Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Zjawiska niewyjanione - LOTTO w radiu TOK FM - dzisiaj o 17:00

2006-02-20 (19:08)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 49 988
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jeste gociem raczej spokojnym,ale nie dajesz soba pomiatac..I bardzo dobrze!

Otóz ja tez soba pomiatac nie dam i od baranów wyzywac.Mariusz zastraszac sobie moze kogo chce i jak chce.Mam to wiesz gdzie...

Nie lubie goci ,którzy zastraszaja...A Jasze moim zdaniem spekal i tyle...

Neuroleptyk i pajaczek jest bez komentarza dla ciebie??poczytaj sobie \"inteligentne\" wpisy pana M.Wyciagnij wnioski.A forum bedzie typowac,bedzie wiersze przytaczac,bedzie kawaly opowiadac i o innych \"mieciach\" pisac.

Pozdrówka!!

2006-02-20 (19:21)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 49 990
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Acha i jeszcze jedno.Zeby nie ciagnac \"gnojenia sie\"...Od tej pory odpowiadam na jakiekolwiek wpisy pana M-ble,ble,ble

Nie lekcewaze,olewam poprostu

2006-02-20 (20:09)

status r12d12
Data rejestracji: 2006-01-05
Ilość postów: 299

1598
wpis nr 49 994
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

RobertD



na wstepie witam, bo jeszcze nie rozmawialismy.

jak dla mnie mozesz stanac po stronie po której chcesz. to twoje wiete prawo i ja je szanuje. nie traktuje serafina jako wroga (chociaz nierzadko nie podoba mi sie jego styl wypowiedzi) i stajac po jego stronie, nie stanowi to dla mnie zadnego problemu. szanuje twój wybór i ciebie.

jednak jeli i twoje wpisy bylyby obraLliwe i robilbys to bez specjalnej przyczyny, od tak zeby dokopac komus na forum...a ja bym byl zmuszony to czytac, bo takie wypowiedzi (hipotetycznie) bys umieszczal nie w osobnym watku, ale wsród tematów które czytam i sie wypowiadam (tak jak to bylo dzisiaj i tutaj w tym temacie)... to wtedy sie wypowiem. jak widze nie jestes osoba która obraza innych dla samego obrazania, bo fajnie komus dokopac, wiec nie sadze ze kiedy przyjdzie nam sie \"spiac\" w jakim temacie. tak wiec pozdrawiam serdecznie!

btw. sensowny temat zalozyle.
2006-02-20 (20:19)

status r12d12
Data rejestracji: 2006-01-05
Ilość postów: 299

1598
wpis nr 49 996
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

serafin , ja sie zgadzam w duzej mierze.



uwazam ze nie problemem sa wpisy o typowaniach , wpisy towarzyskie i inne o wierszykach ... bo i na to sie znajdzie miejsce na kazdym forum.



sadze ze problem lezy w balaganie i braku jakiejs struktury na forum. tak zeby sobie ludzie nie wchodzili w parade. mysle ze wtedy masa konfliktów by nie miala podstaw do bytu.



jest to jedno z nielicznych forum bez zadnego podzialu i kategorii....ma to swoje zalety i wady. o wadach wlasnie dyskutujemy i wady widac ostatnio dosyc wyraLnie.



co do twoich \"rozmów\" z Mariuszem, to z mojego punktu widzenia ty czesto jestes zaczepny a on radykalny w wypowiedziach...no i potem scyzoryki sie otwieraja. mozliwe ze na forum z jaka struktura i podzialem tematycznym nie wchodzilibyscie sobie w parade i nie byloby calej sprawy.



ale to tylko skromne zdanie chamskiego pustaka



pozdrawiam



2006-02-20 (20:21)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 49 997
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pewnie sie nie dogadamy...ale szkoda,bo cenie twój arbitrazowy \"charakter.Nie zaczepiasz,nie wlazisz w....,nie gnoisz.Ja mam charakterek,nerwus jestem...he,he.Nawet jak przyjdzie sie z toba niezgadzac,to i tak zupelnie inna bajka.

Pozdrawiam i dobrej nocy zycze

Ps A co do moich wypowiedzi...Niektóre odciski (schiz,baran)potrafia zabolec a wtedy na klawiaturze jak leci..z czego nie jestem wcale dumny...

2006-02-20 (20:31)

status r12d12
Data rejestracji: 2006-01-05
Ilość postów: 299

1598
wpis nr 49 998
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

RobertD



malutkie sprostowanie a wlasciwie \"doprostowanie\" ... piszac o konflikcie w tym temacie nie mialem na mysli starcia S vs. M, tylko r vs. N...bo akurat w sprawe S vs. M nie chce sie mieszac. wczoraj sie wypowiedzialem o tym w innym temacie i wystarczy. raz. na zawsze.
2006-02-20 (20:48)

status r12d12
Data rejestracji: 2006-01-05
Ilość postów: 299

1598
wpis nr 49 999
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

serafin. wcale nie powiedziane ze sie nie dogadamy.

po prostu póki co nasza rozmowa odbywa sie w zwiazku z waszymi starciami. w kontekscie sporu personalnego M-S. a jak pisalem, jak ja zaczne sie w to mieszac to rownie dobrze, moge odejsc z tego forum na zawsze.



powiem ci co najbardziej mnie dziwi. ze ty potrafisz sie przyznac do pewnych bledów i \"zachowac\", a nawet przeprosic... wczoraj w temacie \"losowan próbnych\" tez tak bylo...a nastepnego dnia...here we go again! hehe, ja juz tego nie pojme! i dlatego nie ma sensu zebym stawal na serio pomiedzy wami, bo ja strace w oczach jednego i drugiego...a wy i tak bedziecie sie gryLc.



pozdrawiam.
2006-02-20 (21:16)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 50 001
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Byl czas kiedy mrówka zadawala wiele ciekawych pytan...pozostaly bez odpowiedzi,tak bylo i ze mna.Zapamietalem jedna wypowiedL:ja tu tylko sie bawie,a gra to zupelnie co innego.Wiec przystalem do \"zabawy\"Wiem ,ze kazde forum powinno dzialac tematycznie.Jednak nie pod widzimisie tylko jednej osoby i to z zasobem wiedzy tak daleko specjalistycznej,ze ploszy innych.Ta osoba dysponuje swoim tematem i ma swoich odbiorców,uczniów...Ludzi z neuro szanowalem i nigdy o nich nic zlego nie napisalem,nigdy...no do wczoraj.

Jeli za idzie o sposób grania...moze to i naiwne opierac sie na \"programiku\",ale gra taka przynosi zyski.Pewne równiez trafiam doc regularnie.Pisze o tym.Pisalem kiedy o parkach z przedzialów...byly niezle trafienia potem nagle ustaly wiec nabijalem sie z prezesa Jednak nie latam do kolektury jak baran na rzeL z blednymi oczkami i nie marnuje kasy zeby mu dokopac.Tak zrozumialem wpisy M..Ze ja i mi podobni dajemy sie wciagnac w machine lotto.Mialby racje gdybym tracil kase,ale tak nie jest.Zyski mam mizernejednak na minus nie wchodze .

Pozdro
2006-02-20 (21:17)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 50 002
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Postaram sie nikogo nie gnoic wiecej...Jednak przy ble,ble,ble zostane jakby co

2006-02-20 (21:42)

status Pikolo.
Data rejestracji: 2005-11-16
Ilość postów: 28

1421
wpis nr 50 007
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Serain.

Tez juz mialem przygotowany i wpisany takst o \"neoronach\" i naukowo slusznuch metodach\",ale sobie odpocilem.

2006-02-20 (22:55)

status r12d12
Data rejestracji: 2006-01-05
Ilość postów: 299

1598
wpis nr 50 012
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ja rozumiem. nie ma takiej mozliwosci zeby jedna osoba dyktowala reszcie jak bedzie wygladalo forum. tak to tylko pasko moze. kazdy inny musi sie liczyc ze zdaniem innych. jezeli ktos zacznie wprowadzac tu totalitaryzm to i ja sie odezwe w tej sprawie. jak na razie w wpisach mariusza nie widze checi kontroli nad wszystkim a jedynie zapotrzebowanie na istnienie spokojnej enklawy na forum o takim profilu czysto merytorycznym , nawet troche naukowym, która by byla atrakcyjna dla specjalistów z zewnatrz i która by przyciagala ludzi z pionierskimi ideami. zobacz, gdybys ty mial pomysl na gre który wywraca do góry nogami to w co wierza wszyscy gracze (albo prawie wszyscy) i szukalbys miejsca w internecie zeby sie z ludzmi tym podzielic...trafiasz na strone pasko, na forum i widzisz ze byl tu taki Mariusz ze swoimi pionerskimi ideami, ale teraz zyc mu nie daja ...to by pewnie tez zrezygnowal bo po co stawac sie kozlem ofiarnym na wlasne zyczenie. wydaje mi sie ze wlasnie tego zaluje mariusz, ze te towarzyskie i prywatne wpisy, a takze typowania (a niech beda!) odstraszaja potencjalnych nowych pionierów gry w ML. nie wiem jak mariusz mysli na prawde, to tylko moje odczucia z czytania jego wpisów które pisal do ciebie dzisiaj i wczoraj. on sam pisal i pisze na ten temat czesto.



twój sposób gry to dla mnie twoja prywatna sprawa. dopóki nie przegrywasz to i tak masz lepsze efekty niz ja. ja mam takiego pecha w typowaniu z sufitu i z róznych \"analiz\" ze zostawilem to w cholere i pracuje nad metodami które nie wymagaja ode mnie uzywania tego \"szóstego zmyslu\" który u mnie nieslychanie szwankuje. stad zaangazownaie w sieci neuronowe, które sa dla mnie narzedziem do okielznania i upatruje w nich nadzieje na regularne niewielkie wygrane. ty masz swoje miliardera i jestes na plusie. i dobrze!



2006-02-20 (23:05)

status r12d12
Data rejestracji: 2006-01-05
Ilość postów: 299

1598
wpis nr 50 013
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

pomysl z \"ble,ble,ble\" osobicie uwazam za szczególnie trafiony, bo nikogo nie obraza i raczej nie zaogni potencjalnych konfliktów. hehe, o ile pozostaniesz konsekwetny



jesli to nie jest rozwiazanie opatentowane to i ja pozwole sobie uzyc czasami wobec niektórych tego \"ble,ble,ble\" bo jak dzisiaj testowalem \"nara!\" to raczej slabo dzialalo
2006-02-20 (23:08)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 50 014
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

no to zycze ci i innym tobie bratnim zeby te sieci sie zapelnily przynajmniej na plus...a co do 6 zmyslu masz racje,nieraz trzeba wyniuchac i nie zawsze sie to udaje.

Dlatego zyski sa skromne.

I juz na bank dobranoc
2006-02-20 (23:10)

status charon
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 56

703
wpis nr 50 015
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

twój sposób gry to dla mnie twoja prywatna sprawa.

Witaj r12d12 potrafisz podejc spokojnie do dyskusji.pamietam.to Twoje zdanie powinno stac sie motto na tym forum.Ale jak pamietasz pisalem o tym po kiego Mariusz wlazi do tematów które olewa i zwisaja jemu,sam sie prosi o ..Kladziesz sie pomiedzy mlot i kowadlo-warto?

pozdrawiam
2006-02-20 (23:14)

status woyteck
Data rejestracji: 2005-06-01
Ilość postów: 16

969
wpis nr 50 017
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

heh...Mariusz nie ma zadnego systemu,nie mial i miec nie bedzie.Widze ze znalazl jednego naiwnego giermka do obrony.

To jest mitoman jakiego wiat nie widzial,kojarzy kto experta z usenetu? moze to ten sam

Wszystko tu strzelaja och i achy nad sieciami neuronowymi,Mariusz produkuje setki kb madrych zdan z których nic nie wynika.Ostatnio jednak produkuje glupie zdania,facet pokaz ten system za 37 tys bo sie wszyscy z ciebie mieja.Trzeba nie miec dumy zeby pisac o systemie 100% a potem jakie farmazony zamiast wygrzewac sie w tropikach
2006-02-20 (23:15)

status r12d12
Data rejestracji: 2006-01-05
Ilość postów: 299

1598
wpis nr 50 018
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ja juz tez spadam z forum, bo potem wstac jest zbyt ciezko...



chcialem jeszcze napisac do Mariusza dzisiaj, zeby jutro od rana to bylo na forum , to moze uda sie zaprowadzic wieksza zgode na forum.





Mariusz.



nikt nie odbiera ci prawa do obrony swojej godnoci na forum. jak kazdy masz prawo odpisac co tylko chcesz do kazdego kto ciebie obrazi. nikt rozsadny tego nie neguje. i sam widzisz, ze wiele osób na przestrzeni dwóch lat równiez stawalo po twojej stronie negujac i krytykujac bezpodstawna i zloliwa krytyke pod twoim adresem. zreszta czesto to nawet nie byla krytyka, a zwykle chamstwo, wieksze niz to które nawet ja jestem w stanie z siebie wykrzesac

Rozsadni czytelnicy forum takze wiedza ze masz prawo stracic cierpliowc i pisac co \"slina na jezyk przyniesie\" gdy po raz setny jeste obrazany. to naturalne i tak reaguje wiekszoc osób.

jednak sa sprawy do których móglbys przylozyc troche wieksza uwage, bo staja sie one czesto Lródlem konfliktów i niecheci niektórych wzgledem ciebie.



1. widac po wpisach ze jestes czlowiekim zajetym i masz rózne obowiazki na glowie. zdarza sie ze pospiech powoduje ze blednie odczytasz intencje jakiejs osoby. odpisesz surowo i taka osoba czuje sie potem upokorzona, a to rodzi chec odwetu. jak jest potem...wszyscy wiemy.

czasami zdarzylo sie to ,takze wobec mnie, ze na opak zrozumiales moje intencje albo jakie stwierdzenie. ale ja sie nie przejalem twoja odpowiedzia bo wiedzialem ze ona nie jest w sumie do mnie. niestety niektórzy na forum nie maja tyle wyrozumialoci i reaguja inaczej niz ja.



2. zdarza sie ze twoje sugestie wzgledem innych sa pisane jezykiem surowym. sa ludzie którzy radza sobie z takimi odpowiedziami ( np.Jasze) ale sa tez ludzie którzy odbieraja to jak atak na ich osobe i przechodza do kontrataku. jak jest potem ...wszyscy wiemy.



3. zdarza sie ze na czyj absurdalny z punktu widzenia logiki i nauki pomysl

reagujesz krytycznie. jest oczywiste ze dla dobra nas wszystkich pomysly i twierdzenia bledne trzeba zdusic na samym poczatku, zanim jeszcze zaczna \"zyc wlasnym zyciem\". z tym zgodza sie chyba wszyscy którym zalezy na jakoci i profesjonaliLmie. ale walke z glupota i absurdem trzeba przeprowadzic tak aby nie budzilo to niczyich watpliowci. bezporedni atak na autora takiej \"glupiej \" ideii czesto przynosi odwrotny skutek, gdyz ludzie staja wtedy w jego obronie i juz nici z obalenia glupoty na samym poczatku jej istnienia. wiele osób docenia twój wklad w obalanie bezsensownych i nieprawdziwych twierdzen na temat gier losowych, ale jest masa osób która nie umie zaakceptowac formy w jakiej to robisz. stad czeste konflikty.



mozliwe ze co pomylilem, albo z mojej perspektywy cos wyglada inaczej niz z twojej. i to naturalne i niech tak bedzie. sadze ze mozna dojc wspólnym dialogiem do rozwiazania. widzisz po wpisach, np. serafina ze jego reakcje (czesto zaczepne i prowokujace) wynikaja z slów jakie kierujesz do niego lub innych (wspomniane barany itp)

mozemy sie nie zgadzac w sprawach merytorycznych, i wtedy jest miejsce na dialog, na argumenty i na dyskusje, nawet goraca i zazarta! ale trzeba starac sie powstrzymac emocje. czasem trzeba zwrócic wieksza uwage na styl wlasnych wypowiedzi. tak na prawde trudno jest wyczuc kiedy piszesz co \"od niechcenia\" a kiedy piszesz cos ze zlocia bo styl masz bardzo radykalny i jak juz wspominalem surowy. jest masa osób która odbiera to jak atak na nich, nawet jezeli twoje intencje byly zupelnie pozytywne i jedynie chciales uchronic kogos przed popelnianiem bledu. mi sie udaje jakos wyczuc i jak widzisz w miare dobrze sie rozmawia, bo wiem ze najczesciej nie kierujesz sie niechecia tylko wrecz odwrotnie , w dobrej wierze cos piszesz, aby pomóc. ale niewiele osób na forum ma ochote na wyrozumialoc w tej kwestii.



czytales nie raz wpisy osób z którymi nie raz sie spierale. oni/one tez w wiekszoci chca aby forum bylo jak najlepsze. wiec uwazam ze ponad personalna niechecia mozna sie pokusic o próbe wypracowania zasad, modelu wspólistnienia na forum które pozwola nam nie wchodzic sobie w parade i gryLc sie w co drugim temacie.

wiem,ze to prawie niemozliwe zeby ot tak, zapomniec serafinowi, ice mario i innym \"wielbicielom\" tego co napisali. niestety jezusa tu nie znajdziemy i kazdy z nas ma chec odwetu. ale widze pewien sposób.



moze uda sie, aby osoby zainteresowane ta sprawa, a szczególnie TY. wymienily , precyzyjnie , najlepiej w punktach, swoje wizje i pomysly na ulepszenie forum i zapobieganie sytuacjom w których trzeba reagowac na cudze dzialania agresywnym wpisem. wiem, Mariusz, pisale o tym setki razy, i wczoraj i nawet dzisiaj w tym temacie. ale spróbujmy dojc do ladu jeszcze jeden moze juz ostatni raz. jak sie nie uda to pozostanie nam juz pewnie toczyc wojny do konca istnienia forum, ale jest szansa ze te precyzyjne sugestie wypracuja kompromis i wtedy wszyscy na tym skorzystaja. mam nadzieje ze pasko aprobuje ten pomysl bo bez jego zaangazowania moze to sie nie udac.

ja jutro tez dopisze swoje punkty do tej listy, bo mam kilka pomyslów na usprawnienia. ale licze ze ten jeden raz , mimo wszystko zmusisz sie do napisania jeszcze raz tego co bys chcial tu na forum. tylko pomijajac personalia...bo ta droga nie zabrniemy daleko.

precyzyjnie, w punktach, nie odnoszac sie do konkretnych osób.



pozdrawiam Mariusz.



ps. jak sie nie uda ,to pozostanie juz tylko przytulny temat o sieciach po za który nosa nie wychyle, a jak kto zacznie w nim bruLdzic to wirtualnie zabije.

ps2. jezu! 2.24! prawie godzine pisalem. koniec! ostatni raz sie powiecam dla sprawy

ps.3 jak jutro nie zobacze tu precyzyjnych ponumerowanych propozycji to odpuszczam na calej linii walke o jakoc na forum. niech spada na psy.
2006-02-20 (23:19)

status r12d12
Data rejestracji: 2006-01-05
Ilość postów: 299

1598
wpis nr 50 022
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

oooo, nie odpuszcze sobie tej przyjemnoci tuz przed snem....



dla reszty czytelników: mam tu przyklad jak widac genialnego kolegi, który jest typowym przykladem na obrazanie kogo dla samego obrazania...



\"heh...Mariusz nie ma zadnego systemu,nie mial i miec nie bedzie.Widze ze znalazl jednego naiwnego giermka do obrony.

