Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Nowy nicek dla pani F - wpisujcie typy ;)

2006-12-12 (08:31)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 84 624
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Oto wypowiedz Medium (cytat doslowny z poprzedniej strony, PISOWNIA ORYGINALNA):



\"siedza na kompiuterach i farfocle pociskaja jakoby komu dupe obrobic bo one niby uczone i ksztalcone a reszta to same TUMOKI\"



Wypowiedz dotyczyla kobiet. Pozostawiam ja bez komentarza.

Po co sie mam produkowac?

Duren i tak nie zrozumie, a madry ma wyrobiony osad o takich osobnikach.



Pozdrawiam moja Przyjaciólke - Sonde!

PS

Nie pociskaj tak tych farfocli, dbaj o siebie Kochaniutka
2006-12-12 (09:52)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 84 627
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

UDERZ W STÓL A NOZYCE SAME SIE ODEZWIA ...........
2006-12-12 (10:02)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 84 629
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja moge zrozumiec wszystko tylko nie moge zrozumiec kobiet które miedzy wierszami wbijaja sztylet w plecy calujac w usta ...
2006-12-12 (10:18)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 84 632
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Poradnik gospodyni domowej



Nie gol sie przy kompie, nie bedziesz mial farfocli w klawiszach.
2006-12-12 (10:29)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 84 633
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

KOCHANIUTKA - jesli mamy powiedziec sobie prawde to ja po sikaniu mam jeszcze co otrzepac natomiast kobietom podobno ostatnia kropla w majtki wpada ,, przepraszam samo - zycie .........
2006-12-12 (11:20)

status Sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 84 637
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\"Poradnik gospodyni domowej



Nie gol sie przy kompie, nie bedziesz mial farfocli w klawiszach.\"

:D

Fobiu, a co myslisz o pralce automatycznej? Tez dobra nie? Wszystkie brudy wyprane... no i komputer wbudowany

Pozdrowienka Kochanienka

2006-12-12 (11:25)

status Sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 84 638
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No popatrz Medium, a ja nigdy na to nie zwracalam uwagi. moze dlatego ze to takie prymitywne i wulgarne... Jednak taka madra jak Ty nie jestem... ale nie narzekam
2006-12-12 (11:32)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 84 639
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Niewiem co wy knujecie byc moze to zodwojona jazn ale swoje powiem ..
2006-12-12 (11:46)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 84 640
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

NO tu masz troche racji lecz zamiast klopotu wzialbym raczej wyzymaczke z odwirowaniem brudów po pozostalej EWIE -- kktóra to pozostawila po sobie takiie chaniebne postepowanie..
2006-12-12 (16:27)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 84 661
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Cos dla konesera damskiej tresury, czyli prawdziwego macho.



Skopiuj, wydrukuj ogromna czcionka i powies w kuchni nad zlewozmywakiem. Za dwa dni zrób zonie egzamin - powinna sie nauczyc na pamiec i wdrozyc w zycie.



Przepisane z dodatku do \"Gazety Wyborczej\" Wysokie obcasy, 6 marca 2004. /Zródlo: \"Housekeeping Monthly\", 13 maja 1955/





PORADNIK DOBREJ ZONY



- Przygotuj obiad.Zaplanuj go wczesniej, nawet poprzedniego wieczoru, tak by pyszna potrawa czekala na jego przyjscie. W ten sposób dajesz mu znac, ze myslalas o nim i przejmujesz sie jego potrzebami. Mezczyzna jest glodny, kiedy wraca do domu i perspektywa dobrego posilku (zwlaszcza jego ulubionego dania) to czesc niezbednego cieplego powitania.



- Przygotuj sie. Odpocznij 15 minut, bys byla odswiezona na jego przyjscie. Popraw makijaz, zawiaz wstazke na wlosach i wygladaj promiennie. Pamietaj, ze on wlasnie wraca z pracy, gdzie napatrzyl sie na zmeczonych ludzi.



- Badz troche bardziej radosna i troche bardziej interesujaca dla niego. Cos musi rozswietylic jego nudny dzien - to twój obowiazek.



- Posprzataj. Przed jego przyjsciem ogarnij wzrokiem glówna czesc mieszkania.



- Pozbieraj podreczniki, zabawki, papiery itp. i odkurz stoly.



- W czasie zimnych miesiecy powinnas rozpalic ogien w kominku, by on mógl sie zrelaksowac. Twój maz poczuje, ze jest w raju, w swiatyni odpoczynku i poczatku, co tobierówniez polepszy samopoczucie. Przeciez dbanie o jego komfort przyniesie ci ogromna satysfakcje.



- Przygotuj dzieci. Przeznacz kilka minut, by umys im rece i buzie (jesli sa male), uczesac wlosy i, jesli to konieczne, przebrac je. To male skarby i on chce zobaczyc je w tej roli. Na czas jego przyjscia wyeliminuj halas zmywarki, suszarki i odkurzacza. Zachec dzieci, by byly cicho.



- Uciesz sie, ze go widzisz.



- Powitaj go cieplym usmiechem, niech twoje pragnienie ucieszenia go bedzie szczere.



- Wysluchaj go. Byc moze masz wiele waznych rzeczy, o których chcesz mu powiedziec, ale moment jego przyjscia nie jest wlasciwy. Niech mówi pierwszy - pamietaj, jego tematy konwersacji sa wazniejsze niz twoje.



