Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Profesjonal!! progresja na 1 liczbe.

2006-11-10 (23:20)

status bulek83
Data rejestracji: 2005-12-30
Ilość postów: 70

1561
wpis nr 81 110
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kto ma jakies pomysly na taka gre. podobno mozna sobie dobra pensje za miesiac dorobic. jakie macie statystyki rozpisy progresji.Cokolwiek napiszcie.najlepiej dobra rade Pozdrawiam wszystkich graczy przy okazji
2006-11-10 (23:43)

status tomek238
Data rejestracji: 2006-04-24
Ilość postów: 86

1951
wpis nr 81 111
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Siemkaa

poczytaj forum kupe rzeczy pisze o progresji na 1 liczbe w profku...ostatnio pare tematow na ten temat powstalo

2006-11-10 (23:52)

status bulek83
Data rejestracji: 2005-12-30
Ilość postów: 70

1561
wpis nr 81 115
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Np?cos konkretnego jak bys mi mogl polecic albo kogos kto w tym temacie siedzi. zgóry dzieki

2006-11-11 (11:12)

status tomek238
Data rejestracji: 2006-04-24
Ilość postów: 86

1951
wpis nr 81 134
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

a co bys chcial wiedziec moze napisz ?
2006-11-11 (12:19)

status bulek83
Data rejestracji: 2005-12-30
Ilość postów: 70

1561
wpis nr 81 139
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No np. jak typuje sie pewniaki:czy np typujemy takiego pewniaka którego dawno nie bylo. naco zwracac uwage, i prosilbym o jakis dobry rozpis progresji na pewniaka.np do 10 losowan.mozna sobie niezle dorobic do pensji. tylko trzeba cos opracowac...

2006-11-11 (12:54)

status Darek
Data rejestracji: 2003-10-13
Ilość postów: 213

154
wpis nr 81 141
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czlowieku

Przez wszystkie lata istnienia tej strony kazdy sie zastanawia nad tym jakim by tu sposobem najlepiej typowac.

To nie jest tak ze my wiemy a Ty nie wiesz i Ty pytasz a my Ci mowimy i od tej pory Twoje zycie to bajka

Progresja zwieksza szanse na wygrana ale zdaza sie ze progresja sie nie spisuje i przegrywasz to co wygrales jak nie wiecej.

Wlasnie tu jest diabel pogrzebany ze najpierw pare razy wygrasz i uwierzysz ze to dziala a potem trafisz na felerny okres i przegrasz to co wygrales z tym co miales na poczatku na pierwsza progresje.



Ja juz o tym pisalem ale nie do kazdego to dociera i niektorzy musza poprostu na wlasnej skorze sie przekonac.



Sa 2 progresje o ile pamietam na stronie Pasko

Jedna rosnie szybko i jest liczona wedlog procenta np za kazdym nastepnym losowaniem wygrywasz x % wkladu

A druga na staly wklad ktora rosnie wolno i za kazdym razem wygrywasz tyle samo (okolo)

Ja bylem zwolennikiem tej drugiej zeby nie bylo za drogo i robilem symulacje i obliczenia i wyszlo mi ze musialbym iles tam razy wygrac zeby mi sie zwrucil koszt progresji dla jednej przegranej i okazalo sie nie dam rady utrzymac takiego bilansu i bede dokladal zamiast wyciagac.

Przy pierwszej progresji najlepiej by bylo wygrywac pod koniec progresji gdy juz duzo wkladam za losowanie i wtedy bym zarobil najwiecej. Ale wada tej progresji jest niski zarobek jesli trafisz na poczatku i jej wysoki koszt.



Oczywiscie to nie wyklucza Twoich szans ale ja sie przekonalem ze nawet jesli na poczatku wygrywamy to w dluzszym przedziale czasu przegrywamy.



A jesli chodzi o to czy typowac zimne czy gorace liczby to tu tez mozna sie rozczarowac bo te co czesto wypadaja moga przejsc w okres dlugiego oczekiwania a te co zadko wypadaja moga byc w takim stanie ze nie wypadna za szybko.



Mariusz jakos nazwal ten stan ale to bylo dawno i zapomnialem.

Chodzilo o to ze od jakiejs przerwy zaczyna sie taka jakby hibernacja liczby i liczba nie wpisuje sie w model typu ze np ma przerwe 15 losowan a najdluzsza jej przerwa to 20 wiec wypadnie w ciagu 5 tylko jak ma przerwe 15 to jest w stanie w ktorym moze dojsc do przerwy 30 i nawet myslalem zeby obstawiac ja jak wypadnie po dluzszej przerwie ze 2 razy ze niby teraz bedzie nadrabiac i tez mozna sie na tym rozczarowac.



Zycze powodzenia i udanych progresji

Pozdrawiam
2006-11-27 (21:55)

status BISQ
Data rejestracji: 2006-09-29
Ilość postów: 75

2292
wpis nr 82 716
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam. Do wytpowania jednej liczby najlepiej posluzyc sie systemem alpha. Ewebtualnie mozna uzyc rozkladu temperatur (proponuje +4)

Stawki zwiekszac codziennie razy dwa. Jesli typujecie w profesjonalu napiszcie mi jak to sie tam skresla bo od dzis przezucam sie wlasnie na tego bukmachera. Totalizator Sucks:] POZDRO
2006-11-28 (17:14)

status tomek238
Data rejestracji: 2006-04-24
Ilość postów: 86

1951
wpis nr 82 790
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Normalnie sie skresla na karteczce piszesz liczbe i obok

za ile puszcasz piszesz i dajesz babce w okienku

mowisz ze to multi i juz
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina