Pa
2007-10-18 (23:52)

status Mariusz2
Data rejestracji: 2007-03-05
Ilość postów: 352

2577
wpis nr 109 735
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Rano założyłem się o trzy zgrzewki , że to zgrywa-bo nikt oprócz typów tutaj nic nie pisze



Wygrałem , że tak jest





dzięki

Pozdro

Nara



2007-10-19 (02:57)

status Wojnicki
Data rejestracji: 2007-10-16
Ilość postów: 6

2924
wpis nr 109 739
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Bertrand Russel tak napisał:\"To smutne , że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości\".

Nawet mi nie jest żal Ciebie Panie M2. Jesteś po prostu żałosny. Udowodniłem to co chciałem a Ty starasz się tradycyjnie wszystko przekręcić. Ale na tej stronie już Twoje teksty nikogo nie rajcują i nie robią na nikim wrażenia. A piwko smakowało.

Wojnicki
2007-10-19 (18:15)

status nowy35
Data rejestracji: 2005-04-23
Ilość postów: 2757

898
wpis nr 109 786
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz niestety ale Wojnicki napisał całą prawdę o lotku.Po prostu nie ma na niego sposobu.Los tak czy siak jest górą.Próbowałem różnych metod także twoich i nic z tego.Poza tym przez tyle lat nie udowodniłeś wyższości metod które ty stosujesz nad innymi stąd wnioskuję że nie dają żadnych rezultatów i stąd twoja frustracja.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina