Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Manipulacja - szczególnie do Jasze

2006-01-28 (13:42)

status wojtku
Data rejestracji: 2006-01-27
Ilość postów: 16

1687
wpis nr 45 891
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam wszystkich.

Jasze jeli mozesz to prosze ucilij twoja teorie (jeli tak moge napisac) z 23.03.03 traktujaca o dzialaniach panów z LOTTO majacych na celu zminimalizowanie wygranych.Napisale o nagrywaniu na tamach wielu losowan(ok 3000) i emitowanie póLniej odpowiedniego.Jest w tej teori kilka elementów które budza watpliwoc i o ich rozwiazanie cie prosze.



Jak \"wmontowac\" w taka emisje zmieniajacych sie przeciez prowadzacych?

Co ze zmieniajaca sie scenografia?

Czy komisja, operatorzy kamer, realizator i prowadzacy moga nie byc w to zamieszani? Czy moze to byc bez ich wiedzy? Jeli nie to jak to widzisz?



Slyszalem wiele teorii na temat przekretów firmy LOTTO i sam przypuszczam na podstawie wieloletnich obserwacji, ze co jest nie tak

ale nie slyszalem zadnej w pelni wiarygodnej i spójnej teorii.Twoja wydaje mi sie najbardziej prawdopodobna.Wymaga jedynie tych ucilen o które prosze.



Reszcie towarzystwa która równiez witam serdecznie tez bylbym wdzieczny za podzielenie sie swoimi (jeli je maja) teoriami.

Z góry wszystkim dziekuje, pozdrawiam i milego dnia
2006-01-28 (14:08)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 45 896
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam.

No tak...teraz rozumiem ...dlaczego nikt mnie nie rozumie hi,hi.

Czytacie moje posty na wspak.

Wtedy...wkleilem post z ksiegi/sprzed 3 lat/ który to post napisal pewien

,,uduchowiony,, cymbal ze sie tak wyraze.

Nigdy nie pisalem ze lotto manipuluje,nie ma ono takiej potrzeby.

I zawsze walczylem z takimi,,teoriami,,.

Wklejam wiec MÓJ post /takze archwalny/

Cofnac sie nalezy w Ksiedze do strony 178



Byl to mój PIERWSZY wpis u Pasko.

To wlanie czyja glupota mnie sklonila do dyskusji.

A potem sie przyzwyczilem...do stronki i...glupoty hi,hi.

P.S

Po wklejeniu dodalem do tekstu pare slów,by post stal sie bardziej czytelny i zrozumialy oraz poprawilem pewien blad ortograficzny.

Chyba mi to wybaczycie.





/765. Odpowiadam na wpisy 700 i 755.

Nie doszukujcie sie oszustw w losowaniach, Totalizatorowi jest obojetne ile padnie wygranych gdyz na wygrane przeznacza staly okreslony procent co najwyzej wygrane beda wyzsze lub nizsze.Kiedys w Niemczech padlo ponad setka szostek w jednym losowaniu i wygrane wyniosly o ile pamietam ok. 38.000 marek.Multi ma stale stawki lecz wygrane sa wyplacane z prawdopodobienstwa ich trafienia.Jesli gralbym podbijajac stawke na pare 14,22 i stawialbym juz sume rzedu paru setek tysiecy zl to teoretycznie toto moze \'skasowac\' jedna liczbe z nich aby nie wypadly razem lecz graczy jest miliony i ni sposob jest \"wykasowac\" innych ktozy graja na inne pary.Wygranych jest mniej wiecej tyle ile wynika z prawdopodobienstwa ich trafienia.Wygrane byly podobne kiedy numerki wyciagali kibice podczas imprez sportowych.Jesli masz szanse 1:4 natrafienie liczby w Multi to nie szukaj oszustw jeli nie trafiasz codziennie.

Jasze



2002-12-12 09:58:38



I od razu otrzymalem odpowiedL...od Karola z Torunia.



767. Jasze. Piszesz ,jak by byl przedstawicielem Totalizatora Sportowego. karol

tel. 0-566454884



Torun, 2002-12-12 10:47:37







2006-01-28 (14:38)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 45 901
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jasze!!Wrobili cie dokladnie biegunowo:).Ty i spisek...ha,ha,ha.

To prawda ,ludzie czytaja po lebkach.

My cymbaly owiadczamy,ze Jaszego nie bylo , nie ma i pewnie nie bedzie w naszych szeregach...

Ale zagladaj prosze na nasze spiskowe stronki,bo jest zabawniej.

Pozdrawiam!!(brrrr znowu dziadek mróz dopieprzyl)
2006-01-28 (14:40)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 45 902
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

He,he....ja i spisek.

Pewnie ze to takze prawda.

Tylko ze ja spiskuje przeciwko...prezesowi.

Do 12-go losowania pozwalam mu byc góra.

Potem staram sie byc ja.

Wychodzi to róznie/w zaleznoci od reguly/

Ale dziadostwo mi nie grozi,jak pisalem.

P.S

Nie kupilem dzi jeszcze Gazety Wyborczej,ma ja juz kto z tej stronki???

Potrzebne mi prawdziwe wyniki,bez tego niepotrzbnego TV show.

Pozd.,
2006-01-28 (16:48)

status wojtku
Data rejestracji: 2006-01-27
Ilość postów: 16

1687
wpis nr 45 909
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Szanuje twój poglad Josze i oczywicie nie wykluczam, ze masz racje.Nie uwazam natomiast ,ze jest wlaciwym nazywac \"cymbalami\" ludzi majacych inny poglad na ta sprawe.



To ze LOTTO zawsze wygrywa jest oczywiste i tego chyba nikt nie podwaza.Ale czy nie ma mozliwoci , ze tworzaca sie pokusa istotnego zwiekszenia tej wygranej jest dla \"elity\" wieksza niz lojalnoc w stosunku do grajacych? Ja uwazam, ze to mozliwe i tylko tyle...Nie chce tu nikogo zniechecac do gry ani przekonywac o istnieniu przekretów.Teoretyzuje tylko czy jest to mozliwe i o takie teorie poprosilem forumowiczów( zwlaszcza Josze gdyz Lle zrozumialem jego wpis).To nawet moze byc niezla zabawa przyznacie wymylec prawdopodobny sposób jak mozna by

nas grajacych oszukiwac...Bo to i intelektualna rozrywka i moze hihi sygnal dla \"elit\", ze jestemy czujni.



Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do podzielenia sie swoimi pomyslami i spostrzezeniami.



Josze szczerze i z sympatia zycze ci troche wiecej tolerancji i pokory w stosunku do innych niz twoje pogladów...Pozdrawiam i chyle czola przed wieloma twoimi madrymi i pomocnymi wypowiedziami na forum które( lacznie z archiwalnymi) przeledzilem.



Ps. Oczywicie przepraszam Josze, ze nieopatrznie umiejscowilem cie w gronie osób z których pogladami sie nie zgadzasz.Rozumiem jak sie musiale czuc po tej klasyfikacji.Sorki za ta komiczna gafe ale wszedlem na to forum po raz pierwszy przedwczoraj i jeszcze nie znam wszystkich wg ich pogladów na ta sprawe.
2006-01-28 (16:52)

status wojtku
Data rejestracji: 2006-01-27
Ilość postów: 16

1687
wpis nr 45 910
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przepraszam.....oczywicie w poprzedniem chodzilo mi o Jasze nie Josze.

Sorki Jasze

Pozdrawiam
2006-01-28 (17:00)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 45 912
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przepraszam za cymbalów wszystkich za wyjatkiem tego pierwszego co ma wójka w TV.

O.K ,na dzi /to tylko przyklad/ najkorzystniejsze jest wylosowanie takiej to a takiej dwudziestki.

Jak to spreparpwac...bo ja nie wiem.

Wiem jedno ,co zabiora

/montarzem czy sfingowaniem losowania/

...co zabiora jednym,dadza innym.

Mariusz pisal przeciez...ich najsilniejsza bron to losowoc.

Dziwie sie ze sieci neuronowe nie pojmuja tej oczywistej prawdy gloszonej przez ich twórce...Mariusza./bez urazy/



2006-01-28 (17:40)

status wojtku
Data rejestracji: 2006-01-27
Ilość postów: 16

1687
wpis nr 45 918
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Josze...\"Co zabiora jednym oddadza drugim\"...Zgadzam sie z tym jeli chodzi o DL, ExL i numerek.Ale co z ML.Wg mnie w tym przypadku nie oddaja innym...no chyba, ze tymi innymi sa oni sami.



Co o tym sadzisz Josze...Owiec mnie prosze jeli sie myle.

Pozdrawiam
2006-01-29 (20:01)

status wojtku
Data rejestracji: 2006-01-27
Ilość postów: 16

1687
wpis nr 45 923
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

hihi...mam nadzieje Jasze, iz moje kolejna powyzsza pomylka twojego pseudonimu nie zniechecila cie do odpowiedzi.



Pozdrawiam i przepraszam
2006-01-28 (18:32)

status wojtku
Data rejestracji: 2006-01-27
Ilość postów: 16

1687
wpis nr 45 936
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mam nadzieje, ze kto wymyli jaka teorie jak moga nas nabijac w butelke ci panowie z LOTTO...A to czy to robia czy nie to mniej wazne...gra sie toczy.



Pozdrawiam
2006-01-28 (20:09)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 45 946
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...\"Co zabiora jednym oddadza drugim\"...



Powiedzmy ze halabarda jako bardzo wazna osoba postawi 1,25 zl na parke 14 22.

A wiec lotto nie wylosuje tej parki.

A ja postawie na 15 23 i tez nie wylosuja tej parki.

I jeszcze wiele osób w Polsce postawi na jakas parke.

Komu musza ja w koncu dac/te parke/ komu zabrac a komu dac.

Pewnie sie nad tym glowia od 21.00 po zamknieciu kolektur az do 21.30

Jasne???

P.S

Kazdy wierzy w to co chce.

Ja juz pisalem a teraz potwierdzam.

Zieia jest plaska jak talerz,spoczywa na grzbietach trzech wielkich sloni a one stoja na grzbiecie wielkiego wieloryba plywajacego po niezmierzonym Oceanie.

Dowody...

Prosze bardzo,jak taki jeden ze sloni sie nieco zmeczy to sie poruszy, i wtedy mamy trzesienia Ziemi.

Podejrzewam ze jeden z tych sloni szybciej sie meczy,wskazuja na to bardzo czeste trzesienia Ziemi w jednym rejonie.

A jak ten wieloryb sie zachwieje nieco to mamy wtedy tsunami.

Sam jadlem kiedys zupke i przechylilem talerz...no i zrobilo sie tsunami w talerzu hi,hi.

Ale jak wieloryb sie zanurzy a raz juz sie zanurzyl to znowu bedziemy mieli bibilijny potop.

Pozdr.

P.S

Taaak,kazdy wierzy w co mu pasuje.
2006-01-28 (22:04)

status wojtku
Data rejestracji: 2006-01-27
Ilość postów: 16

1687
wpis nr 45 955
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ach...rozumiem.O to ci chodzilo.Tu masz oczywicie racje...Ja mylalem o czym innym a mianowicie o tym, ze nie trafienie przez nikogo 10/10 to dla LOTTO zysk...tylko tyle.Tak zrozumialem twoja reklacje jedni/drudzy.



Myle, ze troche sie niepotrzebnie denerwujesz(wybacz jeli sie myle). Ja nie podwazam twojego toku mylenia.Chce z czego nauczyc nawet jeli mam inny poglad...

Zainteresowalo mnie teoretycznie jak mogliby...powtarzam jak mogliby bo nic nie sugeruje...oszukiwac nas grajacych.

Nie trzeba byc wyznawca pogladu, ze tak sie dzieje zeby wymylic jak to byloby mozliwe( no chyba, ze to niemozliwe).Do takiej próby nawet jeli miala by byc li tylko rozrywkowa zachecam i o taka prosze.

Pozdrawiam



2006-01-28 (22:09)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 45 958
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Najkorzystniej dla nich byloby gdyby padlo nawet 20 razy 10/10 ale pod warunkiem...nikt nie trafilby 4/10.Ale jak to zrobic???

Teraz jasne!
2006-01-28 (22:18)

status wojtku
Data rejestracji: 2006-01-27
Ilość postów: 16

1687
wpis nr 45 963
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

To zrozumiale ze nie jest mozliwe wyeliminowanie wszystkich 4/10...ale wyeliminowanie 10/10 jest mozliwe (przynajmniej jeli chodzi o ich mozliwa krotnoc wystepowania) wiec wybacz ale nie rozumiem twojego rozumowania...idac tym tropem mozna powiedziec tak - nie moga lekcewazac iloci wypadnietych 10/10 wyeliminowac 4/10 wiec eliminuja 10/10...tylko po co takie rozwazania...Mnie chodzi o teoretyczne rozwazenie czy i jak mogliby gdyby chcieli( jeli takie okrelenie jest dla ciebie wlaciwsze) robic z nas balona

Pozdrawiam

2006-01-28 (22:25)

status ~skasowano
Data rejestracji:
Ilość postów: 985
SKASOWANO
6
wpis nr 45 964
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wojtku.

Nie sadze zeby mial takie poglady jak tu piszesz. Sadze ze jest to z Twojej strony drobna prowokacja, dzieki której rozwinie sie dyskusja. Sposób sprawdzony. Trzeba postawic jaka kontrowersyjna teze i ... zaczyna sie.

Niedawno w TV byl emitowany cykl wykladów prof. Leszka Kolakowskiego pt. Mini wyklady o maxi sprawach.

Wydane bylo to tez przez jedno z wydawnictw krakowskich w formie ksiazek.

Leszka Kolakowskiego myle, ze nie trzeba nikomu przedstawiac.

Jeden z wykladów mial tytul \"O WROGU I O PRZYJACIELU\".

Wspaniala rzecz . Polecam kazdemu. Kolakowski w przystepny sposób udowadnia nam, ze bez wroga nie da sie zyc. Wróg jest potrzebny do budowania naszej tozsamoci. Bez przyjaciól zyc mozna. Bez wroga nie.

Historia dziejów wiata (i Polski) pokazuje ze jest to prawda.

Widzimy, ze wielu ludzi potrzebuje wrogów, zeby na nich skierowac swoje frustracje, swoja agresje. Zycie nikogo na wiecie nie jest przeciez pasmem sukcesów i udanych zamierzen, kazde jest znaczone porazkami, zawiedzionymi nadziejami, próznymi wysilkami.

Jest nadzwyczaj pozyteczne wtedy, by kto inny byl odpowiedzialny za moje niepowodzenia. Uznac, ze wlasne nasze wady zawinily to podjac na siebie samego zamach.

Nie kazdego stac na stoicka afirmacje rzeczywistoci takiej, jaka jest.

Potzebujemy koniecznie zlowrogich sil przeciw nam wymierzonych.

Z psychologicznego punktu widzenia wróg jest wiec dobrym wynalazkiem samozachowawczym.

Jezeli nie wygralimy to kto jest winien ?

Oczywicie Pan Rysio bo robi glupie miny i sie zawsze myli, co rozprasza komisje , winny jest Prezes i cala firma bo tak ustawila gre w ostatnich 20 minutach przed losowaniem, ze nawet parka nie weszla.

Pozdrawiam. Marcin.
2006-01-28 (22:40)

status wojtku
Data rejestracji: 2006-01-27
Ilość postów: 16

1687
wpis nr 45 967
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

MLODY MARCINIE

Nie jest to prowokacja.Szukam jakby to ujac scenariusza na oszustwo...tylko tyle.Nie wazne czy sie on odbywa faktycznie czy nie. To troche tak jak w filmie SICKERS...wlamywacze pracujacy na uslugach banku wlamuja sie ukazujac slabe strony systemu zabezpieczajacego.



Co do wykladów prof Kolakowskiego to masz racje.To perelki.Niezwykle madry i jak na filozofa hi hi komunikatywny.

Pozdrawiam cie serdecznie
2006-01-28 (22:54)

status ~skasowano
Data rejestracji:
Ilość postów: 985
SKASOWANO
6
wpis nr 45 971
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wojtku.

Ciekawe prównanie z wlamywaczami zatrudnionymi na uslugach banku.

Wiem,ze firmy produkujace zabezpieczenia i zamki testowaly je w zblizony sposób. Kto wie ? Kazda wypowiedL sie liczy.

A ze wspólczesnych filozofów tak samo komunikatywni to O. Bochenski - zmarl juz kilka lat temu. Wykladal we Fryburgu. Mial czlowiek fantazje. W wieku 80 lat zrobil licencje pilota i pilotowal samolot.

Prof. J. Tischner. - nie trzeba reklamowac. Polecam.
2006-01-28 (22:54)

status wojtku
Data rejestracji: 2006-01-27
Ilość postów: 16

1687
wpis nr 45 972
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzieki Marcinie za podpowiedzi i zainteresowanie.

Niestety musze spadac wiec nie bede kontynuowal

Pozdrawiam wszystkich i zachecam do zabawy która zaproponowalem

Milego dnia i oczywicie 10/10
2006-01-28 (23:19)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 45 985
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A ja mam inny problem...czy nasza plaska jak talerz Ziemia oprócz tego ze opiera sie na trzech olbrzymich sloniach to...co dalej.

Istnieje teoria/nie sprawdzona do konca/ ze te slonie nie stoja na grzbiecie wieloryba lecz wielkiego zólwia morskiego,rowniez plywajacego po wielkim Oceanie.

Sklaniam sie raczej do zólwia,wieloryby lubia sie zanurzac a przeciez potop byl tylko raz.

Tak wiec chyba jednak zólw,szukam dowodow na poparcie tej tezy.

Pozdr.

2006-01-29 (15:29)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 46 080
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

2006-01-27 14:17

Jasze



...\"Co zabiora jednym oddadza drugim\"...



Powiedzmy ze halabarda jako bardzo wazna osoba postawi 1,25 zl na parke 14 22.

A wiec lotto nie wylosuje tej parki.

xxxxxxxxxxxx

To pisalem wczoraj ,przed losowaniem.

Wylosowano te parke 14 22,stad wniosek ze halabarda nie wyslal.

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5 6 7 8
Wyślij wiadomość do admina