Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

dla fobii-wyjanienie znaczenia prostego zdania,które dla niej bylo zbyt trudne

2006-02-03 (16:14)

status r12d12
Data rejestracji: 2006-01-05
Ilość postów: 299

1598
wpis nr 46 757
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

przepraszam czytelników forum ze musza byc wiadkami tej sytuacji ,w której musze fobii wyjasniac sens prostego zdania. niestety, nie tylko maturzyci maja problemy ze zrozumieniem przeczytanego tekstu.



oczywicie móglbym napisac mejla do fobii i jej to wyjanic prywatnie, ale skoro ona postanowila nieudolnie obrazic mnie na forum publicznym, wiec ja mam prawo odpowiedziec jej takze na forum publicznym.



i nie jest mi przykro z powodu slów jakie fobia wypowiedziala na mój temat, bo zaraz wszyscy zobacza ze byly bezpodstawne, zloliwe i prymitywne.

przykro jest ze dorosla (chyba tylko metryka a nie umyslem) kobieta ponizyla sie tak bardzo w imie wyimaginowanego zamachu na jej osobe.



jutro, po przebudzeniu fobiu,jak przeczytasz tamto zdanie jeszcze raz to moze zobaczysz ze cala twoja odpowiedL jest zalona i bezsensu.



ale jutro bedzie za póLno na przeprosiny.

2006-02-03 (16:38)

status r12d12
Data rejestracji: 2006-01-05
Ilość postów: 299

1598
wpis nr 46 759
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

fobiu zaczynamy:

przeszla sama siebie w tym chaotycznym i bezsensownym wpisie. nigdy bym nie pomyslal ze do tego dojdzie. a jednak!

no cóz, niech strace te 5 minut....



\"my - czytelnicy tematu o SN (bez fobii ) wolimy poczytac o sieciach[...]\"



tak wiec:



\" my\" - czyli osoby które ostatnio w tym watku wymienialy uwagi dotyczace SN (i nie bylas to ty!) m.in: ja , kieras29, zaskor, wieczk, Mitolotto... pisalem to glównie w swoim a takze wymienionych osób imieniu. chyba nikt z nich sie nie obrazil o to, bo jak mniemam tak, jak ja sa CZYNNIE zainteresowane tematem SN



\" czytelnicy tematu SN \" - osoby jak wyzej ^





\"(bez fobii \" - zaznaczylem celowo ,zebys nie musiala potem upominac mnie,zebym ja nie pisal w twoim imieniu (tak jak upomniala Mariusza).

jak widac to byl najwiekszy blad, bo gdybym napisal tez w twoim imieniu to bys nie miala pretekstu do tego festiwlau bzdur i oszczerstw.



\" \" - emotikona usmiechu sugeruje wiekszosci(jak widac nie wszystkim!) czytelnikom pogodny nastrój, umiech, pozytywny charakter wypowiedzi. i ogromna wiekszoc nie obraza sie o zadne(!) wypowiedzi które zakonczone sa znaczkiem , bo wiedza ze to albo zart albo pisane w \"dobrej wierze\".



reszty zdania chyba nie musze tlumaczyc, bo na objanienie pojec : kodowania wyników, utrzymania atraktora, NNDT - mase czasu powiecil Mariusz a i tak do dzisiaj niektózy uwazaja ze to \"czarna magia\" (z calymszacunkeim dla czarnej magii) albo jaka herezja.





zenujace ze musialem ci to az tak rozpisac.

2006-02-03 (16:49)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 46 760
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Odpowiedz masz w temacie, w którym przyczepile sie mnie jak rzep psiego ogona - i to prawie natychmiast.



Grzecznoc nakazuje - zwracajac sie do kogokolwiek na pimie - robic to z duzej litery. Zanim cokolwiek o mnie napiszesz - poczytaj Kamyczka.



PS

Jeszcze jeden od rozbudowywania foryum o nowe merytoryczne watki. Jeden juz zamiecil - zaklada wiec nowy.

Ale czy TAKI zrozumie?
2006-02-03 (16:53)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 46 761
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Cytacik r12s12:



\"zenujace ze musialem ci to az tak rozpisac\"



Tak - wpis Twój jest zenujacy.

\"ci to\" - nie ci, ale Tobie (z wielkiej litery)

\"az tak napisac\" - inaczej nie potrafisz, poducz sie.



Nie chce mi sie poprawiac calego tekstu, szkoda czasu.

Slowniki sa dostepne nawet w sprzedazy wysylkowej.
2006-02-03 (17:06)

status r12d12
Data rejestracji: 2006-01-05
Ilość postów: 299

1598
wpis nr 46 762
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

mam wiele zainteresowan i z tego powodu tocze rozmowy na wielu róznych forach dyskusyjnych, powieconych róznym tematom. jednak NIGDZIE nie ma takiej sytuacji ze taka fobia bedzie mogla bez zadnych konsekwencji (uwazam ze za glupote nalezy ponosic konsekwencje) wypowiadac sie dalej na forum. niestety jest pewne ze Pasko nie zareaguje w tej sytuacji.

w zwiazku z tym mam nadzieje ze chociaz upublicznienie jej razacych bledów, nadinterpretacji, prymitywnych obelg i ogólnego spadku formy psychicznej bedzie wystarczajaca kara.
2006-02-03 (17:22)

status r12d12
Data rejestracji: 2006-01-05
Ilość postów: 299

1598
wpis nr 46 764
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

na koniec tej przykrej i jak widac bezcelowej (jednak sie ludzilem ze twój mózg co jeszcze pojmie) \"dyskusji\" zacytuje mojego przyjaciela, który w taki sposób komentuje, takie \"postacie\" jak ty:



\"gadaj z dupa, to cie osra.\"



pozdrawiam fobiu i zycze milych snów. jutro(dzisiaj wlaciwie) bedziesz mogla znów swoje frustracje wyladowac na forum. powodzenia !



koniec.kropka.
2006-02-03 (17:24)

status charon
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 56

703
wpis nr 46 766
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

r12d12 o utrzymaniu a..TRAKTORA co czytalem najlepiej w szopie albo stodole.No chyba ,ze zla ksiazke dorwalem???
2006-02-03 (17:28)

status r12d12
Data rejestracji: 2006-01-05
Ilość postów: 299

1598
wpis nr 46 767
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Charon, nie ma sposobu chyba, zeby Ciebie nie polubic! wietne! serio, pisze to bez ironii czy sarkazmu, na prawde fajny zart.



w wielu sprawach sie nie zgadzamy, a co wiecej uwazasz mnie za swojego \"przeciwnika\" (jak wynika z wpisu w SN) ale tak jak z Anielem podalimy sobie symbolicznie dlon i cenie go za oryginalne (wrecz metafizyczne!) podejcie do Multilotka, tak Ciebie zaczynam cenic za wietne poczucie humoru! sory, ale nie jestem w stanie na ten zartobliwy wpis zareagowac zlocia czy irytacja nawet jesli na to liczysz. moze innym razem



pozwol,ze na wpis w SN niech odpowie Mariusz i r2d2... chociaz ten ostatni moze byc teraz zajety atakiem na gwiazde mierci

pozdrawiam.
2006-02-03 (17:54)

status charon
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 56

703
wpis nr 46 769
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

r12d12 naprawde jestem daleki od szukanie sobie wrogów gdziekolwiek.Sorry ,tematu Mariusza nie rozumiem i sie nie w jego posty nie wcinam ,ale ma facet zdolnoc do krazenia po innych tematach(wolno mu,takie prawo forum)i szukania konwersacji(zaczepki w domyle).Kto ma inne zdanie na temat O.K.czytam i robie swoje bez komentarzy.Myle,ze sie zgadzamy co do tego?Jezeli tak, to tak trzymajmy.(Prosze i nawet Pasko nie byl potrzebny)

Pozdrawiam

Acha i tradycyjnie juz na tym forum powodzenia w typowaniu.
2006-02-03 (18:28)

status r12d12
Data rejestracji: 2006-01-05
Ilość postów: 299

1598
wpis nr 46 770
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

w nocy pracuje sie najlepiej...



no ciesze sie, ze sie zgadzamy Charon w zasadniczych kwestiach. nie twierdze ze sobie szukasz wrogów na forum, ale w ostatniej propozycji w temacie SN stawiasz mnie w jednym rzedzie z Mariuszem z którym toczysz zajadle boje i pomylalem ze chcac nie chcac i ja na linii frontu sie znalazlem. stad sugestia o \"przeciwniku\" ...

jak juz na poczatku napisalem, zgadzam sie z toba w tym co powyzej napisale, ale pewnie jeszcze dlugo, o ile nie na zawsze bedziemy sie róznic w podejciu do tematu SN ... jak mniemam (moge sie mylic!) temat SN nie interesuje Ciebie (i to nic dziwnego,bo sprawa jest skomplikowana i zawila i dla wielu nudna!) , a za Mariuszem nie przepadasz. twoje prawo twój wybór. nic mi do tego.

Jednak w tym miejscu ja musze napisac na odwrót: bo tematyka SN jest dla mnie interesujaca od 2 lat, a praktycznie zajmuje sie tym od 2 miesiecy, a Mariusza cenie bo jest czlowiekiem który pomógl mi bezinteresownie i nadal moge liczyc na jego wsparcie w temacie SN.

powiem ci ze z poczatku to co pisal draznilo mnie bardziej niz teraz ciebie, i nie zgadzalem sie z jego teoriami...ale minelo troche czasu, ja kilka kwestii m.lotkowych przemylalem i przecwiczylem i okazalo sie ze jego posty

po1.wcale nie sa niezrozumiale, oczywiscie trzeba sie troche przygotowac do czytania tematu SN, bo tak \"na sucho\" to rzeczywicie \"czarna magia\".

po2. facet nie kreci, tylko pisze prawde co mozna zferyfikowac

po3. zmienilem sposób patrzenia na pewne zjawiska (o czym juz kiedys pisalem na forum) i teraz w wielu kwestiach \"technicznych\" zgadzam sie z tym co pisze Mariusz.



pisze to po to, zeby zrobic sobie przerwe w pracy to po pierwsze

po drugie dopóki bedziemy potrafili szanowac swoje odmienne zainteresowania doputy nie bedzie potrzeba wyznaczac linii forntu i ladowac granatów do kieszeni to chyba ma nawet nazwe... tolerancja.



Taki facet jak Aniel pokazal ze jest gociu kulturalny i gdy go poprosilem, zalozyl osobny temat dla swojej teorii. mam wiec tez probe i do Ciebie Charon. nikt ci nie karze lubic czy szanowac Mariusza i ja tego tez nie zamierzam od nikogo wymagac. ale chcialbym cie prosic aby spory, rózne propozycje a takze \"prowokacje\" (no przyznaj ze ostatni wpis w SN to czysta prowokacja ) kierowane do Mariusza zamieszczac w innych tematach albo pisac do niego bezporednio. Pisanie tego typu rzeczy - sam wiesz ze nie rozwijajacych tematu SN - utrudnia jego czytelnikom zdobywanie wiedzy i normalnie drazni (tak,tak... ) i potem czlowiek chcac nie chcac jest zmuszony zabrac glos, opowiedziec sie po jednej ze stron konfliktu i komu nawrzucac . wiem ze zrozumiesz moja probe. z góry dziekuje.



pozdrawiam.



2006-02-03 (19:13)

status r12d12
Data rejestracji: 2006-01-05
Ilość postów: 299

1598
wpis nr 46 771
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\"Acha i tradycyjnie juz na tym forum powodzenia w typowaniu\" ... wszyscy mówia ze sie nie dziekuje za zyczenia bo to przynosi pecha, ale ja mam tak wielkiego pecha w typowaniu ze nie moze byc juz gorzej tak wiec dziekowanie w moim przypadku nic nie zmieni.

dzieki charon i nawzajem!



ps. Pasko wcale nie byl nam potrzebny bo, potrafimy sprawe zalatwic elegancko
2006-02-03 (20:30)

status charon
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 56

703
wpis nr 46 780
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

r12d12 zgadzam sie za wszystkim co napisale.Ze mojej strony obietnica-ostatni raz wpisalem sie w temacie SN.Mam nadzieje Mariusz nie bedzie mnie cigal po innych tematach.Choc tak sie ten zajadly bój rozpoczal,od wejcia do mojej dyskusji i pouczeniu o wyzszoci SN nad innymi sposobami.Ja ponad rok zagladalem do jego tematu bez wyrazania opini i wogóle zabierania glosu.Nie znam sie ,nie interesuje mnie -nie wcinam sie.My kwestie uzgodnilimy r12d12 i ok.Mariusz mam nadzieje na sile nie bedzie mnie uczyl o SN a ja nie bede mu wlazil do tematu ,bo w zaden sposób mnie to nie bawi.Byla polajanka wiec odpowiedzialem.

pozdrawiam
2006-02-03 (22:10)

status r12d12
Data rejestracji: 2006-01-05
Ilość postów: 299

1598
wpis nr 46 800
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ok.
2006-02-08 (19:56)

status ~skasowano
Data rejestracji:
Ilość postów: 985
SKASOWANO
6
wpis nr 47 628
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...chcecie byc naj naj wszechmoc... to poczekajcie...az was uperfekcyjnie... doskonale... pieknie... bez wadliwie... i... stanowczo...



...1...dlugi... drogi...wolny...=+

2 do 1...szpital soba rozumiec psychiatryczny aktor {a+=kto+=r}...

3 do 1...wynalazek krzyz to straszydlo cerp...

4 do 1...krzyz to cerp...



1...dlugi...+=winnoci...+=wysoki...

1...drogi...+=wartociowy...+=lady...

1...wolny...+=pozwolic...+=pomalu...



...2...wolnoc w szpitalu...

...3...odkrycie potrzebna obawa...

...4...wolnoc jak dana komputerowi czy piksela jest niewskazana...

____ jest tylko jeden naj naj...

____wszechmocny naj naj mocny zwany

__=\'\'Zero Naj Naj Odebranie Wladzy.\'\'
2006-02-08 (21:24)

status r12d12
Data rejestracji: 2006-01-05
Ilość postów: 299

1598
wpis nr 47 652
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Szanowny Panie SchizaPewnocZla@



czytajac Panski wpis, przypomnial mi sie film piekny umysl, Pan równie dobrze, wychwytuje wszelkie z pozoru niewidoczne zaleznoci i mechanizmy ukryte w slowach. jestem potwornie ciekaw czy tylko w slowach , czy tez moze w liczbach? bo jesli w liczbach to Panskie wnioski i sugestie moga byc bardzo ciekawe i chetnie poczytam , chociazby w tym temacie (tu na forum i tak rzadko sie pisuje w konkretnych tematach, wiec prosze sie nie krepowac).



Jestem wielkim fanem groteski i surrealizmu, zwlaszcza w sztuce, i Panskie wypowiedzi czyta sie z prawdziwa przyjemnocia.



pozdrawiam Panie SchizaPewnocZla@



ps. aktualnie szukam nazwy dla swojej strony internetowej i kto taki jak

SchizaPewnocZla@ móglby mi bardzo pomóc, tworzac co oryginalnego. mam tylko watpliwoci ci sie zrozumielimy. ale co tam.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina