Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

CO to jest SKYPE??

2006-02-16 (21:37)

status Dobry
Data rejestracji: 2006-02-11
Ilość postów: 18

1753
wpis nr 49 168
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Co to jest SKYPE??

2006-02-25 (18:47)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 49 170
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Podobno jaki...zlodziej czasu.

Pozdr.
2006-02-16 (22:18)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 49 174
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

To program sluzacy do dlugich pogawedek przez komputer.

Pogawedki sluza do dyskusji jaka liczba padnie albo nie padnie.

Czyli mialem racje i...nie mam SKYPE.

Pozdr.

Mozna jeszcze sie...natleniac przy pomocy TLENU.

Ten program jest dla chemików,jestem chemikiem ale wole sie inaczej dotleniac.

Zwlaszcza ze pale,nie tylko fajke Sherlocka.

No...teraz wiesz juz wszystko za wyjatkiem 6 liczb w DL.
2006-02-16 (23:02)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 49 181
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jest to program do BEZPLATNYCH ROZMÓW GLOSOWYCH z mozliwocia widzenia rozmówcy w czasie rozmowy. Oczywicie rozmówca takze moze widziec Ciebie.

Obraz jest \"plynny\", nie dziala tak skokowo jak tlen.



Czyli dziala jak bezplatny video-telefon.



Musisz miec sluchawki i mikrofon. Kosztuje kilkanacie zlotych i jakoc dzialania jest bardzo dobra.



Program ciagasz za darmo. Podaje link:

http://skype.onet.pl/1232757,artykul.html

Sciagniecie wraz z instalacja na kompie zajmuje ok. 5 minut.

Zamiast numeru telefonu masz adres.



Czyli rozmawiasz i widzisz z kim.

_______________



Poza tym masz mozliwoc rozmów za mieszne pieniadze (8 groszy za minute) z osoba, która nie posiada programu., ale ma telefon stacjonarny.



Za okolo 9 gr/min. Laczysz sie ze Stanami Zjednoczonymi na telefon stacjonarny.



Przy laczeniu sie przez skype z telefonami musisz dokonac przedplaty za rozmowy na konto podane w SKYPE.

________________



Pod podanym linkiem masz doklada instrukcje jak ciagnac program w zaleznoci od tego, jakiego systemu operacyjnego uzywasz.

________________



Duza oszczednoc pieniedzy, gdy masz do zalatwienia nawet zwykle sprawy telefoniczne. Mozesz wylaczyc podglad kamerki - nikt Ciebie nie widzi.

________________



Nie mam pewnoci, ale wydaje mi sie, ze do rozmowy z kamerka potrzeba miec Windows XP. Czytalam na forum SKYPE, ze pod innymi wersjami maja problemy z ogladaniem siebie.

________________



Uzywam programu od kilku dni. Sciagnelam za namowa syna. Jestem zadowolona, bo wiele spraw zalatwiam za darmo.



PROGRAM BEZPLATNY I LEGALNY!



Kliknij w link i sie przekonasz. Poczytaj najpierw dokladnie.



Na jedyna wade. W czasie takiej rozmowy z podgladem powiniene byc ubrany, zadne porozciagane podkoszulki, ani stosy puszek piwem przed kamerka - rozmówca wszystko widzi

Wada druga: rodzinka slyszy co mówisz



Polecam i pozdrawiam.

____________



PS

Jasze, to nie zlodziej czasu. Rozmowa glosowa trwa szybciej niz pisanie na klawiaturze. No i rozwiewa watpliwoci co do plci rozmówcy. A poza tym oszczednoc na forsie.
2006-02-16 (23:06)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 49 182
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ponownie wklejam skrót do SKYPE. Wyzej co jest nie tam. :

http://skype.onet.pl/1232757,artykul.html - ciekawe, czy teraz zadziala.

Jezeli nie - to po prostu przekopiuj do przegladarki.
2006-02-16 (23:07)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 49 183
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

http://skype.onet.pl/1232757,artykul.html
2006-02-16 (23:08)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 49 184
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ostatni rtaz. Musi zadzialac, bo sie wciekne.



http://skype.onet.pl/1232757,artykul.html
2006-02-16 (23:09)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 49 185
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

PS

Jasze, to nie zlodziej czasu. Rozmowa glosowa trwa szybciej niz pisanie na klawiaturze. No i rozwiewa watpliwoci co do plci rozmówcy. A poza tym oszczednoc na forsie.



A kto powiedzial ze ja mam gg.

Toz to zlodziej czasu!!!

2006-02-16 (23:13)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 49 186
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wcieklam sie. Zaznacz caloc, razem z:

,artykul.html

i przekopiuj - wtedy dziala.
2006-02-16 (23:17)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 49 188
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jasze, ja nie mówie, ze Ty masz GG.

Sadze jednak, ze tak jak kazdy czlowiek korzystasz z telefonu i placisz za rozmowy.



Dzwoniac przez SKYPE - do rozmówcy takze posiadajacego SKYPE - NIE PLACISZ!



Dzwoniac przez SKYPE na telefon stacjonarny placisz tylko 8 groszy za 1 minute!!!



Przez SKYPE nie polaczysz sie tylko z numerami alarmowymi: 997, 998, 999.

Chyba z tymi na 700 takze nie.



W ten sposób masz wiecej forsy na MULTILOTKA!!!

2006-02-16 (23:26)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 49 189
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przekopiowuje caly tekst. Mowa jest o:



onet.skype.pl

_______________________



OnetSkype



OnetSkype to darmowa telefonia internetowa, która po prostu dziala. Skype to takze nowoczesny komunikator internetowy uzywany przez dziesiatki milionów uzytkowników na wiecie i trzy miliony Polaków.









OnetSkype





OnetSkype latwo uruchomic i uzywac. Pobierz, zarejestruj, zainstaluj, podlacz sluchawki, mikrofon, kamerke i zacznij dzwonic i widziec swoich znajomych. Rozmowy i wideo maja wyjatkowo dobra jakoc i sa bezpieczne dzieki pelnemu systemowi szyfrowania. Nie musisz nawet konfigurowac firewalla, rutera ani innego sprzetu do poruszania sie w sieci.



Komunikator internetowy czy telefon?



Oczywicie OnetSkype to takze komunikator internetowy, bardzo prosty i nowoczesny. Dzieki OnetSkype ponad 4,5 miliona Polaków i ponad 80 milionów ludzi na wiecie moze komunikowac sie za darmo na trzy sposoby - tekstowo, glosowo i przesylac obraz czyli wideo. Kazdy z tych sposobów umozliwia równiez prowadzenie rozmów z kilkoma osobami jednoczenie - wszystko to, co zapewniaja Ci inne komunikatory, takie jak Gadu Gadu, Tlen, czy MSN Messenger.



Znakomita jakoc rozmów glosowych



Inzynierowie Skype pracuja z najlepszymi specjalistami w branzy, aby zapewnic jakoc dLwieku daleko lepsza od jakoci odbioru do jakiej przyzwyczajony jeste w korzystajac ze zwyklych telefonów. A oto techniczne wyjanienie przyczyn, które skladaja sie na te wysoka jakoc: pasmo akustyczne slyszalne w zwyklych telefonach zawiera sie pomiedzy 300 Hz i 3 kHz. Natomiast pasmo akustyczne odbierane w Skype jest o wiele szersze, od najnizszych szumów po najwyzsze piski. Innymi slowy, bedzie slychac wyraLna róznice pomiedzy dLwiekami \"F\" i \"S\", tak jak brzmia one w rzeczywistoci i w rezultacie rozmowa telefoniczna bedzie miala o wiele naturalniejsze brzmienie.



Przesylanie plików bez ograniczen



Jak wiesz polaczenia pomiedzy OnetSkype (oraz innymi wersjami Skype) nic nie kosztuja i dzialaja bez zarzutu. Te sama zasade zastosowalimy w odniesieniu do przesylania plików. To po prostu dziala i nic nie kosztuje. Mozesz przesylac dowolnie duze pliki, dowolnie czesto, nawet miedzy róznymi systemami operacyjnymi.



Nikt nie podsluchuje.



Zrobilimy bardzo wiele w kwestii zabezpieczenia rozmów, wiadomoci blyskawicznych i przesylu plików. OnetSkype automatycznie szyfruje wszystkie dane przed przeslaniem ich przez Internet. Podobnie przy odbiorze wszystko jest odszyfrowywane na poczekaniu i przedstawione w postaci krystalicznie wyraLnego sygnalu dLwiekowego, tekstowego lub przesylu plików, których nikt inny nie moze przechwycic.



Rozmowy konferencyjne



Dotyczy to takze rozmów konferencyjnych. Na przyklad, wraz z czterema rozmówcami mozesz bez obaw porozumiec sie w celu skoordynowania taktyki w grze, podjecia waznej decyzji handlowej albo zwyklej wymiany opinii, nawet jeli jestecie na róznych kontynentach.



Polaczenia ze stacjonarnymi telefonami



OnetSkype zawiera dodatkowa usluge o nazwie SkypeOut. Pozwala ona laczyc sie z tradycyjnymi numerami telefonicznymi na calym wiecie. Linie stacjonarne, telefony komórkowe… wspólpracuje z prawie wszystkimi. SkypeOut nie jest bezplatny ale w wiekszoci przypadków jest BARDZO TANI. W standardowej taryfie (wiekszoc sieci stacjonarnych) mozesz prowadzic rozmowy miedzynarodowe za okolo 4 zl za godzine? Przeczytaj wiecej o SkypeOut.



Mosty pomiedzy platformami.



OnetSkype dostepny jest na razie tylko w wersji dla Windows, ALE sa inne wersje Skype\'a dostepne dla pozostalych systemów. Mozesz je pobrac z tej strony i uzywac. Skype wspólpracuje z Mac OS X, Linuksem i komputerami kieszonkowymi korzystajacymi z platformy Pocket PC, tak jak gdyby byl specjalnie zaprojektowany dla kazdej z tych platform. Rozmowy, przesylanie wiadomoci blyskawicznych i nawet transfery plików dzialaja pomiedzy poszczególnymi platformami jakby nigdy nic.

2006-02-16 (23:33)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 49 190
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jeszcze przekopiuje Wam CENNIK platnych rozmów z telefonami stacjonarnymi lub komórkowymi w innych krajach.:

___________________________________



Kraj Cena za minute*

Polska 8 groszy

Polska (kom.) 92 grosze

Niemcy 8 groszy

Niemcy (kom.) 92 grosze

Francja 8 groszy

Francja (kom.) 76 groszy

Anglia 8 groszy

Anglia (kom.) 95 groszy

USA 8 groszy

USA (kom.) 8 groszy

* ceny zalezne od kursu Euro



Zobacz taryfy do wszystkich krajów



Korzystajac ze SkypeOut, mozesz zadzwonic do prawie wszystkich krajów na calym wiecie. Dla róznych krajów obowiazuja rózne taryfy. Wybierz na licie ponizej taryfy, które cie interesuja. Pamietaj, ze wazne jest dokad, a nie skad dzwonisz.



Na rozmowy do wielu krajów, do których najczeciej sie dzwoni, obowiazuje u nas jedna taryfa, tak zwana miedzynarodowa taryfa SkypeOut:



Polska, Argentyna (Buenos Aires), Australia , Belgia, Chile , Dania, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Kanada, Kanada (komórkowe), Meksyk (Mexico City, Monterrey), Niemcy, Norwegia, Nowa Zelandia, Portugalia, Rosja (Moskwa, Petersburg), Szwecja, USA (komórkowe) USA (oprócz Alaski i Hawajów), Watykan, Wielka Brytania, Wlochy, Chiny, Grecja, Tajwan, Hong-Kong.



Jeli nie zostalo to wyraLnie okrelone, miedzynarodowa taryfa SkypeOut dotyczy tylko polaczen przeprowadzanych z telefonami stacjonarnymi. Rozmowy z abonentami telefonów komórkowych sa drozsze.



1,7 centa Euro to mniej wiecej tyle samo co 8 groszy, 0,02 USD lub 1,1 pensa.

_____________________



KONIEC - reszte musicie sami.



Jezeli ja - durna baba - potrafile z tego korzystac, nie mam watpliwoci, ze kazdy z Was takze posiadzie w 5 minut te umiejetnoc.



Przed rozpoczeciem jakiejkolwiek rozmowy warto przetestowac glos i obraz - jest taka mozliwoc.
2006-02-16 (24:35)

status rafi
Data rejestracji: 2005-02-14
Ilość postów: 348

676
wpis nr 49 206
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ale sie Halinka zaangazowalaw tego skype.........ale wietnie opisane sam skorzystam z opisu bo wiele funkcji jeszcze nieodkrylem......przykladowo chcialem przelac na konto kase aby zaladowac i móc rozmawiac na tel. dom. no i nic mi niewychodzi...pozdrawiam
2006-02-16 (25:25)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 49 225
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Rafi, to nie zaangazowanie.

Po prostu chcialam udowodnic, ze tego typu komunikatory sa ulatwieniem, a nie pozeraczem czasu. Przy okazji mozna oszczedzic pieniadze.



Sama nie przelewalam gotówki na konto, rozmawiam tylko za darmo, wiec nie wypróbowalam tego jeszcze. Moze trzeba poczytac dokladnie forum? Jest tam takie i sa wyjanienia na rózne watpliwoci.

Na wszystko jednak potrzeba czasu.



W ciagu 10 dni powinnam sie tym zajac. Nie wiem nawet jaki jest limit wplaty. Czy sa ograniczenia w sensie \"najmniejsza kwota zasilenia konta\".

Ale rozmowy z synem (darmowe, z komputera na komputer) sa idealne.

Mam naprawde taniutka kamerke internetowa kupiona na Allegro, glównie do robienia zdjec. Próbowalimy rozmów na tlenie i obraz byl \"skokowy\". Na skype jest plynny i wyraLny. Rozmawiam za darmo i widze syna z wnukiem na kolanach. Dodatkowa frajda.



Ciekawi mnie jak dzialaja te rozmowy wideokonferencje (kilka osób jednoczenie).

Gdyby wszyscy ze strony mieli kamerki i program - moznaby zrobic niby-zjazd, bo mam watpliwoci, czy kiedykolwiek dojdzie do takiego prawdziwego.



Pozdrawiam.
2006-02-17 (18:43)

status rafi
Data rejestracji: 2005-02-14
Ilość postów: 348

676
wpis nr 49 329
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

z ta wideokonferencja to dobry pomysl jeli chodzi o mnie to mam wszystko co potrzeba....stabilnego skype , sluchaweczki z mikrofonem, kamerka, 256kb lacza wiec myle ze kiedy dojdzie do takiego interaktywnego spotkania.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina