Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Wszystko przez losowanie próbne

2006-02-19 (04:33)

status r12d12
Data rejestracji: 2006-01-05
Ilość postów: 299

1598
wpis nr 49 736
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

wpisal sie mariusz i widze co napisal i wiem co zaraz nastapi.



wiec dla fobii i innych czytelników, moze zdarze przed rozlewem krwi na forum.



ja sie z toba zgodzilem. mariusz napisal ze piszesz glupoty. napisal tez ja mam racje. wiec wyjanic chce o co w tym chodzi:



mariusz pisal o kostce \"niefizycznej\" skladajacej sie z milionów \"cianek\". a kazda hipotetyczna cianka to jedna losowanie. na takiej hipotetycznej kostce pierwsze by bylo losowanie 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 a kilka(?) milionów cianek dalej, by bylo ostatnie 71,72,73,74,75,76,77,78,79,80.



ty fobiu pisalas o kostce fizycznej. 1 z 6. mariusz pisal o hipotetycznej ktora mozna stworzyc z kombinacji w ML.



ja pisalem o porownaniu kostki fizycznej z ruletka po to najprostszy przyklad. specjalnie nie wyjezdzalem tutaj z tematem kostki \"hipotetycznej\" bedacej obrazem gry ML, bo nie mam sily spierac sie z serafinem dzisiaj. no ale mleko sie wylalo i musialem co napisac zanim wyciagniecie na siebie noze.



2006-02-19 (04:53)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 49 738
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz, badL uprzejmy pisac o swoim myleniu.

Jezeli juz komentujesz cudze - wypadaloby nie nazywac go idiotyzmem.

Zreszta uwazam to za komplement - kazdy geniusz byl idiota w pewnym sensie.

Pozdrawiam
2006-02-19 (05:05)

status ~skasowano
Data rejestracji:
Ilość postów: 985
SKASOWANO
6
wpis nr 49 740
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fobia. Nie daj sie prowokowac o tej porze. Trzeba sie wyciszyc przed snem.

Bierz przyklad z Serafina. Spoko.
2006-02-19 (05:38)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 49 741
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Sek w tym,ze wygubisie nie wala w ciemno za gruba kase zeby pokazac ,dowalic prezesowi...he,he,he.

Twoja wersja propagandy tajemniczoci przyniesie tylko jeden skutek...prezes pójdzie z torbami.

Wole cisle grono watpiacych.

Gram ,narzekam,podejrzewam jestem pseudo-znawca tematu...

Tak bylo , jest i bedzie

Fajnie,ze atakujesz .Bez takich jak ty,przestalbym podejrzewac prezesa...

Wygubisie,hi.hi i te stopnie naukowe.Rozbawile mnie dzisiaj

Pozdrawiam
2006-02-19 (11:53)

status r12d12
Data rejestracji: 2006-01-05
Ilość postów: 299

1598
wpis nr 49 749
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz.



Dwa lata temu twoje wpisy (nie twoja osoba, tylko twierdzenia które glosile) draznily mnie bardziej niz dzisiaj draznia serafina i innych twoich \"wielbicieli\" ( ). I calkowicie nie zgadzalem sie z twoimi twierdzeniami. A lotto robilo mnie w balona na calego.



Ale przeczytalem to co mialem przeczytac.Twoje posty byly trudne i zawile, pociete róznymi wypowiedziami. Nie chcialem pisac ze to bzdury tylko dlatego ze czego nie rozumialem, zamiast tego otwieralem google albo wikipedie i szukalem wyjasnienia dla slów których nierozumialem. I tak akapit po akapicie przebrnalem przez cala \"teorie\" i ze zdziwieniem stwierdzilem ,ze to latwe, logiczne, proste i ze sie z tym zgadzam. I nie bylo sensu obrazac nikogo tylko dlatego ze sie czegos nie rozumie. wystarczylo podjac wyzwaie i zmierzyc sie z twoimi trudnymi wpisami. postawa Noboody mnie zainspirowala. I co? okazalo sie ze dzisiaj jest to najprostsza i najbardziej logiczna wersja postrzegania gry losowej jaka znam. I gdybym nie mial sie zgodzic z jakim twoim wpisem to bym musial zaprzeczyc sam sobie.



tak na prawde gdyby taki serafin zechcial choc 10% czasu poswiecic na zrozumienie tego co napisale to by nie mial podstaw do kolejnych utarczek. Ale on traktuje to personalnie a nie merytorycznie. ja to traktowalem merytorycznie. i nie wstydze sie dzisiaj przyznac ze jeszcze dwa lata temu dawalem sie robic w balona i wierzylem w bzdury pokroju kul/sfer/kaset/próbnych losowan/kolorów pileczek... a ty miales juz wtedy racje, bo traktowalem to merytorycznie i stac mnie na przynzanie sie do bledu przed toba. chcociaz wcale nie musze.



2006-02-19 (12:56)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 49 752
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

R1 2d12



A jeszcze kilka lat wczeniej to mnie by tez draznilo .



Ja to moge rozumiec .



Latwo to tylko ***y sie wypisuje .



Icemario codziennie ma okazje obleciec piec tematów i walnac z sufitu .

Jak by mial w jednym sensownie jedno zdanie sklecic --------to by nie zdazyl .





Ja tylko nie moge \" zakutych pal zrozumiec \"





Czekam dwa lata --------------------ja tez chcialbym co sie nauczyc



Za cholere nie mam skad .





Zauwazylem , ze kilkoro wiatlych ludzi zaczelo niemialo pisac













Z NIEUFNOSCIA



ALE SIE WYNIOSLO





No bo kto napisze cokolwiek ------jak czyta o kwadratowych kulach i fauszowanych wyniakch .













Mylisz , ze powazny czlowiek -----------------napisze choc slowo????????????????????????????????????????????????????????????????????????

W takim mietm\\niku .



A byla szansa

Szkoda
2006-02-19 (14:46)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 49 754
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wiesz co Mariusz nie lubie okrelac kogo epitetami dupek itp.Byc moze przesadzilem...ale ty tez nie przebierasz w slowach.Co do twoich wpisów...ok byc moze masz zasoby wiedzy,które daleko wykraczaja po za moja.Byc moze za duzo pisalem sruciu ciuciu.Jednak uwierz mi.Prowadze analizy ,liczb nie wyznaczam z ksiezyca.Co do lotto oszukuje mam takie nastawienie i juz.Byc moze jeszcze mnie zjedziesz,ale poniewaz nie w moim stylu jest obrzucanie kogo blotem to przepraszam za powyzsze epitety(nerwy mi pucily).Pewnie jeszcze nieraz sobie nawrzucamy,trudno.

Mimo wszystko pozdrawiam .
2006-02-19 (15:25)

status r12d12
Data rejestracji: 2006-01-05
Ilość postów: 299

1598
wpis nr 49 755
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

dodam jeszcze dla fobii:



czytalem temat o sieciach neuronowych i jest w nim pelno twoich wpisów.

przeczytalem to wszystko, 3 moze 4 razy. niektóre twoje wpisy takze. uwazam ze te 2 lata temu miala szanse zrozumiec wszystko co pisal Mariusz. Zanim nie narosly zatargi i klótnie.dzisiaj juz raczej brak checi. problem nie w tym ze Mariusz Lle pisal. bo on nie jest nauczycielem , a jesli jest, to najgorszym jakiego znam zreszta on sam pisal nie raz, ze nie umie uczyc. wiec nie mozna go oskarzac o to ze zawile pisze. i tak dobrze, ze za darmo wiedze podal jak na tacy, bo mogl ksiazke napisac i po 150zl sprzedawac. pretensje mozna miec tylko do siebie, ze nie mialo sie ochoty na wlasna reke doksztalcic aby zrozumiec (ale tak w pelni na logike, a nie \"na pamiec\").

fobia wiem ze pytalas nie raz i mariusz nie raz odpowiadal. czytalem to, ani on nie umial ci tego latwo wytlumaczyc, ani ty nie umialas odpowiedzi zrozumiec. brakowalo \"tlumacza\".

Ja uwazam, ze gdyby dwa lata temu na forum byl kto jeszcze kto rozumie dokaadnie to co mariusz chce przekazac i opisal to jeszcze raz prostszym jezykiem , albo pomógl co po niektórym nadrobic zalegloci w pewnych dziedzinach, to ty (a bylas wtedy zainteresowana) dzisiaj tez nie mialabys sie o co spierac z mariuszem. ale wtedy nikogo innego nie bylo. niewielu osobom chcialo sie w pelni zrozumiec tamte wpisy. niczyja to wina. ani twoja, ani mariusza. tak bylo i tak wyszlo.

sadze jednak ze na forum trafiaja nowe osoby i chyba nie musza byc skazane na taki sam los. stad czec moich wypowiedzi na forum.

nie licze na to ze starzy bywalcy forum zmienia zdanie, w pewnych kwestiach, bo to juz za pozno. za duzo klotni bylo i za duzo niecheci.

mariusz tez stracil juz dawno cierliwosc i reaguje tak a nie inaczej. zreszta i tak dlugo wytrzymal taki ostrzal, jaki tu panowal i nadal panuje na jego osobe. to chyba tylko ty mozesz sie z nim równac w tej kategorii.

ale nowi moga skorzystac. pamietasz Lalke? to taka \"praca u podstaw\".

skoro juz tu wpadam na forum kilka razy dziennie to czemu nie mialbym napisac czegos sensownego co moze komus zycie ulatwic?



2006-02-19 (15:32)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 49 756
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Acha,co do nauczania...Wiele razy pewien goc próbowal sie czego dowiedziec.Nic z tego.Goc pracuje ze mna i ku twemu rozgoryczeniu narail mi to forum.

Tutaj masz racje.Wielu sie przechwala(ja tez-jak trafie) jednak o metodach typowania,dowiedziec sie nie sposób.Malo jest konkretnych ludzi.Moje typy,zasady doboru liczb opieraja sie tylko i wylacznie na programiku miliarder ewentualnie na przedzialach 1-10,11-20 itpwyznaczam w wybranym przedziale parki.To wszystko.
2006-02-19 (15:38)

status ~skasowano
Data rejestracji:
Ilość postów: 985
SKASOWANO
6
wpis nr 49 757
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Masz racje Serafin.

Niech Ci raczej zab z ust wyleci, niz brzydkie slowo. (Pietro Aretino).
2006-02-19 (16:28)

status r12d12
Data rejestracji: 2006-01-05
Ilość postów: 299

1598
wpis nr 49 760
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz.



mi to jest czasem glupio zadawac tobie kolejne , zapewne juz setne jak nie tysieczne pytanie... ale jaki mam wybór? Kieras , tez sie jeszcze uczy o SN, a inni którzy moze juz umieja sie nie wypowiadaja. a pomysl ze to tylko temat SN, a jak sie zajme inna technika? polowaniem na ostatnie autobusy? dramat masz murowany i bedziesz musial zalozyc w skrzynce mejlowej filtr antyspamowy na moje listy



no racja , szkoda,ze tych konkretnych tematów jest teraz tak malo. leza gdzies w glebi listy przysypane setka innych, najczesciej niewiele dajacych postronnym czytelnikom. ale i ja musze sie w pier uderzyc, bo nie mam wiedzy zeby zalozyc jakis sensowny temat i go prowadzic dluzej niz 3 dni. wiedzy brakuje. moge co najwyzej to tu, to tam cos dopisac w róznych tematach. ale wiem ze to malo. i ze to ginie w gaszczu.



pzdr.





2006-02-19 (16:34)

status r12d12
Data rejestracji: 2006-01-05
Ilość postów: 299

1598
wpis nr 49 761
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

nawiazujac do wpisu serafina w innym temacie:

serafin ma swoja racje - bo skoro od lat spotykaja sie tu ludzie - wirtualnie - to sila rzeczy powstana tematy prywatne, towarzyskie. nie majace z lotkiem nic wspólnego.



mariusz tez ma racje - bo forum o lotku, to glównie forum o lotku. i nieprzestrzeganie tego psuje sens tego forum jako skarbnicy wiedzy o grach liczbowych i platformie do dyskusji. w koncu to multipasko.pl a nie partypasko.pl



sadze jednak ,ze problemem nie jest samo istnienie watków pobocznych, tylko brak równowagi. bo te towarzyskie zjadly na sniadanie te merytoryczne. i jest ich obecnie zbyt duzo wzgledem tych wylacznie o grze.

Kiedys mimo wszystko ta sytuacja byla lepiej zbalansowana.

tylko co mialbym napisac zeby dalej nie narzekac? juz wiem.



pozdrawiam i dobranoc!
2006-02-19 (16:42)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 49 764
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

dziekuje \"r12d12\"za ten wpis do mnie.

Wprawdzie pozegnalam juz forum, ale po przeczytaniu Twojego wpisu do mnie poczulam sie zobowiazana odpowiedziec.

To co napisale - to prawda. Do pewnego momentu rozumialam. Potem zaczelam sie gubic. I to nie tylko prpoblem w tym, ze dzielila Mariusza i mnie przepac moewoedzy.Problem byl takze w tym, ze zaczelam zbyt duzo tematów analizowac, lapac wiele srok za ogon. W tym tkwil blad. Pogubilam sie w tym wszystkim.

Z Mariuszem, moje klótnie, nie sadze by byly powazne. Zarówno on, jak i ja mamy poczucie humoru i potrafimy zrozumiec , ze kto moze sie zagalopowac w nerwach i nawtykac drugiemu. I to niezaleznie od plci.

Chodzi o to, by która z wanionych stron w odpowiednim momencie uciela konflikt i obrócila go w zart.

Mariusz uzywa bardzo fachowej terminologii, która dla mnie jest czarna magia. Nie bede udawala geniusza.

Nie jestem takze zwolennikiem podawania typów, bo jakie tam liczby wyrzucil mi program do statystyk.

Jezeli statystyka ma naprawde duze znaczenie w doborze liczb - to twierdze, ze losowania próbne i inne tego typu mieszania (zmiana pileczek itp.) maja wplyw na zaburzenia w tych analizach.

To co ja robilam, zanim mialam dostep do Internetu i weszlam na strone., nie bylo czysta statystyka. To byla mieszanina róznych przemylen, której nie potrafie wytlumaczyc.

Dlatego, zanim dalam sie wciagnac w machine róznych programów, duzo lepiej wybieralam liczby.



Teraz jestem na ostrym zakrecie. Zmieniam kompletnie podejcie do gry.

I tak jak Mariusz twierdzi, ze Jego spojrzenie jest sluszne - identycznie ja twierdze o tym, które wybralam.

Nie twierdze, ze jedyne. Moze Mareiusz ma racje, a moze nasze podejcia sa takie same, ale to moje bardziej przyswajalne dla mnie.

Nie drwie z Mariusza, daleka jestem od tego. Nie robie tego sama i nie jestem upowazniona do napisania czegokolwiek wiecej.



Jestem wdzieczna \"r12d12\" za to, ze dostrzegl we mnie kogo wiecej, niz tylko osobe od wklejania wierszyków.



Pozdrawiam, takze Mariusza.
2006-02-19 (17:36)

status Garcia
Data rejestracji: 2005-12-28
Ilość postów: 48

1544
wpis nr 49 780
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A powiedzcie czy sa wykonywane losowania probne w innych grach liczbowych na swiecie np: Europa ? Czy to tylko u nas ? Bo jezeli nie to moze za granica grac ?
2006-02-19 (17:41)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 49 783
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A ja mysle jeszcze, ze temat doprowadzony do takiego absurdu lepiej wyjasnia absurdalnoc twierdzen zawartych w pierwszym wpisie tego tematu, niz najbardziej nawet rzeczowe i sensowne argumenty.

/koniec cytatu/



Wlanie absurdalnoc tego watku sklonila mnie do absurdalnych wpisów,nie oznacza to ze mije mysli sa absurdalne.

Co niektórzy moga znowu blednie pomylec ze Jasze wierzy w czary

i czepia sie lotto.

Ja sie nigdy lotto nie czepialem,to czepianie sie oznacza u innych bezradnoc i chec szukania usprawiedliwien.

No ...udalo sie i watek ciagnal innych profesorów.

nadmieniam...jeli mnie maja na myli piszac o profesorach to ten ,,watpliwy tytul,, zostal mi nadany bezpodstawnie.

2006-02-19 (18:01)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 49 791
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wedlug mnie icemario wcale nie wali tak z sufitu



W ostatnich 7 losowaniach ... z codziennie typowanej parki liczb w typowaniach, az 4-krotnie trafil 2/2 !!



. http://www.multipasko.pl/?page=typowania&r=users&user=26&type=2



Pozdrawiam

2006-02-19 (18:16)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 49 797
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko



Nie wypisuj rzeczy dziwnych , gdyz te posty czyta byc moze tysiace ludzi .

A to tez wiadczy miedzy innymi o Tobie .

Proponuje podsumowac wszystkie typy profesora i podliczyc zyski i straty .



Kto kto chcialby tak grac wtopilby tysiace .

Proponuje wziac abakus i zsumowac .

Gdyby to bylo naprawde i na pieniadze ---to nie starczyloby profesorowi dochodów .



Wiec nie wypisuj rzeczy -gdyz to czytaja ludzie .

Podsumuj precyzyjnie i tyle .

Jak podsumujesz to podaj wynik .





Hazard jest straszna rzecza .

2006-02-19 (18:19)

status r12d12
Data rejestracji: 2006-01-05
Ilość postów: 299

1598
wpis nr 49 798
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

nazbieralo sie wiec po kolei:



fobia.

co mozna dodac? chyba juz nic. moze tylko napisze ze zdanie:

\"Jezeli statystyka ma naprawde duze znaczenie w doborze liczb - to twierdze, ze losowania próbne i inne tego typu mieszania (zmiana pileczek itp.) maja wplyw na zaburzenia w tych analizach.\"

moze stac sie przyczyna kolejnej erupcji na forum. zreszta siedzisz tu dlugo i sama wiesz czemu. wiec wlasciwie to juz nie do ciebie, ale do innych (no bo ty wiesz,nie raz juz o tym bylo):



mozna ufac ze statystyka to jedyna(albo jedna z nielicznych) nauk która stoi po stronie gracza w grach losowych. mozna ufac ze rednia daje odpowiedni poglad na rzeczywistoc. mozna ufac ze statystyka nie dziala najlepiej gdyz nie podaje sie nam wyników losowan próbnych.



jest tez druga strona :



mozna ufac, ze statystyka nie zostala stworzona do walki z losem. nie jest przydatna, a jest wrecz szkodliwa (glównie dla portfela gracza). budowany przez nia obraz gry jest sztuczny, wygladzony i nierealny. metody statystyczne nie nadaja sie do stosowania w grze losowej , a analizy statystyczne maja ta sama skutecznoc co \"siala baba mak...\" . z tego punktu widzenia,znajomoc wyników próbnych losowan nie jest do niczego potrzebna.



które podejcie jest tym prawdziwym? odpowiedzi jest tyle ile ludzi na forum wiec ja na to nie odpowiadam. niepotrzebne nam tu kolejne spory. kazdy widzi, kazdy ma wolny wybór(!w koncu jest wybór!) kazdy moze sie sam przekonac co lepsze.





jasze.

trzy sprawy

- chwala ci za to, bo dzieki absurdowi który niejako zapoczatkowale udalo sie ta sprawe znizyc do jej prawdziwej rangi.

- \" czepianie sie oznacza u innych bezradnoc i chec szukania usprawiedliwien.\" - bravo! , to ta sama postawa, zgodnie z która czec polaków krzyczy na demonstracjach \"balcerowicz musi odejc\". widac analogie? to raczej kwestia odwagi cywilnej i charakteru grajacych, a nie prawdziwych dzialan spiskowych lotka.

- ja wierze w czary



garcia.

osobicie uwazam ze losowania próbne odbywaja sie wszedzie i jest to procedura narzucona przez firmy produkujace maszyny losujace(tak samo jak wizyta w serwisie po kupnie samochodu u dealera), a nie tylko wymysl ludzi z lotto w polsce. ale moze sie myle, jesli ktos ma wiarygodne informacje to chetnie poczytam.

a co do grania w europie, to wiem tylko jakie gry sa dostepne w anglii i wybór tam jest spory. wiec próbowac zawsze warto.
2006-02-19 (18:32)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 49 802
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jasze



A nie sdzkoda ci czasu na absurdalne wpisy .?



Jakie absurdy ?



Przeciez na tej stronie Forum jest takich dziesiec postów .

NIe jeden .

Forum stalo sie jedna z glównych \" KOmisji ledczych \" w sprawie knowan Totalizatora .



Jezeli -jak twierdzisz jeste taki krytyczny to czemu nnie napiszesz :





Przeciez taki sposób mylenia to jasna i oczywista \" Propagandowea robota \" totalizatora .



Wzmacniajac ten temat uczestniczysz w tej propagandzie .



Jak bym byl totalizatorem to bym te linki sponsorowal .



Im dluzej ludzie tak myla ---------nic totalizatorowi nie grozi .



Przeciez to ciemnota .



W czystej postaci .



Czemu nie napiszesz prostych i jasnych \"konkluzji \".





Zalózmy , ze wszyscy piszacy maja racje .

Zalózmy , ze przed losowaniem kule sa ustawiane .

Obciazane a tak zwany \" kurs \" ustawiany jest metoda GPW -Gielda Papierów wartociowych .



rednia wywazona .tak jak sie ustala kursy .



czyli tak sa liczby ustawiane aby wartoc wygranych byla nizsza od kuponów razy stawka .



Nie jest to trudne .

Tak sie robi na gieldzie .



Gdyby tego nie robiono Gielda by zbankrutoqwala .



Przeciez Gielda nie ma pieniedzy .



Tyle ile zebrali brokerzy w postaci zapisów elektronicznych czyli popyt musi zrównac sie ze sprzedaza .



Stad kurs .

Obecnie nie ma z tym problemu gdyz GPW juz nie jest rynkiem wolnym a sterowanym .





Stad gospodarka \" down \"

a Gielda \" up \"



I jako to nikogo nie dziwi .



Wiec kursy sie ustala .



Nie ma nic naprzeciwko , zeby tak SAMO LICZBY USTAWIAC .





No i jest oszustwo ------olbrzymie oszustwo .



Paskudne ................................





No i co z tego ?????????????????????????????????????????





Po ustaleniu tego faktu proponuje zbombardowac siedzibe Totalizatora .



Rakiety Pershing bylyby dobre .





Do roku 1980 Polska miala szec rakiet balistycznych .



Jedna w Lebsku na poligonie odpalil Walesa .



Zostalo piec .



Trzeba skierowac te piec rakiet balistycznych ( wprawdzie taktycznych ) na siedzibe totalizatora .



No problem jest w tym , ze od Ilów 28 nie ma w Polsce lotnictwa bombowego .



Ale zawsze mozemyu pozyczyc od Ukrainy pare Tu-22 i proponuje atak jadrowy na siedzibe .







Parodia tej sytuacji nie polega na absurdalnoci sytuacji ------------





Paranoja polega na tym , ze nic nikomu z tego nie przyjdzie .



Natomiast zyski ma Totalizator --------------i o to mu chodzi .



Robienie idiotów z ludzi i czytajacych to forum ------to sukces propagandowy .





Oni sie ciesza , ze istnieja ludzie , którzy w ogóle na taki temat dyskutuja .





Bo





............

do póki dyskutuja ...............



To sie totkiem nie zajmuja .....................



tylko ledzeniem przestepstwa .



I ty w tym pomagasz .



Jak by mial troche oleju w glowie .



To by napisal jednozdaniowy wpis :













..............................NIECH TEN CO TO PISZE ---PUKNIE SIE W GLOWE ...............





I koniec.
2006-02-19 (21:30)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 49 827
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...ej baranie jeden

...jak zwykle obracasz kota ogonem...a ze jestes nie spelna rozumu to chyba tymi wpisami dowiodles tego w 100%...pasko ci grzecznie pisze oby cie wyprowadzic z bledu ze ja nie typuje z sufitu, a ty jak zwykle zeby miec racje odwracasz wszystko i zmieniasz temat na zyski i straty???

...a co ma piernik do wiatraka???

...nie przyszlo ci do glowy ze jest to strona dla wszystkich co chca sie czegos dowiedziec i niekoniecznie wysylaja to co podaja...kazdy chce potrenowac i poznac najlepszy sposob na granie tak zeby nie stracic...ja wlasnie pisze w tych kilku tematach zeby sprawdzic jakimi sposobami bedzie najskuteczniej grac...ale ty tego nie mozesz zrozumiec tylko wolisz glosic jakies herezje...z drugiej strony wcale sie tobie nie dziwie poniewaz pali ci sie grunt pod nogami bo luty juz niebawem sie skonczy...a konkretnych liczb (co obiecales) jak nie miales tak nie masz i nie bedziesz mial...bo zapewne cos sprytnie wymyslisz

...pozdrawiam wszystkich typujacych i niepoddawajcie sie w swoich typowaniach...tylko niedajcie sie omamic heretykowi Mariuszowi

...a co do watku tego tematu to tez sie wypowiem...mi osobiscie nie przeszkadzaja te losowania probne,czyszczenia bembenka,ochraniaze i takie tam inne...jak widac robie swoje i moje typowania sie sprawdzaja...wiec pewnie bymbyl zly jakby przestali to robic bo przestalbym trafiac?!

pzdr.nara:)
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5
Wyślij wiadomość do admina