Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 ... 9 10
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Mój pomysł na naprawdę dużą wygraną (spółdzielnia multipasko) !

2007-08-10 (11:44)

status Goofy255
Data rejestracji: 2007-08-10
Ilość postów: 6

2793
wpis nr 102 730
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

wchodze tylko dajcie numer konta ;]
2007-08-10 (11:49)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 102 731
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mysle, ze nie tak hop siup



1) Trzeba przemyslec czy na 12 liczb normalnie..... czy faktycznie pojechac jakims systemem skróconym. Specjalisci moze jacys sie znajda w tej sprawie...



2) Pasuje mi zasiegnac porady prawnej.



3) Kwestia zaufanej osoby... Szczerze mówiac po wygranej 6/12 i szybkim naglosnieniu sprawy..... balbym sie w nastepny dzien po losowaniu wstac z lózka... juz sam fakt, ze moja twarz jest na stronie ujawniona



pozdrawiam

2007-08-10 (11:59)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 102 732
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No i zachecam do typowania Duzego Lotka na stronie



Mimo wszystko mysle, ze od wrzesnia udaloby sie wystartowac....!



2007-08-10 (12:22)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 102 733
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pomysl powstal dosc szybko i na pewno bedzie ewoluowal

W sumie teoretycznie wystarczy kwestia zaufanie do mnie i nic wiecej.

Mysle, ze zejscie do podwójnej kumulacji tez jest dobrym pomyslem.

Zapraszam do dyskusji i wpisywania checi udzialu w przedsiewzieciu.

Z ta moja obawa to troche przesadzilem Jak sie trafi \"6\" to wtedy bedziemy sie martwic



pozdrawiam













2007-08-10 (12:35)

status nyga59
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 102 736
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witm!!! Podoba mi sie pomysl ze \"spóldzielnia\" i z systemem gry. Jak tylko ruszy cala zbawa, to wchodze!!! Pozdrawiam!!!
2007-08-10 (12:45)

status andriu110
Data rejestracji: 2007-08-10
Ilość postów: 18

2795
wpis nr 102 737
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dobry pomysl z ta spóldzielnia , jak wszystko ruszy to dajcie znac tez wejde.
2007-08-10 (12:53)

status br0mba
Data rejestracji: 2007-08-10
Ilość postów: 154

2796
wpis nr 102 738
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam.

Pomysl mi sie podoba i chetnie sie przylacze. Obawy o zebranie 100 osób, które wplaca po 100 PLN sa chyba sluszne. Dlatego moze warto zamiast na 5 losowan dokonac \"zrzuty\" na 3 czyli po niecale 60 PLN. Co do kwestii 6/12 czy system skrócony - wydaje mi sie, ze jeden kupon to mniejsze ryzyko pomylki. A co sie stanie jak po szczesliwym trafieniu wszyscy czlonkowie (sic!) spóldzielni przeczytaja na stronie, ze pomylkowo kupon na szczesliwa kombinacje nie zostal wypisany/oplacony w kolekturze ? A tak bedzie tylko jeden kupon, którego skan mozna zawsze pokazac niedowiarkom. Acha - wiekszosc lottomaniaków nabylo juz chyba na tyle doswiadczenia, ze wie iz pospiech jest zlym doradca. Proponuje ostudzic emocje i pozostac przy proponowanym wariancie obstawiania dopiero w duzej (potrójnej) kumulacji.

Pozdrawiam wszystkich
2007-08-10 (13:00)

status Goofy255
Data rejestracji: 2007-08-10
Ilość postów: 6

2793
wpis nr 102 739
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

kwestia zaufania co do Ciebie nie jest problemem dla mnie jak i dla innych mysle .Jakos nie dopuszczam mysli ze bys uciekl z kasa na karaiby ^_^.Juz to ze twoj serwis tak dobrze prosperuje juz dobrze o Tobie swiadczy .Jesli dojdzie do realizacji przedsiewziecia to mysle ze wynik powinien byc informacja zamknieta dla 100 osob (ostroznosci nigdy za wiele).
2007-08-10 (13:01)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 102 740
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko prawnie to zasiegnij rady od Kenaja to ma opanowane w jednym paluszku .Z tym moga byc jeszcze zwiazane inne problemy o których sobie ani Ty ani ja nie wyobrazamy.

W zadnym wypadku przy takiej ilosci ewentualnej kasy NIE na 12 liczb!!! To by bylo wyrzucanie pieniedzy pokaz mi najlepszych typerów którzy mogli by tym wyjsc na swoje ..



Pewien b. madry program pokazal mi szanse trafienia z 49 przy 12 dla 6 przy 6 traf. jak jeden do 5677 juz dla . 5 przy 6 jak jeden do 220 . Czwórka w takiej konfiguracji ma szanse jak 1 do 24 . Trójka jak jeden do 5,8 .

Przy zbiorze wiekszym a wiec np 20 liczb te relacje wygladaja juz zupelnie inaczej .

dla 6 przy 6 traf jak jeden do 135

d;a. 5 przy 6 traf jak jeden do 15

dla 4 przy 6 traf jak jeden do 4,68

dla 3 przy 6 traf jak jeden do 3



jesli sie komukolwiek wydaje ze te szanse sa duze to niech idzie grac w ruletke gdzie ma szanse prawie jak jeden do 2,07

wówczas zrozumie sens slowa szanse





NIE PODOBA MI SIE POSTAWA TYPU

PAsKO PODAJ NUMER KONTA JA WPLACE I CZEKAM A TY WYGRYWAJ !!!!/

chyba ze taka wypowiedz niesie za soba przeslanie >>Pasko mam do Ciebie pelne zaufanie<< / ale to jak dla mnie za malo ..... chyba ze ustalilo by sie pewne parytety lecz pozwole sobie te opinie na ten temat zachowac na pózniej . Poczekam na wypowiedzi innych jak Oni to widza .





P.o.z
2007-08-10 (13:06)

status Goofy255
Data rejestracji: 2007-08-10
Ilość postów: 6

2793
wpis nr 102 741
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie zgodze sie z Toba Bromba . Po zaledwie kilku godzinach pojawilo sie okolo 20 chetnych , wiec mysle ze w kilka dni znajdzie sie 100 chetnych , a co do podwojnej czy potrojnej kumulacji proponuje podwojna poniewaz :

1.Chciwosc do nieczego dobrego nie prowadzi

2.Przy potrojnej kumulacji zazwyczaj gra o wiele wiecej ludzi

2007-08-10 (13:08)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 102 742
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

zen masz racje taka postawa niesie za soba zaufanie a na zaufaniu wszystko powinno polegac

jak dobierac liczby i jak je rozpisywac to juz inny temat liczy sie odzew ze jest zaufanie do Janiusza i jak nic sie nie wygra nikt nie powie ze stracilem jakas tam kwote a wiadomo przeznaczona kwota jest i tak juz wpisana na straty



wesolego dnia
2007-08-10 (13:10)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 102 743
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Damianie DG jesli bys byl uprzejmy rozwinac swoja mysl zwiazana z Twoja propozycja o Expres Lotku ?..... bylbym Ci zobowiazany .



Prawde powiedziawszy chcialem to sam zaproponowac lecz sie powstrzymalem - nie chcialem bowiem torpedowac tej inicjatywy i wprowadzac dodatkowego zamieszania . /Gdyby to pisal to jak mantre bym przywolal slowa Multistatyka ze szanse trafienia maxa w Expresie sa wieksze 11 razy wieksze niz szanse dla maxa w DL i 18 razy wieksze niz dla Multi .

Nie mówiac o róznicach cen placonych za jeden zaklad .



Ale namawianie kogokolwiek z mojej strony do Express Lotka jest stronnicze albowiem sam sobie cos tam \" dlubie \"\" w Expresie ....



P.o.z
2007-08-10 (13:23)

status Goofy255
Data rejestracji: 2007-08-10
Ilość postów: 6

2793
wpis nr 102 744
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

no racja Zen sam nie udzielalem sie wczesniej na forum wiec moge nie byc osoba godna zaufania ;p aby troszke zmienic twoj stosunek do mnie pozwole sobie powiedziec ze na allegro mam same pozytywy i dbam o to aby ludzie darzyli mnie szacunkiem i zaufaniem .Poza tym ja gram w multilotka wiec co do typowania liczb w duzym lotku pozostawie to osoba ktore sa na biezaco.To troche niewporzadku ze 100 osob zainwestuje a kilka osob bedzie musiala sie napocic ale niech na ten temat wypowiedza sie ludzie ktorzy maja dar typowania
2007-08-10 (13:43)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 102 745
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam,



Kolejne pomysly:



1) Wplata minimum 20 zl i wielokrotnosc ( w zaleznosci na ile gier ktos chce zeby starczylo )



2) Gra na kazde losowanie Duzego Lotka. Jesli na dane losowanie bedzie 100 chetnych, którzy na koncie gry maja 20 zl to wysylamy... jesli nie to nie. Wiadomo, ze jak bedzie kumulacja duza, to wtedy wszyscy zaczna byc chetni.. ale niech to pozostanie w wyborze kazdego, czy na dane losowanie jest chetny czy nie.



3) Bedzie wiecej osób niz 100... typowa poczekalnia. Jesli ktos na zblizajace losowanie sie wycofa, to wskakuje na jego miejsce osoba chetna z poczekalni. Podobnie jesli komus sie skonczy stan konta na gre.



4) Nie jest takie oczywiste czy w przypadku kumulacji najlepiej sie oplaca zagrac. Dowód: w przypadku kumulacji zwykle mniejsze sa wygrane za 4,5 trafien. Np. ostatnio przy braku kumulacji za czwórke bylo 172 zl, a przy kumulacji potrójnej tylko 128. Przestawie raport w tej sprawie z ostatnich 100 losowan tzn. ile srednio sie wyplaca za czwórke przy braku kumulacji, pojedynczej, podwójnej, itd....



pozdrawiam

2007-08-10 (13:55)

status sarevok
Data rejestracji: 2007-08-10
Ilość postów: 3

2797
wpis nr 102 747
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko swietny pomysl z ta spóldzielnia. Wchodze w to od kopa! Wplata minimum 20zl - git. Tyle jeszcze jestem w stanie przeznaczyc na lotto.

Pzdr.
2007-08-10 (13:59)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 102 748
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Z góry informuje, ze nie wyrazam checi przystapienia do wspólnej gry, bo moge przyiesc pecha. Nie mam szczescia do gier zadnych.



Chce wypowiedziec sie na temat tych skanów dowodów wplat na konto, które podobo maja byc dokumentem wiarygodnym.

Przestrzegam przed tym.

Kazdy skan mozna swietnie podrobic.



Chcecie grac, wiec kazdy uczciwy gracz powinien odpowiednio wczesniej wplacic pieniadze na konto.

W przypadku przelewów z konta sa one ksiegowane do 3 dni najpózniej. Te nadane na poczcie moga byc zaksiegowane nawet do 10 dni. Poczta (i jej bank) tak szybko nie lubi rozstawac sie z pieniedzmi.



Nie podoba mi sie równiez propozycja, by wysylajacy mial skanowac kupon i umieszczac na stronie, albo wysylac do wspólników jako dowód.



Wszystkie takie skany-dowody juz podwazaja zaufanie do osoby odpowiedzialnej za nadanie kuponu. W taka spólke bym nie wchodzila, w której juz na poczatku mysli sie o jakichkolwiek dokumentowanych dowodach. Zaufanie polega na przyjeciu oswiadczenia wysylajacego, ze wyslal wytypowane przez spóldzielców liczby.



Tez zajmuje sie dzialalnoscia na Allegro i sama tam kupuje. Trwa to juz ponad 3 lata. Jakos dotychczas nikt mnie nie oszukal i ja takze nikogo nie oszukalam.



Pasko nie jest osoba anonimowa. Prowadzi od wielu lat te strone, podaje wszystkie swoje dane. Konczyl tu studia, ma dobra prace i z pewnoscia nie zwieje z pieniedzmi. Za duze ryzyko.

A do wspólpracy z pewnoscia dobierze odpowiednia osobe. On najlepiej wie komu powinien ufac, gdy chodzi o finanse.



Jeszcze nawiaze do sposobu rozpisania liczb - ktos tu zaproponowal taka wersje. W tym temacie - pozwole sobie twierdzic - niezastapiony jest Jasze.



Zycze powodzenia.
2007-08-10 (14:02)

status sarevok
Data rejestracji: 2007-08-10
Ilość postów: 3

2797
wpis nr 102 749
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

To moze platnosci allpay?
2007-08-10 (14:06)

status www.superchwila.pl
Data rejestracji: 2007-08-10
Ilość postów: 3

2790
wpis nr 102 750
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Co do typowania do zgadzam sie ze musza to robic ludzie grajacy w DL. Ja gram wylacznie w ML. Wolalbym grac systemami niz skreslac tylko jedna 12-stke bo cholernie ciezko trafic cos w 12-stce.

Jesli kilka osób chcialoby spróbowac swoich sil w wiekszym systemie na ML to zapraszam do pisania na maila. Mysle o góra 10 osobach, bo sam nie ogarne 100:) Ja jestem z Wroclawia i jesli sa chetni moge sie takze spotkac na zywo.

Ale jak Pasko ustali cos odnosnie DL to równiez w to wejde.

Pozdrawiam

2007-08-10 (14:26)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 102 752
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fobiu 1 ja równiez mam pecha - wiec jesli takie wa pechy sie spotkaja moze cos z tego wyniknac / \" - \" \" x \" \" - \" = + minus razy minus = ;-o)) / . Ja tez pomyslalem o Jasze -- telepatia ???



==----------------->

Goofy255 Tu nie chodzi o zaufanie do Ciebie , do mnie czy jeszcze iksinsiego . Chodzilo mi o to ze kazdy uczestnik powinien cos od siebie wniesc . Jesli jestem slaby w typowaniu , redukcjach to przynajmniej powinienem dac ekwiwalent za trud wlozony przez innych po to aby mi bylo dobrze . Oczywiscie bez przegiecia w druga strone .

Mówiac jasno powinno sie takich /ale naprawde dobrych w te klocki docenic finansowo lecz jednoczesnie powinni i oni miec swój wklad .



Mysle ze nie zdradze wielkiej \" naszej \" tajemnicy w SUPERTOTO ze grajac w tym zespole jest tak ze kazdy uczestnik ma swój wlasny wklad w rozmiarach tyle ile moze i na ile go stac .

Procentowo do tego wkladu kazdy otrzymuje swoja wygrana lub ewentualnie traci to jesli nie ma sukcesu .

W takim ukladzie dopiero mialby sens gratyfikacji ciezko pracujacych glowa i ciagnacych ten wózek



==------------------------->>



Sarevok - nie znam tego zwierza allpay prosze opowiedz cos o tym



P.o.z
2007-08-10 (14:40)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 102 753
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mysle, ze gralibysmy na liczby osoby, które w ostatnich 5 losowaniach Duzego Lotka udowodnila, ze warto spróbowac szczescia na jej typy ( najlepsza skutecznosc z ostatnich 5 losowan )
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 ... 9 10
Wyślij wiadomość do admina