Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

blad systemu czy wielki kant?

2006-12-02 (12:13)

status ~farciara
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 83 255
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czak. Z tego co udalo mi sie ustalic do tej pory to moj \"kuponik\" nie bral udzialu w zadnym losowaniu poniewaz zostal anulowany zaraz po zawarciu zakladu. Puszczlam tylko jeden kupon, wiec nie mozna mowic o zamieszaniu, badz pomylce. Dowiedzialam sie; zeby alulowac kupon nalezy po nacisnieciu klawisza \"anuluj\" wprowadzic kupon do lottomatu, wiec jest to swiadome dzialanie. Nie pojelam wygranej bowiem oczekuje wyjasnien!. TS nie wyjasnil mi dlaczego tak sie stalo- milczy jakby nic sie nie stalo. Sprawa wisi w zawieszeniu. Co Wy na to.
2006-12-02 (12:47)

status mrówka
Data rejestracji: 2006-08-16
Ilość postów: 61

2214
wpis nr 83 263
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mysle,ze dopuki nie naglosnisz tej sprawy bedziesz traktowana jak powietrze.Pozostaje tylko kwestia, gdzie?Prasa,tv a moze nawet kwalifikuje sie to pod prokuratora.Ktos napisal,ze wygrana mogla zostac podjeta. Zastanawia mnie tylko jedna sprawa i to pytanie do ludzi posiadajacych kolektury jak mozna pobrac pieniadze nie majac kuponu? mozna wbic recznie numer ale aby go wpisac tez trzeba go skas wziac a nie sadze aby gosc zapamietal go przepuszczajac kupon poza tym skadby wiedzial,ze akurat ten bedzie szczesliwy?
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina