Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5 6
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Szukam prawdziwych znawców tematu w DUŻYM LOTKU

2007-08-23 (11:05)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 103 863
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przy przenoszeniu zagubił się ciekawy wpis jaki zrobił tu Jasze.

Spróbuję odtworzyć jego sens pominąwszy właściwe Jaszemu subtelne docinki ;-o)).

==---------------------------------->>

Chodziło o to żeby zbudować magiczny kwadrat liczb DL 7 na 7

Dalej wyodrębnić strefy zewnętrzną /po obrzeżu/ dającą 24 liczby , następnie utworzyć drugą strefę z 16 liczb jak by drugiego \"okręgu\" i 9* pozostałych liczb w środku dość łatwo można to sobie zrobić w excelu lub na pokratkowanej kartce papieru .

Najważniejsze :

Jasze zaproponował aby z tak utworzonych ciągów liczb utworzyć system strefowy w którym w

Strefie zewn . 24 liczb przyjąć trafienie 3 liczb

Strefie środkowej 16 przyjąć trafienie 2 liczb

Strefie centralnej 9 liczb przyjąć trafienie 1 liczby



Wygenerowałem taki system strefowy ów system dał mi 2.185 920 kombinacji w ten sposób dzieki takiemu podejściu odrzuconych zostało

13.983 816- 2.185 920 =11 797 896 czyli prawie 12 mln kombinacji !!!!



Relacje te jeszcze bardziej powiększają na korzyść ewentualnego gracza jeśli umie wytypować pewniaka , parkę itd ;-o))) też robiłem takie symulacje powiem że \"schodzi \" się z ilością kombinacji do kilkudziesięciu tys liczb .



Jaki wniosek ?????????????????????/

temat powinien nosić inny tytuł ! Mianowicie .



SZUKAM OSOBY KTÓRA POTRAFI DOBRZE WYTYPOWAĆ P E W N I A K A !!! A jeszcze lepiej P A R K Ę



Proszę ten apel potraktować całkiem poważnie . Znając taką osobę albo dwie mogę rozbić totalizator ;-o)))



P.o.z

2007-08-23 (11:12)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 103 864
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pośpiech nie popłaca . Nim napisałem powyższy tekst Paśko pozytywnie zareagował dając lina do wpisu Jaszego więc z jednej strony pozwolę sobie podziękować Adminowi z szybką reakcję z drugiej wkleję wpis jaki zrobił Jasze . No wyszło przeze mnie nie po kolei ale zainteresowani poradzą z tym sobie .

==----------------------------------------------------------------------------------->>>

22.08.2007 (22:17)

id:25 Autoryzowany Jasze

84.60.31.4

25 Czytam wpisy Jaszego czasami WUWO zwanym dostrzegając zawoalowane aluzje do moich wpisów .

Będzie mi niezmiernie przyjemnie jeśli Jasze zechce czasami/oby jak najczęściej / dokonać po moich wpisach takie swoje konkluzje i postrzeżenia

zen

-------------------------------

Ponieważ coś musimy sobie założyć ...

zen

--------------------------------------------------------------------------------------

Za znawce Duzego sie nie uwazam i chyba nie ma znawcy na swiecie.

Natomiast masz racje ze trzeba sobie cos zalozyc.

Kiedys byly kupony w Duzym o kwadracie 7x7.

Juz na pierwszy rzyt oka widac bylo ze na tzw.obrzezu jest 24 liczby ,na srodkowym czyli drugim obrzezu jest 16 liczb no i w srodku pozostale 9 liczb.

Czyli 24 do 16 do9 co dawaloby najczesciej uklad 6 liczb jako 3-2-1.

Az sie prosi o strefowe rozpisanie ,3/3 z 24 razy 2/2 z16 x1/1 z9.

Kombinacji jest o wiele mniej niz prawie 14 mln.

Zrob cos takiego z filtracja ,co by to dalo w rzeczywistym losowaniu o ukladzie 3-2-1.

Pozdr.
2007-08-23 (11:16)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 103 865
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Oczywiście w powyższym wpisie powinien być avatar tego jeźca bez głowy - Bo głowa tak cenna że została ukryta w focie Knox ;-o)))

/Czy jakoś tam.../

W każdym razie Jasze dziękuję Ci z Twój inspirujący wpis



P.o.z
2007-08-23 (20:26)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 103 917
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wpis Jasze jest na tyle inspirujący że cały czas myślę o tym jak to \"usprawnić\" .

Min pomyślałem sobie że czasami zdarzają się dość równomiernie rozłożone liczby .

Podzieliłem więc 48 liczb / niestety modląc się aby 49-ta liczba nie wpadła / na 6 równych stref.

Wygenerowałem system strefowy na 6 stref po jednej liczbie w strefie dało to 262 144 zakłady .

Gdybym znał tylko w tym systemie jedną liczbę to \"schodzę\" z tą ilością do 32 768 kombinacji .

Resztę można w dość prosty sposób zredukować do naprawdę kilkuset kombinacji .

Jaki wniosek ????



Paśko uważam że koniecznością jest zrobienie rankingu na pewniaka w Dużym Lotku i Expressie !!!!! ;-o)))



P.o.z
2007-08-23 (22:01)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 103 940
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Byla taka ksiazka...,,Jezdziec bez glowy,, ale jej nie czytalem.

Zen ,to w zasadzie nie ma znaczenia czy obrzeze czy po prostu 24 liczby.

Kiedys pisalem w Ksiedze ze natura tworzy najlepsze filtry ,w dyskusji bodajrze z Wieskiem.

Najmniej kombinacji jest chyba w ukladzie 3-3-0.

Czyli 3 w 24 liczbach i 3 w szesnastu i 0 w 9.

Cos ok.1,3 mln ,pisze z pamieci.

Ale trzeba zawsze cos zalozyc ,w tym wypadku 3-3-0.

Kiedys ludzie jezdzili na wczasy do demoludow i zakladali ze w samochodzie zepsuje sie to czy tamto ,co najczesciej sie psuje i brali zapas tych czesci ze soba ,bo tam byly nie do kupienia.

Aby miec 100% pewnossc nalezaloby zabrac ze soba na drazku holowniczym caly samochod tej samej marki i rocznika.

Wtedy by mieli 100% pewnosc ze nic nie zabraknie i maja pelny komplet.

Ale czlowiek rozumny by jeszcze wzial na zapas...drugi drazek holowniczy hi,hi.



Zen ,rola filtu powinna polegac na zmniejszeniu kombinacji 3/3 przy 3/24.

Zakladamy wiec ze padnie 2 P i 1 Np lub 2Np i jedna P ale nie wszystkie 3 P lub Np.

Mozna te 24 liczby podzielic na 3 osemki i zalozyc ze padnie 1-1-1 lub 2-1-0 i wszystkie inne kombinacje z 2-1-0 ,czyli 1-2-0,0-2-1,1-0-2.

Podobnie z 3/3 przy 3/16.

I tak manewrowac filtrami by uzyskac jak najmniesza ilos kombinacji trafienia 3/3 i nie stracenia liczby.

Bo filtry tez sie moga gdzies pomylic ,filtry to tylko ludzka mysl ,nic wiecej.

Pozdr.
2007-08-24 (17:19)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 103 976
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jasze dziękuję jak zwykle Twoje wpisy są inspirujące ....Wszystko godne przemyślenia sprawdzenia ale gdzie są inni ?..... Gdzie Ci typerzy gdzie gracze trochę inaczej myślący ....????

Czy ktoś jeszcze chce wygrać ????

No nie widzę !!!!! Widać tylko z tego że kumulacja Jaszemu i mnie pisana ;-o))) bo my chcemy ;-o))).



Inna sprawa że Admin nie reaguje na te wpisy a przecież nadmieniałem coś o typowaniu pewniaka , Nadmieniałem o tym że zbiory powinny być większe niż 12 liczb .

To fakt nie odniosłem się do propozycji Paśki W zasadniczym temacie żeby \"trzaskać \" same szóstki. Jestem tu też pewien obaw dla mnie to próba przelicytowania MARIUSZA Mariusz obstawia dokładne piątki tu była myśl aby celować w dokładne szóstki . To prawda że szansa wzrasta bardzo ale i to jest za mało . Chyba że ktoś liczy na szczęście........



Dobrze by było aby jeszcze ktoś wyraził swój pogląd w tej sprawie .

Może ja się grubo mylę ?.....

P.o.z
2007-08-26 (10:48)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 104 125
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tym razem\"przejadę się\" po >> KUMULACYJNYM IDIOTYŹMIE <<

Swojego czasu czytałem takie wypowiedzi że > >jest kumulacja to będę na nią grał << dla mnie to to taki owczy pęd baranów .

Nie dorastam w żaden sposób do tego aby próbować na tylko na samą kumulację coś bardziej sensownego wymyślić .Chyba że istotą tych wypowiedzi było to że >>akurat jak będziemy grali a jeszcze zdarzy się kumulacja to nasze zyski będę większe<<

Chciałbym Wam zwrócić uwagę u Paśki w MultiParisie jest jakby przedsmak tego tyle że dla multi ...

Natomiast w programie który tak zachwala szeryf dwojga imion /tak że nie wiem które to imię a które nazwisko /

jest fajna dość wiele mówiąca dla wzrokowców rzecz mianowicie w zakładce MAPY tego programu możemy znaleźć liczby np Dużego L. rozłożone na >magicznym< kwadracie 7 na7 do tego możliwość pokazania gdzie one padły w wybranym losowaniu każde kliknięcie w odpowiedni klawisz powoduje że przechodzimy do następnego losowania i następnego \"ułożenia \" liczb .



Jest to ciekawa rzecz gdyż przeglądając te rozkłady widać doskonale jaki był charakter wybranego losowania i jest możliwość prognozowania tego co będzie w następnym losowaniu .

Jeśłi ; i czy \"skoncentrowały się w górnej połowie to w najbliższej przyszłości ich większość powinna paść w dolnej ,

Jeśli liczby były skoncentrowane w określonym miejscu czy skupiły się a więc niedługo będą dość prawidłowo /nie odbiegając od normy ułożone /

Itd itd to może mieć kolosalne znaczenie przy doborze filtrów a zwłaszcza filtrów odstępów/spacji...

Ten akapit wyraźnie pokazuje nam to że nie ważna jest kumulacja ale nasza ocena możliwości tego co może nastąpić w grze ewentualne pieniądze tu są mniej ważne ...

A czy ktoś z takich \"kumulowiczów\" pomyślał nad tym co by się stało gdyby była kumulacja a najwyższe wygrane wygrało by kilka krotnie więcej osób niż niż zwykle ??????

P.o.z
2007-08-26 (11:20)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 104 128
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zen ,takie mapy rozkladow ,lub podobne to byla dla mnie niezla ,,wyzerka,, kiedy stawialem swe pierwsze kroki w DL.

O komputerach domowych i programach gier los.nikomu sie wtedy nie snilo.

Kiedys cos tam pisalem o tzw. krzyzu w Duzym ale ktos to wysmial wiec porzucilem to.

Na tym kwaracie zrob dwie linie barwne , pionowa od liczby 22 do 28 i od liczby 4 do 46 pozioma.

O ile ten kwadrat to linie pionowe od 1-7 ,8-14 itd.

A jak uzyskasz ten ,,krzyz to zwoc uwage na 4 kwadraty po 9 liczb ,najczesciej jednego brak ,w jednym pada 2/9 a przeciwleglym 1/9.

Ale ja studiuje inne wygrane niz 6/6 ,losowania sa za rzadko.

Pozdr.
2007-08-26 (11:48)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 104 132
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jasze W Multiliczbach jak włączysz opcje RYSUJ SIATKĘ taki krzyż się pojawia często to włączam .

Ja bym to usprawnił jako rysuj siatkę DEFINIOWANĄ wówczas można by wg własnych potrzeb pod własny zestaw wieloliczbowy po to aby \" prześwietlić \" jak trafiały wybrane strefy .....

Domniemuję że to chyba pewien szeryf przez wrodzoną skromność nie mówi iż on to ON jest autorem tej opcji .....

P.o.z
2007-08-26 (12:46)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 104 137
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zen strefy w ML i w DL wychodza calkiem inaczej w ML mozna je brac pod uwage bo czesto wychodza w DL jest odwrotnie maja mala tendencje powtarzania się

np 6/6 w DL o takich samych liczbach moze nie wyjsc nigdy a w ML czesto wychodzi



wesołęgo dnia
2007-08-26 (13:02)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 104 139
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Slawek001 to jeszcze jeden dowód na to jak trudną gra jest multi to wynika po prostu z ilości kombinacji w multi szóstek jest 300 500 200 .

Ta liczba jeszcze bardziej odsuwa mnie od multi . A mnie nie zależy na ambicjonalnym podejściu do gry mnie zależy na kasie ;-o))

P.o.z
2007-08-26 (13:12)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 104 142
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...zapomniałem wspomnieć o oczywistości..

mianowicie o wysokości ewentualnie wypłaconej wygranej w

MULTI i DL Tak tu jestem ambitny jeśłi chodzi o kaskę .....



P.o.z
2007-08-26 (18:05)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 104 159
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

w DL jest odwrotnie maja małą tendencje powtarzania się

slawek001

--------------------------------------------------------------------------------

A czy ktos kaze czekac na powtórke.

Tu chodzi o wybranie pewnych załozen.

Robiłem to na kartkach papieru a potem...

Wytrzeszczałem Oczy i Wytężałem Umysł (WOWU)

To były fundamenty pod mój dzisiejszy plugin ...WUWO.

Bo teraz najpierw Wytężam Umysł a potem Wytrzeszczam Oczy.

Czy ktos z Was miał szansę na 6/6 jak 1 do 4 ????

Nikt ,absolutnie nikt a ja miałem ją dwukrotnie.

Przy pomocy takiego dinozaurka jak WOWU (nie mylić z WUWO)



Ktoś w tamtym wątku kiedy napisałem o ,,krzyżu,,zapytał...

-I co ,mam klęknac przed tym krzyżem i sie pomodlić?

Owszem ,trzeba się ,,pomodlić,, ale na siedzaco i w skupieniu ,

Wytężyć Umysł i Wytrzeszczyć Oczy.

P.s

Kiedyś wspominałem...należy nieco pisać tak aby pomyślano....on chyba chory.

Wtedy i pomysły uznane zostaną za chore.

I o to chodzi hi,hi.

P.s

Wyjątkiem uznaje posty...wiadomo,tam dla mnie wszystko prawie było chore.

A może o to ,,mu,, chodziło?
2007-08-26 (19:08)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 104 166
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jasze nie mam na mysli czekanie na powtorki pokazlaem Zenowi jak z około 24 liczb mozna redukcje wykonac wykasowac 6/6 jakie padło i z pozostałych około 18 liczb w krótkim terminie 5 poprawnych wyszło



wesołego wieczoru
2007-08-26 (19:16)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 104 170
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czyli zakladasz trafienie 6/6 w 24 liczbach ,mozesz to pokazac na najblzsze losowanie????

Milego pokazania!!!
2007-08-26 (19:32)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 104 171
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jasze nie zakładam tego ale takie układy sie trafiaja i nie wiadomo jak do nich podejsc



wesolego wieczoru
2007-08-27 (19:05)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 104 268
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tak jak patrzę po opiniach tu wyrażanych i ilości uczestników w dyskusji to naprawdę niewielu jest znawców tego tematu ,,,

MOŻE TO NIE TO FORUM ?????. Może pobłądziłem >?? Króluje tu niepodzielnie DROGIE MULTI. /Drogie a do tego trudne;-o((( /

Chyba nic tu po mnie .

Nawet Paśko nie chce zrobić programu do DL i EL wg gotowego uznanego przepisu .....

Szkoda mojego czasu tutaj .....



P.o.z
2007-08-28 (19:10)

status Czak
Data rejestracji: 2006-10-05
Ilość postów: 6823

2300
wpis nr 104 360
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zen witaj.

Full udziela się w temacie \"Największe szanse\"- dałem tam taką informację.

Pozdrawiam Czak
2007-08-28 (19:26)

status Czak
Data rejestracji: 2006-10-05
Ilość postów: 6823

2300
wpis nr 104 362
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zen odnośnie Twojego wpisu.Szanuje Twój zapał i bardzo ciekawe spostrzeżenia.Uważam,że przy pomocy Pasko (myślę,że Janusz czyta te wpisy) da się uruchomić \"spółdzielnię\".Chętnych do tej 100 nie braknie.Nie wolno Ci się zrażać uwagami krytycznymi gdyż moim zdaniem one też są potrzebne.Różni ludzie mają różne sposoby wyrażania swoich wątpliwości i należy podejść do nich bardziej tolerancyjnie.Doskonale wiesz,że działają tu specjaliści od gier bardzo zbliżonych w ogólnych założeniach.Dlatego tak ja oraz inni ufamy,że już jesteśmy bliżej jak dalejPowodzenia!!!

Pozdrawiam..
2007-08-28 (23:16)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 104 387
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czak dotknąłeś sedna sprawy jeśli chodzi o te uwagi krytyczne

p o p r o s t u j e s t i c h b r a k !!!!

tu brak wszystkiego i za i przeciw . Paśko nie da się sprowokować inni tez olewają .

z tym Fullem to zależało by mi sprawdzić czy typuje inaczej niż pozostali których znam jest jeszcze kilka osób ciekawych .

Dzisiaj otrzymałem informację od pewnej osoby że taka spółdzielnia w internecie funkcjonuje /przynajmniej ma stronę i dość \" ciekawe \" komercyjno piramidalne podejście do graczy . To \"ciekawe \" to chodzi o to że odbieram to tak :

gracze mogą przegrywać a oni i tak będą zarabiać

i o dziwo funkcjonować to ma na tych 12 liczbach ...



P.o.z

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5 6
Wyślij wiadomość do admina