Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

FAN-CLUB MARIUSZA-GENIUSZA!!! - tytlko tu jest prawda o LOTTO!!!

2006-12-03 (15:27)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 83 407
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...Darek zapomnij...nie ty pierwszy to proponujesz mariuszowi...zrozum ze jest to chory czlowiek z rozdwojeniem jazni...zamkniety w szpitalu psychiatrycznym...i czesto przywiazywany pasami widzi tylko sufit...i dlatego wydaje mu sie ze wszyscy typuja z sufitu...przeciez nikt nie moze byc taki madry zeby wymyslec program oparty na jakims algorytmie i podawac typy u Pasko na stronie...tylko ON jest jeden...tylko ON jest Bogiem

pzdr.nara:)
2006-12-03 (16:35)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 83 417
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No to i ja nie opre sie pokusie \"dokopania\" inzynierkowi\"

Gdzie i kiedy cokolwiek oprócz krytyki i mzonek czysto-teoretycznych podales na tym forum???

Pajac jestes i tyle!

Nie obrazam Ciebie tylko pajaca.

Wbiles sobie do glowy jakis fan-klub i myslisz ze wszyscy Cie kochaja...

Pajac jestes i tyle...
2006-12-03 (16:54)

status Mar.
Data rejestracji: 2006-12-03
Ilość postów: 14

2385
wpis nr 83 422
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mirek.

Dobrze, ze nie obrazasz czlowieka tylko zjawisko jakim on jest.

Trzeba to oceniac w kategorii ciekawego zjawiska a nie biednego czlowieka któremu w zyciu sie nie ulozylo.

Te jego wpisy sa wynikiem frustracji.

Mariuszu. Nie pochlebiaj sobie.

Nie jestesmy twoimi fanami.

Byles do pewnego momentu ciekawym zjawiskiem na tym forum.

Teraz juz nie jestes ciekawy. Jestes nudny i uciazliwy.

Czytalem dokladnie twoje wpisy ale nie ze wzgledu na tresci dotyczace lotto, bo to bylo z góry skazane na porazke.

Interesowalo mnie i moja dziewczyne (ona studiuje na UMCS) to wlasnie zjawisko psychologiczno - socjologiczne pod pseudonimem Mariusz.

Ciekawie sie to rozwija, choc dla niektórych staje sie bardzo uciazliwe z powodu twoich aroganckich wpisów.

Nasza skromna ocena:

Jestes Mariuszu jednym z tych którym w zyciu sie nie ulozylo.

Masz kompeksy zwiazane ze swoim wyksztalceniem (w porównaniu z kolegami i partnerami oraz wlasnym poczuciem dumy)

Taki sfrustrowany czlowiek potrzebuje pomocy. Najlepiej rodziny. A ty rodzine olewasz bo w nocy i w dzien siedzisz przy komputerze i odszczekujesz sie kazdemu kto ma inne zdanie niz ty.

Musisz walczyc o swoje ale nie w ten sposób.

Mimo swoich lat masz jeszcze szanse.

Ale jest jeden warunek.

Tak jak w kosciele przystepujac do spowiedzi musisz byc pokorny i upokorzyc sie, uznac swoja wine;

Tak jak alkoholik na leczeniu musi sie przed innymi pacjentami upokorzyc i uznac ze nie ma silnej woli do zaprzestania picia;

tak ty musisz zaczac od rachunku sumienia - nie tu na forum - bron Boze

Sam ocen swoje dotychczasowe zycie, nie oszukuj sam siebie a z lotto daj sobie spokój.

Lotto nie jest dla ludzi o slabym charakterze. Tak samo gra na gieldzie o której tu wspominales.

Wszystko jeszcze przed toba.

Ludzie na forum chetnie posluchaja (przeczytaja) twoje uwagi, spostrzezenia i zyczenia dot. gier liczbowych.

Ale nie tym tonem Mariuszu. Gdybys pracowal na uczelni (a wiem cos o tym) po twoim wykladzie mialbys pusta sale. I poszedlbys na bezrobocie. I co ?

Zaczalbys znów grac w lotto ?

Przemysl to sobie.

M.
2006-12-03 (17:26)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 83 427
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Drogi Jasze





No mnie jako drugiemu postawiono pomnik .



No gratulacje dla Fobii .

Mariusz



Cieszy mnie Mariuszu ze nareszcie stalem ci sie drogi.

Dasy do poduchy a co nas sklucilo to juz zimne kluchy jak mawial S.p koszalek Opalek hi,hi.

Oczywiscie ze sie wpisuje w Twoim Klubie ,ty sie przeciez w moim wpisales.

Zaczne poetycko....slowami Mickiewicza



Kobieto! puchu marny! ty wietrzna istoto!

postaci twej zazdroszcza anieli

a dusze gorsza masz... gorsza nizeli...



A teraz jako profesor Jasze jak mnie wzniosle tytulujesz



Mariuszu! uczniu marny! ty ,,wszystkowiedzaca,, istoto!

madrosci twej zazdroszcza debile

a program gorszy masz... gorszy nizeli...



Jako podlotek czekalem kiedys na ostatni autobus.Plan i rozklad wisial na tablicy .

Ale niezle sie przewiozlem czyli...nie przyjechal.

Wrocilem taksowka i to mnie kosztowalo hi,hi.

jak tam Mariusz ,da sie wyzyc z lotka,cos tam pisales o milionerach,czytalem a jakze ,wszystkie twoje wpisy czytam z wyjatkiem bredzenia osieciach nerwowych bo mnie od poczatku denerwowaly.

W tym pytaniu czy da sie wayzyc nie chodzilo o trafienia raz a dobrze a o stale wygrywanie ,przynajmniej by nie ponosic strat a dawalo zyski.

Straty beda zawsze chodzi o to by nie przewyzszaly zyskow.

I o to nam wszystkim chodzi.

A ty chcesz trafic kumulacje w Duzym a Multi to taka gra wstepna by sie nie zanudzic i ,,umysl,, nie wysechl doszczetnie.

Pozdrawiam w ,,mordke kubel ,, hi hi
2006-12-03 (19:17)

status fan mariusza
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 83 438
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

mar. ty i twoja wyimaginowana dziewczyna chyba tez troszeczke za duzo czasu spedzacie przy komputerku
2006-12-03 (20:09)

status Sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 83 444
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mar. dzieki
2006-12-03 (21:26)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 83 458
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kilka slów wyjasnienia, dlaczego zalozylam ten temat.



Przy porannej herbatce poczytalam nocna, bardzo obszerna twórczosc Mariusza. Wszedzie podkreslal, ze ciagle przybywa mu fanów. Zaden temat, który poruszyl nie byl pozbawiony tego marzenia.

Zreszta od pewnego czasu zepial sie Klubu dot. Jasze.



Pomimo wszystkich krytycznych uwag uwazam, ze Mariusz zachowal sie godnie nie zakladajac sam swojego fan-klubu. A przeciez bylo to jedno z jego marzen.



Lubie czasami spelniac ludzkie marzenia, jezeli lezy to w moich mozliwosciach.

Zrobilam to wiec, nie zaluje. Uwazam, ze staz Mariusza na tej stronie oraz abstrakcyjne - jakze odmienne od wiekszosci fanatyków ML - spojrzenie na temat merytoryczny to czynniki, które nie tylko przysporzyly mu wrogów. Fanów ma takze.



Osobiscie nie zaliczam sie ani do wrogów Mariusza, ani do fanów.

Czytalam jego posty merytoryczne i te nie na temat. Wole te drugie, bo je rozumiem.

\"Merytorycznych\" nie zrozumiem nigdy, bowiem Mariusz przycisniety do sciany zawsze zmienia temat, robi glupie uniki, powtarza swoje utarte slogany (przyklady: to typerzy, liczby wala z sufitu itp.).



Patrze na te typowe uniki z poczuciem humoru. Traktuje te wypowiedzi satyrycznie. Poczatkowo mnie bawily, ale juz dawno nastapil przesyt.

Ogladany na okraglo Laskowik takze by sie przejadl.



Ogólnie: Mariusz nie jest w stanie mnie zdenerwowac nawet najbardziej obrazliwym wpisem. Potrafie rozumiec czlowieka, którym kieruja emocje. Przeciez musi je rozladowac.

Krzywdy nikomu nie robi rozladowujac je na tej stronie.

A ze chce sie dowartosciowac...?

Kto jest bez winy - niech pierwszy rzuci kamieniem.



Nie staje w jego obronie, ani nie potepiam. Jestem obiektywna.

Uwazam, ze nie moja sprawa jest ocena przyczyn frustracji i udzielanie rad.

Kazdy zyje jak chce.



Jedynym nietaktem, który mnie razi w postach Mariusza jest wyszukiwanie ciagle nowych ofiar i ostre sformulowania na temat ich poziomu umyslowego.

Poza tym reszta jest w normie.



PS

Mielone przypalily sie tylko czesciowo. Zjadla je sunia-dziewica.
2006-12-03 (21:42)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 83 460
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam zacne grono



Nie chcialabym zaklócac jakze plennej dyskusji, jednak trudno przejsc obok - obojetnie wobec obecnego stanu rzeczy. Chcialabym wiedziec, czy ten temat jest swoista \"nagonka\" na Mariusza? Wielu na jednego? Dopiekl Wam, straciliscie kase przez jego mrzonki, komus przeszkadza jego inny punkt widzenia? Ja sie przyznaje, ze czasami czytam jego wpisy, nie zgadzam sie z nimi, ale przeciez na wielu rzeczach sie nie znam i zakladam, ze on moze miec racje. Nie przeszkadza mi jego inne podejscie do gry, czasami krytyka typowania. Ja typuje, sprawdzam to co wymyslam, a strona Paski jest mi tylko pomocna w ocenie tego co robie. Jezeli ktos skorzysta z tego co podaje - to dobrze.

Ogólnie : jestem znieslawionym przez Mariusza TYPEREM, ale jestem tez PARTNEREM i nie ma sie czego wstydzic. Bardzo sie ciesze, ze ludzie sie róznia i wnosza cos nowego. To wlasnie ta róznorodnosc jest fascynujaca i sklaniajaca wielu do czytania - nawet wbrew wlasnej woli, czy logice - to tzw. ciag ku zwyciestwu.

Na koniec chcialabym wiedziec, czy Mikolajki i zblizajace sie Swieta chcecie spedzic na wyszukiwaniu wad u bliskich, czy moze w inny sposób, bardziej bliski ludzkiemu idealowi czlowieczenstwa.



Zycze wielu wygranych - pozdrawiam Ania
2006-12-03 (21:42)

status Darek
Data rejestracji: 2003-10-13
Ilość postów: 213

154
wpis nr 83 461
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zgadzam sie Fobiu z Twoja wypowiedzia.

Trzeba zyc na luzie.

Pozdrawiam.
2006-12-03 (21:53)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 83 463
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zapomnialam dodac, ze .... Pozdrawiam cieplutko Mariusza i szanuje go równiez za wszystkie poglady odmienne od moich oraz za odwage bycia na przekór wielu przeciwnoscia.
2006-12-03 (21:56)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 83 464
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Oczywiscie przeciwnosciom
2006-12-03 (22:23)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 83 474
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...widze aniu ze jak ktos napluje ci w oczy to powiesz ze to deszcz pada...Mariusz jawnie szydzi z typerow a ty sie za takowa podajesz...i jeszcze 3masz jego strone...podziwiam cie

pzdr.nara:)
2006-12-03 (22:25)

status Sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 83 476
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kurcze, zebym tylko mogla pojac o co Ci Opalxxxxxxxxxx chodzi, bo Twoje jedno zdanie wyklucza drugie zdanie i znowu jestem pewna, ze piszesz tylko by pisac.

Nikt tutaj na Mariusza nie naskakuje, a przynajmiej w taki sposób w jaki robi to Mariusz

Mariusz na pewno jakas wiedze ma, ma takze wiele pomyslów, ale ja np. podejrzewam ze nie ma sily czy tez daru cierpliwosci, aby te wiedze usystematyzowac i wscieka sie na innych ze nikt za niego tego nie robi, bo on jest oczywiscie od rzeczy mniej przyziemnych. Nie lapiemy mariuszopomyslów w lot . Zyjemy wszyscy na innej planecie, anizeli Mariusz Nie dorastamy mu do piet. Kurcze my to my, ale rodzinie i najblizszemu otoczeniu to ja po prostu wspólczuje, no chyba ze jest na tyle silna osobowoscia, ze ktos go równie mocno kocha jak i nienawidzi jak wszystkie typowo kontrowersyjne postaci. Na pewno jest sam na swoim wzgórzu i jesli mu z tym dobrze, to ok



2006-12-03 (22:35)

status Sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 83 479
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Achaaaaaaaaa



Fobia - GRATULUJE POMYSLU!!!!



Ps. Tak na marginesie to i tak gdzies ta energia musiala sie skupic. Gdyby Mariusz tak obrazal ludzi, tj. ich postepowanie na zywo, to pojechali by z nim juz dawnooooooooooooooo
2006-12-03 (22:35)

status Mar.
Data rejestracji: 2006-12-03
Ilość postów: 14

2385
wpis nr 83 480
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Do fana mariusza.



2006-12-03 19:17

Autoryzowany fan mariusza



mar. ty i twoja wyimaginowana dziewczyna chyba tez troszeczke za duzo czasu spedzacie przy komputerku



Fanie mariusza - czy duzo czy malo czasu spedzam przy komputerku to moja sprawa. Mój komputer, mój prad za który place i mój czas.

Nie obrazam nikogo i nic ci do tego co robie z wolnym czasem.

Przyjedz ze Slaska na lubelszczyzne i przewietrz glowe. Tu u nas czyste powietrze.

M.
2006-12-03 (22:36)

status Pio
Data rejestracji: 2005-02-05
Ilość postów: 718

635
wpis nr 83 481
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wlasnie zgadzam sie z Toba Sonda.



Chcialbym lapac wszystko to co on pisze ale pisze takim jezykiem ze nie jest to dla mnie zrozumiale.



Byc moze Mariusz jest z innej planety ??



Ale tak szczerze mówiac to powinien on stworzyc ksiazke ze swoich wpisów niektóre sa bardzo dobre lecz ja malo z nich przeczytalem
2006-12-03 (23:01)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 83 487
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Oooooooo, Sonda!!!!!!!!



No i prosze, temacik sie zapelnia, wypelnia, rozrasta w róznych kierunkach.

A i ludzi przybywa!!!



Droga Przyjaciólko!

Pomysl przyszedl raptem. Jakies natchnienie pod wplywem lektury postów bohatera tematu.

Trzeba przyznac, ze facet ma silna osobowosc, moze to ogromne zdolnosci wywierania presji na odleglosc. Nie wiem jak to nazwac.

Po prostu ja uleglam!

Czy mozesz to zrozumiec?

Ja uleglam jego sugestiom na temat fanów.

A taka twarda sztuka ze mnie, ech...



Sondo! Ja czuje, ja sie obawiam wrecz, ze Ty takze epatujesz jakas przedziwna energia, która moze mnie pchnac do dziwnych zachowan.

Z góry uprzedzam, ze jezeli kiedykolwiek wspomnisz cos na temat swoich fanów - nie wiem jak to sie moze zakonczyc.

Zrobilam sie ostatnio jakas taka podatna.



Przepraszam za to bardzo osobiste wyznanie, ale tak trudno mi sie opanowac.

Cóz, nie bede sie tym przejmowala. Mamy demokracje, tolerancje i takie tam inne rzeczy.

Pozdrawiam Cie serdecznie moja Droga.



Na koniec seria obrazkowa - dla Ciebie Sondo!

2006-12-03 (23:07)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 83 488
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witaj Ice

Pozwól, ze jeszcze raz przytocze Twoje slowa :

\"widze aniu ze jak ktos napluje ci w oczy to powiesz ze to deszcz pada...Mariusz jawnie szydzi z typerow a ty sie za takowa podajesz...i jeszcze 3masz jego strone...podziwiam cie

pzdr.nara:) \"



ICE to co piszesz jest bardzo logiczne i stanowi normalny tok myslenia wielu ludzi. Moze zaczne od tego, ze Mariusz nigdy mi nie ublizyl, nie znieslawil, nie odniósl sie do mnie krytycznie, nie ponizyl i nie oplul. Moglabym podac raczej przyklady innych osób, które to z przyjemnoscia - zgodna z ich osobowoscia uwielbiaja to czynic.



Nie jestem fanka Mariusza, ale tez nie jestem jego krytykiem. Dlaczego? Dlatego, ze mam inne podejscie do wielu rzeczy. W naszym spoleczenstwie dominuja pewne stereotypy, wg których tylko przyjete kanony sa akceptowalne. Powiedzmy, ze anorektyk i czlowiek otyly nie pasuja do tego wzorca. Wobec czego zaklada sie, ze skrajne jednostki sa nieprzydatne spoleczenstwu. Posuwajac sie dalej - eliminuje sie kolejno ludzi z pewnymi schorzeniami. Czasopisma podaja idealy, do których wielu dazy, nadajac jednoczesnie naszym mózgom tresci jednoznaczne \" ideal nie odstaje od rozm.... itd \" To wszystko falsz. Do czego zmierzam? Wszyscy mamy swoje wzorce, wielu niezaprzeczalne wartosci. Jednak gdyby spytac fachowca, osobe z duzym doswiadczeniem, wiedza na temat pewnego problemu - to odpowie - wg chemii i z zgonie z fizyka nie moze byc inaczej niz.... A dyletant moze czasami zdzialac wiecej i zaprzeczajac calej wiedzy, wprowadzic inne rozwiazanie. Bo nie patrzac na wszelkie istniejace prawa potrafi wniesc cos swojego, innowacyjnego. Dlatego róznorodnosc nie jest czyms zlym, odmiennosc nie musi prowadzic do wojny. Wlasciwie zyczyla bym wiecej tolerancji wobec cudzej mysli, mozliwosci. Jestem typerem, dlatego takie nazwanie mnie - nie moze mnie obrazic. Jestem typerem, bo taki jest mój wybór, bo w tej chwili mam ochote. Jednak to co ja mysle nie powinno stanowic mysli przewodniej dla innych - kazdy ma prawo do swojego zdania. Czego wielu tutaj szuka? Wlasnie innosci, czegos nowego, pomyslów. Nie zamykajmy im drogi poprzez krytyke. Moze to wlasnie inni maja racje??????
2006-12-03 (23:21)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 83 491
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...fakt...jestes bardziej tolerancyjna odemnie

...a w moim swiecie niestety nie ma miejsca dla takiego czlowieka jak Mariusz...a sie staralem go zrozumiec swojego czasu...ale jak ktos mi mowi ze moje biale jest czarne oczym chyba ja wiem najlepiej...to wybacz...ale taka osoba dla mnie to osoba niezrownowazona psychicznie

pzdr.nara:)
2006-12-03 (23:23)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 83 493
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Sonda - a co Ty wiesz o rodzinie Mariusza i z jakiej racji uzurpujesz sobie prawo do ingerencji w ich prywatna sfere? Czy to Twoje prywatne problemy natchnely Cie do powyzszych wniosków? Wobec tego - zajmij sie swoja rodzina, o ile ja posiadasz i nie mieszaj zycia prywatnego Mariusza, czy kogokolwiek, do gry w Multi.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5
Wyślij wiadomość do admina