To jest mitoman jakiego wiat nie widzial,kojarzy kto experta z usenetu? moze to ten sam

Wszystko tu strzelaja och i achy nad sieciami neuronowymi,Mariusz produkuje setki kb madrych zdan z których nic nie wynika.Ostatnio jednak produkuje glupie zdania,facet pokaz ten system za 37 tys bo sie wszyscy z ciebie mieja.Trzeba nie miec dumy zeby pisac o systemie 100% a potem jakie farmazony zamiast wygrzewac sie w tropikach\"



skoro juz wspomniales o Mnie wojtusiu...

gdyby w tych z wysilkiem skleconych zdaniach znalazl sie choc jeden argument, to móglbym podejrzewac ze chociaz dorównujesz inteligencja psom na ulicy. ale nie chce obrazac psów bo to przyjaciele czlowieka, a ty jeste przyjacielem tylko swojego autystycznego wiata, w którym wydaje ci sie ze cos tam rozumiesz i cos tam wiesz. chlopaczku, ty nawet zdan nie umiesz poprawnie budowac! ty mylisz ze kogo obrazisz? ze komu dowalisz? ze Mariusz sie poczuje urazony jak przeczyta zdania jakiego chamskiego analfabety? ty myslisz wogóle? sadzisz ze mnie urazisz albo obrazisz? za niski poziom prezentujesz zeby tu kogokolwiek obrazic. my sie smiejemy z ciebie i z twojej nieudolnej próby ataku. to bylo zalosne.



napisze duzymi literami to moze dotrze do twojej wyniszczonej czaszki:



T O B Y L O C I E N K I E M L O T K U ,

L E P I E J S P R Ó B U J J E S Z C Z E R A Z !



pozdrawiam wojtusiu.
2006-02-20 (23:20)

status r12d12
Data rejestracji: 2006-01-05
Ilość postów: 299

1598
wpis nr 50 023
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Charon.



sam widzisz, z toba to byla rozmowa i bylo o czym pogadac, a taki wojteczek...ehhh, chlopak nie dorasta do piet Tobie i Serafinowi, z wami mozna podyskutowac. a z kamieniem jak dyskutowac?



tak, charon, ja sie troche czuje jakbym kladl glowe miedzy mlot i kowadlo. dokladnie tak jak to napisale. ty masz facet talent to krótkich trafnych spostrzezen, tak jak wtedy z tym atraktorem w szopie co mi sie bardzo podobalo.

ale mi te wszystkie spory tez utrudniaja byt na forum, bo po za chwilami radosci gdy taki wojteczek da popis umiejetnosci ze niemoge przestac sie smiac, to jednak mase czasu sie traci na wojenki i utarczki.

ja ze swojej strony napisalem do mariusza. moze uda sie wypracowac cos.

zobaczymy, teraz to juz nie w moich rekach. licze ze ty tez sie przylaczysz konstruktywnie do projektu odnowy bo jak juz pisalem masz talent do krótkich trafnych spostrzezen, to moze i w tym temacie masz jakis pomysl.

tylko prosze, bez emocji i prywaty to nam nie pomoze .





pozdrawiam serdecznie i ide spac! nalezy mi sie chyba w koncu!
2006-02-20 (23:29)

status Nakhanishi..
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 50 026
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Po tym,co wyprodukowales.Ilu Bogom sluzysz trwardzielu?

Zanim cokolwiek pojmieszi Zanim ,zaczniesz obrazac,to pomyl,czy warto za te \"idealy \"pac\" na wydumanym \"polu walki.

Za bledy przepraszam..Klawiisze czsaki nie luchaja..

.

2006-02-20 (23:30)

status Nakasishi
Data rejestracji: 2006-02-20
Ilość postów: 2

1780
wpis nr 50 027
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ten powyzej wpis -to nie ja.

A sam gamoniu nie umiesz?

Umiesz,bo calkiem niezle Ci wyszlo.

Pisz za siebie.

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5
Wyślij wiadomość do admina