- Spraw by ten wieczór byl tylko dla niego. Nigdy nie narzekaj, gdy wróci do domu pózno lub wychodzi na kolacje, lub w inne miejsce bez ciebie. Spróbuj zrozumiec, ze zyje w swiecie napiec i stresu.



- Twój cel: spróbuj sprawic, by dom byl miejscem spokoju i porzadku, gdzie twój maz bedzie mógl odswiezyc cialo i umysl.



- Nie witaj go narzekaniem i problemami.



- Spraw, by bylo mu wygodnie. Zaproponuj, by usiadl w wygodnym fotelu lub polozyl sie w sypialni. Przygotuj mu cos chlodnego lub cieplego do picia.



- Ulóz dla niego poduszki i zaproponuj, ze zdejmiesz mu buty. Mów cichym, kojacym i milym glosem.



- Nie podawaj w watpliwosc tego, co robi, nie podwazaj jego sadów. Pamietaj, to on jest panem domu i zarsze rzadzi sprawiedliwie. Nie masz prawa tego kwestionowac.



- Dobra zona zawsze zna swoje miejsce.

_________________



Dopisem mój:

krótko mówiac, buzia w kubel, wstazka we wlosy, zarcie na stól, piwo po obiedzie do lózka, a potem, gdy juz szanowny maz pójdzie zrelaksowac sie do kochanki, ty malzonko pomysl co mu jutro ugotujesz na obiad i jaka wstazke wepniesz w swe wlosy, by przywitac zmarnowanego lajdaka wracajacego nad ranem.



A ja sadzilam , ze dinozaury juz dawno wyginely...
2006-12-12 (19:10)

status Czak
Data rejestracji: 2006-10-05
Ilość postów: 6805

2300
wpis nr 84 676
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witaj fobia!Stal sie cud!Jezeli to Ty sie produkujesz to co oznaczaly wczesniejsze posty o Twoim zniknieciu z forum?A moze to Twój duch?Pozdrawiam!
2006-12-12 (19:20)

status Sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 84 679
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

To duch, raczej duszek, który niesie wiele pozytywnej energii w kazdego z nas.

Pozdrówka Fobiu.

Mam nadzieje, ze ten maz przezyje te wszystkie zabiegi dobrej zony, w dobrym zdrowiu

Zapomnieli jeszcze o dobrych rachunkach dobrej zony, bo to chyba nalezy do dobrego meza

Ale bedzie wesoloooooooooooooo
2006-12-12 (19:49)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 84 688
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam Cie Czak!

A czytales mój post w temacie \"Bez kaszany...\"?

Napisalam jak wól, ze jezeli ktokolwiek mnie zaczepi to ja...



No i stalo sie!

Taki jeden supermenn, na poprzedniej stronie napisal (wklejam - pisownia oryginalna):



Nareszcie dowalil ktos tym babsztylom co zamiast garnki pozmywac bo caly zlew zaladowany , to siedza na kompiuterach i farfocle pociskaja jakoby komu dupe obrobic bo one niby uczone i ksztalcone a reszta to same TUMOKI



NIE ZDZIERZYLAM, DOWALILAM! A temu jeszcze malo i cos o moczu itp. zaczal pisac.

Widocznie takiemu trzeba doslownie, tez o kapaniu do kalesonów (obrzydliwosc). Z checia bym to zrobila, ale w \"cztery oczy\". Publicznie bywam dobrze wychowana - raczej



A z ta produkcja przesadziles. Juz dawno mnie wyprodukowano, teraz tylko dojrzewam, douczam sie cokolwiek. Produkowac sie nie musze.

A zreszta... co ja gorsza od M.?

_________



Sondo Cielesna! (to takie przeciwstawne duchowi )

Ucieszy sie szczególnie ten zakompleksiony z zona i trzema córkami.

Oj, bedzie sie dzisiaj w domku dzialo!!!

Ale czy to-to zrozumie?



PS

Skarbeczku! Po tej siódmej trafionej 10/10 (stawka 10!) mam z glowy mycie naczyn. Chodzimy sobie z sunia-dziewica do drogich restauracji, kelnerom rozdajemy napiwki. Bajka - mówie Ci.

Pa
2006-12-12 (19:59)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 84 691
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No,to dzis znowu trafisz maxa 10/10 bo Ci rano w poscie dowalono.

Podobno to norma hi,hi.

Ktos Ci dowali a Ty...maxa.

Sunia w pysku bedzie nosic wygrane.

I straci dziewictwo bo sie teraz nie opedzi.

Pozdrawiam.
2006-12-12 (20:52)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 84 696
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzisiaj nie gralam, bowiem bylam u fryzjera, a... i na lunchu nieco nam z sunia zeszlo.

Nie jestem taka pazerna.



Wszystkim lowcom posagu suni-dziewicy mówimy kategoryczne NIE!
2006-12-12 (20:58)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 84 698
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Co tam ,jeden max wiecej czy mniej ,grunt ze sunia nic nie straci hi,hi.
2006-12-13 (13:20)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 84 820
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dopiero zajrzalam.

Na fedrowanie zabraklo czasu. Intensywnie pracowalam - okres przedswiateczny jest urodzajny i czasochlonny w branzy, w której aktualnie dzialam.

Zajrze na to drugie forum dopiero po godz. 15. Teraz musze sie przedspac. O 15 mam klienta i powinnam go przyjac w miare normalnie. Przy obecnej kondycji - padam na p... - bedzie to niemozliwe.

Moze przysni mi sie w jaki sposób otrzymam te nagrode? Bo nie mam watpliwosci, ze wygram. Trzymam za slowo.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina