Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

OD ZŁEJ STRONY !!!

2007-08-30 (19:25)

status gorylla
Data rejestracji: 2005-12-19
Ilość postów: 260

1525
wpis nr 104 501
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam temat lotto nie jest mi obcy więc zacznę od razu wiem że pojawią się komentarze przeczące ale to dobrze



Na początku zacznę od takiej kwestii niema co kombinować że lotto oszukuje :

- na kulach (waga) błąd

- maszyna losująca błąd

-itp



Za to prawdą jest że wszystkie koniuktury są w systemie lotto wszystkie kupony od razu wędrują do komputera głównego gdzie ten oblicza aby lotto jak najmniej straciło (większe zyski ) i systemy opierające się na bazowaniu na bazie losowań jest błędne :



- tworzenie systemu na wynikach losowań bzdura

- mapy bzdura

- tworzenie sys. na podstawie kolejności wypadania bzdura

- tworzenie sys. na podstawie regularności wypadania bzdura



nie wiem czemu ludzie starają zobaczyć czegoś czego nie ma bo i tak 20 liczb musi być wylosowane i dlatego też muszą się powtarzać niema siły, a główny komputer tylko przelicza i \"wypluwa\" 20 liczb gotowych i niema systemu takiego który by dawał 100% że w danym losowaniu wypadnie chociaż jedna liczba



Trzeba z innej strony lotto podejść a mianowicie dobra progresja i troszkę wolnego czasu.



Aktualnie jestem przy kończeniu prac nad programem który posiada mój system lotto do doprowadzę do pełnej automatyzacji sytemu dzięki programowi ale szczegóły zostawię dla siebie



Tyle dodam że gram pośrednio w lotto !!!!

2007-08-30 (19:37)

status gorylla
Data rejestracji: 2005-12-19
Ilość postów: 260

1525
wpis nr 104 502
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Aha niestety nie mogę opisać programu ponieważ duże grono by z niego korzystało a mogło by odbić sie na systemie (ale nie powinno)



Zacznę nim grać jak dozbieram 700zł

całkowity koszt systemu wynosi 751 zł



gdy zacznę wygrywać wgram skany wygranych !!!



a program udostępnie jak dorobię sie milionow hehe WoW



Może znowu kiedyś napisze co mądrego



Pozdro dla Admina i pomocników (o nich się zapomina)
2007-08-31 (14:14)

status Czak
Data rejestracji: 2006-10-05
Ilość postów: 6806

2300
wpis nr 104 544
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Gorylla witaj!



Ja też Ci zeskanuje kupon jak wygram.

Pozdrawiam i życzę sukcesów!
2007-09-01 (11:32)

status Boy
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 104 635
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

gorylla czy ty nie jesteś jakoś spowinowacony genetycznie ze specjalistą z Torunia ?
2007-09-02 (13:21)

status gorylla
Data rejestracji: 2005-12-19
Ilość postów: 260

1525
wpis nr 104 728
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie w żadnym wypadku nie jestem a co on też ma podobne zdanie ??

2007-09-02 (13:36)

status nowy grac
Data rejestracji: 2007-08-31
Ilość postów: 39

2847
wpis nr 104 729
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Gorylla nie moge sie z toba zgodzic ze nie ma sensu robic \"systemy\" na podstawie wszystkich dotychczasowych wynikach. Co prawda ja sie zajmuje DL ale wydaje mi sie ze zasady w ML i DL jest taka sama.

Twierdzisz ze glowny komputer lotka analizuje wszystkie zakupiony kupony i \"wypluwa\" liczby ktore dadza jak najmniejsza strate dla lotka. Jakos mi sie nie wydaje bo po co? Lotto ma i tak ogromna przewage nad graczem - prawdopodobienstwo (ilosc ukladow).

Jesli mialbys jakis dowod, fakt potwierdzajacy Twoja teorie prosilbym abys pokazal bo mozna faktycznie tylko marnujemy nasz czas tu.
2007-09-03 (19:04)

status gorylla
Data rejestracji: 2005-12-19
Ilość postów: 260

1525
wpis nr 104 875
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Aby potwierdzić to co napisałem wyżej podam taki fakt iż w roku 96, 97 w DL aż około 60 osób trafiło \"szóstkę\" i co więcej wszystkie te osoby puściły na chybił traf kupony (nagroda wówczas wyniosła kilkadziesiąt tyś. zł) a na dowód tego wykonam skan strony książki (jak znajdę a specjalnie poszukam)

następnym dowodem jest (jak dla mnie) to iż poco przeprowadzają przed emisją na żywo losowanie próbne a po to aby sprawdzić czy wypadną te liczby co główny komputer wybrał (dziwi mnie też to czemu nigdzie nie ma właśnie nigdzie tych wyników z losowania próbnego (ale zboczyłem z toru miałem pisać o faktach a nie domysłach ;] )



Właśnie to zdarzenie było kamieniem milowym w moim myśleniu o lotku punktem zwrotnym który poniekąd przyczynił się do powstania systemu którym się będę posługiwał



Na pewno znajdzie się więcej wpadek które popełnił lotto



LOTTO TO FIRMA A FIRMA MUSI ZARABIAĆ !!!



2007-09-03 (20:23)

status Nimoraj
Data rejestracji: 2006-04-22
Ilość postów: 1197

1940
wpis nr 104 880
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czytam,czytam... i zastanawiam się: po co mieli by to robić (chodzi o duży lotek i expresa).Wystarczy przeczytać regulamin tych gier.



Natomiast jeżeli chodzi o multilotka,to może być tak(a jest raczej na pewno),że centralny komputer analizuje skreślone liczby i wybiera opcję w której na wygrane przypadnie 50% wpływów z zakładów, i losuje dwadzieścia liczb dające takie rozwiązanie.Cały problem gracza: to trafnie wytypować swoje liczby,aby były w tej wylosowanej dwudziestce,czego wszystkim graczom życzę.

2007-09-03 (23:26)

status bulek83
Data rejestracji: 2005-12-30
Ilość postów: 70

1561
wpis nr 104 898
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

witam!! dawno nic nie pisalem.wiec wrzuce pare kwesti. LOTTO
2007-09-03 (23:38)

status bulek83
Data rejestracji: 2005-12-30
Ilość postów: 70

1561
wpis nr 104 900
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

SORKI kliklem i zatwierdzilo wpis.kontynuuje.LOTTO jest instytucja firma ze tak powiem panstwowa. a jak wiadomo panstwo a zwlaszcza rzad bo od tego tzreba zaczac robi sobie wielkie jaja.wystarczy tylko zobaczyc wiadomosci . cyrk na kolkach. zarabiaja na ludziach ktorzy chca sie odbic od dna. ktorzy ostatni grosz dadza na ta szanse zyciowa na ten kupon zaryzykuja puszcza ten kupon i licza na szczescie!! gdzie ten podatek na cele sportowe .gdzie? gdzie te stadiony inwestycje sportowe hale sportowe itd itp. gdzie?? zblizaja sie mistrzostwa. i obawiam sie ze sie mocno nasz kraj zawstydzi bo niestety sie nie wyrobimy z wszystkimi inwestycjami i planami budowli obiektow. bedziemy sie jeszcze wstydzic za Polske. dajcie ludziom szanse totalizatorze!! dajcie wygrywac spelniac plany marzenia!! a nie . charowac 45lat za 1000 zl i dostac emerytury 800zl.i wegetowac a nie zyc godne.porazka.moze za 50 lat bedzie lepiej.moze nasze dzieci w dobrym wypadku beda godnie mogly zyc. pozdrawiam i glowa do gory,jedynie co nas moze uratoac to optymizm!! hej
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina